Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 23-24/216 [i] 10:45 Nočné vlny [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 22/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 12-13/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 11/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 10-11/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Dnes zomrieš! [i] 23:15 Policajt v Beverly Hills [i] 01:15 Šváby [i] 03:00 TELEVÍZNE NOVINY 03:20 Letisko [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Materské znamienko 1/7 [i] 08:55 Žiarivé pohorie 3/4 [i] 09:45 Mesačný svit III. 10/13 [i] 10:40 Vášne 23/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 4 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 7/23 [i] 14:20 Central Park West 5/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 20/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 285/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 286/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - právo [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 5 [i] 22:10 Sestry v nebezpečenstve [i] 23:50 Smrť za klamstvo [i] 01:20 Hviezdna loď Galactica II. 12/20 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 285/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 286/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:35 Žiarivé pohorie 3/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibumove rozprávky [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Folklórny súbor Gymnik [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:05 Família [i] 16:45 Naša Európa [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 4 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zbrane, mikróby a oceľ 1/3 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 02:00 Večer s Jamesom Bluntom [i] 02:50 Dizajn 6/17 [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:15 Slovensko DNES [i] 04:20 Správy - Hírek [i] 04:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY 05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 19 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 5 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 5 [i] 13:00 Nebo bez hraníc [i] 15:00 Medicopter 117 19 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 118 [i] 20:45 Film týždňa: Pán a pani Smithovci [i] 23:20 Nočné kino: Panika [i] 01:30 Nebezpečná partia [i] 03:00 Let albatrosa [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Teprve 15 let [i] 10:10 Chvíle pro písničku [i] 10:20 Písničky na říjen [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 24/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVII 4/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 26/26 [i] 15:25 Taylor má trable 6/26 [i] 15:50 Svět Elmo 21/56 [i] 16:05 Babar 8/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vrkoč bažinný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 2/13 [i] 21:05 13. komnata Pavla Landovského [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Sex ve městě II 11/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Losování Euromiliony 23:05 eXistenZ [i] 00:40 McLeodovy dcery VI 24/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 1/14 [i] 04:30 Ajťáci II 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 31/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Zdeňka Sternberga [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 5/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:25 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Posedlý létáním [i] 15:55 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 3/3 [i] 16:25 Křižovatky současné české literatury [i] 16:55 Kam s ní 1/6 [i] 17:10 Francie s ozvěnou domova 5/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Barcelona [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 4/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 1/3 [i] 20:55 Kancl 1/14 [i] 21:25 ČT Live - I. Kelarová a I. Bittová [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci II 5/6 [i] 23:35 Mlčenlivý Ctibor Turba vypráví o cestě od veselého k vážnému a nazpátek. [i] 00:25 Musilok [i] 00:50 Československo ve zvláštních službách 19/19 [i] 01:50 Můj děda byl voják, válčil na Piavě [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Šumná města [i] 03:40 Křižovatky současné české literatury [i] 04:10 Kam s ní 1/6 [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 5/16 [i] 04:40 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 3 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 11 [i] 11:35 Ulice 240 [i] 12:20 Léa Parker II 28 [i] 13:15 Dva z Queensu V 23 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 25 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 16 [i] 15:05 Hvězdná brána 16 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 8 [i] 18:30 Ulice 1009, 1010 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 22:25 Hannibal [i] 00:55 Podvedená [i] 02:40 Novashopping 03:10 Přísně tajné [i] 04:10 Lenssen & spol. IV 26 [i] 04:35 Juanin zázrak 135 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Dobrodružství Olivera Twista I 1 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 25 [i] 07:35 Will & Grace III 16 [i] 08:05 Přátelé VI 22 [i] 08:35 Knight Rider IV 10 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 18 [i] 10:35 Klinika III 4 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 11 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 15 [i] 13:05 Policie - New York 30 [i] 14:05 Bostonská střední II 2 [i] 15:05 Will & Grace III 17 [i] 15:35 Chameleon I 5 [i] 16:35 Komisař Rex V 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skandální odhalení [i] 23:55 Vycházející slunce [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Kriminálka Kolín III 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Motorismus [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Tenis [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 6 [i] 06:00 Možná už zítra III 7 [i] 07:00 Možná už zítra III 8 [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 11:00 Na jeden večer [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Kouzelníkův synovec [i] 22:00 Síla odpuštění [i] 00:00 Pulitzerova cena [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Možná už zítra III 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Laos 1/2 [i] 06:35 Laos 2/2 [i] 07:10 Místo v divočině 2/2 [i] 08:10 Závod vikingských lodí 2/2 [i] 09:15 Donnin den 32/44 [i] 09:45 Donnin den 33/44 [i] 10:15 Tučňák popleta [i] 11:25 Surrealistický labužník 28/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 29/36 [i] 12:25 Závod vikingských lodí 2/2 [i] 13:30 Každodenní život v Indii 5/12 [i] 14:35 Laos 1/2 [i] 15:10 Laos 2/2 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 10/10 [i] 16:45 Surrealistický labužník 28/36 [i] 17:15 Surrealistický labužník 29/36 [i] 17:45 Místo v divočině 2/2 [i] 18:45 Klima, počasí, katastrofy 3/5 [i] 19:20 Tučňák popleta [i] 20:25 První pomoc [i] 21:35 Dennodenně Einstein [i] 22:40 Nezapomenuti [i] 23:45 Poslední dny slavných 5/7 [i] 00:50 Nová metoda léčby 2/2 [i] 01:55 Nalezený ráj 2/2 [i] 02:50 Nezapomenuti [i] 03:50 Stalo se lidem 2/2 [i] 04:50 Laos 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 06:00 Godzilla [i] 08:15 Pekař [i] 09:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 11:15 X-Men [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 13:20 Doba ledová 2 - Obleva [i] 14:50 Poslední den na obzoru [i] 16:20 Soví houkání [i] 17:50 Rocky Balboa [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 20:00 Tudorovci II 9 [i] 20:55 Tudorovci II 10 [i] 21:45 Nezvratný osud 3 [i] 23:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 01:00 Operace: Zlomený šíp [i] 02:45 8MM 2 [i] 04:30 Ultraviolet [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 1 [i] 11:05 Superman se vrací [i] 13:35 Překonat sám tisíce mil [i] 15:20 Stačí jen málo [i] 16:50 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 17:15 Congorama [i] 18:55 Rodinný chaos [i] 20:25 Still Crazy [i] 22:00 Výlet za sebevraždou [i] 23:25 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 00:55 Parfém: Příběh vraha [i] 03:20 Tady se nedá žít III 1 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Michelle Gisinová sa zranila pri páde na tréningu v Söldene
Švajčiarska lyžiarka Dominique Gisinová

