TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 5-6/216 [i] 10:45 Kliatba dolmenu 2/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 13/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 21-22/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 3/24 [i] 15:10 Túžba tela 135-136/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 3/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:25 Demolátor [i] 01:45 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 02:40 112 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VII. 15-16/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 20/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Škaredé káčatko a ja 22/26 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit III. 1/13 [i] 09:00 Bojový plán 10/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 11/31 [i] 10:45 Vášne 14/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 15 [i] 13:35 Kojak 6/8 [i] 14:20 Tajuplné more 10/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 267/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 268/357 [i] 17:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 16 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Loď snov: Austrália [i] 21:55 Klinika Grace IV. 4/17 [i] 22:40 Život po živote I 4/6 [i] 23:35 Reportéri v ohrození 4/8 [i] 00:30 Test magazín [i] 00:35 Reportérka [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 267/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 268/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Bojový plán 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 06:10 Sociálny zápisník [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Kvarteto [i] 07:55 Profesionál [i] 08:05 Polícia [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Žijúce kamene 2/13 [i] 11:00 Tintamare [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Klenotnica [i] 13:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:15 Grid [i] 14:40 Magazín ligy majstrov [i] 15:20 Odpískané [i] 16:15 Rozprávanie stromov [i] 16:30 Ida Kelarová - umelecká patrónka Divých makov [i] 16:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Športové ozveny [i] 18:50 Prírodná brigáda 8/12 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:35 Anjeli strážni [i] 00:00 Cesty nádeje [i] 00:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 06:00 Črepiny PLUS [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 Panelák magazín [i] 08:20 Panelák 108 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Po celom meste [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Muži v čiernom [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 108 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 109 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 4 [i] 21:35 Profesionáli 4 [i] 22:20 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:30 NOVINY PLUS 00:10 Špeciálne komando II. 13 [i] 01:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 2 [i] 01:50 Autosalón [i] 02:10 Prirodzený talent [i] 04:25 KRIMI NOVINY 04:45 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 56/78 [i] 09:00 Třináctá komnata [i] 10:25 Závody v dobývání vesmíru 1/4 [i] 11:15 Tajemství divočiny: Palauské medúzy [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 15/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 4/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 17/21 [i] 15:50 SMAJLÍK [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rak říční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 15/20 [i] 21:00 Na cestě po Addu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 27/41 [i] 22:25 Byron 1/2 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:15 Sex ve městě II 9/18 [i] 00:45 McLeodovy dcery VI 15/32 [i] 01:30 Základy [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Týden v regionech Brno 03:40 Týden v regionech Ostrava 04:05 Crescendo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 3/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Řestoky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady starého Egypta 7/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 3/5 [i] 13:15 The Lost Secret 4/11 [i] 13:30 Bouřňáci [i] 15:05 Země bakterií [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 AC Sparta Praha - FK Teplice [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVI 17/21 [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:50 Vzkaz Jiřího Loudy [i] 21:15 Mrtví jako já II 14/15 [i] 22:05 Šumná města [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:35 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Mexická jízda [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Čtenářský deník... Jan Trefulka: O bláznech jen dobré [i] 02:55 Exit 316 - Mise: S tebou mě nebaví svět [i] 03:10 Máte slovo [i] 03:55 POKR [i] 04:25 Náš venkov [i] 04:40 Vítr v černých brýlích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 16 [i] 09:30 Žut [i] 11:50 Ulice 231 [i] 12:40 Léa Parker II 19 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 16 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 7 [i] 15:05 Hvězdná brána 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 22 [i] 