Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 29-30/216 [i] 10:50 Zatemnenie [i] 12:35 Odpadlík I. 3/22 [i] 13:30 Bláznivý Jimov život V. 18-19/22 [i] 14:25 Bez stopy II. 14/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 16-17/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:25 Súkromné pasce: DNA ako dôkaz [i] 22:40 Výkriky v temnote [i] 00:20 Lovci ľudí 4/13 [i] 01:15 Ponorka na dne [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 9-10/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Odvážne kordy 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Káčerovo 7/30 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 2/14 [i] 09:10 Euromaxx - dovolenkové destinácie 2/7 [i] 09:45 Mesačný svit III. 11/13 [i] 10:35 Vášne 26/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 7 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 10/23 [i] 14:20 Central Park West 8/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 23/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 291/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 292/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - peniaze [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 6/21 [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá 2/16 [i] 21:30 Obchod so šťastím 8 [i] 22:10 Bratia a sestry II. 6/16 [i] 22:55 Skazená mládež [i] 00:45 Španielske námestie 3/5 [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:30 Sila lásky II. 291/357 [i] 03:20 Sila lásky II. 292/357 [i] 04:10 Slovensko DNES [i] 04:20 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i] 04:55 Euromaxx dizajn 2/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín český [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Zázračné gajdičky [i] 10:25 Domáci majstri [i] 10:35 Klíma v kríze [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Koniari sveta 5/20 [i] 13:10 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:40 Piesne moje,piesne [i] 14:10 Si v obraze? [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Sluhovia obrazov [i] 16:15 Test magazín [i] 16:20 Diagnóza - Závislosť na tabaku [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 7 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Srdce v 21. storočí [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 TEPUY [i] 21:15 Jaskyne Slovenského krasu [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Terítéken - Na tanieri [i] 23:05 Fragmenty z malomesta [i] 00:15 Vodný svet 3/6 [i] 00:45 Maďarský magazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:10 Slovensko DNES [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 22 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 8 [i] 13:00 Dôkaz neviny [i] 15:00 Medicopter 117 22 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 121 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 21:45 Kosti III. 5 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Preteky [i] 02:10 KRIMI NOVINY 02:35 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 03:20 Kosti III. 5 [i] 04:00 Skutočné príbehy [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Zjasnělá noc [i] 11:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 27/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 14/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 8/22 [i] 15:45 Já a moje rodina 6/26 [i] 16:00 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jizerskohorské bučiny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Sešívaný [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Hlavní podezřelý VII 1/2 [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 27/32 [i] 01:45 Hledání ztraceného času 2 [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:50 V zajetí železné opony 29/41 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:40 Památky na prodej [i] 10:00 Frank Lloyd Wright 1/2 [i] 11:00 Na plovárně s Michaelem Kaiserem [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 22/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:50 Etiketa [i] 15:05 Přežít! 