TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 25-26/216 [i] 10:25 Báječná Angelika [i] 12:25 Odpadlík I. 1/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 14-15/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 12/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 12-13/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 5/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Vojna pouličných gangov [i] 01:05 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 01:55 Aj múdry schybí [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 5-6/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Odvážne kordy 7/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 18/20 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:15 Domáci majstri [i] 08:20 Aladin 27/65 [i] 08:45 Žiarivé pohorie 4/4 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 2/13 [i] 10:40 Vášne 24/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 5 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 8/23 [i] 14:25 Central Park West 6/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 21/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 287/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 288/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nevera po slovensky 2/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 6 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 6/17 [i] 22:55 KINOHIT [i] 23:20 Reportéri v ohrození 6/8 [i] 00:15 Test magazín [i] 00:25 Španielske námestie 1/5 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 287/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 288/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Žiarivé pohorie 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Táraninky [i] 10:40 Kublajchánova stratená flotila [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Žijúce kamene 4/13 [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Piesne moje,piesne [i] 14:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:40 Grid [i] 15:10 Magazín ligy majstrov [i] 15:45 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 5 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:35 Prírodná brigáda 10/12 [i] 00:00 Eurovirtuál [i] 00:10 Naša Európa [i] 00:40 Anjeli strážni [i] 01:05 Cesty nádeje [i] 01:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:35 Správy STV [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy - Hírek [i] 03:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 05:40 NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 20 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 6 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 6 [i] 13:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Budem stále s tebou [i] 15:00 Medicopter 117 20 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 119 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 6 [i] 21:35 Profesionáli 6 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 NOVINY PLUS 00:15 Špeciálne komando II. 15 [i] 01:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 4 [i] 01:55 KRIMI NOVINY 02:15 Autosalón [i] 02:40 Šialené kravy [i] 04:00 Skutočné príbehy [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 58/78 [i] 09:00 Nevíte o bytě? [i] 10:20 Závody v dobývání vesmíru 3/4 [i] 11:10 Tajemství divočiny: Plch japonský [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 25/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 12/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 6/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Klínatka rohatá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 17/20 [i] 21:00 Na cestě po Ulánbátaru [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 29/41 [i] 22:25 Hranice zlomu [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Politické spektrum [i] 01:05 Sex ve městě II 11/18 [i] 01:30 McLeodovy dcery VI 25/32 [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 5/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Probluz [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady starého Egypta 9/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 5/5 [i] 13:15 The Lost Secret 6/11 [i] 13:30 Okamžitý nápad [i] 15:00 První čínský kosmonaut [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:20 Český amatérský golf 2007 [i] 16:30 AC Sparta Praha - SK Slavia [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVII 6/22 [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Vzkaz Tomáše Bati [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 22:00 V odborné péči 1/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Běsi [i] 02:25 Knižní svět [i] 02:50 Čtenářský deník... Ivan Kraus: Kdybys nebyla, vymyslím si tě [i] 03:05 Exit 316 - Mise: Odpuštěný, vypuštěný [i] 03:25 Máte slovo [i] 04:10 POKR [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 4 [i] 09:30 Pyramida boha Slunce [i] 11:25 Ulice 241 [i] 12:15 Léa Parker II 29 [i] 13:10 Dva z Queensu V 24 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 1 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 17 [i] 15:05 Hvězdná brána 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 9 [i] 18:25 Ulice 1011, 1012 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 6 [i] 21:20 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 6 [i] 22:55 Velmi nebezpečné známosti 2 [i] 00:35 Taxík II 11 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 26 [i] 07:35 Will & Grace III 17 [i] 08:05 Přátelé VI 25 [i] 08:35 Knight Rider IV 11 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 19 [i] 10:35 Klinika III 5 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 12 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 16 [i] 13:05 Policie - New York 31 [i] 14:05 Bostonská střední II 3 [i] 15:05 Will & Grace III 18 [i] 15:35 Chameleon I 6 [i] 16:35 Komisař Rex V 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 42 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 5 [i] 23:25 Invaze 18 [i] 00:20 Hledá se táta [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín III 5 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Stolní tenis [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Futsal [i] 17:00 Futsal [i] 17:30 Futsal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Snooker [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:00 Extrémní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra III 9 [i] 07:00 Možná už zítra III 10 [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 11:00 Nekonečný svět 1/3 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 18:00 Čítárna [i] 20:00 Drzá Jordan IV 9/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V 2 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 9/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 17 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V 2 [i] 02:00 Čítárna [i] 04:00 Možná už zítra III 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 06:30 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 1/12 [i] 07:35 Výpravy za zvířaty 2/12 [i] 08:10 Žhavé záběry 1/10 [i] 08:40 Žhavé záběry 2/10 [i] 09:10 Donnin den 34/44 [i] 09:40 Donnin den 35/44 [i] 10:10 Design a designéři 2/13 [i] 10:30 Živočišní squateři 1/5 [i] 11:35 Surrealistický labužník 30/36 [i] 12:05 Surrealistický labužník 31/36 [i] 12:35 Žhavé záběry 1/10 [i] 13:05 Žhavé záběry 2/10 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 6/12 [i] 14:40 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 15:10 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 15:45 Nic mi to neudělalo 1/4 [i] 16:50 Surrealistický labužník 30/36 [i] 17:20 Surrealistický labužník 31/36 [i] 17:50 Výpravy za zvířaty 1/12 [i] 18:25 Výpravy za zvířaty 2/12 [i] 19:00 Everest - člověk proti hoře 1/5 [i] 19:35 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 20:30 Extrémní podmínky 1/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 2/15 [i] 21:30 Válka v barvě - Adolf Hitler [i] 22:35 Antické olympijské hry 1/11 [i] 23:10 Antické olympijské hry 2/11 [i] 23:45 Poslední dny slavných 6/7 [i] 00:50 Život slizu [i] 01:45 Slavné světové obrazárny 14/26 [i] 02:10 Slavné světové obrazárny 15/26 [i] 02:35 Tunel v Hangzhou 1/4 [i] 03:10 Tunel v Hangzhou 2/4 [i] 03:40 Sebevražda [i] 04:20 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:50 Tunel v Hangzhou 1/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Báječný den [i] 07:50 Jen trošku štěstí [i] 09:30 Návrat na vrchol [i] 11:35 Před kamerou 41 [i] 12:10 Bohémové [i] 14:25 Divočáci [i] 16:05 Wall Street [i] 18:10 Příměří [i] 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 21:45 U ledu [i] 23:20 Shortbus [i] 01:00 Chlapi z karavanů [i] 02:35 Ďábel nosí Pradu [i] 04:20 U ledu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 2 [i] 11:15 Poseidon [i] 12:55 Plácek 2 [i] 14:30 Hluboko pod kůží [i] 15:55 Deník [i] 17:25 Aristokraté [i] 18:45 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 20:15 Velká láska II : Jsem, jaká jsem 11 [i] 21:05 Velká láska II : Sláva průkopníkům 12 [i] 22:00 LA blues [i] 23:35 Výlet za sebevraždou [i] 01:00 Babel [i] 03:20 Tady se nedá žít III 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Lajovič sa stal víťazom turnaja ATP v Umagu
Srbský tenista Dušan Lajovič

Zomrel trojnásobný grandslamový deblový šampión McNamara
Pete