Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 13-14/216 [i] 10:40 Kliatba dolmenu 6/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 17/22 [i] 13:30 Bláznivý Jimov život V. 2-3/22 [i] 14:25 Túžba tela 143/143 [i] 15:20 Cigánske srdce 1/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Heslo za milión [i] 21:30 Agent z Hongkongu [i] 23:10 Hadie oči [i] 01:05 Duniaci hrom [i] 02:40 V službách kontrarozviedky [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:45 Odvážne kordy 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Káčerovo 4/30 [i] 08:05 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit III. 5/13 [i] 09:00 Hlboká džungľa 1/3 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 15/31 [i] 10:45 Vášne 18/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 19 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 2/23 [i] 14:20 Tajuplné more 14/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 275/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 276/357 [i] 17:00 FOKUS - právo [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 20 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:35 Vidina zla [i] 23:15 Firefox - Ohnivá líška [i] 01:30 Hviezdna loď Galactica II. 9/20 [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:20 Sila lásky II. 275/357 [i] 03:10 Sila lásky II. 276/357 [i] 04:00 Slovensko DNES [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Hlboká džungľa 1/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:15 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:30 Sociálny zápisník [i] 13:40 Keď si ja zaspievam [i] 14:10 Večer na tému . . [i] 16:20 Família [i] 16:50 Enviro [i] 17:05 Tempo [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Televíkend [i] 18:50 Dizajn 5/17 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Lode slobody 2/2 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:20 Katastrofa 4/4 [i] 01:15 Dizajn 5/17 [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:55 Správy a komentáre [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 05:40 Súdna sieň [i] 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY [i] 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 112 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 13,14 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Hrbáč z univerzity [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 112 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 113 [i] 20:45 Film týždňa: Let Fénixa [i] 23:10 Nočné kino: Boa verzus pytón [i] 01:00 Kuchynské dôvernosti 13/13 [i] 01:30 Cez Missouri [i] 02:50 Hrbáč z univerzity [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:15 Muzikanti, hrejte [i] 09:35 V. V. Štech vypravuje a vzpomíná [i] 09:55 Zírej, holube! [i] 10:20 Příště u Vás z Chomutova [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 19/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVI 20/21 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 25/26 [i] 15:25 Taylor má trable 5/26 [i] 15:50 Svět Elmo 20/56 [i] 16:05 Babar 7/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Nenechte si ujít [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žabníček vzplývavý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:51 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 1/13 [i] 21:05 13. komnata Luby Skořepové [i] 21:40 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Sex ve městě II 10/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Losování Euromiliony 23:05 Nevěrná [i] 01:05 McLeodovy dcery VI 19/32 [i] 01:50 Šumná města [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Osudy hvězd [i] 03:45 Francie s ozvěnou domova [i] 04:00 Je to soda II 3/3 [i] 04:30 Ajťáci II 4/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 30/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Jiřího Loudy [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 4/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Cesty do hlubin [i] 15:55 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 2/3 [i] 16:25 Křižovatky současné české literatury [i] 16:55 Muzeum kamen [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 4/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Záhřeb [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVI 20/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět za 50 let 3/3 [i] 20:55 Je to soda II 3/3 [i] 21:30 John Pizzarelli Gala [i] 22:20 Divnopis - Řestoky [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Ajťáci II 4/6 [i] 23:55 Smířený František Ringo Čech uvádí [i] 00:45 Musilok [i] 01:15 Československo ve zvláštních službách 18/19 [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:40 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 20 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 10 [i] 11:30 Ulice 235 [i] 12:15 Léa Parker II 23 [i] 13:10 Dva z Queensu V 18 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 20 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 11 [i] 15:05 Hvězdná brána 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 3 [i] 18:30 Ulice 999, 1000 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jeho fotr, to je lotr! [i] 22:25 Mlčení jehňátek [i] 00:35 Těžký prachy [i] 02:15 Novashopping 02:50 Přísně tajné [i] 03:15 Tabu [i] 04:30 Juanin zázrak 129 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 22 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 20 [i] 07:30 Will & Grace III 11 [i] 08:00 Přátelé VI 15 [i] 08:30 Knight Rider IV 5 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 13 [i] 10:30 Klinika II 12 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 6 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 10 [i] 13:05 Policie - New York 25 [i] 14:05 Bostonská střední I 19 [i] 15:05 Will & Grace III 12 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 17 [i] 16:35 Komisař Rex V 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Podezření [i] 23:50 Riziko [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Kriminálka Kolín II 12 [i] 04:50 Horečka III 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Motorismus [i] 09:00 Biatlon [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Motorismus [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Strongest Man [i] 19:30 Stolní tenis [i] 21:45 Poker [i] 22:45 Fotbal [i] 23:15 Extrémní sporty [i] 23:45 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 18 [i] 06:00 Možná už zítra II 19 [i] 07:00 Možná už zítra II 20 [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 11:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 22:00 Obviněná [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 04:00 Možná už zítra II 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouště promlouvají 11/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 12/14 [i] 07:00 Clippertonův ostrov 3/6 [i] 07:35 Clippertonův ostrov 4/6 [i] 08:10 Doktorologie 9/13 [i] 08:40 Doktorologie 10/13 [i] 09:10 Donnin den 22/44 [i] 09:45 Donnin den 23/44 [i] 10:20 Volání vesmíru 3/13 [i] 10:55 Volání vesmíru 4/13 [i] 11:35 Surrealistický labužník 19/36 [i] 12:05 Surrealistický labužník 20/36 [i] 12:35 Doktorologie 9/13 [i] 13:05 Doktorologie 10/13 [i] 13:35 Kamenné monumenty 22/23 [i] 14:10 Kamenné monumenty 23/23 [i] 14:45 Příběh o Indii 6/6 [i] 15:50 Vybíraví jedlíci 5/10 [i] 16:50 Vaříme s Billem 9/13 [i] 17:25 Vaříme s Billem 10/13 [i] 17:55 Clippertonův ostrov 3/6 [i] 18:30 Clippertonův ostrov 4/6 [i] 19:05 Limity měst 12/13 [i] 19:20 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 40/42 [i] 19:50 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 41/42 [i] 20:20 Energie planety Země [i] 21:30 Volání vesmíru 3/13 [i] 22:05 Volání vesmíru 4/13 [i] 22:40 Bojový plán 18/18 [i] 23:45 Forenzní laboratoř [i] 00:50 Most přes Golden Gate [i] 01:50 Hvězdné hodiny 20. století 6/6 [i] 02:40 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 03:10 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 03:40 Design a designéři 10/13 [i] 04:00 Stalo se lidem 2/2 [i] 04:55 Most přes Golden Gate [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lovecká sezóna [i] 07:25 Království nebeské [i] 09:45 Číslo 2 [i] 11:15 Škvára [i] 13:05 Dům u jezera [i] 14:40 Lekce řízení [i] 16:15 V křesle režiséra [i] 18:00 Už jsme doma? [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 20:00 Tudorovci II 7 [i] 20:55 Tudorovci II 8 [i] 21:50 Po stopách zabijáka [i] 23:20 Krvavý diamant [i] 01:40 Král videoher [i] 03:10 Dohoda [i] 04:40 Někdo jiný [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 11:05 Vzepřít se obrům [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 13:20 X-Men [i] 15:05 Zoop v Jižní Americe [i] 16:35 Skok do neznáma [i] 18:00 Tygrova brigáda [i] 20:05 Drsný časy [i] 22:00 Fanaticky zamilován [i] 23:40 Bojovník [i] 01:10 Hledám tu pravou [i] 02:45 Krycí jméno: Donnie Brasco [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.