Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 3-4/216 [i] 10:40 Kliatba dolmenu 1/6 [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 12/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život IV. 19-20/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 2/24 [i] 15:10 Túžba tela 133-134/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Poslanie [i] 23:15 Danny Raketa [i] 01:10 Ponorka Nautilus [i] 03:00 Poslanie [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Médium II. 19/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Káčerovo 2/30 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit II. 15/15 [i] 09:00 Bojový plán 9/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV. 10/31 [i] 10:40 Vášne 13/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 14 [i] 13:35 Kojak 5/8 [i] 14:20 Tajuplné more 9/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 265/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 266/357 [i] 17:00 FOKUS - právo [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 15 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:10 Takí sme boli [i] 21:35 Odhalenie [i] 23:10 Hra na skrývačku [i] 00:45 Hviezdna loď Galactica II. 6/20 [i] 01:30 Hviezdna loď Galactica II. 7/20 [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:20 Sila lásky II. 265/357 [i] 03:10 Sila lásky II. 266/357 [i] 04:00 Slovensko DNES [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Bojový plán 9/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Veľké záhady [i] 13:10 Islamizácia Európy [i] 15:15 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 15:25 Sociálny zápisník [i] 15:45 Davis Cup [i] 21:00 Keno 10 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:35 Katastrofa 3/4 [i] 01:25 Dizajn 4/17 [i] 01:55 Správy STV [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 05:35 Súdna sieň [i] 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 107 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 9, 10 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Túlavý anjel [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 107 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 108 [i] 20:45 Film týždňa: Vykoľajení [i] 23:00 Nočné kino: Väznica Fortress [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Kuchynské dôvernosti [i] 01:55 Zločinci [i] 03:25 Zabudnutý ostrov [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:15 Znojemský sen [i] 09:55 Tři poudačky [i] 10:05 V. V. Štech vypravuje a vzpomíná [i] 10:25 Příště u Vás [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 14/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVI 15/21 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 24/26 [i] 15:25 Taylor má trable 4/26 [i] 15:50 Svět Elmo 19/56 [i] 16:05 Babar 6/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Nenechte si ujít [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Leknín bělostný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 13/13 [i] 21:00 13. komnata Evy Hruškové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 9/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 100 000 dolarů na slunci [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 14/32 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Krásný ztráty [i] 04:00 Je to soda II 2/3 [i] 04:30 Ajťáci II 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 29/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Jiřího Grygara [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 3/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Pohár Ameriky - historie nejslavnějšího jachtařského závodu [i] 15:55 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 1/3 [i] 16:25 Křižovatky současné české literatury [i] 16:55 Muzeum radiopřijímačů [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 3/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Sundsvall [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVI 15/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět za 50 let 2/3 [i] 20:55 Je to soda II 2/3 [i] 21:30 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci II 3/6 [i] 23:35 Chlubivý František Ringo Čech uvádí s přítelem Petrem Novotným své Sebrané Televizní Spisy. [i] 00:25 Musilok [i] 00:55 Československo ve zvláštních službách 17/19 [i] 01:55 Dopisy z cely smrti [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Šumná města [i] 03:45 Křižovatky současné české literatury [i] 04:15 Muzeum radiopřijímačů [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 3/16 [i] 04:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 15 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 9 [i] 11:30 Ulice 230 [i] 12:15 Léa Parker II 18 [i] 13:10 Dva z Queensu V 14 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 15 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 6 [i] 15:05 Hvězdná brána 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 21 [i] 18:30 Ulice 989, 990 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Agent bez minulosti [i] 22:30 Neprůstřelný mnich [i] 00:35 Horizont události [i] 02:20 Novashopping 02:50 Přísně tajné [i] 03:15 Tabu [i] 04:35 Juanin zázrak 123 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 15 [i] 07:30 Will & Grace III 6 [i] 08:00 Přátelé VI 8 [i] 08:30 Knight Rider III 22 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 8 [i] 10:30 Klinika II 7 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 1 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 5 [i] 13:05 Policie - New York 20 [i] 14:05 Bostonská střední I 14 [i] 15:05 Will & Grace III 7 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 12 [i] 16:35 Komisař Rex V 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Můj bratranec Vinny [i] 23:45 Blade [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Kriminálka Kolín II 7 [i] 04:45 Horečka III 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Volejbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Timbersport [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 6 [i] 06:00 Možná už zítra II 7 [i] 07:00 Možná už zítra II 8 [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 22:00 Detektiv Monroe [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 04:00 Možná už zítra II 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouště promlouvají 7/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 8/14 [i] 07:05 Amazonie - dobyvatelská horečka 2/2 [i] 08:00 Svatba na obzoru 5/11 [i] 08:35 Ospalý život [i] 09:30 Válka pohlaví 5/5 [i] 10:30 Raketa jako hobby [i] 11:30 Nejpodivnější fóbie [i] 12:30 Svatba na obzoru 5/11 [i] 13:05 Svobodné duše širých moří [i] 13:40 Proslulé maďarské vinice [i] 14:50 Příběh o Indii 4/6 [i] 15:55 Raketa jako hobby [i] 16:55 Nejpodivnější fóbie [i] 17:55 Papua-Nová Guinea [i] 18:30 Inteligence zvířat očima lidí 5/5 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 30/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 31/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 24/27 [i] 21:15 Design a designéři 7/13 [i] 21:30 Raketa jako hobby [i] 22:35 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 3/3 [i] 23:45 Řím: zapomenuté město v Číně [i] 00:50 Vojenská tajemství 4/4 [i] 01:50 Hvězdné hodiny 20. století 4/6 [i] 02:50 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 3/3 [i] 03:50 Proslulé maďarské vinice [i] 04:55 Vojenská tajemství 4/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 08:05 Happy Feet [i] 09:50 Před kamerou 38 [i] 10:20 Občan Havel [i] 12:25 Po hlavě [i] 14:30 Blízká setkání třetího druhu [i] 16:45 Malý Manhattan [i] 18:15 Garfield 2 [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 20:00 Tudorovci II 5 [i] 20:55 Tudorovci II 6 [i] 21:50 Hadi v letadle [i] 23:35 Království nebeské [i] 01:55 Temný obraz [i] 03:35 Capote [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoop v Jižní Americe [i] 11:30 Základ rodiny [i] 13:10 Melinda a Melinda [i] 14:45 Soví houkání [i] 16:15 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 16:40 Honba za lesním mužem [i] 18:05 Tanec na vlnách [i] 19:50 V jako Vendeta [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 23:10 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 00:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 01:20 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 02:35 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

