TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 15-16/216 [i] 10:25 Angelika, markíza anjelov [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 18/22 [i] 13:30 Bláznivý Jimov život V. 4-5/22 [i] 14:20 Bez stopy II. 7/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 2-3/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 4/16 [i] 21:10 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:25 Návrat draka [i] 01:25 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 02:15 Cigánske srdce 1/200 [i] 03:35 Ženatý so záväzkami VII. 23-24/26 [i] 04:25 Odvážne kordy 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:25 Domáci majstri [i] 08:30 Aladin 25/65 [i] 08:55 Hlboká džungľa 2/3 [i] 09:50 Mesačný svit III. 6/13 [i] 10:40 Vášne 19/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Hopla! [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 3/23 [i] 14:20 Central Park West 1/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 16/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 277/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 278/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nevera po slovensky 1/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 1 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 5/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:15 Reportéri v ohrození 5/8 [i] 00:10 Test magazín [i] 00:15 Dievčatká na zabitie [i] 01:45 Krátke správy [i] 01:55 Sila lásky II. 277/357 [i] 02:45 Sila lásky II. 278/357 [i] 03:35 Slovensko DNES [i] 03:45 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Hlboká džungľa 2/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Enviro [i] 07:40 Tempo [i] 07:55 Profesionál [i] 08:05 Polícia [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Domáci majstri [i] 10:30 Mafia,smutná stránka Talianska [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:25 Žijúce kamene 3/13 [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Piesne moje,piesne [i] 13:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:25 Motormagazín [i] 14:55 Magazín ligy majstrov [i] 15:30 Odpískané [i] 16:25 Rozprávanie stromov [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Prírodná brigáda 9/12 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:50 Anjeli strážni [i] 00:20 TKN [i] 00:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Slovensko DNES [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 05:35 NOVINY 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 15 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 1/22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 1/23 [i] 13:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nepoznáme sa odkiaľsi? [i] 15:00 Medicopter 117 15 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 1/22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 114 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 5 [i] 21:35 Profesionáli 5 [i] 22:25 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:30 NOVINY PLUS 00:15 Špeciálne komando II. 14 [i] 01:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 3 [i] 01:55 Autosalón [i] 02:20 Moskva na Hudsone [i] 04:10 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:55 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 57/78 [i] 09:00 Uloupená hranice [i] 10:25 Závody v dobývání vesmíru 2/4 [i] 11:15 Tajemství divočiny: Lori - fantom pralesa [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 20/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 8/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 1/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tesařík alpský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 16/20 [i] 21:00 Na cestě po Orknejích [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 28/41 [i] 22:25 Byron 2/2 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:20 Sex ve městě II 10/18 [i] 00:50 McLeodovy dcery VI 20/32 [i] 01:30 Muzikanti, hrejte [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 4/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Kuks [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:35 Kalendárium [i] 09:50 Kinobox [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Dabing, Přelouč, Polabí [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ 8/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 4/5 [i] 13:20 The Lost Secret 5/11 [i] 13:35 Policejní auto Pelle [i] 14:50 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 15:05 Hannibal [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Momentky ze závodů tahačů 16:30 FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVII 1/22 [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:50 Vzkaz Zdeňka Sternberga [i] 21:20 Mrtví jako já II 15/15 [i] 22:05 Šumná města [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Atalanta [i] 01:55 Knižní svět [i] 02:20 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 02:35 Exit 316 - Mise: Blízká setkání lidského druhu [i] 02:50 Máte slovo [i] 03:35 POKR [i] 04:05 Nebezpečné viry [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 21 [i] 09:30 Poklad Aztéků [i] 11:30 Ulice 236 [i] 12:15 Léa Parker II 24 [i] 13:10 Dva z Queensu V 19 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 21 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 12 [i] 15:05 Hvězdná brána 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 4 [i] 18:30 Ulice 1001, 1002 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 5 [i] 21:10 Víkend [i] 21:45 Dr. House IV 5 [i] 22:40 Přeber si to znovu [i] 00:30 Taxík II 9 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 23 [i] 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 21 [i] 07:35 Will & Grace III 12 [i] 08:05 Přátelé VI 18 [i] 08:35 Knight Rider IV 6 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 14 [i] 10:35 Klinika II 13 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 7 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 11 [i] 13:05 Policie - New York 26 [i] 14:05 Bostonská střední I 20 [i] 15:05 Will & Grace III 13 [i] 15:35 Chameleon I 1 [i] 16:35 Komisař Rex V 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 40 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 4 [i] 23:30 Invaze 17 [i] 00:25 Hledá se táta [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín II 13 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Snooker [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Snooker [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra II 22 [i] 07:00 Možná už zítra II 1 [i] 08:00 Pes baskervillský [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 15:00 Pes baskervillský [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 4/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 4/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 02:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 04:00 Možná už zítra II 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Islandské gejzíry [i] 05:35 San Lazaro [i] 06:00 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 07:05 Clippertonův ostrov 5/6 [i] 07:40 Clippertonův ostrov 6/6 [i] 08:15 Doktorologie 11/13 [i] 08:45 Doktorologie 12/13 [i] 09:15 Donnin den 24/44 [i] 09:50 Donnin den 25/44 [i] 10:25 Volání vesmíru 5/13 [i] 11:00 Volání vesmíru 6/13 [i] 11:35 Surrealistický labužník 21/36 [i] 12:05 Surrealistický labužník 22/36 [i] 12:35 Doktorologie 11/13 [i] 13:05 Doktorologie 12/13 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 1/12 [i] 14:40 Tradice stále živá 1/3 [i] 15:50 Vybíraví jedlíci 6/10 [i] 16:50 Vaříme s Billem 11/13 [i] 17:25 Vaříme s Billem 12/13 [i] 18:00 Clippertonův ostrov 5/6 [i] 18:35 Clippertonův ostrov 6/6 [i] 19:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 42/42 [i] 19:40 Voda, voda, čistá voda [i] 20:20 Konec ropného věku 1/6 [i] 20:55 Konec ropného věku 2/6 [i] 21:30 Volání vesmíru 5/13 [i] 22:05 Volání vesmíru 6/13 [i] 22:40 Nezapomenuti 1/4 [i] 23:45 Poslední dny slavných 1/7 [i] 00:50 Fyziologie duše 1/3 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 7/9 [i] 02:50 Nezapomenuti 1/4 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 10/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Happy Feet [i] 07:50 Pitva mimozemšťana [i] 09:25 Moje superbejvalka [i] 11:00 Před kamerou 40 [i] 11:35 Marion a Lucie [i] 13:10 Jezdci z jižního Bronxu [i] 14:40 Číslo 2 [i] 16:10 Návrat na vrchol [i] 18:20 Agent v sukni 2 [i] 20:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:45 Neznámý svůdce [i] 00:30 Řeč nepřítele [i] 02:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 04:55 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Amazonky [i] 11:40 Dvanáct do tuctu 2 [i] 13:10 Klik - život na dálkové ovládání [i] 14:55 X-Men [i] 16:40 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 17:05 Zoop v Jižní Americe [i] 18:35 Oko delfína [i] 20:15 Velká láska II 9 [i] 21:10 Velká láska II : Nejšťastnější děvče 10 [i] 22:00 Shottas - Jamajský gang [i] 23:35 Studené nohy [i] 00:55 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:00 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Slovenské akvabely v kvalifikácii kombinovaných zostáv na 13. mieste
Na archívnej snímke slovenská reprezentantka v synchronizovanom plávaní Nada Daabousová.

