TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 3/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 1/25 [i] 06:55 Scooby Doo, kde si?! II. 8/8 [i] 07:20 H2O: Stačí pridať vodu 16-17/26 [i] 08:20 Noci mystické a boje pirátske [i] 10:20 Priatelia IX. 5-6/24 [i] 11:25 Nikdy to nevzdávaj! [i] 13:30 Dni hromu [i] 15:35 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 22:40 Chladná pomsta [i] 00:45 Vaháňač diabla: Počiatok [i] 02:55 Dni hromu [i] 04:50 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Poker [i] 05:50 Reportéri [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 29/52 [i] 06:55 Káčerovo 3/30 [i] 07:20 Aladin 23/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 3/26 [i] 08:05 Škaredé káčatko a ja 21/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:35 Hannah Montana I. 23/26 [i] 11:00 Letná láska 21/26 [i] 11:25 Letná láska 22/26 [i] 12:00 Večne nespokojní II. 26/28 [i] 12:45 Vládcovia ľadovej ríše [i] 13:45 Grid [i] 14:10 Klik [i] 14:25 Eurovirtuál [i] 14:40 Útek pred spravodlivosťou [i] 16:05 Ako chutí život [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Rozhodnutie-voľba nemožná [i] 22:55 Padavky [i] 00:20 Kovový zmätok [i] 01:50 Takí sme boli [i] 03:05 Radosť zo života [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Vládcovia ľadovej ríše [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Slovensko DNES [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Rieky Francúzska [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Televíkend [i] 07:55 Objav Hobbitov vo Flores [i] 08:50 Extr@ English 3/30 [i] 09:15 Lode slobody 1/2 [i] 10:05 Medicína [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:50 Davis Cup [i] 18:00 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Staroveké objavy II. 5/3 [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:20 Poker [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 23:45 BJD 2007 [i] 00:45 Anjeli strážni [i] 01:10 Grid [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:20 PRVÉ NOVINY 06:50 PROMI NOVINY 07:10 Myška v prérii [i] 07:35 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:35 Rozprávková jazda [i] 09:00 Tru Calling 23 [i] 10:00 Vražedné tempo [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Nové bývanie [i] 13:40 Ako sa stavia sen [i] 14:25 Zvieracia klinika [i] 15:10 Hulk Hogan: Blesk v raji 3, 4 [i] 17:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Po celom meste [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Kutyil s. r. o. 2 [i] 21:00 Filmové hity: Honba za drahokamom [i] 23:15 Filmové hity: Temná voda [i] 01:30 Nočné kino: Vražedné tempo [i] 03:00 Noc oživených mŕtvol [i] 04:25 Hulk Hogan: Blesk v raji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Hloupý Ivánek [i] 06:05 Hurá na myši 06:10 Mumínci 25/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 55/78 [i] 07:00 Tip a Tap 1/26 [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Garfield a přátelé II 24/26 [i] 07:55 Zpívánky [i] 08:00 U nás na farmě 3/26 [i] 08:15 Bouřňáci [i] 09:50 Případy detektiva Packala [i] 10:20 Hrabě Monte Christo 1/2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 7/13 [i] 13:30 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 13:45 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:40 Okouzlení VIII 45/54 [i] 15:35 Řidič slečny Daisy [i] 17:10 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Kde padají hvězdy 6/7 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:15 Čtyři svatby a jeden pohřeb [i] 23:05 Nenechte si ujít [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Hannibal - Zrození [i] 01:25 Případ Mauricius [i] 02:25 13. komnata Evy Hruškové [i] 02:50 Pošta pro tebe [i] 03:45 Všechnopárty [i] 04:25 Básníci Evropy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 1/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Videoatlas naší přírody [i] 06:10 Československý filmový týdeník 695/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Příběhy slavných - Jan A. Pacák [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět za 50 let 2/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Úsměvy Zdeňka Duška [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Simpsonovi XVI 16/21 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Joe Jackson: Live [i] 14:45 Kinobox [i] 15:15 Černobyl - nultá hodina [i] 16:10 Kamera na cestách: Kočovníci moří [i] 17:10 Steve Lichtag - Dobrodružství oceánů 3/5 [i] 18:05 O češtině [i] 18:20 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jiří F. Novák: Čekárna [i] 19:25 Dolomitenmann 2008 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 16/21 [i] 20:00 G. Mahler: Symfonie č. 5, cis moll [i] 21:30 Edita Gruberová v Praze [i] 21:45 Divadlo žije! [i] 22:10 Filmopolis [i] 23:05 Noc s Andělem [i] 00:35 Joe Zawinul: Portrét [i] 01:35 Sešli se ... [i] 02:35 Na plný pecky [i] 03:15 ČT Live - Hudba Praha [i] 04:05 Ladí neladí [i] 04:55 Hraje Vám DS 70 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Království surikat 3 [i] 06:35 Kamarádi z lesa 10, 11 [i] 07:10 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:35 Batman vítězí 13 [i] 08:05 Báječní lidé 6 [i] 09:00 Eso [i] 10:15 Dr. Dolittle 2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Starci na chmelu [i] 14:00 Mr. Bean [i] 14:30 Poslední mohykán [i] 16:50 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 22:30 Tajní agenti [i] 00:40 Falešný únos [i] 02:20 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 03:20 Český bodygard [i] 04:55 Juanin zázrak 124 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 19 [i] 07:00 Kolem světa za 80 snů [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 14 [i] 08:00 Přátelé VI 9 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 194 [i] 10:05 Freddie 3 [i] 10:35 Helicops II 10 [i] 11:40 Angelin tým 3 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 4 [i] 13:35 Vraždy v Midsomeru VII 6 [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Liverpool FC - Stoke City [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Let Fénixe [i] 22:25 Blade II [i] 00:50 Sladký klam [i] 02:35 Volejte Věštce 04:20 Dvojí nasazení 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Volejbal [i] 14:30 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 tletika [i] 18:00 Házená [i] 19:30 Volejbal [i] 20:30 Box [i] 23:00 Eurosport News [i] 23:15 Bojové sporty [i] 01:15 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 8 [i] 06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Starožitníkův krám 1/2 [i] 10:00 Kouzlo obyčejného života [i] 12:00 Starožitníkův krám 1/2 [i] 14:00 Vysněný svět [i] 16:00 Za úsvitu [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Detektiv Monroe [i] 22:00 Panenská královna 2/2 [i] 00:00 Vloupání [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proč je to tak? 20/27 [i] 07:00 Proč je to tak? 21/27 [i] 08:00 Proč je to tak? 22/27 [i] 09:00 Design a designéři 7/13 [i] 09:20 Top Guns bez příkras 5/6 [i] 09:50 Top Guns bez příkras 6/6 [i] 10:25 Jet set 5/6 [i] 10:55 Jet set 6/6 [i] 11:25 Pravá tvář Santa Klause [i] 12:30 Na vysokých podpatcích [i] 13:35 Životospráva na chalupě 2/3 [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 [i] 15:35 Delfíni záchranáři [i] 16:35 Papua-Nová Guinea [i] 17:10 Baculaté děti 2/6 [i] 18:05 Maminka stávkuje 13/25 [i] 18:45 Maminka stávkuje 14/25 [i] 19:20 Piráti silnic 7/10 [i] 19:50 Piráti silnic 8/10 [i] 20:20 Dítě naší doby 11/23 [i] 21:30 Tajemství Zakázaného města 1/2 [i] 22:25 Design a designéři 12/13 [i] 22:40 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 2/5 [i] 00:50 Cestami poznání 4/6 [i] 01:55 Cestami poznání 5/6 [i] 02:50 Cestami poznání 6/6 [i] 03:50 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 04:45 Maminka stávkuje 13/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 06:00 To je náš hit! [i] 07:50 V křesle režiséra [i] 09:40 Divná sešlost [i] 11:30 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 13:05 Tři dolary [i] 15:00 Roming [i] 16:50 Lekce řízení [i] 18:25 Stormbreaker [i] 20:00 Vím kdo mě zabil [i] 21:45 Vratné lahve [i] 23:30 Dveře dokořán [i] 01:25 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 02:30 Nezničitelná láska [i] 04:10 Řeč nepřítele [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Myšák Stuart Little 3 [i] 09:15 Před kamerou 38 [i] 09:45 Trenérka [i] 11:30 V jednom kole [i] 13:05 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 14:40 Fanaticky zamilován [i] 16:25 Godzilla [i] 18:40 Pánem svého koutku [i] 20:15 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 22:00 Šifra mistra Leonarda [i] 00:25 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 00:50 Paralelní lži [i] 02:15 Od svítání mívám stání [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Taliani postúpili na EURO 2020
Futbalisti Talianska postúpili na EURO 2020. V sobotňajšom zápase J-skupiny zdolali na Stadio Olimpico v Ríme Grékov 2:0. Pridali sa tak k Belgicku, ktoré na EURO postúpilo ...

