TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 7-8/216 [i] 10:45 Kliatba dolmenu 3/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 14/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 23-24/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 4/24 [i] 15:10 Túžba tela 137-138/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 42 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Sedem [i] 02:10 Nenásytné túžby [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VII. 17-18/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 21/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 23/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit III. 2/13 [i] 09:00 Bojový plán 11/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 12/31 [i] 10:40 Vášne 15/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 16 [i] 13:35 Kojak 7/8 [i] 14:20 Tajuplné more 11/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 269/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 270/357 [i] 17:00 FOKUS - zdravie [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 17 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:35 Čierna alebo biela [i] 22:25 KINOHIT [i] 22:50 Vražedná Elita [i] 00:25 Bezútešnosť [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 269/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 270/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Bojový plán 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Grid [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Moja domovina [i] 10:25 Megastavby II. [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Prírodná brigáda 8/12 [i] 13:05 VAT [i] 13:35 Klenotnica [i] 14:15 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:55 Zlaté hity [i] 15:45 Umenie 08 [i] 16:20 Športové ozveny [i] 16:50 Národnostný magazín [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 18:55 Koniari sveta 3/20 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Odysea života 4 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 109 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 01:10 Národnostný magazín [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:55 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 06:00 Video Show [i] 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY [i] 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 109 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Špeciálne komando II. 13 [i] 11:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 2 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 11,12 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 109 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 110 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 21:45 SHARK I. 22/22 [i] 22:40 De Facto [i] 23:20 Nočné kino: Obeť [i] 01:30 KRIMI NOVINY 01:55 SHARK I. 22/22 [i] 02:35 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 03:20 NOVINY 03:40 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:30 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Záhady starého Egypta 8/10 [i] 09:10 Zeměpis světa 4/5 [i] 09:30 Dispečer 4/9 [i] 10:20 Plukovník Starbottle a krásná žalobkyně [i] 11:15 OPSO [i] 11:25 Hřeben [i] 11:30 Proměny Jiřího Wimmera [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 16/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 5/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 18/21 [i] 15:50 Věda je zábava III 20/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vláskatec tajemný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 4/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Kim Novakova se v Genesaretském jezeře nikdy nekoupala [i] 00:30 McLeodovy dcery VI 16/32 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Na cestě po Addu [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Legendy 3/3 [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Kouzlo Afriky [i] 15:55 Podzim na jedné řece [i] 16:15 Síla umění: Van Gogh 7/8 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 2/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 13/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 21/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 18/21 [i] 20:00 Krátký život baletní [i] 20:30 Svaté srdce [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Ekodomy aneb život v rovnováze [i] 00:45 Bydlení budoucnosti [i] 01:30 Přidej se [i] 01:45 Tichomořská kronika 1/4 [i] 02:40 Cesty víry [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:15 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 17 [i] 09:30 Palomino [i] 11:25 Ulice 232 [i] 12:10 Léa Parker II 20 [i] 13:10 Dva z Queensu V 15 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 17 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 8 [i] 15:10 Hvězdná brána 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 23 [i] 18:30 Ulice 993, 994 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 51 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 4 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Na ostří nože [i] 01:05 Taxík II 8 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Občanské judo [i] 04:20 Juanin zázrak 126 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 17 [i] 07:30 Will & Grace III 8 [i] 08:00 Přátelé VI 12 [i] 08:30 Knight Rider IV 2 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 10 [i] 10:30 Klinika II 9 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 3 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 7 [i] 13:05 Policie - New York 22 [i] 14:05 Bostonská střední I 16 [i] 15:05 Will & Grace III 9 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 14 [i] 16:35 Komisař Rex V 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 7 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 1 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 15 [i] 00:20 Případ pro dva V 49 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín II 9 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Házená [i] 10:45 Aletika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Aletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Aletika [i] 18:45 Watts [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Vodní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 12 [i] 06:00 Možná už zítra II 13 [i] 07:00 Možná už zítra II 14 [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 11:00 Smrt v klášteře [i] 13:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 15:00 Na jeden večer [i] 17:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 18:00 Život v buši III 7 [i] 19:00 Život v buši III 8 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 1/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 1/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 02:00 Smrt v klášteře [i] 04:00 Možná už zítra II 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Londýnský Hollywood 2/6 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 07:15 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 08:10 Doktorologie 3/13 [i] 08:40 Doktorologie 4/13 [i] 09:10 Donnin den 16/44 [i] 09:45 Donnin den 17/44 [i] 10:20 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 11:25 Surrealistický labužník 13/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 14/36 [i] 12:25 Doktorologie 3/13 [i] 12:55 Doktorologie 4/13 [i] 13:30 Kamenné monumenty 16/23 [i] 14:05 Kamenné monumenty 17/23 [i] 14:40 Británie krále Artuše 2/3 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 2/10 [i] 16:50 Londýnský Hollywood 3/6 [i] 17:20 Londýnský Hollywood 4/6 [i] 17:50 Proměny klimatu 1/2 [i] 18:25 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 19:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 34/42 [i] 19:50 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 35/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 26/27 [i] 21:15 Limity měst 11/13 [i] 21:30 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 22:40 Bojový plán 15/18 [i] 23:45 Británie krále Artuše 2/3 [i] 00:50 Londýnský Hollywood 3/6 [i] 01:20 Londýnský Hollywood 4/6 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 5/9 [i] 02:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 04:55 Londýnský Hollywood 3/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 06:00 Jak jíst smažené žížaly [i] 07:20 Jako mravenci [i] 08:40 Moje superbejvalka [i] 10:15 Bláznivá olympiáda [i] 11:45 Seznam [i] 13:15 Happy Feet [i] 15:00 Občan Havel [i] 17:05 Statečné srdce [i] 20:00 Temný obraz [i] 21:40 Tudorovci II 5 [i] 22:35 Tudorovci II 6 [i] 23:25 Lookout [i] 01:00 Hříšné svědectví [i] 02:40 Temný obraz [i] 04:20 Lookout [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Honba za lesním mužem [i] 11:30 Elsa a Fred [i] 13:20 Říkej mi strýčku [i] 14:50 Před kamerou 39 [i] 15:20 Klik - život na dálkové ovládání [i] 17:05 Myšák Stuart Little 3 [i] 18:20 Soví houkání [i] 19:50 Producenti [i] 22:00 Hledám tu pravou [i] 23:35 Flight Of The Conchords : Děvčata 8 [i] 00:05 Flight Of The Conchords : Co se děje na turné 9 [i] 00:30 Shottas - Jamajský gang