J. Pľuščenko opäť vystúpil v Bratislave so šou Pán ľadu
Jevgenij Pľuščenko

FL: Ševela po zápase Slovana s Trnavou:Bola to dráma až do konca
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela .

NHL: Detroit prehral doma s Coloradom 3:4 po predĺžení
Na archívnej snímke vľavo slovenský brankár Islanders Jaroslav Halák.

NBA: Curry prispel 30 bodmi k víťazstvu Golden State v Brooklyne
Na archívnej snímke hráč Seth Curry vedie loptu pred Dannym Greenom v súťaži NBA

Aktuálne správy

Počasie bude rovnako škaredé ako pocit z prvého pracovného dňa
V pondelok môžeme očakávať polooblačné až oblačné počasie, na severe prehánky. Teploty sa budú pohybovať medzi 2 až 7 stupňami Celzia.

Andrej Kiska ako prvý slovenský prezident navštívi Mexiko
Prezident Andrej Kiska odcestuje do Mexika. Pôjde o prvú štátnu návštevu slovenskej hlavy štátu v tejto krajine. Štátna návšteva sa bude konať od 21. do 23. novembra. Ako ...

Vianočné trhy na Hlavnom námestí v Bratislave otvoria 24. novembra
Otvorenie tohtoročných Vianočných trhov a rozsvietenie vianočného stromčeka na Hlavnom námestí v Bratislave bude v piatok 24. ...

Medzi Haličou a Polichnom sa prevrátil autobus
Ilustračná snímka.

DÁVAJTE SI POZOR: V týchto okresoch sa tvoria snehové jazyky
Ilustračná snímka.

Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica, stavať ju majú formou PPP projektu
Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica pre mužov. Ministerstvo spravodlivosti do pripomienkového konania predložilo Návrh realizácie projektu výstavby ...

Veľký Európan Otto von Habsburg sa po celý život držal vízie Paneurópy
Na snímke Otto von Habsburg

Na kráľovskom hrade Windsor vypukol pred 25 rokmi požiar
Na snímke hrad Windsor


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.