Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 9-10/216 [i] 10:45 Kliatba dolmenu 4/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 15/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 25-26/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 5/24 [i] 15:10 Túžba tela 139-140/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 3/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:25 Súkromné pasce: Fajn brigáda [i] 22:35 12 hodín života [i] 00:30 Lovci ľudí 2/13 [i] 01:25 Nebezpečné vášne [i] 03:05 Ženatý so záväzkami VII. 19-20/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 24/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit III. 3/13 [i] 09:00 Bojový plán 12/13 [i] 09:50 Policajti z prístavu IV. 13/31 [i] 10:40 Vášne 16/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 17 [i] 13:35 Kojak 8/8 [i] 14:20 Tajuplné more 12/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 271/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 272/357 [i] 17:00 FOKUS - peniaze [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 18 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 4/21 [i] 20:55 Zúfalé manželky III. 4/23 [i] 21:50 Bratia a sestry II. 4/16 [i] 22:40 Veľký úlet [i] 00:20 Muž z temnôt 1/2 [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 271/357 [i] 02:55 Sila lásky II. 272/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Bojový plán 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Národnostný magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Kamenný chlapec [i] 10:25 Domáci majstri [i] 10:35 Odysea života 4 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 3/20 [i] 13:05 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:35 Dvíhanie mládencov [i] 14:05 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:30 Bratislavský chodec [i] 16:00 Eurovirtuál [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Diagnóza 109 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Zdravíčko, pán doktor ! - Poruchy imunity [i] 18:50 Vodný svet 1/6 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Magická osmička [i] 20:55 Madelaine [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Terítéken - Na tanieri [i] 23:05 Zlý žart [i] 00:25 Maďarský magazín [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Súdna sieň [i] 05:40 NOVINY 06:00 Video Show [i] 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY [i] 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 110 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 11,12 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Jediné východisko [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 110 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 111 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 21:45 Kosti III. 3 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Double Team [i] 02:20 KRIMI NOVINY 02:40 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 03:25 Kosti III. 3 [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hlavní výhra [i] 09:50 Kabaret U dobré pohody [i] 11:20 Růžová sobota [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 17/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 6/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 19/21 [i] 15:50 Já a moje rodina 4/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vřesová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Poselství přes rampu [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Anděl ohně 1/2 [i] 01:05 McLeodovy dcery VI 17/32 [i] 01:50 Hledání ztraceného času 12 [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:50 V zajetí železné opony 27/41 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Síla umění: Van Gogh 7/8 [i] 10:50 Na plovárně s Frankem Wildhornem [i] 11:10 Etiketa [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 20/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:50 Přežít! 2/10 [i] 15:40 Retro Prague 2008 [i] 16:05 Rodina, škola a já [i] 16:20 Medicína pro 21. století [i] 16:40 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:50 JÁDRO [i] 16:55 Zoom [i] 17:20 PORT [i] 17:45 Videoatlas naší přírody [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 4/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 19/21 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Persona non grata [i] 22:20 Pražské jaro 68 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Kampaň [i] 00:05 Darmošlapové [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:15 Krátký život baletní [i] 02:40 Zpívání na farmě [i] 03:15 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 18 [i] 09:30 Tři slepé myšky [i] 11:25 Ulice 233 [i] 12:15 Léa Parker II 21 [i] 13:10 Dva z Queensu V 16 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 18 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 9 [i] 15:05 Hvězdná brána 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 1 [i] 18:30 Ulice 995, 996 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 3 [i] 21:25 Přísně tajné [i] 22:00 Na vlastní oči [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. III 8 [i] 23:45 Slepá justice 12 [i] 00:30 Útěk z vězení 15 [i] 01:15 Novashopping 01:45 112 [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 02:55 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 127 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 20 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 18 [i] 07:30 Will & Grace III 9 [i] 08:00 Přátelé VI 13 [i] 08:30 Knight Rider IV 3 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 11 [i] 10:30 Klinika II 10 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 4 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 8 [i] 13:05 Policie - New York 23 [i] 14:05 Bostonská střední I 17 [i] 15:05 Will & Grace III 10 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 15 [i] 16:35 Komisař Rex V 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 39 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 3 [i] 23:25 Násilník [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín II 10 [i] 04:00 TOP STAR magazín [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:00 Wednesday Selection [i] 19:10 Jezdectví [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Polo [i] 21:45 Golf [i] 22:45 Jachting [i] 23:30 Olympiáda [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Sports Traveller [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 14 [i] 06:00 Možná už zítra II 15 [i] 07:00 Možná už zítra II 16 [i] 08:00 Baron a ostrý Bill [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 11:00 Christyin návrat [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 15:00 Baron a ostrý Bill [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 18:00 Novou cestou [i] 20:00 Drzá Jordan IV 2/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 2/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 11 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 02:00 Novou cestou [i] 04:00 Možná už zítra II 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Londýnský Hollywood 4/6 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 07:15 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 08:10 Doktorologie 5/13 [i] 08:40 Doktorologie 6/13 [i] 09:10 Donnin den 18/44 [i] 09:45 Donnin den 19/44 [i] 10:20 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i] 11:25 Surrealistický labužník 15/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 16/36 [i] 12:25 Doktorologie 5/13 [i] 12:55 Doktorologie 6/13 [i] 13:25 Kamenné monumenty 18/23 [i] 14:00 Kamenné monumenty 19/23 [i] 14:35 Limity měst 11/13 [i] 14:50 Británie krále Artuše 3/3 [i] 15:50 Vybíraví jedlíci 3/10 [i] 16:50 Londýnský Hollywood 5/6 [i] 17:20 Londýnský Hollywood 6/6 [i] 17:50 Proměny klimatu 2/2 [i] 18:25 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 19:20 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 36/42 [i] 19:50 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 37/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 27/27 [i] 21:15 Design a designéři 9/13 [i] 21:30 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i] 22:40 Bojový plán 16/18 [i] 23:45 Británie krále Artuše 3/3 [i] 00:50 Londýnský Hollywood 5/6 [i] 01:20 Londýnský Hollywood 6/6 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 6/9 [i] 02:50 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 04:55 Londýnský Hollywood 5/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Seznam [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 07:55 Happy Feet [i] 09:40 Občan Havel [i] 11:45 Moonwalker [i] 13:15 Otisk [i] 14:40 Pitva mimozemšťana [i] 16:15 V dostihovém sedle [i] 17:45 Záchranáři [i] 20:00 Neznámý svůdce [i] 21:45 Roming [i] 23:35 Krédo [i] 01:00 Neznámý svůdce [i] 02:45 Roming [i] 04:35 Krédo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Myšák Stuart Little 3 [i] 11:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 13:00 Soví houkání [i] 14:30 V jednom kole [i] 16:05 Dvanáct do tuctu 2 [i] 17:35 Trenérka [i] 19:20 Amazonky [i] 21:00 Flight Of The Conchords : Nové fanynky 10 [i] 21:30 Flight Of The Conchords : Herec 11 [i] 22:00 V jako Vendeta [i] 00:10 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 02:10 Smrt s lidskou tváří [i] 03:20 V jako Vendeta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Michelle Gisinová sa zranila pri páde na tréningu v Söldene
Švajčiarska lyžiarka Dominique Gisinová

