Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 21-22/216 [i] 10:45 Tá pravá [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 21/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 10-11/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 10/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 8-9/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 45 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Stretnutie so smrťou [i] 23:45 Súboj so zločinom 3/13 [i] 00:40 Billy Bathgate [i] 02:35 Paľba [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 3-4/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Odvážne kordy 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:15 Domáci majstri [i] 08:20 Káčerovo 6/30 [i] 08:50 Žiarivé pohorie 2/4 [i] 09:40 Mesačný svit III. 9/13 [i] 10:35 Vášne 22/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 3 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 6/23 [i] 14:25 Central Park West 4/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 19/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 283/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 284/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - práca a rodina [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 21:05 Radosť zo života [i] 21:30 Obchod so šťastím 4 [i] 22:10 Život po živote I 5/6 [i] 23:00 Kde si, Gemma? 2/2 [i] 00:15 Neodhalené klamstvo [i] 01:45 Krátke správy [i] 02:00 Sila lásky II. 283/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 284/357 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Žiarivé pohorie 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Maďarský magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Tisíci džbán [i] 10:40 Letokruhy [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vodný svet 2/6 [i] 13:00 Elixír [i] 13:25 Piesne moje,piesne [i] 14:00 HITMÁNIA [i] 14:45 Klik [i] 15:00 Sféry dôverné [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Svedectvo [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 3 [i] 18:35 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:50 Sociálny zápisník [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Veľké záhady [i] 00:30 Halali [i] 01:00 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 18 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 4 [i] 13:00 Let 535 [i] 15:00 Medicopter 117 18 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 Profesionáli 4 [i] 21:20 Panelák 117 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Vražda v čínskej štvrti [i] 01:45 PRVÉ NOVINY 02:10 PROMI NOVINY [i] 02:25 KRIMI NOVINY 02:50 NOVINY 03:10 Profesionáli 4 [i] 03:50 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:35 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Japonsko, má láska [i] 10:00 Na východ od ráje [i] 11:50 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 23/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 11/23 [i] 15:20 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 3/3 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:05 Medúza [i] 16:35 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sýc rousný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Utopím si ho sám [i] 21:35 Černá sanitka 5/15 [i] 22:05 Na stopě [i] 22:30 Podle práva 31/42 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Deadwood 5/12 [i] 23:55 Básníci Evropy [i] 00:25 Taxík [i] 00:55 McLeodovy dcery VI 23/32 [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Folklorika [i] 03:15 Pětka v Pomeranči [i] 04:10 Už rozsvítili lustry... [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Moje rodina 5/8 [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:50 Český Honza [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Exit 316 - Mise: Blízká setkání lidského druhu [i] 15:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 9/13 [i] 15:50 Brusel 2058 [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o filmu Děti noci [i] 20:00 Můj děda byl voják, válčil na Piavě [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník [i] 23:20 Hudba pro svatby a pohřby [i] 00:55 Krize [i] 02:05 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2008 04:05 Divnopis - Kuks [i] 04:10 Notes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 2 [i] 09:30 Láska v akci [i] 11:30 Ulice 239 [i] 12:15 Léa Parker II 27 [i] 13:15 Dva z Queensu V 22 [i] 13:45 Raymonda má každý rád VII 24 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 15 [i] 15:05 Hvězdná brána 15 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 7 [i] 18:30 Ulice 1007, 1008 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 54 [i] 21:25 Comeback 5 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 6 [i] 22:50 Sniper 2 [i] 00:35 Útěk z vězení 19 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Na vlastní oči [i] 02:25 Ptákoviny [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 25 [i] 04:20 Juanin zázrak 134 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 26 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 24 [i] 07:35 Will & Grace III 15 [i] 08:05 Přátelé VI 21 [i] 08:35 Knight Rider IV 9 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 17 [i] 10:35 Klinika III 3 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 10 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 14 [i] 13:05 Policie - New York 29 [i] 14:05 Bostonská střední II 1 [i] 15:05 Will & Grace III 16 [i] 15:35 Chameleon I 4 [i] 16:35 Komisař Rex V 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 10 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 6 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 18 [i] 00:20 Případ pro dva V 52 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín III 3 [i] 04:05 Caruso show [i] 04:55 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Snooker [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 4 [i] 06:00 Možná už zítra III 5 [i] 07:00 Možná už zítra III 6 [i] 08:00 Za úsvitu [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 11:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 15:00 Za úsvitu [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Drzá Jordan IV 8/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 8/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Možná už zítra III 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše 3/3 [i] 06:00 Pouště promlouvají 13/14 [i] 06:35 Pouště promlouvají 14/14 [i] 07:10 Místo v divočině 1/2 [i] 08:10 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 09:15 Donnin den 30/44 [i] 09:45 Donnin den 31/44 [i] 10:15 Design a designéři 1/13 [i] 10:30 Řeč delfínů [i] 11:30 Surrealistický labužník 26/36 [i] 12:00 Surrealistický labužník 27/36 [i] 12:30 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 4/12 [i] 14:35 Pouště promlouvají 13/14 [i] 15:10 Pouště promlouvají 14/14 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 9/10 [i] 16:45 Surrealistický labužník 26/36 [i] 17:15 Surrealistický labužník 27/36 [i] 17:45 Místo v divočině 1/2 [i] 18:45 Klima, počasí, katastrofy 2/5 [i] 19:20 Řeč delfínů [i] 20:25 Planeta Země - rok 2100 [i] 21:30 Nevyslyšená varování 7/8 [i] 22:05 Nevyslyšená varování 8/8 [i] 22:40 Nezapomenuti 4/4 [i] 23:45 Poslední dny slavných 4/7 [i] 00:50 Nová metoda léčby 1/2 [i] 01:55 Nalezený ráj 1/2 [i] 03:00 Nezapomenuti 4/4 [i] 04:00 Stalo se lidem 1/2 [i] 04:50 Proslulé maďarské vinice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Góóól! II [i] 07:55 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 09:25 Divočáci [i] 11:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 12:30 Před kamerou 40 [i] 13:00 Godzilla [i] 15:15 Pekař [i] 16:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 18:15 X-Men [i] 20:00 Na stojáka 46 [i] 20:30 Úžasný svět hudby [i] 22:15 Výlet za sebevraždou [i] 23:40 Hollywoodland [i] 01:45 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:45 Úžasný svět hudby [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Třetí Conchord 12 [i] 10:30 Fantastická čtyřka [i] 12:15 Deník [i] 13:45 Nepřemožitelný [i] 15:30 Superman se vrací [i] 18:00 Překonat sám tisíce mil [i] 19:45 Záchranáři [i] 22:00 Zeptej se prachu [i] 23:55 Velká láska II : V úzkých 9 [i] 00:50 Velká láska II : Nejšťastnější děvče 10 [i] 01:40 Záchranáři [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.