NHL: Tatar si pripísal dva body
Tomáš Tatar, archívna snímka.

Slovensko – Paraguaj (futbal – online)
Slovenskí futbalisti hrajú v nedeľu od 20.45 na Tehelnom poli medzištátny zápas proti Paraguaju. Dosiaľ posledným vystúpením slovenských reprezentantov na Tehelnom poli je prípravný duel proti USA (1:0) zo ...

Talianske mužstvo má podľa trénera charakter
Talianski futbalisti nedopustili blamáž ako pred dvoma rokmi, keď sa im nepodarilo postúpiť na MS 2018 v Rusku. Účasť na budúcoročnom európskom šampionáte si zaistili, ako ...

Aktuálne správy

Koloman prinesie slnečný deň
Slnečno, ojedinele hmla. Teploty 17 až 22 stupňov Celzia.

Moratórium na publikovanie výsledkov predvolebných prieskumov by sa mohlo predĺžiť na 50 dní
Moratórium na publikovanie výsledkov prieskumov verejnej mienky by sa mohlo predĺžiť na 50 dní pred voľbami. Pozmeňovací návrh k novele zákona o podmienkach výkonu volebného práva predložili koaliční ...

Poslancov čaká na schôdzi napríklad reforma nemocníc
Reforma nemocníc, ale aj zavedenie 365-dňovej diaľničnej známky či predĺženie moratória na zverejňovanie predvolebných prieskumov. Aj tým sa majú zaoberať ...

Pokračuje proces v kauze vraždy bosa Miroslava Sýkoru
Ilustračná snímka.

Október 1919 priniesol zatknutie Andreja Hlinku, ale aj kultúru
Udalosťou októbra 1919, ktorá vzbudila najväčší rozruch, bolo zatknutie Andreja Hlinku. Vodca a zakladateľ Slovenskej ľudovej strany sa v auguste 1919 vydal do Paríža na ...

Hasiči v Jelšave majú nevšednú zbierku historickej techniky
Na snímke historická požiarna striekačka zo zbierky Dobrovoľného hasičského zboru mesta Jelšava v okrese Revúca 12. októbra 2019.

Originálny spisovateľ Alfonz Bednár sa narodil pred 105 rokmi
Archívna snímka prozaika Alfonza Bednára

Pred 125 rokmi sa narodil Karel Plicka, kronikár slovenského folklóru
Karel Plicka, archívne foto.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.