Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 17-18/216 [i] 10:40 Za lásku láska [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 19/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 6-7/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 8/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 4-5/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 44 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Pred súmrakom [i] 01:10 Stopár II: Už čakám [i] 02:45 112 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VII. 25-26/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Odvážne kordy 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:15 Domáci majstri [i] 08:20 Aladin 26/65 [i] 08:45 Hlboká džungľa 3/3 [i] 09:45 Mesačný svit III. 7/13 [i] 10:40 Vášne 20/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 1 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 4/23 [i] 14:20 Central Park West 2/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 17/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 279/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 280/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - zdravie [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 2 [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 5/23 [i] 22:55 Deň po zajtrajšku [i] 00:35 Vojnové zločiny [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 279/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 280/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Hlboká džungľa 3/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Motormagazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Moja domovina [i] 10:15 More v byte [i] 10:40 Megastavby II. [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Prírodná brigáda 9/12 [i] 13:10 VAT [i] 13:40 Z maľovanej truhlice [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 1 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ropa-celosvetový problém [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 110 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:35 Koniari sveta 4/20 [i] 01:00 Liga majstrov - highlighty [i] 02:25 Národnostný magazín [i] 02:50 Udalosti ČT [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy - Hírek [i] 04:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY PLUS 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 16 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 2 [i] 12:50 Kdekoľvek, len nie tu [i] 15:00 Medicopter 117 16 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 21:20 Panelák 115 [i] 22:00 SHARK II. 1/16 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Stopy vraha [i] 01:55 KRIMI NOVINY 02:20 SHARK II. [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 03:45 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:30 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 9/10 [i] 09:10 Zeměpis světa 5/5 [i] 09:30 Dispečer 5/9 [i] 10:25 Dámská jízda [i] 11:30 Je krásné lásku dát [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 21/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 9/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 2/22 [i] 15:50 Věda je zábava III 21/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kavyl písečný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 5/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Královna Margot [i] 01:20 McLeodovy dcery VI 21/32 [i] 02:05 Chcete mě? [i] 02:20 Na cestě po Orknejích [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Toulavá kamera [i] 10:05 Kouzlo Afriky [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 FC Barcelona - víc než jen klub [i] 16:15 Síla umění: Rothko 8/8 [i] 17:10 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 3/13 [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 22/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 2/22 [i] 20:00 Brusel 2058 [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:40 Notes [i] 00:25 Ředitel zeměkoule [i] 01:20 Jeden rok [i] 02:20 Tichomořská kronika 2/4 [i] 03:15 Sváteční slovo českobudějovického biskupa Jiřího Paďoura [i] 03:20 Základy [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:30 Q [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 22 [i] 09:30 Osudy [i] 11:30 Ulice 237 [i] 12:15 Léa Parker II 25 [i] 13:10 Dva z Queensu V 20 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 22 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 13 [i] 15:05 Hvězdná brána 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 5 [i] 18:30 Ulice 1003, 1004 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 53 [i] 21:15 Kriminálka Miami V 5 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Hřích [i] 00:45 Taxík II 10 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 23 [i] 04:20 Juanin zázrak 132 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 24 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 22 [i] 07:35 Will & Grace III 13 [i] 08:05 Přátelé VI 19 [i] 08:35 Knight Rider IV 7 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 15 [i] 10:35 Klinika III 1 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 8 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 12 [i] 13:05 Policie - New York 27 [i] 14:05 Bostonská střední I 21 [i] 15:05 Will & Grace III 14 [i] 15:35 Chameleon I 2 [i] 16:35 Komisař Rex V 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 9 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 2 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 17 [i] 00:20 Případ pro dva V 51 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín III 1 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Watts [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 1 [i] 06:00 Možná už zítra III 1 [i] 07:00 Možná už zítra III 2 [i] 08:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 11:00 Případ neoprávněného zabití [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 15:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Drzá Jordan IV 6/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 6/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Možná už zítra III 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše 1/3 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 07:10 Výprava do nitra kamene [i] 08:15 Doktorologie 13/13 [i] 08:45 Žabí království [i] 09:20 Donnin den 26/44 [i] 09:55 Donnin den 27/44 [i] 10:25 Volání vesmíru 7/13 [i] 10:50 Legendární pláže: Bondi [i] 11:25 Surrealistický labužník 23/36 [i] 11:55 Design a designéři 11/13 [i] 12:15 Doktorologie 13/13 [i] 12:45 Tanec amerických indiánů [i] 13:45 Každodenní život v Indii 2/12 [i] 14:45 Tradice stále živá 2/3 [i] 15:50 Vybíraví jedlíci 7/10 [i] 16:50 Vaříme s Billem 13/13 [i] 17:25 Bekyně [i] 17:55 Design a designéři 11/13 [i] 18:10 Výprava do nitra kamene [i] 19:15 Králové plazů [i] 20:20 Konec ropného věku 3/6 [i] 20:55 Konec ropného věku 4/6 [i] 21:30 Volání vesmíru 7/13 [i] 21:55 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 22:30 Nezapomenuti 2/4 [i] 23:30 Design a designéři 11/13 [i] 23:45 Poslední dny slavných 2/7 [i] 00:50 Fyziologie duše 2/3 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 8/9 [i] 02:45 Nezapomenuti 2/4 [i] 03:40 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 04:45 Design a designéři 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:05 Číslo 2 [i] 10:35 Agent v sukni 2 [i] 12:15 Neuvěřitelný příběh [i] 13:45 Zloději a vyděrači [i] 15:10 Tsunami: Následky 1 [i] 16:45 Tsunami: Následky 2 [i] 18:15 To je náš hit! [i] 20:00 Vratné lahve [i] 21:45 Tudorovci II 7 [i] 22:40 Tudorovci II 8 [i] 23:30 Vím kdo mě zabil [i] 01:15 Démon pomsty [i] 02:50 Jedno s druhým [i] 04:10 Vím kdo mě zabil [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 X-Men [i] 11:45 Zoop v Jižní Americe [i] 13:15 Oko delfína [i] 15:00 Vzepřít se obrům [i] 16:50 Základ rodiny [i] 18:30 Žena ve vodě [i] 20:20 Umění musí bolet [i] 22:00 Smrtící zóna [i] 23:40 Flight Of The Conchords : Nové fanynky 10 [i] 00:05 Flight Of The Conchords : Herec 11 [i] 00:35 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 02:20 Umění musí bolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Výstava Miléniová Petržalka pripomína momenty z prelomu storočí
Ilustračná snímka

Prieskum: Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední
Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední. Až tretina Slovákov si pri inštalovaní aplikácie do telefónu nechráni osobné údaje. Vyplýva to z prieskumu Európskeho ...

Pri požiari bytu v Trebišove prišlo o život dieťa
Ilustračná snímka

Slováci to s alkoholom preháňajú na Štefana viac ako na Nový rok
Viac ľudí intoxikovaných alkoholom skončí na slovenských urgentoch na sviatok svätého Štefana ako počas novoročných osláv. Poukázal na to Inštitút ...

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.