Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 21-22/216 [i] 10:45 Tá pravá [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 21/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 10-11/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 10/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 8-9/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 45 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Stretnutie so smrťou [i] 23:45 Súboj so zločinom 3/13 [i] 00:40 Billy Bathgate [i] 02:35 Paľba [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 3-4/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Odvážne kordy 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:15 Domáci majstri [i] 08:20 Káčerovo 6/30 [i] 08:50 Žiarivé pohorie 2/4 [i] 09:40 Mesačný svit III. 9/13 [i] 10:35 Vášne 22/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 3 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 6/23 [i] 14:25 Central Park West 4/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 19/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 283/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 284/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - práca a rodina [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 21:05 Radosť zo života [i] 21:30 Obchod so šťastím 4 [i] 22:10 Život po živote I 5/6 [i] 23:00 Kde si, Gemma? 2/2 [i] 00:15 Neodhalené klamstvo [i] 01:45 Krátke správy [i] 02:00 Sila lásky II. 283/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 284/357 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Žiarivé pohorie 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Maďarský magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Tisíci džbán [i] 10:40 Letokruhy [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vodný svet 2/6 [i] 13:00 Elixír [i] 13:25 Piesne moje,piesne [i] 14:00 HITMÁNIA [i] 14:45 Klik [i] 15:00 Sféry dôverné [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Svedectvo [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 3 [i] 18:35 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:50 Sociálny zápisník [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Veľké záhady [i] 00:30 Halali [i] 01:00 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 18 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 4 [i] 13:00 Let 535 [i] 15:00 Medicopter 117 18 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 Profesionáli 4 [i] 21:20 Panelák 117 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Vražda v čínskej štvrti [i] 01:45 PRVÉ NOVINY 02:10 PROMI NOVINY [i] 02:25 KRIMI NOVINY 02:50 NOVINY 03:10 Profesionáli 4 [i] 03:50 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:35 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Japonsko, má láska [i] 10:00 Na východ od ráje [i] 11:50 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 23/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 11/23 [i] 15:20 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 3/3 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:05 Medúza [i] 16:35 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sýc rousný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Utopím si ho sám [i] 21:35 Černá sanitka 5/15 [i] 22:05 Na stopě [i] 22:30 Podle práva 31/42 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Deadwood 5/12 [i] 23:55 Básníci Evropy [i] 00:25 Taxík [i] 00:55 McLeodovy dcery VI 23/32 [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Folklorika [i] 03:15 Pětka v Pomeranči [i] 04:10 Už rozsvítili lustry... [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Moje rodina 5/8 [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:50 Český Honza [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Exit 316 - Mise: Blízká setkání lidského druhu [i] 15:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 9/13 [i] 15:50 Brusel 2058 [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o filmu Děti noci [i] 20:00 Můj děda byl voják, válčil na Piavě [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník [i] 23:20 Hudba pro svatby a pohřby [i] 00:55 Krize [i] 02:05 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2008 04:05 Divnopis - Kuks [i] 04:10 Notes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 2 [i] 09:30 Láska v akci [i] 11:30 Ulice 239 [i] 12:15 Léa Parker II 27 [i] 13:15 Dva z Queensu V 22 [i] 13:45 Raymonda má každý rád VII 24 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 15 [i] 15:05 Hvězdná brána 15 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 7 [i] 18:30 Ulice 1007, 1008 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 54 [i] 21:25 Comeback 5 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 6 [i] 22:50 Sniper 2 [i] 00:35 Útěk z vězení 19 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Na vlastní oči [i] 02:25 Ptákoviny [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 25 [i] 04:20 Juanin zázrak 134 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 26 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 24 [i] 07:35 Will & Grace III 15 [i] 08:05 Přátelé VI 21 [i] 08:35 Knight Rider IV 9 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 17 [i] 10:35 Klinika III 3 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 10 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 14 [i] 13:05 Policie - New York 29 [i] 14:05 Bostonská střední II 1 [i] 15:05 Will & Grace III 16 [i] 15:35 Chameleon I 4 [i] 16:35 Komisař Rex V 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 10 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 6 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 18 [i] 00:20 Případ pro dva V 52 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín III 3 [i] 04:05 Caruso show [i] 04:55 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Snooker [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 4 [i] 06:00 Možná už zítra III 5 [i] 07:00 Možná už zítra III 6 [i] 08:00 Za úsvitu [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 11:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 15:00 Za úsvitu [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Drzá Jordan IV 8/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 8/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Možná už zítra III 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše 3/3 [i] 06:00 Pouště promlouvají 13/14 [i] 06:35 Pouště promlouvají 14/14 [i] 07:10 Místo v divočině 1/2 [i] 08:10 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 09:15 Donnin den 30/44 [i] 09:45 Donnin den 31/44 [i] 10:15 Design a designéři 1/13 [i] 10:30 Řeč delfínů [i] 11:30 Surrealistický labužník 26/36 [i] 12:00 Surrealistický labužník 27/36 [i] 12:30 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 4/12 [i] 14:35 Pouště promlouvají 13/14 [i] 15:10 Pouště promlouvají 14/14 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 9/10 [i] 16:45 Surrealistický labužník 26/36 [i] 17:15 Surrealistický labužník 27/36 [i] 17:45 Místo v divočině 1/2 [i] 18:45 Klima, počasí, katastrofy 2/5 [i] 19:20 Řeč delfínů [i] 20:25 Planeta Země - rok 2100 [i] 21:30 Nevyslyšená varování 7/8 [i] 22:05 Nevyslyšená varování 8/8 [i] 22:40 Nezapomenuti 4/4 [i] 23:45 Poslední dny slavných 4/7 [i] 00:50 Nová metoda léčby 1/2 [i] 01:55 Nalezený ráj 1/2 [i] 03:00 Nezapomenuti 4/4 [i] 04:00 Stalo se lidem 1/2 [i] 04:50 Proslulé maďarské vinice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Góóól! II [i] 07:55 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 09:25 Divočáci [i] 11:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 12:30 Před kamerou 40 [i] 13:00 Godzilla [i] 15:15 Pekař [i] 16:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 18:15 X-Men [i] 20:00 Na stojáka 46 [i] 20:30 Úžasný svět hudby [i] 22:15 Výlet za sebevraždou [i] 23:40 Hollywoodland [i] 01:45 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:45 Úžasný svět hudby [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Třetí Conchord 12 [i] 10:30 Fantastická čtyřka [i] 12:15 Deník [i] 13:45 Nepřemožitelný [i] 15:30 Superman se vrací [i] 18:00 Překonat sám tisíce mil [i] 19:45 Záchranáři [i] 22:00 Zeptej se prachu [i] 23:55 Velká láska II : V úzkých 9 [i] 00:50 Velká láska II : Nejšťastnější děvče 10 [i] 01:40 Záchranáři [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Winnipeg postúpil do 2. kola, Philadelphia sa ešte udržala v hre
Ilustračná snímka.

