Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 19-20/216 [i] 10:30 Štyri výnimočné ženy [i] 12:20 Jake a Tlsťoch V. 20/22 [i] 13:15 Bláznivý Jimov život V. 8-9/22 [i] 14:10 Bez stopy II. 9/24 [i] 15:05 Cigánske srdce 6-7/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:25 Súkromné pasce: Iná láska [i] 22:35 Proroctvo z temnôt [i] 00:55 Lovci ľudí 3/13 [i] 01:50 Erotické fantázie [i] 03:35 Ženatý so záväzkami VIII. 1-2/26 [i] 04:20 Odvážne kordy 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:25 Domáci majstri [i] 08:30 Káčerovo 5/30 [i] 08:55 Žiarivé pohorie 1/4 [i] 09:45 Mesačný svit III. 8/13 [i] 10:40 Vášne 21/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 2 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 5/23 [i] 14:25 Central Park West 3/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 18/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 281/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 282/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - peniaze [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 5/21 [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Obchod so šťastím 3 [i] 22:10 Bratia a sestry II. 5/16 [i] 22:55 Kde si, Gemma ? 1/2 [i] 00:10 Prsteň rytiera Asbreyho [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 281/357 [i] 02:55 Sila lásky II. 282/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Žiarivé pohorie 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Národnostný magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Neposedné mačiatko [i] 10:35 Ropa-celosvetový problém [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Koniari sveta 4/20 [i] 13:00 Môj dom - môj hrad [i] 13:25 Z viníc a kopaníc [i] 13:55 Si v obraze? [i] 14:20 5 minút po dvanástej [i] 15:25 Bratislavský chodec [i] 15:55 Eurovirtuál [i] 16:15 Test magazín [i] 16:20 Diagnóza 110 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 2 [i] 18:35 Elixír [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Liga majstrov [i] 22:35 Liga majstrov - highlighty [i] 23:45 Vodný svet 2/6 [i] 00:15 Maďarský magazín [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY 05:20 Črepiny PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 17 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 3 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 3 [i] 12:50 Druhá mladosť [i] 15:00 Medicopter 117 17 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 116 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 21:45 Kosti III. 4 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Let 535 [i] 02:00 KRIMI NOVINY 02:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 03:15 Kosti III. 4 [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:45 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Houpací křeslo [i] 10:10 Kabaret U dobré pohody [i] 11:40 Chvíle pro písničku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 22/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 10/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 3/22 [i] 15:50 Já a moje rodina 5/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Pravčická brána [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Mefistův rytíř [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Anděl ohně 2/2 [i] 01:05 McLeodovy dcery VI 22/32 [i] 01:50 Hledání ztraceného času 1 [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Sabotáž [i] 03:50 V zajetí železné opony 28/41 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Síla umění: Rothko 8/8 [i] 10:50 Na plovárně s Ladislavem Smočkem [i] 11:15 Etiketa [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava III 21/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 14:55 Přežít! 3/10 [i] 15:50 Vancouver: 660 dní [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:45 JÁDRO [i] 16:50 Zoom [i] 17:15 PORT [i] 17:40 Muzeum hodin [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 5/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 3/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Dokumentární klub: Krize [i] 00:55 Sladký život [i] 03:45 Divadlo žije! [i] 04:10 Zoom [i] 04:35 Svět na kolejích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 1 [i] 09:30 Milý Frankie [i] 11:30 Ulice 238 [i] 12:15 Léa Parker II 26 [i] 13:15 Dva z Queensu V 21 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 23 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 14 [i] 15:10 Hvězdná brána 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 6 [i] 18:30 Ulice 1005, 1006 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 4 [i] 21:20 Přísně tajné [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. III 9 [i] 23:55 Slepá justice 13 [i] 00:40 Útěk z vězení 18 [i] 01:30 Novashopping 02:00 112 [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 24 [i] 04:20 Juanin zázrak 133 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 25 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 23 [i] 07:35 Will & Grace III 14 [i] 08:05 Přátelé VI 20 [i] 08:35 Knight Rider IV 8 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 16 [i] 10:35 Klinika III 2 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 9 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 13 [i] 13:05 Policie - New York 28 [i] 14:05 Bostonská střední I 22 [i] 15:05 Will & Grace III 15 [i] 15:35 Chameleon I 3 [i] 16:35 Komisař Rex V 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 41 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 4 [i] 23:25 Sudden Impact [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Kriminálka Kolín III 2 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:15 Snooker [i] 20:45 Wednesday Selection [i] 20:55 Jezdectví [i] 22:00 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:35 Olympiáda [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 2 [i] 06:00 Možná už zítra III 3 [i] 07:00 Možná už zítra III 4 [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 11:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Drzá Jordan IV 7/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 7/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 15 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 02:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 04:00 Možná už zítra III 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše 2/3 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 07:10 Po stopách afrických dinosaurů [i] 08:15 Hypochondři [i] 09:15 Donnin den 28/44 [i] 09:45 Donnin den 29/44 [i] 10:20 Národní park Addo Elephant [i] 11:25 Surrealistický labužník 24/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 25/36 [i] 12:25 Hypochondři [i] 13:30 Každodenní život v Indii 3/12 [i] 14:35 Tradice stále živá 3/3 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 8/10 [i] 16:45 Surrealistický labužník 24/36 [i] 17:15 Surrealistický labužník 25/36 [i] 17:45 Po stopách afrických dinosaurů [i] 18:50 Klima, počasí, katastrofy 1/5 [i] 19:25 Národní park Addo Elephant [i] 20:25 Konec ropného věku 5/6 [i] 21:00 Konec ropného věku 6/6 [i] 21:30 Nevyslyšená varování 5/8 [i] 22:05 Nevyslyšená varování 6/8 [i] 22:40 Nezapomenuti 3/4 [i] 23:45 Poslední dny slavných 3/7 [i] 00:50 Fyziologie duše 3/3 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 9/9 [i] 02:50 Nezapomenuti 3/4 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 12/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 08:10 Znovu od začátku [i] 09:35 Oko delfína [i] 11:15 Producenti [i] 13:25 Góóól! II [i] 15:20 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 16:50 Divočáci [i] 18:30 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 20:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 21:40 Casino Royale [i] 00:00 Noční hlídka [i] 01:55 V jako Vendeta [i] 04:05 Hudbu složil, slova napsal [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bloudící duše [i] 11:50 Lovecká sezóna [i] 13:15 Před kamerou 40 [i] 13:45 Hluboko pod kůží [i] 15:10 Fantastická čtyřka [i] 16:55 Deník [i] 18:25 Nepřemožitelný [i] 20:05 Kurýr 2 [i] 21:30 Flight Of The Conchords : Třetí Conchord 12 [i] 22:00 Hoffa [i] 00:15 Všechno jde do háje [i] 01:45 LA blues [i] 03:20 Kurýr 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LM: Real sa chce chytiť na Plzni, návrat Ronalda na Old Trafford
Cristiano Ronaldo z Juventusu Turín.

