Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 6/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 4/25 [i] 06:55 Casper I. 3/13 [i] 07:20 H2O: Stačí pridať vodu 22-23/26 [i] 08:15 Xena I. 3/24 [i] 09:10 Vojvoda [i] 10:50 Čarodejnice VIII. 7-8/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Láska z pasáže [i] 15:50 Angelika, markíza anjelov [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 21:35 Pravdivé lži [i] 00:20 Sfinga [i] 02:30 Pravdivé lži [i] 04:45 Zo zákulisia Markízy
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Pocoyo I. 32/52 [i] 06:55 Káčerovo 6/30 [i] 07:20 Aladin 26/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 6/26 [i] 08:05 Škaredé káčatko a ja 24/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 GEN.sk [i] 13:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 17/20 [i] 14:15 James Bond:Moonraker [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Robin Hood I 1/13 [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 1/13 [i] 21:15 Lekárske omyly a víťazstvá 1/16 [i] 21:50 Radosť zo života [i] 22:20 Horem Pádem [i] 00:10 Inšpektor Morse 26 [i] 01:55 Hviezdna loď Galactica II. 10/20 [i] 02:35 KINOHIT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:20 To sme my, opice 10/14 [i] 07:40 Televíkend [i] 08:10 Farmárska revue [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Československý filmový týždenník [i] 09:20 Staroveké objavy II. 3/3 [i] 10:10 Víťazný film Etnofilmu 2008 [i] 10:40 Balada o Vojtovej Maríne [i] 11:45 Hra o česť [i] 12:45 Mafia,smutná stránka Talianska [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 Žijúce kamene 3/13 [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:10 Slovo [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:40 Umenie 08 [i] 22:10 Odpískané [i] 23:05 Magazín ligy majstrov [i] 23:30 Storočnica Eugena Suchoňa [i] 00:15 Bratislavské hudobné slávnosti 1973 [i] 00:50 Orientácie [i] 01:20 Umenie 08 [i] 01:45 Slovo [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Medvedík [i] 08:00 Zabijacké inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Autosalón [i] 13:00 Panelák magazín [i] 13:40 Honba za Klenotom Nílu [i] 15:45 Schody smrti [i] 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 3 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 2 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 2 [i] 23:00 Nič len pravda [i] 00:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 01:00 Lovci predátorov [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 3 [i] 02:45 Prison Break: Útek z väzenia III. 2 [i] 03:25 Hranica večnosti [i] 04:45 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Nová dvojpohádka z lesa [i] 06:25 Mumínci 26/26 [i] 06:50 Raníček s Dádou [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 4/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Český Honza [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo českobudějovického biskupa Jiřího Paďoura [i] 14:45 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 14:55 Uloupená hranice [i] 16:20 Zatopené osudy [i] 16:40 Divnopis - Kuks [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Dobročinná akademie aneb Paraple 2008 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Zprávy 21:50 Branky, body, vteřiny 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Případy inspektora Lynleyho V [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Huff II 12/13 [i] 00:25 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 00:35 Svět umění: Hollywoodské zkoušky 3/3 [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:15 Všechnopárty [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 MS motocyklů 2008 Japonsko [i] 06:20 Správy STV 06:45 MS motocyklů 2008 Japonsko [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Blízká setkání lidského druhu [i] 08:50 Třistatřicettři [i] 09:40 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:20 Odkaz svatého Václava [i] 10:35 Hledání ztraceného času 1 [i] 10:55 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Hannibal [i] 12:00 Ženitba [i] 13:25 Na tý louce zelený [i] 13:35 Základy [i] 14:05 SIGNUM [i] 14:30 Nenechte si ujít [i] 14:35 Svět umění: Hollywoodské zkoušky 3/3 [i] 15:35 Roxana [i] 17:20 Srdcový král [i] 19:00 A. Dvořák: Symfonické variace op.78 [i] 19:25 Mořské oko [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 7/22 [i] 20:00 Kde domov můj? [i] 20:45 František