NBA: Indiana otočila duel s Clevelandom, James sa zapísal do histórie
Útočník Clevelandu Cavaliers LeBron James.

Sporting CP narazí vo finále UEFA Futsal Cup-u na Movistar Inter FS
Ilustračná fotografia.

Vo finále Európskej ligy v basketbale narazí Šopron na Jekaterinburg
Vo finále basketbalovej Európskej ligy žien na seba narazia UMMC Jekaterinburg a domáci Šopron BsK. Jekaterinburg zvíťazil v prvom piatkovom semifinále v ...

Aktuálne správy

Sobota bude nádherná, teploty na slnku budú atakovať tridsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty dosiahnu 20 až 25 stupňov Celzia.

Bratislava otvorí obyvateľom i návštevníkom cez víkend svoje brány
Ilustračná snímka.

Pri letisku v Bratislave otvorili vyhliadku na fotenie lietadiel, je prístupná aj pre cyklistov
Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vytvorilo v blízkosti dráhy 31 vyhliadku pre pozorovanie príletov a odletov lietadiel. Nachádza sa za plotom letiska a je určená pre verejnosť, rodiny s deťmi a ...

SaS chce občanom umožniť voliť aj na veľvyslanectvách v zahraničí
Ilustračná snímka.

Pri fotení vo Vysokých Tatrách sa pádom z chodníka zranil turista
Ilustračná fotografia.

Na cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a Hniezdne sa opäť pracuje
Na výstavbe takmer štyri kilometre dlhej cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a obec Hniezdne sa opäť pracuje. Ide o jeden z úsekov vybudovaných v rámci druhej etapy ...

Trnavské divadlo uvádza v slovenskej premiére hru Rodinný parlament
GIlustračná snímka.

V Nemecku vyhodia ročne 18 miliónov ton potravín. WWF vyzýva na zmenu
Nemecká pobočka Svetového fondu na ochranu prírody (WWF) vyzvala v piatok na vytvorenie a prijatie národnej stratégie pre zníženie potravinového odpadu v Nemecku, ktorý podľa ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.