Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 5/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 3/25 [i] 06:55 Casper I. 2/13 [i] 07:20 H2O: Stačí pridať vodu 20-21/26 [i] 08:20 Dobrák Ben 2: Čierne zlato [i] 10:00 Priatelia IX. 7-8/24 [i] 10:55 Udri ju, je to Francúzka! [i] 12:45 Slovensko má talent [i] 14:10 Božská relikvia II. [i] 16:15 Cigánske srdce 1/200 [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Cat Girl [i] 22:05 Elektra [i] 00:05 Útek z L. A. [i] 02:05 Duch ohňa [i] 03:45 Elektra [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Poker [i] 05:50 Reportéri [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 31/52 [i] 06:50 Káčerovo 5/30 [i] 07:15 Aladin 25/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 5/26 [i] 08:05 Škaredé káčatko a ja 23/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:35 Hannah Montana I. 24/26 [i] 11:00 Letná láska 23/26 [i] 11:30 Letná láska 24/26 [i] 12:00 Večne nespokojní II. 27/28 [i] 12:45 Vo vnútri tornáda [i] 13:40 Motormagazín [i] 14:10 Klik [i] 14:25 Eurovirtuál [i] 14:40 Chisum [i] 16:30 Deti mojej sestry [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 A potom tam jeden bol [i] 22:50 Vyšetrovanie Michaela Crowea [i] 00:20 Angie [i] 02:10 Takí sme boli [i] 03:25 Radosť zo života [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Vo vnútri tornáda [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Slovensko DNES [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Rieky Francúzska [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:15 Televíkend [i] 07:40 Pátranie po Féničanoch [i] 08:35 Extr@ English 4/30 [i] 09:00 Lode slobody 2/2 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:20 Chart one [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Kapura [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 Farby mora 3/3 [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Olympijský magazín [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Staroveké objavy II. 3/3 [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:25 Poker [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:35 Storočnica Eugena Suchoňa [i] 00:20 Bratislavské hudobné slávnost 1990\Eugen Suchoň Fantázia pre husle a orchester, op.7 [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY PLUS 05:45 NOVINY 06:10 PRVÉ NOVINY 06:45 PROMI NOVINY [i] 07:00 Myška v prérii [i] 07:25 Pinocchio [i] 07:50 Legenda o Tarzanovi [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 08:45 Tru Calling 24 [i] 09:45 Let Fénixa [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Nové bývanie [i] 13:40 Ako sa stavia sen [i] 14:25 Zvieracia klinika [i] 15:10 Hulk Hogan: Blesk v raji 5,6 [i] 17:15 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nepoznáme sa odkiaľsi? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Kutyil s. r. o. 3 [i] 21:00 Filmové hity: Honba za Klenotom Nílu [i] 23:20 Filmové hity: Boj o život [i] 01:15 Nočné kino: Lovec búrok [i] 03:00 Kontakty [i] 04:35 Hulk Hogan: Blesk v raji 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:00 Muzeum kamen [i] 06:15 Mumínci 26/26 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 56/78 [i] 07:05 Tip a Tap 2/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 25/26 [i] 08:00 U nás na farmě 4/26 [i] 08:10 Tomáš a hvězdička [i] 08:35 Policejní auto Pelle [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Hrabě Monte Christo 2/2 [i] 11:40 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 8/13 [i] 13:35 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 13:50 Mezi námi zvířaty [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 46/54 [i] 15:40 Láska na hlídání [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Kde padají hvězdy 7/7 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Sedm let v Tibetu [i] 23:10 Nenechte si ujít [i] 23:20 Zprávy 23:25 Branky, body, vteřiny 23:28 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Simone [i] 01:25 Viktor Veliký 1/2 [i] 02:40 13. komnata Luby Skořepové [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:40 The Magic Violin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 2/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 13/72 [i] 05:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:55 Videoatlas naší přírody [i] 06:05 Jeruzalém Starého zákona [i] 06:15 Československý filmový týdeník 696/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Poselství přes rampu [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět za 50 let 3/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:55 Sváteční slovo publicisty a kostelníka Ondřeje Vaculíka [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2008 [i] 11:35 Osudy hvězd [i] 11:50 Simpsonovi XVI 21/21 [i] 12:15 Pětka v Pomeranči [i] 13:05 Game Page [i] 13:25 Sabotáž [i] 13:50 New Order: Live [i] 14:50 Kinobox [i] 15:20 Nebezpečné viry [i] 16:15 Kamera na cestách: Telegraph Road [i] 17:20 Steve Lichtag - Dobrodružství oceánů 4/5 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 F. Schubert: Symfonie h moll [i] 19:20 G. Gershwin: Tři Jazzová preludia [i] 19:35 Simpsonovi XVI 21/21 [i] 20:00 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2008 [i] 22:00 Dabing, Přelouč, Polabí [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Třistatřicettři [i] 23:55 Noc s Andělem [i] 01:25 Chick Corea: Live in Barcelona [i] 02:25 Sešli se ... [i] 03:25 Keltský šperk [i] 03:45 MS motocyklů 2008 Japonsko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Království surikat 5 [i] 06:30 Kamarádi z lesa 14, 15 [i] 07:05 Myšák Stuart Little 5 [i] 07:30 Batman vítězí 14 [i] 07:55 Báječní lidé 7 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Perfektní skóre [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Studentská máma [i] 14:15 Mr. Bean [i] 14:45 Yamakasi: Sedm samurajů 21.století [i] 16:35 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X MIX [i] 22:20 Zabiják [i] 00:05 Traffic: Nadvláda gangů [i] 02:40 Novashopping 03:10 Volejte Novu [i] 03:40 Český bodygard [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 21 [i] 07:00 Kolem světa za 80 snů [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 15 [i] 08:00 Přátelé VI 16 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 195 [i] 10:05 Freddie 4 [i] 10:35 Helicops II 11 [i] 11:40 Angelin tým 4 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 5 [i] 13:35 Vraždy v Midsomeru VII 7 [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Manchester United - Bolton Wanderers [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Firewall [i] 22:20 Air Force One [i] 00:50 Slepá nespravedlnost [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Dvojí nasazení 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Motorismus [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Tenis [i] 11:45 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:00 Motorismus [i] 17:30 Tenis [i] 18:30 Biatlon [i] 19:30 Stolní tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Biatlon [i] 03:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 20 [i] 06:00 Láska paní Lambertové [i] 08:00 Příběh Tommyho Douglase 1/2 [i] 10:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 12:00 Příběh Tommyho Douglase 1/2 [i] 14:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 16:00 Náš dům [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Obviněná [i] 22:00 Jindřich VIII. 1/2 [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Láska paní Lambertové [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proč je to tak? 25/27 [i] 07:00 Proč je to tak? 26/27 [i] 08:00 Proč je to tak? 27/27 [i] 09:00 Nebeští hrdinové [i] 10:20 Letouny 21. století [i] 11:25 Pamela Churchilová-Harrimanová [i] 12:30 Co nevíte o teniskách [i] 13:35 Životospráva na chalupě 3/3 [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 15:35 Svobodné duše širých moří [i] 16:10 Levhart sněžný [i] 17:10 Baculaté děti 3/6 [i] 18:05 Maminka stávkuje 15/25 [i] 18:40 Maminka stávkuje 16/25 [i] 19:20 Piráti silnic 9/10 [i] 19:50 Piráti silnic 10/10 [i] 20:20 Dítě naší doby 12/23 [i] 21:30 Tajemství Zakázaného města 2/2 [i] 22:25 Design a designéři 10/13 [i] 22:45 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 3/5 [i] 00:45 Kamenné monumenty 14/23 [i] 01:20 Kamenné monumenty 15/23 [i] 01:50 Kamenné monumenty 16/23 [i] 02:20 Kamenné monumenty 17/23 [i] 02:50 Kamenné monumenty 18/23 [i] 03:20 Kamenné monumenty 19/23 [i] 03:50 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 04:45 Maminka stávkuje 15/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 ATL [i] 07:45 Auta [i] 09:40 Velký [i] 11:25 Film o filmu: Vratné lahve [i] 11:40 Vratné lahve [i] 13:20 Garfield 2 [i] 14:40 Síly temna [i] 16:15 Nepřemožitelný [i] 17:55 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 21:45 Déja Vu [i] 23:50 Mlha [i] 01:30 Hříšné svědectví [i] 03:10 Krédo [i] 04:35 Šikmá plocha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 09:25 Srdce v roztoužení [i] 10:55 Žena ve vodě [i] 12:45 Tanec na vlnách [i] 14:30 Producenti [i] 16:40 Árijský pár [i] 18:35 DOA: Na život a na smrt [i] 20:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 8MM 2 [i] 23:45 Smrtící zóna [i] 01:20 Umění musí bolet [i] 03:00 Jediná dlouhá noc [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Connor, Stamkos a Grubauer
Kapitán Tampy Bay Lightning Steven Stamkos.