Škroup [i] 21:45 Na plovárně s Ladislavem Smočkem [i] 22:10 Jezero zapomnění [i] 00:15 Dee Dee Bridgewater [i] 01:10 Hodina pravdy [i] 02:00 Simpsonovi XVIII 7/22 [i] 02:25 Steve Lichtag - Dobrodružství oceánů 4/5 [i] 03:00 Kamera na cestách: Telegraph Road [i] 04:00 Zatopené osudy [i] 04:20 Neobyčejný obyčejný život [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Juanin zázrak 130 [i] 05:45 Novashopping 06:00 Novashopping 06:35 Království surikat 6 [i] 07:00 Kamarádi z lesa 16, 17 [i] 07:35 Myšák Stuart Little 6 [i] 08:05 Veverka a kouzelná mušle [i] 09:30 Dva výtečníci [i] 11:50 Malý pitaval z velkého města 9 [i] 12:55 Tvorové temnot [i] 13:30 VC Singapuru [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 4 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 5 [i] 23:15 24 hodin IV 18 [i] 00:10 Slepá důvěra [i] 01:50 Útěk z vězení 17 [i] 02:35 Novashopping 03:05 Střepiny [i] 04:20 Juanin zázrak 131 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 22 [i] 07:00 Kolem světa za 80 snů [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé VI 17 [i] 08:00 Život v moři 3D [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:45 Důkaz na dosah 5 [i] 10:45 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:50 Doktor Flastr [i] 16:15 Klokan Jack [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Pustit žilou [i] 22:05 Spravedlnost 2 [i] 23:05 Nezvratný osud [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Žena v taláru 4 [i] 04:25 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Motorismus [i] 10:00 Biatlon [i] 11:15 Cyklistika [i] 17:15 Biatlon [i] 18:30 Stolní tenis [i] 19:15 Tenis [i] 20:30 Motorismus [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Biatlon [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Příběh Tommyho Douglase 2/2 [i] 10:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 12:00 Příběh Tommyho Douglase 2/2 [i] 14:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 16:00 Život v deltě [i] 18:00 Okruh přátel [i] 20:00 Falešná záminka [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 00:00 Stín pochybnosti [i] 02:00 Krutá pravda [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 16/25 [i] 06:00 Mrakodrapy - symboly moderní doby [i] 07:05 Energie planety Země [i] 08:10 Limity měst 13/13 [i] 08:25 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 08:50 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 09:15 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 09:45 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 7/26 [i] 10:50 Jamie vaří doma 8/26 [i] 11:25 Tajemství Zakázaného města 2/2 [i] 12:20 Limity měst 13/13 [i] 12:35 Spolehlivá dieta [i] 13:40 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 15:45 Bonobové - Ztraceni v boji [i] 16:50 Baculaté děti 4/6 [i] 17:50 Maminka stávkuje 17/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 18/25 [i] 19:10 Boj o život 1/6 [i] 20:20 Dítě naší doby 13/23 [i] 21:30 Churchillův válečný kabinet [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 4/4 [i] 23:30 Rekonstrukce dopravní nehody 4/5 [i] 00:35 Kamenné monumenty 20/23 [i] 01:10 Kamenné monumenty 21/23 [i] 01:45 Kamenné monumenty 22/23 [i] 02:20 Limity měst 13/13 [i] 02:35 Kamenné monumenty 23/23 [i] 03:05 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 03:30 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 03:55 Budapešť nadivoko [i] 04:30 Papua-Nová Guinea [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Po hlavě [i] 08:05 V dostihovém sedle [i] 09:35 Jak jíst smažené žížaly [i] 10:55 Robinsonovi [i] 12:30 Happy Feet [i] 14:15 Pitva mimozemšťana [i] 15:50 Moje superbejvalka [i] 17:25 Občan Havel [i] 19:30 Před kamerou 40 [i] 20:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 21:40 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 23:15 Na stojáka 45 [i] 23:45 Hadi v letadle [i] 01:30 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 03:05 Statečné srdce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 DOA: Na život a na smrt [i] 09:25 Říkej mi strýčku [i] 10:50 Soví houkání [i] 12:20 elita ze střídačky [i] 13:45 Elsa a Fred [i] 15:35 Amazonky [i] 17:15 Dvanáct do tuctu 2 [i] 18:45 Klik - život na dálkové ovládání [i] 20:30 Krutá rasa [i] 22:00 Scény z partnerského života [i] 23:30 Nezvratný osud 3 [i] 01:00 Zachraňte Jimmyho [i] 02:25 Honba za lesním mužem [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.