TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 17-18/216 [i] 10:40 Za lásku láska [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 19/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 6-7/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 8/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 4-5/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 44 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Pred súmrakom [i] 01:10 Stopár II: Už čakám [i] 02:45 112 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VII. 25-26/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Odvážne kordy 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:15 Domáci majstri [i] 08:20 Aladin 26/65 [i] 08:45 Hlboká džungľa 3/3 [i] 09:45 Mesačný svit III. 7/13 [i] 10:40 Vášne 20/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 1 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 4/23 [i] 14:20 Central Park West 2/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 17/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 279/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 280/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - zdravie [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 2 [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 5/23 [i] 22:55 Deň po zajtrajšku [i] 00:35 Vojnové zločiny [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 279/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 280/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Hlboká džungľa 3/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Motormagazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Moja domovina [i] 10:15 More v byte [i] 10:40 Megastavby II. [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Prírodná brigáda 9/12 [i] 13:10 VAT [i] 13:40 Z maľovanej truhlice [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 1 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ropa-celosvetový problém [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 110 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:35 Koniari sveta 4/20 [i] 01:00 Liga majstrov - highlighty [i] 02:25 Národnostný magazín [i] 02:50 Udalosti ČT [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy - Hírek [i] 04:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY PLUS 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 16 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 2 [i] 12:50 Kdekoľvek, len nie tu [i] 15:00 Medicopter 117 16 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 21:20 Panelák 115 [i] 22:00 SHARK II. 1/16 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Stopy vraha [i] 01:55 KRIMI NOVINY 02:20 SHARK II. [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 03:45 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:30 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 9/10 [i] 09:10 Zeměpis světa 5/5 [i] 09:30 Dispečer 5/9 [i] 10:25 Dámská jízda [i] 11:30 Je krásné lásku dát [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 21/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 9/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 2/22 [i] 15:50 Věda je zábava III 21/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kavyl písečný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 5/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Královna Margot [i] 01:20 McLeodovy dcery VI 21/32 [i] 02:05 Chcete mě? [i] 02:20 Na cestě po Orknejích [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Toulavá kamera [i] 10:05 Kouzlo Afriky [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 FC Barcelona - víc než jen klub [i] 16:15 Síla umění: Rothko 8/8 [i] 17:10 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 3/13 [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 22/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 2/22 [i] 20:00 Brusel 2058 [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:40 Notes [i] 00:25 Ředitel zeměkoule [i] 01:20 Jeden rok [i] 02:20 Tichomořská kronika 2/4 [i] 03:15 Sváteční slovo českobudějovického biskupa Jiřího Paďoura [i] 03:20 Základy [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:30 Q [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 22 [i] 09:30 Osudy [i] 11:30 Ulice 237 [i] 12:15 Léa Parker II 25 [i] 13:10 Dva z Queensu V 20 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 22 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 13 [i] 15:05 Hvězdná brána 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 5 [i] 18:30 Ulice 1003, 1004 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 53 [i] 21:15 Kriminálka Miami V 5 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Hřích [i] 00:45 Taxík II 10 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 23 [i] 04:20 Juanin zázrak 132 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 24 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 22 [i] 07:35 Will & Grace III 13 [i] 08:05 Přátelé VI 19 [i] 08:35 Knight Rider IV 7 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 15 [i] 10:35 Klinika III 1 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 8 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 12 [i] 13:05 Policie - New York 27 [i] 14:05 Bostonská střední I 21 [i] 15:05 Will & Grace III 14 [i] 15:35 Chameleon I 2 [i] 16:35 Komisař Rex V 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 9 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 2 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 17 [i] 00:20 Případ pro dva V 51 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín III 1 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Watts [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 1 [i] 06:00 Možná už zítra III 1 [i] 07:00 Možná už zítra III 2 [i] 08:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 11:00 Případ neoprávněného zabití [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 15:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Drzá Jordan IV 6/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 6/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Možná už zítra III 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše 1/3 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 07:10 Výprava do nitra kamene [i] 08:15 Doktorologie 13/13 [i] 08:45 Žabí království [i] 09:20 Donnin den 26/44 [i] 09:55 Donnin den 27/44 [i] 10:25 Volání vesmíru 7/13 [i] 10:50 Legendární pláže: Bondi [i] 11:25 Surrealistický labužník 23/36 [i] 11:55 Design a designéři 11/13 [i] 12:15 Doktorologie 13/13 [i] 12:45 Tanec amerických indiánů [i] 13:45 Každodenní život v Indii 2/12 [i] 14:45 Tradice stále živá 2/3 [i] 15:50 Vybíraví jedlíci 7/10 [i] 16:50 Vaříme s Billem 13/13 [i] 17:25 Bekyně [i] 17:55 Design a designéři 11/13 [i] 18:10 Výprava do nitra kamene [i] 19:15 Králové plazů [i] 20:20 Konec ropného věku 3/6 [i] 20:55 Konec ropného věku 4/6 [i] 21:30 Volání vesmíru 7/13 [i] 21:55 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 22:30 Nezapomenuti 2/4 [i] 23:30 Design a designéři 11/13 [i] 23:45 Poslední dny slavných 2/7 [i] 00:50 Fyziologie duše 2/3 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 8/9 [i] 02:45 Nezapomenuti 2/4 [i] 03:40 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 04:45 Design a designéři 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:05 Číslo 2 [i] 10:35 Agent v sukni 2 [i] 12:15 Neuvěřitelný příběh [i] 13:45 Zloději a vyděrači [i] 15:10 Tsunami: Následky 1 [i] 16:45 Tsunami: Následky 2 [i] 18:15 To je náš hit! [i] 20:00 Vratné lahve [i] 21:45 Tudorovci II 7 [i] 22:40 Tudorovci II 8 [i] 23:30 Vím kdo mě zabil [i] 01:15 Démon pomsty [i] 02:50 Jedno s druhým [i] 04:10 Vím kdo mě zabil [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 X-Men [i] 11:45 Zoop v Jižní Americe [i] 13:15 Oko delfína [i] 15:00 Vzepřít se obrům [i] 16:50 Základ rodiny [i] 18:30 Žena ve vodě [i] 20:20 Umění musí bolet [i] 22:00 Smrtící zóna [i] 23:40 Flight Of The Conchords : Nové fanynky 10 [i] 00:05 Flight Of The Conchords : Herec 11 [i] 00:35 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 02:20 Umění musí bolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Libor Hudáček vysvetlil svoje slová po zápase s Britmi, neodmieta systém trénera Ramsayho
Útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Libor Hudáček uviedol na správnu mieru svoje slová po sobotňajšom víťaznom zápase v košickej Steel aréne s Veľkou Britániou (7:1) v A-skupine na 83. ...

Ľad v Steel Aréne trpí na záťaž, Koch: Najmä večer je už mäkší
Na snímke ľadová plocha v Steel aréne 6. mája 2019.

Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková 35., Kužmová 46.
Na archívnej snímke Naomi Osaková.

Video: Schwartz sa blysol hetrikom a Binnington shutoutom, St. Louis je krok od finále NHL
Hokejisti St. Louis sa presvedčivým víťazstvom 5:0 na ľade San