Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 8/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 6/25 [i] 06:55 Casper I. 5/13 [i] 07:30 Xena I. 4/24 [i] 08:25 Súboj titanov [i] 10:50 Čarodejnice VIII. 9-10/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Nežní zmätkári [i] 16:10 Báječná Angelika [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 21:30 Batman začína [i] 00:15 Mimic [i] 02:15 Čierna smrť [i] 03:45 Vražda v Hollywoode [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:55 Extra [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Pocoyo I. 34/52 [i] 06:55 Káčerovo 8/30 [i] 07:15 Aladin 28/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 8/26 [i] 08:05 Škaredé káčatko a ja 26/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:05 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 GEN.sk [i] 13:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 18/20 [i] 14:15 James Bond:Len pre tvoje oči [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Čierna alebo biela [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 2/13 [i] 21:20 Zakázané ovocie [i] 23:30 Ničiteľ Conan [i] 01:10 Inšpektor Morse 27/33 [i] 02:55 KINOHIT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:30 To sme my, opice 11/14 [i] 07:55 Televíkend [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:35 Môj dom - môj hrad [i] 09:05 Kapura [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Lovci mamutov [i] 10:50 Osobnosti duchovného života [i] 11:20 Bambusová dievčina [i] 12:25 Kublajchánova stratená flotila [i] 13:15 Folklórne festivaly [i] 14:25 Dedičstvo [i] 15:50 Žijúce kamene 4/13 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:35 Umenie 08 [i] 22:05 Odpískané [i] 23:05 Magazín ligy majstrov [i] 23:30 Orientácie [i] 00:00 Poltón [i] 00:25 Umenie 08 [i] 00:50 Slovo [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Myška v prérii [i] 06:40 Pinocchio [i] 07:00 Legenda o Tarzanovi [i] 07:30 Rozprávková jazda [i] 08:00 Zabijacké inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:55 Nebezpečenstvo v hlbinách 1,2/2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 4 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 3 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 3 [i] 23:00 Nič len pravda [i] 00:10 Zrodení pre zabíjanie [i] 01:00 Lovci predátorov [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. [i] 02:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 3 [i] 03:30 Atentát [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 05:15 Bob Frídl [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Rok má dvanáct měsíců 10/12 [i] 06:30 Mumínci II 1/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 2/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 5/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně na klíček [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo novinářky Petry [i] 14:55 Nevíte o bytě? [i] 16:20 Zatopené osudy [i] 16:40 Divnopis - Probluz [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 1/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:35 168 hodin [i] 22:10 Zprávy 22:15 Branky, body, vteřiny 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Případy inspektora Lynleyho VI [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Huff II 13/13 [i] 01:00 Po stopách patriarchů a proroků [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Úsměvy Dany Morávkové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 MS motocyklů 2008 Austrálie [i] 06:20 Správy STV 06:40 Momentky ze závodů tahačů 06:45 MS motocyklů 2008 Austrálie [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Odpuštěný, vypuštěný [i] 08:50 Artmix [i] 09:45 Čtenářský deník... Ivan Kraus: Kdybys nebyla, vymyslím si tě [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:25 Hledání ztraceného času 2 [i] 10:45 Pohlednice z Montmartru [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Trafalgar [i] 11:55 Paradajs [i] 13:15 Svět umění: Mystická tvář islámu [i] 14:05 Základy [i] 14:30 Dhaulagiri a Makalu jednou ranou [i] 15:05 Tahače 2008 - Most a Zolder [i] 15:15 Zlatá přilba Pardubice [i] 17:00 Vysněný dům pana Blandingse [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Viktor Kalabis [i] 19:25 Měsíc [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 8/22 [i] 20:00 Kolik příběhů má den [i] 20:55 Ahoj, Ostravo! [i] 22:00 Na plovárně s Michaelem Kaiserem [i] 22:25 Slib [i] 23:55 Wayne Shorter Quartet [i] 00:55 Galashow s latinou [i] 02:15 Simpsonovi XVIII 8/22 [i] 02:40 Steve Lichtag – Dobrodružství oceánů 5/5 [i] 03:30 Kamera na cestách: Poslední divocí koně [i] 04:25 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 04:40 Izrael - muzeum tisíciletí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:00 Novashopping 06:30 Království surikat 7 [i] 07:00 Kamarádi z lesa 19, 20 [i] 07:35 Myšák Stuart Little 8 [i] 08:05 My tři a pes z Pětipes [i] 09:30 Sudá a lichá [i] 11:50 Malý pitaval z velkého města 10 [i] 12:55 Hotel snů: Thajsko [i] 14:45 Škola roku [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 5 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 6 [i] 23:15 24 hodin IV 19 [i] 00:10 Klaun [i] 01:55 Útěk z vězení 20 [i] 02:40 Novashopping 03:10 Střepiny [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 28 [i] 04:20 Juanin zázrak 137 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 24 [i] 07:00 Winx Club 1 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé VI 24 [i] 08:00 Stalin [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:45 Důkaz na dosah 6 [i] 10:45 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:05 Dobrodružství Forda Fairlanea [i] 16:15 Krakatice [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 25 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Pustit žilou [i] 22:05 Spravedlnost 3 [i] 23:05 Ohnivá bouře [i] 00:45 Volejte Věštce 02:30 Žena v taláru 5 [i] 04:00 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Motorismus [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Snooker [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Motorismus [i] 16:30 Motorismus [i] 16:45 Motorismus [i] 17:30 Futsal [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:45 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 10:00 Christyin návrat [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 16:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 18:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 20:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Kouzelníkův synovec [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 18/25 [i] 06:00 Zázračná planeta 1/6 [i] 07:05 Zázračná planeta 2/6 [i] 08:15 Chytrý průvodce po… 3/14 [i] 08:45 Chytrý průvodce po… 4/14 [i] 09:15 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 09:45 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 9/26 [i] 10:55 Jamie vaří doma 10/26 [i] 11:30 Churchillův válečný kabinet [i] 12:30 Božská čokoláda [i] 13:35 Jamieho drůbeží hostina [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 15:30 Limity měst 5/13 [i] 15:45 Život v kalných vodách 1/2 [i] 16:50 Baculaté děti 5/6 [i] 17:50 Maminka stávkuje 19/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 20/25 [i] 19:10 Boj o život 2/6 [i] 20:20 Dítě naší doby 14/23 [i] 21:30 Ulice světa 1/13 [i] 22:00 Ulice světa 2/13 [i] 22:30 Limity měst 5/13 [i] 22:45 Jetstream 1/8 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 5/5 [i] 00:50 Každodenní život v Indii 4/12 [i] 01:50 Každodenní život v Indii 5/12 [i] 02:50 Chytrý průvodce po… 3/14 [i] 03:15 Chytrý průvodce po… 4/14 [i] 03:40 Ptáci ve válce [i] 04:40 Limity měst 5/13 [i] 04:55 Divoký hřebec Skalnatých hor 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 elita ze střídačky [i] 07:20 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 08:20 Árijský pár [i] 10:20 Tajnosti [i] 11:55 Všichni královi muži [i] 14:00 Báječný den [i] 15:45 Jen trošku štěstí [i] 17:25 Návrat na vrchol [i] 19:30 Před kamerou 41 [i] 20:00 Medvídek [i] 21:45 Strážce [i] 23:30 Kdo je tady ředitel? [i] 01:10 Deset položek a méně [i] 02:30 DOA: Na život a na smrt [i] 03:55 Hollywoodland [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Déja Vu [i] 10:05 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 11:10 Jezdci z jižního Bronxu [i] 12:40 Zeptej se nejdřív dětí [i] 14:15 Síly temna [i] 15:50 Poseidon [i] 17:25 Plácek 2 [i] 19:00 Hluboko pod kůží [i] 20:25 Hranice života [i] 22:00 Sybil [i] 23:30 Všechno jde do háje [i] 01:00 Comeback [i] 02:25 Pijavice [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Michelle Gisinová sa zranila pri páde na tréningu v Söldene
Švajčiarska lyžiarka Dominique Gisinová

