Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 11-12/216 [i] 10:40 Kliatba dolmenu 5/6 [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 16/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život IV. 27/27 [i] 13:50 Bláznivý Jimov život V. 1/22 [i] 14:15 Bez stopy II. 6/24 [i] 15:10 Túžba tela 141-142/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 43 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Náhodný svedok [i] 00:00 Súboj so zločinom 2/13 [i] 00:55 Vášeň modeliek [i] 02:30 Smotánka [i] 03:10 Ženatý so záväzkami VII. 21-22/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Odvážne kordy 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Káčerovo 3/30 [i] 08:05 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit III. 4/13 [i] 09:00 Bojový plán 13/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 14/31 [i] 10:45 Vášne 17/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 18 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 1/23 [i] 14:20 Tajuplné more 13/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 273/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 274/357 [i] 17:00 FOKUS - práca a rodina [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 19 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 5 proti 5 [i] 21:15 Pravá blondínka 2 [i] 22:55 Nájdená [i] 00:25 Muž z temnôt 2/2 [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 273/357 [i] 02:55 Krátke správy [i] 03:05 Sila lásky II. 274/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Bojový plán 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Maďarský magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Rozprávky 15 sestier [i] 10:35 Magická osmička [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:30 Vodný svet 1/6 [i] 13:00 Zdravíčko, pán doktor ! - Poruchy imunity [i] 13:30 Zahraj nám,muzika,vesele [i] 14:05 HITMÁNIA [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:10 Slovo [i] 16:15 Svedectvo [i] 16:30 Profesionál [i] 16:40 Polícia [i] 16:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:35 Sociálny zápisník [i] 18:50 Veľké záhady [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:30 Família [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 01:55 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Súdna sieň [i] 06:00 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY [i] 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 111 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Stav núdze [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 13,14 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 111 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 112 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 12 [i] 21:40 Profesionáli 3 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Črepiny [i] 00:00 Stav núdze [i] 01:50 KRIMI NOVINY 02:15 Diabli 2 [i] 03:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 12 [i] 04:25 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Archivní návraty 13/13 [i] 10:10 Můj miláček Klementina [i] 11:45 10´30 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 18/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 7/23 [i] 15:20 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 2/3 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:05 Medúza [i] 16:35 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Okáč jílkový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dva týdny štěstí [i] 21:45 Černá sanitka 4/15 [i] 22:15 Na stopě [i] 22:35 Podle práva 30/42 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood 4/12 [i] 00:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:50 Taxík [i] 01:15 McLeodovy dcery VI 18/32 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:40 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Moje rodina 4/8 [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:40 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Interpelace poslanců na předsedu vlády 15:30 Exit 316 - Mise: S tebou mě nebaví svět [i] 15:45 Paralympijský magazín [i] 16:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 8/13 [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 20:00 Svědkové zrady aneb měli jsme se bránit? [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 696/2379 [i] 23:25 Klepy [i] 01:35 Kampaň [i] 02:30 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 19 [i] 09:30 Animální přitažlivost [i] 11:25 Ulice 234 [i] 12:10 Léa Parker II 22 [i] 13:10 Dva z Queensu V 17 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 19 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 10 [i] 15:10 Hvězdná brána 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 2 [i] 18:30 Ulice 997, 998 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 52 [i] 21:20 Comeback 4 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 5 [i] 22:45 Zóna úniku [i] 00:40 Útěk z vězení 16 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:35 Ptákoviny [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 128 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 21 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 19 [i] 07:30 Will & Grace III 10 [i] 08:00 Přátelé VI 14 [i] 08:30 Knight Rider IV 4 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 12 [i] 10:30 Klinika II 11 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 5 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 9 [i] 13:05 Policie - New York 24 [i] 14:05 Bostonská střední I 18 [i] 15:05 Will & Grace III 11 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 16 [i] 16:35 Komisař Rex V 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 8 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 5 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 16 [i] 00:20 Případ pro dva V 50 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín II 11 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Tenis [i] 11:45 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:00 Box [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Bojové sporty [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 16 [i] 06:00 Možná už zítra II 17 [i] 07:00 Možná už zítra II 18 [i] 08:00 Cesta lásky a naděje [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 3 [i] 11:00 Vražda k snídani [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 3 [i] 15:00 Cesta lásky a naděje [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 2 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Drzá Jordan IV 3/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 3/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 12 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 02:00 Možná už zítra II 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Londýnský Hollywood 6/6 [i] 06:00 Pouště promlouvají 9/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 10/14 [i] 07:00 Clippertonův ostrov 1/6 [i] 07:35 Clippertonův ostrov 2/6 [i] 08:10 Doktorologie 7/13 [i] 08:40 Doktorologie 8/13 [i] 09:10 Donnin den 20/44 [i] 09:45 Donnin den 21/44 [i] 10:20 Volání vesmíru 1/13 [i] 10:50 Volání vesmíru 2/13 [i] 11:30 Surrealistický labužník 17/36 [i] 12:00 Surrealistický labužník 18/36 [i] 12:30 Doktorologie 7/13 [i] 13:00 Doktorologie 8/13 [i] 13:30 Kamenné monumenty 20/23 [i] 14:05 Kamenné monumenty 21/23 [i] 14:40 Příběh o Indii 5/6 [i] 15:50 Vybíraví jedlíci 4/10 [i] 16:50 Vaříme s Billem 7/13 [i] 17:25 Vaříme s Billem 8/13 [i] 18:00 Clippertonův ostrov 1/6 [i] 18:35 Clippertonův ostrov 2/6 [i] 19:05 Design a designéři 9/13 [i] 19:20 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 38/42 [i] 19:50 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 [i] 20:20 Mrakodrapy - symboly moderní doby [i] 21:30 Volání vesmíru 1/13 [i] 22:05 Volání vesmíru 2/13 [i] 22:45 Bojový plán 17/18 [i] 23:50 Márnice [i] 00:50 Lidské tělo v šoku [i] 01:50 Hvězdné hodiny 20. století 5/6 [i] 02:40 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 03:15 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 03:45 Limity měst 12/13 [i] 04:00 Stalo se lidem 1/2 [i] 04:55 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pitva mimozemšťana [i] 07:35 Film o filmu: Vratné lahve [i] 07:50 V dostihovém sedle [i] 09:20 Záchranáři [i] 11:35 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 12:40 Tři dolary [i] 14:40 Lovecká sezóna [i] 16:05 Království nebeské [i] 18:25 Číslo 2 [i] 20:00 Na stojáka 30 [i] 20:30 Návrat na vrchol [i] 22:40 Vím kdo mě zabil [i] 00:25 Hadi v letadle [i] 02:10 Borci [i] 03:40 Návrat na vrchol [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Nové fanynky 10 [i] 10:30 Flight Of The Conchords : Herec 11 [i] 11:05 Dvanáct do tuctu 2 [i] 12:40 Trenérka [i] 14:25 Amazonky [i] 16:05 Před kamerou 39 [i] 16:35 Vzepřít se obrům [i] 18:25 X-Men [i] 20:10 Od svítání mívám stání [i] 22:00 Studené nohy [i] 23:20 Velká láska II : Ti hodní a ti zlí 7 [i] 00:15 Velká láska II : Království tvé 8 [i] 01:10 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 02:55 Od svítání mívám stání [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Trump odvolal nové sankcie voči Severnej Kórei
Na archívnej snímke Donald Trump.

V Číne vybuchla továreň na výrobu pesticídov, počet obetí stúpa
Dym stúpa po explózii chemickej továrne, ku ktorej došlo v meste Jen-čcheng ležiacom vo východočínskej provincii Ťiang-su 21. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.