18:30 Ulice 991, 992 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 4 [i] 21:20 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 4 [i] 22:50 Prostě sexy [i] 00:35 Taxík II 7 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 16 [i] 07:30 Will & Grace III 7 [i] 08:00 Přátelé VI 11 [i] 08:30 Knight Rider IV 1 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 9 [i] 10:30 Klinika II 8 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 2 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 6 [i] 13:05 Policie - New York 21 [i] 14:05 Bostonská střední I 15 [i] 15:05 Will & Grace III 8 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 13 [i] 16:35 Komisař Rex V 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 38 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 3 [i] 23:25 Invaze 16 [i] 00:20 Případ pro dva V 48 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín II 8 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Volejbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:15 Aletika [i] 14:45 Volejbal [i] 15:45 Házená [i] 17:00 Strongest Man [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Viking [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Poker [i] 00:45 Aletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra II 11 [i] 07:00 Možná už zítra II 12 [i] 08:00 Vražda mezi přáteli [i] 10:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 15:00 Vražda mezi přáteli [i] 17:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Drzá Jordan III 13 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 22:00 Právo & pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 23:00 Drzá Jordan III 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 01:00 Právo & pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 02:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 04:00 Možná už zítra II 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 07:10 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 08:10 Doktorologie 1/13 [i] 08:40 Doktorologie 2/13 [i] 09:10 Donnin den 14/44 [i] 09:45 Donnin den 15/44 [i] 10:20 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 11:25 Surrealistický labužník 11/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 12/36 [i] 12:25 Doktorologie 1/13 [i] 12:55 Doktorologie 2/13 [i] 13:30 Kamenné monumenty 14/23 [i] 14:05 Kamenné monumenty 15/23 [i] 14:40 Británie krále Artuše 1/3 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 1/10 [i] 16:50 Londýnský Hollywood 1/6 [i] 17:20 Londýnský Hollywood 2/6 [i] 17:50 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 18:40 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 32/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 33/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 25/27 [i] 21:15 Design a designéři 8/13 [i] 21:30 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 22:40 Bojový plán 14/18 [i] 23:45 Británie krále Artuše 1/3 [i] 00:50 Londýnský Hollywood 1/6 [i] 01:20 Londýnský Hollywood 2/6 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 4/9 [i] 02:50 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 04:55 Londýnský Hollywood 1/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 08:45 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 09:10 Tvoje, moje a naše [i] 10:35 Agent v sukni 2 [i] 12:15 V dobrém i zlém [i] 13:40 Před kamerou 39 [i] 14:10 Jak jíst smažené žížaly [i] 15:30 Jako mravenci [i] 16:50 Moje superbejvalka [i] 18:25 Bláznivá olympiáda [i] 20:00 Krvavý diamant [i] 22:20 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 23:55 Kdo je tady ředitel? [i] 01:35 Krvavý diamant [i] 03:55 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Skok do neznáma [i] 11:30 Vzepřít se obrům [i] 13:20 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 14:50 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 15:20 Honba za lesním mužem [i] 16:50 Elsa a Fred [i] 18:40 Říkej mi strýčku [i] 20:10 Velká láska II : Ti hodní a ti zlí 7 [i] 21:05 Velká láska II : Království tvé 8 [i] 22:00 Nezvratný osud 3 [i] 23:30 Smrtící zóna [i] 01:10 Zachraňte Jimmyho [i] 02:35 Nezvratný osud 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Niekde i zaprší: Na Kamilu mračná slnko zakryjú
Dnes bude polooblačno až oblačno, na východe miestami prehánky. Teploty dosiahnu 22 až 27 stupňov Celzia.

M. Lajčák rokoval s predsedami VZ OSN
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák.

Poslanci EP boli zaradení do medziparlamentných delegácií
Ilustračná snímka.

V OHROZENÍ: Na vlak v pražskej štvrti Vysočany sa malo strieľať
Pražská polícia od stredajšieho večera vyšetruje údajnú streľbu na vlak v pražskej štvrti Vysočany. Informovali o tom české servery Novinky.cz a iDnes.cz.

B. Johnson: EÚ ponesie istú zodpovednosť za brexit bez dohody
Boris Johnson, archívna snímka.

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Dobrovoľníci OSN si charitatívne pripomenú deň Nelsona Mandelu
Nelson Mandela, archívna snímka.

Pred 70 rokmi sa narodil básnik, prozaik a redaktor Rudolf Čižmárik
V roku 1949 sa narodil v Šoporni básnik, prozaik, redaktor, vydavateľ a prekladateľ RUDOLF ČIŽMÁRIK.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.