NBA: Cleveland opäť zvíťazil, Orlandu nepomohlo ani 41 bodov Vučeviča
Na archívnej snímke vpravo dole hráč Wizards John Wall si pýta prerušenie hry, hore hráč Nikola Vučevič

TL: Šláger kola Košice kontra B.Bystrica priniesol atraktívny hokej
Na snímke uprostred hráč Košíc Richard Jenčík, zľava hráči Banskej Bystrice Ján Brejčák a brankár Teemu Lassila v zápase 13. kola hokejovej Tipsport ligy medzi HC Košice - HC 05 iClinic Banská Bystrica 20. októbra 2017 v ...

Aktuálne správy

V sobotu bude polooblačno,ale príjemných do 20 stupňov Celzia
Dnes bude na území Slovenska polooblačno až oblačno. Teploty vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Fanúšikovia behu v lese sa opäť stretnú na Devínskej Kobyle
Na tratiach v lesnom teréne sa v sobotu (21.10.) uskutoční 42. ročník Behu Devínskou Kobylou. Na trať vybehnú pretekári rôznych vekových kategórií, od najmenších detí do ...

Smer-SD má predstaviť sociálny balík aj zhodnotiť boj s korupciou
Na archívnej snímke predseda vlády SR a strany SMER-SD Robert Fico.

J.Lunter:O výsledkoch volieb rozhodne predovšetkým účasť voličov
Na snímke kandidát na post predsedu BBSK Ján Lunter.

Európsku úniu považuje za dobrú vec len polovica Slovákov, najviac sa boja terorizmu a migrácie
Európsku úniu považuje za dobrú vec 57 percent Európanov. Slováci majú pritom na Európsku úniu negatívnejší názor ako celoeurópsky priemer - za dobrú vec úniu považuje len 50 percent ...

Volebnú účasť zvyšujú aj prázdne hlasovacie obálky
Ak volič nechce dať v novembrových krajských voľbách hlas ani jednému kandidátovi, ale chce zvýšiť volebnú účasť, môže do hlasovacej schránky vhodiť prázdnu obálku. ...

O. T. Avery s kolegami dokázal, že genetickým materiálom je DNA
Od narodenia amerického lekára, biochemika a bakteriológa Oswalda Theodora Averyho uplynie v sobotu 21. októbra 140 rokov. Bol zakladateľom molekulovej genetiky ...

Pred 230 rokmi sa narodil významný mineralóg Jozef Jonáš
Jedným z najaktívnejších členov Mineralogickej spoločnosti, ktorý sa pričinil počas pôsobenia v Banskej Štiavnici o plnohodnotný ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.