4/10 [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:45 JÁDRO [i] 16:50 Zoom [i] 17:15 PORT [i] 17:45 Filmové muzeum [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 6/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 8/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Nevěsta byla v černém [i] 22:15 Posuďte sami [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Cesty naděje [i] 23:40 Metrum [i] 23:50 Amarcord [i] 01:50 Duke Ellington! [i] 02:25 Divadlo žije! [i] 02:50 Q [i] 03:15 Dukla - pravda utopená v blátě [i] 03:45 Sešli se... [i] 04:30 Zoom [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 6 [i] 09:30 Podzim v New Yorku [i] 11:30 Ulice 243 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 1 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 3 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 19 [i] 15:10 Hvězdná brána 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 11 [i] 18:25 Ulice 1015, 1016 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 5 [i] 21:25 Přísně tajné [i] 22:05 Na vlastní oči [i] 22:50 Plastická chirurgie s.r.o. III 10 [i] 23:50 Útěk z vězení 21 [i] 00:35 Novashopping 01:05 Ostrov lorda Howea - Ráj na konci světa [i] 02:00 112 [i] 02:30 Áčko [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 30 [i] 04:20 Juanin zázrak 139 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 28 [i] 07:35 Will & Grace III 19 [i] 08:05 Přátelé VII 2 [i] 08:35 Knight Rider IV 13 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 21 [i] 10:35 Klinika III 7 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 14 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 18 [i] 13:05 Policie - New York 33 [i] 14:05 Bostonská střední II 5 [i] 15:05 Will & Grace III 20 [i] 15:35 Chameleon I 8 [i] 16:35 Komisař Rex VI 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 43 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 5 [i] 23:25 Sázka na smrt [i] 01:25 Volejte Věštce 03:05 Kriminálka Kolín III 7 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:30 Stolní tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Futsal [i] 15:30 Futsal [i] 17:00 Futsal [i] 17:30 Futsal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Futsal [i] 19:00 Futsal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Wednesday Selection [i] 20:45 Polo [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 12 [i] 06:00 Možná už zítra III 13 [i] 07:00 Možná už zítra III 14 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 11:00 Nekonečný svět 3/3 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 11 [i] 18:00 Letní bouře [i] 20:00 Drzá Jordan IV 11/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 11/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 02:00 Letní bouře [i] 04:00 Možná už zítra III 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:30 Tunel v Hangzhou 4/4 [i] 06:00 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 06:30 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 5/12 [i] 07:35 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 08:10 Žhavé záběry 5/10 [i] 08:40 Žhavé záběry 6/10 [i] 09:10 Donnin den 38/44 [i] 09:45 Donnin den 39/44 [i] 10:15 Živočišní squateři 3/5 [i] 11:25 Surrealistický labužník 34/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 35/36 [i] 12:25 Žhavé záběry 5/10 [i] 12:55 Žhavé záběry 6/10 [i] 13:25 Každodenní život v Indii 8/12 [i] 14:35 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 15:05 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 15:35 Nic mi to neudělalo 3/4 [i] 16:40 Surrealistický labužník 34/36 [i] 17:10 Surrealistický labužník 35/36 [i] 17:40 Výpravy za zvířaty 5/12 [i] 18:15 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 18:50 Everest - člověk proti hoře 3/5 [i] 19:25 Medvědí sirotci z tajgy [i] 20:30 Extrémní podmínky 5/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 6/15 [i] 21:30 Válka v barvě - kanadský příběh 2/3 [i] 22:35 Antické olympijské hry 5/11 [i] 23:10 Antické olympijské hry 6/11 [i] 23:45 Poslední dny slavných - Sharon Tateová [i] 00:50 V jednom domě s agorafobií 1/2 [i] 01:40 Slavné světové obrazárny 18/26 [i] 02:10 Slavné světové obrazárny 19/26 [i] 02:40 Singapur 1/2 [i] 03:15 Singapur 2/2 [i] 03:50 Poslední dny slavných - Sharon Tateová [i] 04:45 Singapur 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tygrova brigáda [i] 08:05 Góóól! II [i] 10:00 Zpátky ve hře [i] 11:25 Dr. Dolittle [i] 12:50 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 13:15 Soví houkání [i] 14:45 Let's Dance [i] 16:25 Číslo 2 [i] 17:55 Po hlavě [i] 20:00 Medvídek [i] 21:45 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 23:50 Vím kdo mě zabil [i] 01:35 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 03:05 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 04:05 Medvídek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 3 [i] 11:20 Život umělce [i] 13:10 Záchranáři [i] 15:30 Stormbreaker [i] 17:05 Před kamerou 41 [i] 17:35 Zbožňuju prachy! [i] 19:05 Mravenčí polepšovna [i] 20:35 Na lince je vrah [i] 22:00 Města plná sexu 1 [i] 22:55 Láska na černo [i] 00:10 Polibte nevěstu [i] 01:50 Tady se nedá žít III 3 [i] 03:05 Na lince je vrah [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.