Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 23-24/216 [i] 10:45 Nočné vlny [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 22/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 12-13/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 11/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 10-11/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Dnes zomrieš! [i] 23:15 Policajt v Beverly Hills [i] 01:15 Šváby [i] 03:00 TELEVÍZNE NOVINY 03:20 Letisko [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Materské znamienko 1/7 [i] 08:55 Žiarivé pohorie 3/4 [i] 09:45 Mesačný svit III. 10/13 [i] 10:40 Vášne 23/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 4 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 7/23 [i] 14:20 Central Park West 5/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 20/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 285/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 286/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - právo [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 5 [i] 22:10 Sestry v nebezpečenstve [i] 23:50 Smrť za klamstvo [i] 01:20 Hviezdna loď Galactica II. 12/20 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 285/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 286/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:35 Žiarivé pohorie 3/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibumove rozprávky [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Folklórny súbor Gymnik [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:05 Família [i] 16:45 Naša Európa [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 4 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zbrane, mikróby a oceľ 1/3 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 02:00 Večer s Jamesom Bluntom [i] 02:50 Dizajn 6/17 [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:15 Slovensko DNES [i] 04:20 Správy - Hírek [i] 04:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY 05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 19 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 5 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 5 [i] 13:00 Nebo bez hraníc [i] 15:00 Medicopter 117 19 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 118 [i] 20:45 Film týždňa: Pán a pani Smithovci [i] 23:20 Nočné kino: Panika [i] 01:30 Nebezpečná partia [i] 03:00 Let albatrosa [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Teprve 15 let [i] 10:10 Chvíle pro písničku [i] 10:20 Písničky na říjen [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 24/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVII 4/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 26/26 [i] 15:25 Taylor má trable 6/26 [i] 15:50 Svět Elmo 21/56 [i] 16:05 Babar 8/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vrkoč bažinný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 2/13 [i] 21:05 13. komnata Pavla Landovského [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Sex ve městě II 11/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Losování Euromiliony 23:05 eXistenZ [i] 00:40 McLeodovy dcery VI 24/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 1/14 [i] 04:30 Ajťáci II 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 31/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Zdeňka Sternberga [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 5/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:25 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Posedlý létáním [i] 15:55 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 3/3 [i] 16:25 Křižovatky současné české literatury [i] 16:55 Kam s ní 1/6 [i] 17:10 Francie s ozvěnou domova 5/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Barcelona [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 4/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 1/3 [i] 20:55 Kancl 1/14 [i] 21:25 ČT Live - I. Kelarová a I. Bittová [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci II 5/6 [i] 23:35 Mlčenlivý Ctibor Turba vypráví o cestě od veselého k vážnému a nazpátek. [i] 00:25 Musilok [i] 00:50 Československo ve zvláštních službách 19/19 [i] 01:50 Můj děda byl voják, válčil na Piavě [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Šumná města [i] 03:40 Křižovatky současné české literatury [i] 04:10 Kam s ní 1/6 [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 5/16 [i] 04:40 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 3 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 11 [i] 11:35 Ulice 240 [i] 12:20 Léa Parker II 28 [i] 13:15 Dva z Queensu V 23 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 25 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 16 [i] 15:05 Hvězdná brána 16 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 8 [i] 18:30 Ulice 1009, 1010 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 22:25 Hannibal [i] 00:55 Podvedená [i] 02:40 Novashopping 03:10 Přísně tajné [i] 04:10 Lenssen & spol. IV 26 [i] 04:35 Juanin zázrak 135 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Dobrodružství Olivera Twista I 1 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 25 [i] 07:35 Will & Grace III 16 [i] 08:05 Přátelé VI 22 [i] 08:35 Knight Rider IV 10 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 18 [i] 10:35 Klinika III 4 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 11 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 15 [i] 13:05 Policie - New York 30 [i] 14:05 Bostonská střední II 2 [i] 15:05 Will & Grace III 17 [i] 15:35 Chameleon I 5 [i] 16:35 Komisař Rex V 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skandální odhalení [i] 23:55 Vycházející slunce [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Kriminálka Kolín III 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Motorismus [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Tenis [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 6 [i] 06:00 Možná už zítra III 7 [i] 07:00 Možná už zítra III 8 [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 11:00 Na jeden večer [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Kouzelníkův synovec [i] 22:00 Síla odpuštění [i] 00:00 Pulitzerova cena [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Možná už zítra III 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Laos 1/2 [i] 06:35 Laos 2/2 [i] 07:10 Místo v divočině 2/2 [i] 08:10 Závod vikingských lodí 2/2 [i] 09:15 Donnin den 32/44 [i] 09:45 Donnin den 33/44 [i] 10:15 Tučňák popleta [i] 11:25 Surrealistický labužník 28/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 29/36 [i] 12:25 Závod vikingských lodí 2/2 [i] 13:30 Každodenní život v Indii 5/12 [i] 14:35 Laos 1/2 [i] 15:10 Laos 2/2 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 10/10 [i] 16:45 Surrealistický labužník 28/36 [i] 17:15 Surrealistický labužník 29/36 [i] 17:45 Místo v divočině 2/2 [i] 18:45 Klima, počasí, katastrofy 3/5 [i] 19:20 Tučňák popleta [i] 20:25 První pomoc [i] 21:35 Dennodenně Einstein [i] 22:40 Nezapomenuti [i] 23:45 Poslední dny slavných 5/7 [i] 00:50 Nová metoda léčby 2/2 [i] 01:55 Nalezený ráj 2/2 [i] 02:50 Nezapomenuti [i] 03:50 Stalo se lidem 2/2 [i] 04:50 Laos 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 06:00 Godzilla [i] 08:15 Pekař [i] 09:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 11:15 X-Men [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 13:20 Doba ledová 2 - Obleva [i] 14:50 Poslední den na obzoru [i] 16:20 Soví houkání [i] 17:50 Rocky Balboa [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 20:00 Tudorovci II 9 [i] 20:55 Tudorovci II 10 [i] 21:45 Nezvratný osud 3 [i] 23:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 01:00 Operace: Zlomený šíp [i] 02:45 8MM 2 [i] 04:30 Ultraviolet [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 1 [i] 11:05 Superman se vrací [i] 13:35 Překonat sám tisíce mil [i] 15:20 Stačí jen málo [i] 16:50 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 17:15 Congorama [i] 18:55 Rodinný chaos [i] 20:25 Still Crazy [i] 22:00 Výlet za sebevraždou [i] 23:25 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 00:55 Parfém: Příběh vraha [i] 03:20 Tady se nedá žít III 1 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.