Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 5-6/216 [i] 10:45 Kliatba dolmenu 2/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 13/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 21-22/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 3/24 [i] 15:10 Túžba tela 135-136/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 3/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:25 Demolátor [i] 01:45 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 02:40 112 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VII. 15-16/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 20/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Škaredé káčatko a ja 22/26 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit III. 1/13 [i] 09:00 Bojový plán 10/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 11/31 [i] 10:45 Vášne 14/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 15 [i] 13:35 Kojak 6/8 [i] 14:20 Tajuplné more 10/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 267/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 268/357 [i] 17:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 16 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Loď snov: Austrália [i] 21:55 Klinika Grace IV. 4/17 [i] 22:40 Život po živote I 4/6 [i] 23:35 Reportéri v ohrození 4/8 [i] 00:30 Test magazín [i] 00:35 Reportérka [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 267/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 268/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Bojový plán 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 06:10 Sociálny zápisník [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Kvarteto [i] 07:55 Profesionál [i] 08:05 Polícia [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Žijúce kamene 2/13 [i] 11:00 Tintamare [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Klenotnica [i] 13:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:15 Grid [i] 14:40 Magazín ligy majstrov [i] 15:20 Odpískané [i] 16:15 Rozprávanie stromov [i] 16:30 Ida Kelarová - umelecká patrónka Divých makov [i] 16:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Športové ozveny [i] 18:50 Prírodná brigáda 8/12 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:35 Anjeli strážni [i] 00:00 Cesty nádeje [i] 00:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 06:00 Črepiny PLUS [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 Panelák magazín [i] 08:20 Panelák 108 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Po celom meste [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Muži v čiernom [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 108 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 109 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 4 [i] 21:35 Profesionáli 4 [i] 22:20 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:30 NOVINY PLUS 00:10 Špeciálne komando II. 13 [i] 01:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 2 [i] 01:50 Autosalón [i] 02:10 Prirodzený talent [i] 04:25 KRIMI NOVINY 04:45 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 56/78 [i] 09:00 Třináctá komnata [i] 10:25 Závody v dobývání vesmíru 1/4 [i] 11:15 Tajemství divočiny: Palauské medúzy [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 15/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 4/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 17/21 [i] 15:50 SMAJLÍK [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rak říční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 15/20 [i] 21:00 Na cestě po Addu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 27/41 [i] 22:25 Byron 1/2 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:15 Sex ve městě II 9/18 [i] 00:45 McLeodovy dcery VI 15/32 [i] 01:30 Základy [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Týden v regionech Brno 03:40 Týden v regionech Ostrava 04:05 Crescendo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 3/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Řestoky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady starého Egypta 7/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 3/5 [i] 13:15 The Lost Secret 4/11 [i] 13:30 Bouřňáci [i] 15:05 Země bakterií [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 AC Sparta Praha - FK Teplice [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVI 17/21 [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:50 Vzkaz Jiřího Loudy [i] 21:15 Mrtví jako já II 14/15 [i] 22:05 Šumná města [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:35 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Mexická jízda [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Čtenářský deník... Jan Trefulka: O bláznech jen dobré [i] 02:55 Exit 316 - Mise: S tebou mě nebaví svět [i] 03:10 Máte slovo [i] 03:55 POKR [i] 04:25 Náš venkov [i] 04:40 Vítr v černých brýlích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 16 [i] 09:30 Žut [i] 11:50 Ulice 231 [i] 12:40 Léa Parker II 19 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 16 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 7 [i] 15:05 Hvězdná brána 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 22 [i] 18:30 Ulice 991, 992 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 4 [i] 21:20 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 4 [i] 22:50 Prostě sexy [i] 00:35 Taxík II 7 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 16 [i] 07:30 Will & Grace III 7 [i] 08:00 Přátelé VI 11 [i] 08:30 Knight Rider IV 1 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 9 [i] 10:30 Klinika II 8 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 2 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 6 [i] 13:05 Policie - New York 21 [i] 14:05 Bostonská střední I 15 [i] 15:05 Will & Grace III 8 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 13 [i] 16:35 Komisař Rex V 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 38 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 3 [i] 23:25 Invaze 16 [i] 00:20 Případ pro dva V 48 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín II 8 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Volejbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:15 Aletika [i] 14:45 Volejbal [i] 15:45 Házená [i] 17:00 Strongest Man [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Viking [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Poker [i] 00:45 Aletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra II 11 [i] 07:00 Možná už zítra II 12 [i] 08:00 Vražda mezi přáteli [i] 10:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 15:00 Vražda mezi přáteli [i] 17:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Drzá Jordan III 13 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 22:00 Právo & pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 23:00 Drzá Jordan III 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 01:00 Právo & pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 02:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 04:00 Možná už zítra II 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 07:10 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 08:10 Doktorologie 1/13 [i] 08:40 Doktorologie 2/13 [i] 09:10 Donnin den 14/44 [i] 09:45 Donnin den 15/44 [i] 10:20 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 11:25 Surrealistický labužník 11/36 [i] 11:55 Surrealistický labužník 12/36 [i] 12:25 Doktorologie 1/13 [i] 12:55 Doktorologie 2/13 [i] 13:30 Kamenné monumenty 14/23 [i] 14:05 Kamenné monumenty 15/23 [i] 14:40 Británie krále Artuše 1/3 [i] 15:45 Vybíraví jedlíci 1/10 [i] 16:50 Londýnský Hollywood 1/6 [i] 17:20 Londýnský Hollywood 2/6 [i] 17:50 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 18:40 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 32/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 33/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 25/27 [i] 21:15 Design a designéři 8/13 [i] 21:30 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 22:40 Bojový plán 14/18 [i] 23:45 Británie krále Artuše 1/3 [i] 00:50 Londýnský Hollywood 1/6 [i] 01:20 Londýnský Hollywood 2/6 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 4/9 [i] 02:50 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 04:55 Londýnský Hollywood 1/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 08:45 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 09:10 Tvoje, moje a naše [i] 10:35 Agent v sukni 2 [i] 12:15 V dobrém i zlém [i] 13:40 Před kamerou 39 [i] 14:10 Jak jíst smažené žížaly [i] 15:30 Jako mravenci [i] 16:50 Moje superbejvalka [i] 18:25 Bláznivá olympiáda [i] 20:00 Krvavý diamant [i] 22:20 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 23:55 Kdo je tady ředitel? [i] 01:35 Krvavý diamant [i] 03:55 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Skok do neznáma [i] 11:30 Vzepřít se obrům [i] 13:20 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 14:50 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 15:20 Honba za lesním mužem [i] 16:50 Elsa a Fred [i] 18:40 Říkej mi strýčku [i] 20:10 Velká láska II : Ti hodní a ti zlí 7 [i] 21:05 Velká láska II : Království tvé 8 [i] 22:00 Nezvratný osud 3 [i] 23:30 Smrtící zóna [i] 01:10 Zachraňte Jimmyho [i] 02:35 Nezvratný osud 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.