Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 7-8/216 [i] 10:45 Kliatba dolmenu 3/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 14/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 23-24/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 4/24 [i] 15:10 Túžba tela 137-138/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 42 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Sedem [i] 02:10 Nenásytné túžby [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VII. 17-18/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 21/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 23/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit III. 2/13 [i] 09:00 Bojový plán 11/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 12/31 [i] 10:40 Vášne 15/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 16 [i] 13:35 Kojak 7/8 [i] 14:20 Tajuplné more 11/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 269/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 270/357 [i] 17:00 FOKUS - zdravie [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 17 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:35 Čierna alebo biela [i] 22:25 KINOHIT [i] 22:50 Vražedná Elita [i] 00:25 Bezútešnosť [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 269/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 270/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Bojový plán 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Grid [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Moja domovina [i] 10:25 Megastavby II. [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Prírodná brigáda 8/12 [i] 13:05 VAT [i] 13:35 Klenotnica [i] 14:15 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:55 Zlaté hity [i] 15:45 Umenie 08 [i] 16:20 Športové ozveny [i] 16:50 Národnostný magazín [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 18:55 Koniari sveta 3/20 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Odysea života 4 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 109 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 01:10 Národnostný magazín [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:55 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 06:00 Video Show [i] 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY [i] 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 109 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Špeciálne komando II. 13 [i] 11:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 2 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 11,12 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 109 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 110 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 21:45 SHARK I. 22/22 [i] 22:40 De Facto [i] 23:20 Nočné kino: Obeť [i] 01:30 KRIMI NOVINY 01:55 SHARK I. 22/22 [i] 02:35 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 03:20 NOVINY 03:40 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:30 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Záhady starého Egypta 8/10 [i] 09:10 Zeměpis světa 4/5 [i] 09:30 Dispečer 4/9 [i] 10:20 Plukovník Starbottle a krásná žalobkyně [i] 11:15 OPSO [i] 11:25 Hřeben [i] 11:30 Proměny Jiřího Wimmera [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 16/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 5/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 18/21 [i] 15:50 Věda je zábava III 20/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vláskatec tajemný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 4/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Kim Novakova se v Genesaretském jezeře nikdy nekoupala [i] 00:30 McLeodovy dcery VI 16/32 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Na cestě po Addu [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Legendy 3/3 [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Kouzlo Afriky [i] 15:55 Podzim na jedné řece [i] 16:15 Síla umění: Van Gogh 7/8 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 2/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 13/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 21/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 18/21 [i] 20:00 Krátký život baletní [i] 20:30 Svaté srdce [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Ekodomy aneb život v rovnováze [i] 00:45 Bydlení budoucnosti [i] 01:30 Přidej se [i] 01:45 Tichomořská kronika 1/4 [i] 02:40 Cesty víry [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:15 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 17 [i] 09:30 Palomino [i] 11:25 Ulice 232 [i] 12:10 Léa Parker II 20 [i] 13:10 Dva z Queensu V 15 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 17 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 8 [i] 15:10 Hvězdná brána 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 23 [i] 18:30 Ulice 993, 994 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 51 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 4 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Na ostří nože [i] 01:05 Taxík II 8 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Občanské judo [i] 04:20 Juanin zázrak 126 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 17 [i] 07:30 Will & Grace III 8 [i] 08:00 Přátelé VI 12 [i] 08:30 Knight Rider IV 2 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 10 [i] 10:30 Klinika II 9 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 3 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 7 [i] 13:05 Policie - New York 22 [i] 14:05 Bostonská střední I 16 [i] 15:05 Will & Grace III 9 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 14 [i] 16:35 Komisař Rex V 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 7 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 1 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 15 [i] 00:20 Případ pro dva V 49 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín II 9 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Házená [i] 10:45 Aletika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Aletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Aletika [i] 18:45 Watts [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Vodní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 12 [i] 06:00 Možná už zítra II 13 [i] 07:00 Možná už zítra II 14 [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 11:00 Smrt v klášteře [i] 13:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 15:00 Na jeden večer [i] 17:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 18:00 Život v buši III 7 [i] 19:00 Život v buši III 8 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 1/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 1/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 02:00 Smrt v klášteře [i] 04:00 Možná už zítra II 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Londýnský Hollywood 2/6 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 07:15 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 08:10 Doktorologie 3/13 [i] 08:40 Doktorologie 4/13 [i] 09:10 Donnin den 16/44 [i] 09:45 Donnin den 17/44 [i] 10:20 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 11:25 Surrealistický labužník 13/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 14/36 [i] 12:25 Doktorologie 3/13 [i] 12:55 Doktorologie 4/13 [i] 13:30 Kamenné monumenty 16/23 [i] 14:05 Kamenné monumenty 17/23 [i] 14:40 Británie krále Artuše 2/3 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 2/10 [i] 16:50 Londýnský Hollywood 3/6 [i] 17:20 Londýnský Hollywood 4/6 [i] 17:50 Proměny klimatu 1/2 [i] 18:25 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 19:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 34/42 [i] 19:50 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 35/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 26/27 [i] 21:15 Limity měst 11/13 [i] 21:30 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 22:40 Bojový plán 15/18 [i] 23:45 Británie krále Artuše 2/3 [i] 00:50 Londýnský Hollywood 3/6 [i] 01:20 Londýnský Hollywood 4/6 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 5/9 [i] 02:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 04:55 Londýnský Hollywood 3/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 06:00 Jak jíst smažené žížaly [i] 07:20 Jako mravenci [i] 08:40 Moje superbejvalka [i] 10:15 Bláznivá olympiáda [i] 11:45 Seznam [i] 13:15 Happy Feet [i] 15:00 Občan Havel [i] 17:05 Statečné srdce [i] 20:00 Temný obraz [i] 21:40 Tudorovci II 5 [i] 22:35 Tudorovci II 6 [i] 23:25 Lookout [i] 01:00 Hříšné svědectví [i] 02:40 Temný obraz [i] 04:20 Lookout [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Honba za lesním mužem [i] 11:30 Elsa a Fred [i] 13:20 Říkej mi strýčku [i] 14:50 Před kamerou 39 [i] 15:20 Klik - život na dálkové ovládání [i] 17:05 Myšák Stuart Little 3 [i] 18:20 Soví houkání [i] 19:50 Producenti [i] 22:00 Hledám tu pravou [i] 23:35 Flight Of The Conchords : Děvčata 8 [i] 00:05 Flight Of The Conchords : Co se děje na turné 9 [i] 00:30 Shottas - Jamajský gang [i] 02:10 Producenti [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.