Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 27-28/216 [i] 10:40 Amber Freyová: Svedkyňa obžaloby [i] 12:30 Odpadlík I. 2/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 16-17/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 13/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 14-15/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 46 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Začalo sa to jednej horúcej noci [i] 01:30 Nečistá hra [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 7-8/26 [i] 04:00 DNES 04:20 Odvážne kordy 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:15 Domáci majstri [i] 08:20 Aladin 28/65 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 1/14 [i] 09:15 Euromaxx - dovolenkové destinácie 1/7 [i] 09:45 Mesačný svit III. 10/13 [i] 10:40 Vášne 25/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 6 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 9/23 [i] 14:25 Central Park West 7/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 22/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 289/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 290/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - zdravie [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:10 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 7 [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 6/23 [i] 22:55 Svadobné omámenie [i] 00:25 Španielske námestie 2/5 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 289/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 290/357 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Euromaxx dizajn 1/14 [i] 04:45 Euromaxx - dovolenkové destinácie 1/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Grid [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fimfárum 1/5 [i] 10:20 Domáci majstri [i] 10:35 Megastavby II. [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Prírodná brigáda 10/12 [i] 13:10 VAT [i] 13:35 Euro - jednotná mena [i] 13:40 Piesne moje,piesne [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín český [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 6 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Klíma v kríze [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza - Závislosť na tabaku [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:35 Koniari sveta 5/20 [i] 00:05 Národnostný magazín český [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY PLUS 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 21 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 7 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 7 [i] 13:00 Vražedný omyl [i] 15:00 Medicopter 117 21 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 14 [i] 21:20 Panelák 120 [i] 22:00 SHARK II. 2 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Dôkaz neviny [i] 01:30 PRVÉ NOVINY 02:00 PROMI NOVINY [i] 02:15 KRIMI NOVINY 02:40 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 12 [i] 03:20 SHARK II. 2 [i] 04:00 Skutočné príbehy [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 10/10 [i] 09:15 Příběhy z přírody 1/4 [i] 09:30 Dispečer 6/9 [i] 10:30 Nejlepší z Moravy [i] 11:10 Lístky vytržené z památníku - Rudolf Cortés [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 26/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 13/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 7/22 [i] 15:50 Věda je zábava III 22/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Klikva bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 6/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Retro [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Insomnie [i] 00:30 McLeodovy dcery VI 26/32 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Na cestě po Ulánbátaru [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Trafalgar [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:35 Kouzlo Afriky [i] 16:00 Oscar Niemeyer [i] 17:00 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 4/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 23/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 7/22 [i] 20:00 Dukla - pravda utopená v blátě [i] 20:30 Pražské jaro 1968 [i] 22:10 Film o filmu Divoké včely [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Sešli se... [i] 00:00 Kolik příběhů má den [i] 00:55 Ahoj, Ostravo! [i] 01:55 Tichomořská kronika 3/4 [i] 02:45 Osudové okamžiky [i] 03:00 Sváteční slovo novinářky Petry [i] 03:05 Základy [i] 03:30 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:05 Kurt Elling [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 5 [i] 09:30 Táta [i] 11:25 Ulice 242 [i] 12:10 Léa Parker II 30 [i] 13:10 Dva z Queensu V 25 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 2 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 18 [i] 15:10 Hvězdná brána 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 10 [i] 18:25 Ulice 1013, 1014 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 55 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 6 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Krevní pouto [i] 00:40 Taxík II 12 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 29 [i] 04:20 Juanin zázrak 138 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 27 [i] 07:35 Will & Grace III 18 [i] 08:05 Přátelé VII 1 [i] 08:35 Knight Rider IV 12 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 20 [i] 10:35 Klinika III 6 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 13 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 17 [i] 13:05 Policie - New York 32 [i] 14:05 Bostonská střední II 4 [i] 15:05 Will & Grace III 19 [i] 15:35 Chameleon I 7 [i] 16:35 Komisař Rex VI 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 11 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 3 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 19 [i] 00:25 Případ pro dva V 53 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín III 6 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Futsal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Snooker [i] 14:30 Futsal [i] 15:30 Futsal [i] 17:00 Futsal [i] 17:30 Futsal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Futsal [i] 19:00 Stolní tenis [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 01:00 Sports Traveller [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 10 [i] 06:00 Možná už zítra III 11 [i] 07:00 Možná už zítra III 12 [i] 08:00 Kouzelný výtah [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 11:00 Nekonečný svět 2/3 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 15:00 Kouzelný výtah [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 a Jordan IV 10/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 10/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Možná už zítra III 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Tunel v Hangzhou 2/4 [i] 06:00 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 06:30 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 3/12 [i] 07:35 Výpravy za zvířaty 4/12 [i] 08:10 Žhavé záběry 3/10 [i] 08:40 Žhavé záběry 4/10 [i] 09:10 Donnin den 36/44 [i] 09:40 Donnin den 37/44 [i] 10:10 Živočišní squateři 2/5 [i] 11:20 Surrealistický labužník 32/36 [i] 11:50 Surrealistický labužník 33/36 [i] 12:20 Žhavé záběry 3/10 [i] 12:50 Žhavé záběry 4/10 [i] 13:20 Design a designéři 3/13 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 14:40 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 15:10 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 15:40 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 16:45 Surrealistický labužník 32/36 [i] 17:15 Surrealistický labužník 33/36 [i] 17:45 Výpravy za zvířaty 3/12 [i] 18:20 Výpravy za zvířaty 4/12 [i] 18:55 Everest - člověk proti hoře 2/5 [i] 19:30 Sancho - vydří sirotek [i] 20:30 Extrémní podmínky 3/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 4/15 [i] 21:30 Válka v barvě - kanadský příběh 1/3 [i] 22:35 Antické olympijské hry 3/11 [i] 23:10 Antické olympijské hry 4/11 [i] 23:45 Poslední dny slavných 7/7 [i] 00:50 Léčebná kůra [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 16/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 17/26 [i] 02:50 Tunel v Hangzhou 3/4 [i] 03:25 Tunel v Hangzhou 4/4 [i] 03:50 Stále jsem ženou [i] 04:25 Ekologické časované bomby [i] 04:55 Tunel v Hangzhou 3/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divočáci [i] 07:40 Wall Street [i] 09:45 Příměří [i] 11:35 Most do země Terabithia [i] 13:10 Tygrova brigáda [i] 15:15 Góóól! II [i] 17:10 Zpátky ve hře [i] 18:35 Dr. Dolittle [i] 20:00 Na stojáka 46 [i] 20:30 Úžasná a milovaná [i] 22:15 Tudorovci II 9 [i] 23:10 Tudorovci II 10 [i] 00:00 Scény z partnerského života [i] 01:30 Ultraviolet [i] 02:55 Film o filmu: Vratné lahve [i] 03:10 Úžasná a milovaná [i] 04:55 V 2007 concert [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Deník [i] 11:30 Aristokraté [i] 12:55 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 14:25 Život umělce [i] 16:15 Záchranáři [i] 18:30 Stormbreaker [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Velký maturitní mejdan [i] 23:25 Still Crazy [i] 01:00 Flight Of The Conchords : Třetí Conchord 12 [i] 01:25 Dveře dokořán [i] 03:20 Velký maturitní mejdan [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.