Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 3-4/216 [i] 10:40 Kliatba dolmenu 1/6 [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 12/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život IV. 19-20/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 2/24 [i] 15:10 Túžba tela 133-134/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Poslanie [i] 23:15 Danny Raketa [i] 01:10 Ponorka Nautilus [i] 03:00 Poslanie [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Médium II. 19/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Káčerovo 2/30 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit II. 15/15 [i] 09:00 Bojový plán 9/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 10/31 [i] 10:40 Vášne 13/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 14 [i] 13:35 Kojak 5/8 [i] 14:20 Tajuplné more 9/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 265/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 266/357 [i] 17:00 FOKUS - právo [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 15 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:10 Takí sme boli [i] 21:35 Odhalenie [i] 23:10 Hra na skrývačku [i] 00:45 Hviezdna loď Galactica II. 6/20 [i] 01:30 Hviezdna loď Galactica II. 7/20 [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:20 Sila lásky II. 265/357 [i] 03:10 Sila lásky II. 266/357 [i] 04:00 Slovensko DNES [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Bojový plán 9/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Veľké záhady [i] 13:10 Islamizácia Európy [i] 15:15 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 15:25 Sociálny zápisník [i] 15:45 Davis Cup [i] 21:00 Keno 10 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:35 Katastrofa 3/4 [i] 01:25 Dizajn 4/17 [i] 01:55 Správy STV [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 05:35 Súdna sieň [i] 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 107 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 9, 10 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Túlavý anjel [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 107 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 108 [i] 20:45 Film týždňa: Vykoľajení [i] 23:00 Nočné kino: Väznica Fortress [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Kuchynské dôvernosti [i] 01:55 Zločinci [i] 03:25 Zabudnutý ostrov [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:15 Znojemský sen [i] 09:55 Tři poudačky [i] 10:05 V. V. Štech vypravuje a vzpomíná [i] 10:25 Příště u Vás [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 14/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVI 15/21 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 24/26 [i] 15:25 Taylor má trable 4/26 [i] 15:50 Svět Elmo 19/56 [i] 16:05 Babar 6/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Nenechte si ujít [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Leknín bělostný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 13/13 [i] 21:00 13. komnata Evy Hruškové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 9/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 100 000 dolarů na slunci [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 14/32 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Krásný ztráty [i] 04:00 Je to soda II 2/3 [i] 04:30 Ajťáci II 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 29/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Jiřího Grygara [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 3/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Pohár Ameriky - historie nejslavnějšího jachtařského závodu [i] 15:55 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 1/3 [i] 16:25 Křižovatky současné české literatury [i] 16:55 Muzeum radiopřijímačů [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 3/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Sundsvall [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVI 15/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět za 50 let 2/3 [i] 20:55 Je to soda II 2/3 [i] 21:30 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci II 3/6 [i] 23:35 Chlubivý František Ringo Čech uvádí s přítelem Petrem Novotným své Sebrané Televizní Spisy. [i] 00:25 Musilok [i] 00:55 Československo ve zvláštních službách 17/19 [i] 01:55 Dopisy z cely smrti [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Šumná města [i] 03:45 Křižovatky současné české literatury [i] 04:15 Muzeum radiopřijímačů [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 3/16 [i] 04:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 15 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 9 [i] 11:30 Ulice 230 [i] 12:15 Léa Parker II 18 [i] 13:10 Dva z Queensu V 14 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 15 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 6 [i] 15:05 Hvězdná brána 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 21 [i] 18:30 Ulice 989, 990 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Agent bez minulosti [i] 22:30 Neprůstřelný mnich [i] 00:35 Horizont události [i] 02:20 Novashopping 02:50 Přísně tajné [i] 03:15 Tabu [i] 04:35 Juanin zázrak 123 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 15 [i] 07:30 Will & Grace III 6 [i] 08:00 Přátelé VI 8 [i] 08:30 Knight Rider III 22 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 8 [i] 10:30 Klinika II 7 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 1 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 5 [i] 13:05 Policie - New York 20 [i] 14:05 Bostonská střední I 14 [i] 15:05 Will & Grace III 7 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 12 [i] 16:35 Komisař Rex V 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Můj bratranec Vinny [i] 23:45 Blade [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Kriminálka Kolín II 7 [i] 04:45 Horečka III 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Volejbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Timbersport [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 6 [i] 06:00 Možná už zítra II 7 [i] 07:00 Možná už zítra II 8 [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 22:00 Detektiv Monroe [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 04:00 Možná už zítra II 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouště promlouvají 7/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 8/14 [i] 07:05 Amazonie - dobyvatelská horečka 2/2 [i] 08:00 Svatba na obzoru 5/11 [i] 08:35 Ospalý život [i] 09:30 Válka pohlaví 5/5 [i] 10:30 Raketa jako hobby [i] 11:30 Nejpodivnější fóbie [i] 12:30 Svatba na obzoru 5/11 [i] 13:05 Svobodné duše širých moří [i] 13:40 Proslulé maďarské vinice [i] 14:50 Příběh o Indii 4/6 [i] 15:55 Raketa jako hobby [i] 16:55 Nejpodivnější fóbie [i] 17:55 Papua-Nová Guinea [i] 18:30 Inteligence zvířat očima lidí 5/5 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 30/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 31/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 24/27 [i] 21:15 Design a designéři 7/13 [i] 21:30 Raketa jako hobby [i] 22:35 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 3/3 [i] 23:45 Řím: zapomenuté město v Číně [i] 00:50 Vojenská tajemství 4/4 [i] 01:50 Hvězdné hodiny 20. století 4/6 [i] 02:50 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 3/3 [i] 03:50 Proslulé maďarské vinice [i] 04:55 Vojenská tajemství 4/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 08:05 Happy Feet [i] 09:50 Před kamerou 38 [i] 10:20 Občan Havel [i] 12:25 Po hlavě [i] 14:30 Blízká setkání třetího druhu [i] 16:45 Malý Manhattan [i] 18:15 Garfield 2 [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 20:00 Tudorovci II 5 [i] 20:55 Tudorovci II 6 [i] 21:50 Hadi v letadle [i] 23:35 Království nebeské [i] 01:55 Temný obraz [i] 03:35 Capote [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoop v Jižní Americe [i] 11:30 Základ rodiny [i] 13:10 Melinda a Melinda [i] 14:45 Soví houkání [i] 16:15 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 16:40 Honba za lesním mužem [i] 18:05 Tanec na vlnách [i] 19:50 V jako Vendeta [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 23:10 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 00:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 01:20 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 02:35 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.