EURO 2020: Angličania vyhrali v Čiernej Hore, Francúzi zdolali Island
Anglickí futbalisti, archívna snímka.

NHL: New York Islanders porazil Arizonu v nedeľňajšom zápase
Richard Pánik, archívna snímka.

Euro 2020: Holandsko doma podľahlo Nemecku, Rakúsko prehralo v Izraeli
Na snímke uprostred Róbert Mak (Slovensko) medzi hráčmi Walesu počas stretnutia E-skupiny kvalifikácie ME 2020 Wales - Slovensko 24. marca 2019 v Cardiffe.

Aktuálne správy

Emanuel, Emanuel, nevyhlási slnku duel
Predpoveď počasia.

Ministerstvo obrany USA uvoľnilo miliardu dolárov na hraničnú bariéru
Ľudia sa prechádzajú okolo múra s americkou vlajkou na mexicko-amerických hraniciach v Tijuane, ilustračná snímka.

L. Obrador žiada od Španielska ospravedlnenie za obdobie dobývania
López Obrador, archívna snímka.

Celebritného právnika Avenattiho prepustili na kauciu 300.000 dolárov
Na kauciu 300.000 dolárov (približne 265.000 eur) prepustili v pondelok z väzby právnika Michaela Avenattiho, ktorý sa stal známym obhajobou pornoherečky Stormy Daniels v jej ...

Britská vláda kritizuje hlasovanie poslancov Dolnej snemovne
Dolná snemovňa britského parlamentu, archívna snímka.

NATO investuje 260 miliónov dolárov do skladu armády USA v Poľsku
Ilustračná snímka.

Speváčka Diana Ross oslávi 75. narodeniny
Na archívnej snímke z 12. februára 2012 v Los Angeles peváčka Diana Rossová pózuje s cenou za celoživotné dielo počas 54. ročníka udeľovania amerických hudobných cien Grammy.

Sviečková manifestácia sa stala Dňom zápasu za ľudské práva
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.