NBA: Cleveland opäť zvíťazil, Orlandu nepomohlo ani 41 bodov Vučeviča
Na archívnej snímke vpravo dole hráč Wizards John Wall si pýta prerušenie hry, hore hráč Nikola Vučevič

TL: Šláger kola Košice kontra B.Bystrica priniesol atraktívny hokej
Na snímke uprostred hráč Košíc Richard Jenčík, zľava hráči Banskej Bystrice Ján Brejčák a brankár Teemu Lassila v zápase 13. kola hokejovej Tipsport ligy medzi HC Košice - HC 05 iClinic Banská Bystrica 20. októbra 2017 v ...

Aktuálne správy

V sobotu bude polooblačno,ale príjemných do 20 stupňov Celzia
Dnes bude na území Slovenska polooblačno až oblačno. Teploty vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Fanúšikovia behu v lese sa opäť stretnú na Devínskej Kobyle
Na tratiach v lesnom teréne sa v sobotu (21.10.) uskutoční 42. ročník Behu Devínskou Kobylou. Na trať vybehnú pretekári rôznych vekových kategórií, od najmenších detí do ...

Smer-SD má predstaviť sociálny balík aj zhodnotiť boj s korupciou
Na archívnej snímke predseda vlády SR a strany SMER-SD Robert Fico.

J.Lunter:O výsledkoch volieb rozhodne predovšetkým účasť voličov
Na snímke kandidát na post predsedu BBSK Ján Lunter.

Európsku úniu považuje za dobrú vec len polovica Slovákov, najviac sa boja terorizmu a migrácie
Európsku úniu považuje za dobrú vec 57 percent Európanov. Slováci majú pritom na Európsku úniu negatívnejší názor ako celoeurópsky priemer - za dobrú vec úniu považuje len 50 percent ...

Volebnú účasť zvyšujú aj prázdne hlasovacie obálky
Ak volič nechce dať v novembrových krajských voľbách hlas ani jednému kandidátovi, ale chce zvýšiť volebnú účasť, môže do hlasovacej schránky vhodiť prázdnu obálku. ...

O. T. Avery s kolegami dokázal, že genetickým materiálom je DNA
Od narodenia amerického lekára, biochemika a bakteriológa Oswalda Theodora Averyho uplynie v sobotu 21. októbra 140 rokov. Bol zakladateľom molekulovej genetiky ...

Pred 230 rokmi sa narodil významný mineralóg Jozef Jonáš
Jedným z najaktívnejších členov Mineralogickej spoločnosti, ktorý sa pričinil počas pôsobenia v Banskej Štiavnici o plnohodnotný ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.