Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 31-32/216 [i] 10:40 Vidiecka lekárka: Predsudky a láska [i] 12:25 Odpadlík I. 4/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 20-21/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 15/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 18-19/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 14/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 47 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Vražedná posadnutosť [i] 23:45 Súboj so zločinom 4/13 [i] 00:45 Čeľuste 2 [i] 02:45 112 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 11-12/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Odvážne kordy 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Euromaxx - dovolenkové destinácie 2/7 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Káčerovo 8/30 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 3/14 [i] 09:15 Euromaxx - dovolenkové destinácie 3/7 [i] 09:45 Mesačný svit III. 12/13 [i] 10:40 Vášne 27/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 8 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 11/23 [i] 14:20 Central Park West 9/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 24/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 293/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 294/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - práca a rodina [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 21:05 Radosť zo života [i] 21:30 Obchod so šťastím 9 [i] 22:10 Život po živote I 6/6 [i] 23:05 Žltko z vajca [i] 00:40 Španielske námestie 4/5 [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:30 Sila lásky II. 293/357 [i] 03:20 Sila lásky II. 294/357 [i] 04:15 Slovensko DNES [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i] 04:55 Euromaxx dizajn 3/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Prorok Rak [i] 10:45 TEPUY [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Vodný svet 3/6 [i] 13:30 Zdravíčko, pán doktor ! - Srdce v 21. storočí [i] 14:00 HITMÁNIA [i] 14:45 Klik [i] 15:00 Terítéken - Na tanieri [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Svedectvo [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 8 [i] 18:35 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:50 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Amazonská priepasť [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Veľké záhady [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:00 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 23 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 9 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 9 [i] 13:00 Preteky [i] 15:00 Medicopter 117 23 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 15 [i] 21:20 Panelák 122 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Vzbura vo väznici Carandiru [i] 02:25 PRVÉ NOVINY 02:55 KRIMI NOVINY 03:20 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 15 [i] 04:00 Skutočné príbehy [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Otevření nevykradené hrobky [i] 10:05 Co dál, doktore? [i] 11:35 Jdi za svým snem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 28/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 15/23 [i] 15:20 Svět zázraků: Tangaroa 1/3 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mihule ukrajinská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Divoké včely [i] 21:40 Černá sanitka 6/15 [i] 22:10 Na stopě [i] 22:35 Podle práva 32/42 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood 6/12 [i] 23:55 Na moll [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 McLeodovy dcery VI 28/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Folklorní magazín [i] 03:35 Tibet v Nepálu: Sklizeň 03:40 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:00 Moje rodina 6/8 [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 O princezně na klíček [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Exit 316 - Mise: Odpuštěný, vypuštěný [i] 15:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 10/13 [i] 15:50 V záři pěti kruhů [i] 16:10 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Edita Gruberová v Praze [i] 20:00 Ukradená země [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 698/2379 [i] 23:25 Občan Kane [i] 01:25 Cesty naděje [i] 01:55 Metrum [i] 02:05 Dobytí jižního pólu [i] 03:00 Divnopis - Probluz [i] 03:05 Vesnická slavnost na Valašsku [i] 03:50 Festival duchovní hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 7 [i] 09:30 Zavěste, prosím [i] 11:25 Ulice 244 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 2 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 4 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 20 [i] 15:05 Hvězdná brána 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 12 [i] 18:25 Ulice 1017, 1018 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 56 [i] 21:20 Comeback 6 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 7 [i] 22:45 Americký Ninja [i] 00:40 Útěk z vězení 22 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 31 [i] 04:20 Juanin zázrak 140 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 29 [i] 07:35 Will & Grace III 20 [i] 08:05 Přátelé VII 3 [i] 08:35 Knight Rider IV 14 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 22 [i] 10:35 Klinika III 8 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 15 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 19 [i] 13:05 Policie - New York 34 [i] 14:05 Bostonská střední II 6 [i] 15:05 Will & Grace III 21 [i] 15:35 Chameleon I 9 [i] 16:35 Komisař Rex VI 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 12 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 7 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 20 [i] 00:25 Případ pro dva V 54 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín III 8 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Futsal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Futsal [i] 15:30 Futsal [i] 17:00 Futsal [i] 17:30 Futsal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Futsal [i] 19:00 Futsal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Motorismus [i] 21:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:15 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 14 [i] 06:00 Možná už zítra III 15 [i] 07:00 Možná už zítra III 16 [i] 08:00 Divoká srdce [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 13 [i] 11:00 Princ a chuďas [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 13 [i] 15:00 Divoká srdce [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Drzá Jordan IV 12/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 20 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 12/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 20 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Možná už zítra III 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Singapur 2/2 [i] 06:00 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 06:30 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 07:00 Design a designéři 4/13 [i] 07:15 Výpravy za zvířaty 6/12 [i] 08:15 Žhavé záběry 7/10 [i] 08:45 Žhavé záběry 8/10 [i] 09:15 Donnin den 40/44 [i] 09:45 Donnin den 41/44 [i] 10:15 Živočišní squateři 4/5 [i] 11:25 Surrealistický labužník 36/36 [i] 11:55 Prostá linie - Keith Haring [i] 12:30 Žhavé záběry 7/10 [i] 13:00 Žhavé záběry 8/10 [i] 13:30 Každodenní život v Indii 9/12 [i] 14:35 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 15:05 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 15:35 Nic mi to neudělalo 4/4 [i] 16:40 Surrealistický labužník 36/36 [i] 17:10 Prostá linie - Keith Haring [i] 17:45 Výpravy za zvířaty 6/12 [i] 18:50 Everest - člověk proti hoře 4/5 [i] 19:25 Tajgou v tygřích stopách [i] 20:30 Extrémní podmínky 7/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 8/15 [i] 21:30 Válka v barvě - kanadský příběh 3/3 [i] 22:35 Antické olympijské hry 7/11 [i] 23:10 Antické olympijské hry 8/11 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 1/5 [i] 00:50 V jednom domě s agorafobií 2/2 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 20/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 21/26 [i] 02:50 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 03:25 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 03:55 Rekonstrukce dopravní nehody 1/5 [i] 04:50 Cestování světem porcelánu 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Soví houkání [i] 07:30 Let's Dance [i] 09:10 Číslo 2 [i] 10:45 Po hlavě [i] 12:45 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 13:10 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 15:15 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 16:45 Miss Potter [i] 18:15 Strážce [i] 20:00 Na stojáka 31 [i] 20:30 Lady Jane [i] 22:10 Hadi v letadle [i] 23:55 Statečné srdce [i] 02:50 Krédo [i] 04:15 Lady Jane [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zbožňuju prachy! [i] 11:30 Před kamerou 41 [i] 12:00 Mravenčí polepšovna [i] 13:30 Král telenovely [i] 15:05 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 15:35 Plácek 2 [i] 17:10 ATL [i] 18:55 Agent v sukni 2 [i] 20:30 Sybil [i] 22:00 Babel [i] 00:20 Velká láska II : Jsem, jaká jsem 11 [i] 01:10 Velká láska II : Sláva průkopníkům 12 [i] 02:05 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.