NHL: Daňo absolvoval víťaznú premiéru v drese Avalanche
Slovenský hokejista Marko Daňo sa v NHL radoval z víťazstva v premiérovom zápase v drese Colorada Avalanche. Jeho zamestnávateľ uspel v noci na utorok na ľade Philadelphie ...

FC Barcelona rozšíri Camp Nou, projekt za stámilióny eur predstavili na videosimulácii
Katalánsky futbalový velikán FC Barcelona plánuje investovať 360 miliónov eur do rozšírenia svojho štadióna Camp Nou. Ambiciózny projekt ráta s úplným zastrešením svojho ...

NBA: Toronto bez prehry, ako prvé dosiahlo štyri víťazstvá sezóny
Toronto ako prvé dosiahlo štyri víťazstvá v novej sezóne basketbalovej NBA. V noci na utorok zdolalo na vlastnej palubovke Charlotte Hornets 127:106, opäť nenašlo ...

Aktuálne správy

Dnes sa zobudíme do oblačného dňa
Dnes bude oblačno až zamračené. Teploty dosiahnu 8 až 13 stupňov Celzia.

Vláda pokračuje s dvojicou výjazdových rokovaní
Vláda SR, archívna snímka.

Dotrieďovanie plastov a papiera realizuje pre OLO naďalej Vassal EKO
Na archívnej snímke skládka spoločnosti Vassal EKO v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. V Bratislave 23. apríla 2018.

PORIADNE ZAFÚKA: Na celom Slovensku bude v stredu veterno
Meteorológovia varujú pred silným vetrom v niektorých regiónoch Slovenska, prevažne na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal na stredu (24. 10.) ...

Nový ročník programu Zelených oáz sa sústreďuje na výsadbu stromov
Nadácia Ekopolis v spolupráci s hlavným partnerom, spoločnosťou Slovnaft, vyhlasuje 13. ročník grantového programu Zelené oázy. Témou tohto ročníka ...

Na koľajniciach medzi Krompachmi a Richnavou zomreli dve ženy
Záchranárov v utorok ráno tesne pred 7.00 h privolali k tragickej dopravnej nehode na koľajovej trati medzi Richnavou a Krompachmi v Spišskonovoveskom okrese.

Pred 10 rokmi na Slovensko zavítala kráľovná Alžbeta II. s manželom
Kráľovná Alžbeta II. a jej manžel vojvoda z Edinburghu.

Literárne diela Jána Lenča boli preložené do mnohých cudzích jazykov
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.