Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 15-16/216 [i] 10:25 Angelika, markíza anjelov [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 18/22 [i] 13:30 Bláznivý Jimov život V. 4-5/22 [i] 14:20 Bez stopy II. 7/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 2-3/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 4/16 [i] 21:10 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:25 Návrat draka [i] 01:25 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 02:15 Cigánske srdce 1/200 [i] 03:35 Ženatý so záväzkami VII. 23-24/26 [i] 04:25 Odvážne kordy 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:25 Domáci majstri [i] 08:30 Aladin 25/65 [i] 08:55 Hlboká džungľa 2/3 [i] 09:50 Mesačný svit III. 6/13 [i] 10:40 Vášne 19/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Hopla! [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 3/23 [i] 14:20 Central Park West 1/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 16/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 277/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 278/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nevera po slovensky 1/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 1 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 5/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:15 Reportéri v ohrození 5/8 [i] 00:10 Test magazín [i] 00:15 Dievčatká na zabitie [i] 01:45 Krátke správy [i] 01:55 Sila lásky II. 277/357 [i] 02:45 Sila lásky II. 278/357 [i] 03:35 Slovensko DNES [i] 03:45 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Hlboká džungľa 2/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Enviro [i] 07:40 Tempo [i] 07:55 Profesionál [i] 08:05 Polícia [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Domáci majstri [i] 10:30 Mafia,smutná stránka Talianska [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:25 Žijúce kamene 3/13 [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Piesne moje,piesne [i] 13:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:25 Motormagazín [i] 14:55 Magazín ligy majstrov [i] 15:30 Odpískané [i] 16:25 Rozprávanie stromov [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Prírodná brigáda 9/12 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:50 Anjeli strážni [i] 00:20 TKN [i] 00:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Slovensko DNES [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 05:35 NOVINY 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 15 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 1/22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 1/23 [i] 13:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nepoznáme sa odkiaľsi? [i] 15:00 Medicopter 117 15 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 1/22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 114 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 5 [i] 21:35 Profesionáli 5 [i] 22:25 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:30 NOVINY PLUS 00:15 Špeciálne komando II. 14 [i] 01:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 3 [i] 01:55 Autosalón [i] 02:20 Moskva na Hudsone [i] 04:10 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:55 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 57/78 [i] 09:00 Uloupená hranice [i] 10:25 Závody v dobývání vesmíru 2/4 [i] 11:15 Tajemství divočiny: Lori - fantom pralesa [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 20/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 8/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 1/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tesařík alpský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 16/20 [i] 21:00 Na cestě po Orknejích [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 28/41 [i] 22:25 Byron 2/2 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:20 Sex ve městě II 10/18 [i] 00:50 McLeodovy dcery VI 20/32 [i] 01:30 Muzikanti, hrejte [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 4/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Kuks [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:35 Kalendárium [i] 09:50 Kinobox [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Dabing, Přelouč, Polabí [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ 8/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 4/5 [i] 13:20 The Lost Secret 5/11 [i] 13:35 Policejní auto Pelle [i] 14:50 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 15:05 Hannibal [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Momentky ze závodů tahačů 16:30 FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVII 1/22 [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:50 Vzkaz Zdeňka Sternberga [i] 21:20 Mrtví jako já II 15/15 [i] 22:05 Šumná města [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Atalanta [i] 01:55 Knižní svět [i] 02:20 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 02:35 Exit 316 - Mise: Blízká setkání lidského druhu [i] 02:50 Máte slovo [i] 03:35 POKR [i] 04:05 Nebezpečné viry [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 21 [i] 09:30 Poklad Aztéků [i] 11:30 Ulice 236 [i] 12:15 Léa Parker II 24 [i] 13:10 Dva z Queensu V 19 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 21 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 12 [i] 15:05 Hvězdná brána 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 4 [i] 18:30 Ulice 1001, 1002 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 5 [i] 21:10 Víkend [i] 21:45 Dr. House IV 5 [i] 22:40 Přeber si to znovu [i] 00:30 Taxík II 9 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 23 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 21 [i] 07:35 Will & Grace III 12 [i] 08:05 Přátelé VI 18 [i] 08:35 Knight Rider IV 6 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 14 [i] 10:35 Klinika II 13 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 7 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 11 [i] 13:05 Policie - New York 26 [i] 14:05 Bostonská střední I 20 [i] 15:05 Will & Grace III 13 [i] 15:35 Chameleon I 1 [i] 16:35 Komisař Rex V 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 40 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 4 [i] 23:30 Invaze 17 [i] 00:25 Hledá se táta [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín II 13 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Snooker [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Snooker [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra II 22 [i] 07:00 Možná už zítra II 1 [i] 08:00 Pes baskervillský [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 15:00 Pes baskervillský [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 4/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 4/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 02:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 04:00 Možná už zítra II 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Islandské gejzíry [i] 05:35 San Lazaro [i] 06:00 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 07:05 Clippertonův ostrov 5/6 [i] 07:40 Clippertonův ostrov 6/6 [i] 08:15 Doktorologie 11/13 [i] 08:45 Doktorologie 12/13 [i] 09:15 Donnin den 24/44 [i] 09:50 Donnin den 25/44 [i] 10:25 Volání vesmíru 5/13 [i] 11:00 Volání vesmíru 6/13 [i] 11:35 Surrealistický labužník 21/36 [i] 12:05 Surrealistický labužník 22/36 [i] 12:35 Doktorologie 11/13 [i] 13:05 Doktorologie 12/13 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 1/12 [i] 14:40 Tradice stále živá 1/3 [i] 15:50 Vybíraví jedlíci 6/10 [i] 16:50 Vaříme s Billem 11/13 [i] 17:25 Vaříme s Billem 12/13 [i] 18:00 Clippertonův ostrov 5/6 [i] 18:35 Clippertonův ostrov 6/6 [i] 19:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 42/42 [i] 19:40 Voda, voda, čistá voda [i] 20:20 Konec ropného věku 1/6 [i] 20:55 Konec ropného věku 2/6 [i] 21:30 Volání vesmíru 5/13 [i] 22:05 Volání vesmíru 6/13 [i] 22:40 Nezapomenuti 1/4 [i] 23:45 Poslední dny slavných 1/7 [i] 00:50 Fyziologie duše 1/3 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 7/9 [i] 02:50 Nezapomenuti 1/4 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 10/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Happy Feet [i] 07:50 Pitva mimozemšťana [i] 09:25 Moje superbejvalka [i] 11:00 Před kamerou 40 [i] 11:35 Marion a Lucie [i] 13:10 Jezdci z jižního Bronxu [i] 14:40 Číslo 2 [i] 16:10 Návrat na vrchol [i] 18:20 Agent v sukni 2 [i] 20:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:45 Neznámý svůdce [i] 00:30 Řeč nepřítele [i] 02:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 04:55 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Amazonky [i] 11:40 Dvanáct do tuctu 2 [i] 13:10 Klik - život na dálkové ovládání [i] 14:55 X-Men [i] 16:40 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 17:05 Zoop v Jižní Americe [i] 18:35 Oko delfína [i] 20:15 Velká láska II 9 [i] 21:10 Velká láska II : Nejšťastnější děvče 10 [i] 22:00 Shottas - Jamajský gang [i] 23:35 Studené nohy [i] 00:55 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:00 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.