Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 27-28/216 [i] 10:40 Amber Freyová: Svedkyňa obžaloby [i] 12:30 Odpadlík I. 2/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 16-17/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 13/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 14-15/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 46 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Začalo sa to jednej horúcej noci [i] 01:30 Nečistá hra [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 7-8/26 [i] 04:00 DNES 04:20 Odvážne kordy 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:15 Domáci majstri [i] 08:20 Aladin 28/65 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 1/14 [i] 09:15 Euromaxx - dovolenkové destinácie 1/7 [i] 09:45 Mesačný svit III. 10/13 [i] 10:40 Vášne 25/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 6 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 9/23 [i] 14:25 Central Park West 7/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 22/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 289/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 290/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - zdravie [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:10 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 7 [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 6/23 [i] 22:55 Svadobné omámenie [i] 00:25 Španielske námestie 2/5 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 289/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 290/357 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Euromaxx dizajn 1/14 [i] 04:45 Euromaxx - dovolenkové destinácie 1/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Grid [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fimfárum 1/5 [i] 10:20 Domáci majstri [i] 10:35 Megastavby II. [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Prírodná brigáda 10/12 [i] 13:10 VAT [i] 13:35 Euro - jednotná mena [i] 13:40 Piesne moje,piesne [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín český [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 6 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Klíma v kríze [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza - Závislosť na tabaku [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:35 Koniari sveta 5/20 [i] 00:05 Národnostný magazín český [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY PLUS 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 21 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 7 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 7 [i] 13:00 Vražedný omyl [i] 15:00 Medicopter 117 21 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 14 [i] 21:20 Panelák 120 [i] 22:00 SHARK II. 2 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Dôkaz neviny [i] 01:30 PRVÉ NOVINY 02:00 PROMI NOVINY [i] 02:15 KRIMI NOVINY 02:40 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 12 [i] 03:20 SHARK II. 2 [i] 04:00 Skutočné príbehy [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 10/10 [i] 09:15 Příběhy z přírody 1/4 [i] 09:30 Dispečer 6/9 [i] 10:30 Nejlepší z Moravy [i] 11:10 Lístky vytržené z památníku - Rudolf Cortés [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 26/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 13/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 7/22 [i] 15:50 Věda je zábava III 22/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Klikva bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 6/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Retro [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Insomnie [i] 00:30 McLeodovy dcery VI 26/32 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Na cestě po Ulánbátaru [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Trafalgar [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:35 Kouzlo Afriky [i] 16:00 Oscar Niemeyer [i] 17:00 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 4/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 23/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 7/22 [i] 20:00 Dukla - pravda utopená v blátě [i] 20:30 Pražské jaro 1968 [i] 22:10 Film o filmu Divoké včely [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Sešli se... [i] 00:00 Kolik příběhů má den [i] 00:55 Ahoj, Ostravo! [i] 01:55 Tichomořská kronika 3/4 [i] 02:45 Osudové okamžiky [i] 03:00 Sváteční slovo novinářky Petry [i] 03:05 Základy [i] 03:30 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:05 Kurt Elling [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 5 [i] 09:30 Táta [i] 11:25 Ulice 242 [i] 12:10 Léa Parker II 30 [i] 13:10 Dva z Queensu V 25 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 2 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 18 [i] 15:10 Hvězdná brána 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 10 [i] 18:25 Ulice 1013, 1014 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 55 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 6 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Krevní pouto [i] 00:40 Taxík II 12 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 29 [i] 04:20 Juanin zázrak 138 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 27 [i] 07:35 Will & Grace III 18 [i] 08:05 Přátelé VII 1 [i] 08:35 Knight Rider IV 12 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 20 [i] 10:35 Klinika III 6 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 13 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 17 [i] 13:05 Policie - New York 32 [i] 14:05 Bostonská střední II 4 [i] 15:05 Will & Grace III 19 [i] 15:35 Chameleon I 7 [i] 16:35 Komisař Rex VI 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 11 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 3 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 19 [i] 00:25 Případ pro dva V 53 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín III 6 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Futsal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Snooker [i] 14:30 Futsal [i] 15:30 Futsal [i] 17:00 Futsal [i] 17:30 Futsal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Futsal [i] 19:00 Stolní tenis [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 01:00 Sports Traveller [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 10 [i] 06:00 Možná už zítra III 11 [i] 07:00 Možná už zítra III 12 [i] 08:00 Kouzelný výtah [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 11:00 Nekonečný svět 2/3 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 15:00 Kouzelný výtah [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 a Jordan IV 10/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 10/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Možná už zítra III 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Tunel v Hangzhou 2/4 [i] 06:00 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 06:30 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 3/12 [i] 07:35 Výpravy za zvířaty 4/12 [i] 08:10 Žhavé záběry 3/10 [i] 08:40 Žhavé záběry 4/10 [i] 09:10 Donnin den 36/44 [i] 09:40 Donnin den 37/44 [i] 10:10 Živočišní squateři 2/5 [i] 11:20 Surrealistický labužník 32/36 [i] 11:50 Surrealistický labužník 33/36 [i] 12:20 Žhavé záběry 3/10 [i] 12:50 Žhavé záběry 4/10 [i] 13:20 Design a designéři 3/13 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 14:40 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 15:10 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 15:40 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 16:45 Surrealistický labužník 32/36 [i] 17:15 Surrealistický labužník 33/36 [i] 17:45 Výpravy za zvířaty 3/12 [i] 18:20 Výpravy za zvířaty 4/12 [i] 18:55 Everest - člověk proti hoře 2/5 [i] 19:30 Sancho - vydří sirotek [i] 20:30 Extrémní podmínky 3/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 4/15 [i] 21:30 Válka v barvě - kanadský příběh 1/3 [i] 22:35 Antické olympijské hry 3/11 [i] 23:10 Antické olympijské hry 4/11 [i] 23:45 Poslední dny slavných 7/7 [i] 00:50 Léčebná kůra [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 16/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 17/26 [i] 02:50 Tunel v Hangzhou 3/4 [i] 03:25 Tunel v Hangzhou 4/4 [i] 03:50 Stále jsem ženou [i] 04:25 Ekologické časované bomby [i] 04:55 Tunel v Hangzhou 3/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divočáci [i] 07:40 Wall Street [i] 09:45 Příměří [i] 11:35 Most do země Terabithia [i] 13:10 Tygrova brigáda [i] 15:15 Góóól! II [i] 17:10 Zpátky ve hře [i] 18:35 Dr. Dolittle [i] 20:00 Na stojáka 46 [i] 20:30 Úžasná a milovaná [i] 22:15 Tudorovci II 9 [i] 23:10 Tudorovci II 10 [i] 00:00 Scény z partnerského života [i] 01:30 Ultraviolet [i] 02:55 Film o filmu: Vratné lahve [i] 03:10 Úžasná a milovaná [i] 04:55 V 2007 concert [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Deník [i] 11:30 Aristokraté [i] 12:55 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 14:25 Život umělce [i] 16:15 Záchranáři [i] 18:30 Stormbreaker [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Velký maturitní mejdan [i] 23:25 Still Crazy [i] 01:00 Flight Of The Conchords : Třetí Conchord 12 [i] 01:25 Dveře dokořán [i] 03:20 Velký maturitní mejdan [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.