NBA: Cleveland opäť zvíťazil, Orlandu nepomohlo ani 41 bodov Vučeviča
Na archívnej snímke vpravo dole hráč Wizards John Wall si pýta prerušenie hry, hore hráč Nikola Vučevič

TL: Šláger kola Košice kontra B.Bystrica priniesol atraktívny hokej
Na snímke uprostred hráč Košíc Richard Jenčík, zľava hráči Banskej Bystrice Ján Brejčák a brankár Teemu Lassila v zápase 13. kola hokejovej Tipsport ligy medzi HC Košice - HC 05 iClinic Banská Bystrica 20. októbra 2017 v ...

Aktuálne správy

V sobotu bude polooblačno,ale príjemných do 20 stupňov Celzia
Dnes bude na území Slovenska polooblačno až oblačno. Teploty vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Fanúšikovia behu v lese sa opäť stretnú na Devínskej Kobyle
Na tratiach v lesnom teréne sa v sobotu (21.10.) uskutoční 42. ročník Behu Devínskou Kobylou. Na trať vybehnú pretekári rôznych vekových kategórií, od najmenších detí do ...

Smer-SD má predstaviť sociálny balík aj zhodnotiť boj s korupciou
Na archívnej snímke predseda vlády SR a strany SMER-SD Robert Fico.

J.Lunter:O výsledkoch volieb rozhodne predovšetkým účasť voličov
Na snímke kandidát na post predsedu BBSK Ján Lunter.

Európsku úniu považuje za dobrú vec len polovica Slovákov, najviac sa boja terorizmu a migrácie
Európsku úniu považuje za dobrú vec 57 percent Európanov. Slováci majú pritom na Európsku úniu negatívnejší názor ako celoeurópsky priemer - za dobrú vec úniu považuje len 50 percent ...

Volebnú účasť zvyšujú aj prázdne hlasovacie obálky
Ak volič nechce dať v novembrových krajských voľbách hlas ani jednému kandidátovi, ale chce zvýšiť volebnú účasť, môže do hlasovacej schránky vhodiť prázdnu obálku. ...

O. T. Avery s kolegami dokázal, že genetickým materiálom je DNA
Od narodenia amerického lekára, biochemika a bakteriológa Oswalda Theodora Averyho uplynie v sobotu 21. októbra 140 rokov. Bol zakladateľom molekulovej genetiky ...

Pred 230 rokmi sa narodil významný mineralóg Jozef Jonáš
Jedným z najaktívnejších členov Mineralogickej spoločnosti, ktorý sa pričinil počas pôsobenia v Banskej Štiavnici o plnohodnotný ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.