Schleckovi Tour de France nechýba a už ani nevie, kde má žlté tričko za celkový triumf
Má iba 34 rokov, ale už päť rokov je len medzi divákmi na Tour de France. Andy Schleck, mladší z niekdajšieho skvelého bratského dua z Luxemburska, vyhral slávne preteky v roku 2010, ale oficiálne sa to ...

HOKEJOVÝ SVET V SLZÁCH: Bývalý kapitán Nashvillu spáchal samovraždu
Greg Johnson, archívna snímka.

Obranca Hraško zamieril zo Zvolena do kazašského Arlanu Kokšetau
Peter Hraško, archívna snímka.

Aktuálne správy

Niekde i zaprší: Na Kamilu mračná slnko zakryjú
Dnes bude polooblačno až oblačno, na východe miestami prehánky. Teploty dosiahnu 22 až 27 stupňov Celzia.

M. Lajčák rokoval s predsedami VZ OSN
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák.

Poslanci EP boli zaradení do medziparlamentných delegácií
Ilustračná snímka.

Gombasek je podľa Čaputovej pre maďarskú komunitu symbolom a je dôležité, aby zachoval svoju nezávislosť
Gombasek je pre maďarskú komunitu symbolom a je dôležité, aby si aj naďalej zachoval svoju ideovú pestrosť a nezávislosť, o ktorú sa vždy usiloval. Otvorená a výborná diskusia Na ...

Nové hasičské vozidlá si prevzalo 13 obcí na Záhorí
Ilustračná snímka.

Apple a Google predstavili nové emotikony, majú iné sexuálne orientácie aj zdravotné postihnutia
Nová séria "smajlíkov", ktorú v stredu predstavili technologické giganty Apple a Google, v omnoho väčšej miere ako doteraz odráža odlišnosti medzi ľuďmi, vrátane rôznych sexuálnych orientácií ...

Dobrovoľníci OSN si charitatívne pripomenú deň Nelsona Mandelu
Nelson Mandela, archívna snímka.

Pred 70 rokmi sa narodil básnik, prozaik a redaktor Rudolf Čižmárik
V roku 1949 sa narodil v Šoporni básnik, prozaik, redaktor, vydavateľ a prekladateľ RUDOLF ČIŽMÁRIK.