Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 1-2/216 [i] 10:20 Chcem naspäť svoje deti [i] 12:30 Jake a Tlsťoch V. 11/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 17-18/27 [i] 14:15 Bez stopy II. 1/24 [i] 15:10 Túžba tela 131-132/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 12/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 41 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 V rukách vraha [i] 23:45 Súboj so zločinom 1/13 [i] 00:40 Odhalené ambície [i] 02:15 Ženatý so záväzkami VII. 13-14/26 [i] 03:00 PROMINENTI [i] 03:41 D O P L N O K 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 18/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Káčerovo 1/30 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit II. 14/15 [i] 09:00 Bojový plán 8/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV 9/31 [i] 10:40 Vášne 12/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 13 [i] 13:35 Kojak 4/8 [i] 14:20 Tajuplné more 8/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 263/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 264/357 [i] 17:00 FOKUS - práca a rodina [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 14 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 5 proti 5 [i] 21:15 Piesky zabudnutia [i] 23:00 Osudové stretnutie [i] 00:25 Hlavný podozrivý: Posledný prípad 2/2 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 263/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 264/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Bojový plán 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Maďarský magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Rozprávky 15 sestier [i] 10:35 Posledný výkrik ...módy! [i] 11:00 Regionálny denník [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Podmorský svet Chorvátska II. 6/6 [i] 12:55 Elixír [i] 13:25 Tanec a jeho podoby [i] 13:55 HITMÁNIA [i] 14:40 Svedectvo [i] 14:45 Sféry dôverné [i] 15:50 Vyčistime si Slovensko [i] 16:05 Klik [i] 16:30 Profesionál [i] 16:40 Polícia [i] 16:50 Halali [i] 17:15 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:35 Sociálny zápisník [i] 18:55 Veľké záhady [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Islamizácia Európy [i] 00:05 Halali [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Nebezpečné sopky [i] 06:00 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 106 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Dolár za mŕtveho [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 9, 10 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 106 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 107 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 10 [i] 21:40 Profesionáli 2 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Črepiny [i] 00:00 Dolár za mŕtveho [i] 01:55 Otcov syn [i] 03:30 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 04:15 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka 12/13 [i] 10:00 Mildred Pierceová [i] 11:45 Králenky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 13/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 3/23 [i] 15:15 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 1/3 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Střevlík hrbolatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Koncert [i] 20:55 Černá sanitka 3/15 [i] 21:25 Na stopě [i] 21:50 Podle práva 29/42 [i] 22:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:20 Deadwood 3/12 [i] 23:15 Básníci Evropy [i] 23:45 Taxík [i] 00:15 McLeodovy dcery VI 13/32 [i] 01:00 Události v regionech [i] 01:25 Události v regionech Brno 01:50 Události v regionech Ostrava [i] 02:15 Folklorika [i] 02:40 Pětka v Pomeranči [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Osudy hvězd [i] 04:10 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Moje rodina 3/8 [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 14:40 Chcete mě? [i] 14:55 Exit 316 - Mise [i] 15:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 7/13 [i] 15:45 Svět na kolejích [i] 16:10 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o filmu Děti noci [i] 20:00 Dopisy z cely smrti [i] 21:05 Historie.cs [i] 22:00 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 695/2379 [i] 23:20 Nájemník [i] 01:25 Tarzan v důchodě: Miroslav Tichý [i] 02:20 Podzimní festival duchovní hudby Olomouc [i] 03:35 Evropské hudební kořeny [i] 04:40 Náš člověk na Seychellách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 14 [i] 09:30 Jumpin´ Jack Flash [i] 11:30 Ulice 229 [i] 12:15 Léa Parker II 17 [i] 13:10 Dva z Queensu V 13 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 14 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 5 [i] 15:10 Hvězdná brána 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 20 [i] 18:30 Ulice 987, 988 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 50 [i] 21:25 Comeback 3 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 4 [i] 22:55 Příkaz k popravě [i] 00:35 Útěk z vězení 13 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:35 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 122 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 14 [i] 07:30 Will & Grace III 5 [i] 08:00 Přátelé VI 7 [i] 08:30 Knight Rider III 21 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 7 [i] 10:30 Klinika II 6 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 24 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 4 [i] 13:05 Policie - New York 19 [i] 14:05 Bostonská střední I 13 [i] 15:05 Will & Grace III 6 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 11 [i] 16:35 Komisař Rex V 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 6 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 4 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 14 [i] 00:20 Případ pro dva V 47 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín II 6 [i] 04:05 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Volejbal [i] 14:15 Watts [i] 14:30 Volejbal [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:00 Biliárd [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 4 [i] 06:00 Možná už zítra II 5 [i] 07:00 Možná už zítra II 6 [i] 08:00 Okruh přátel [i] 10:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 15:00 Okruh přátel [i] 17:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 Drzá Jordan III 12 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 23:00 Drzá Jordan III 12 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Možná už zítra II 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouště promlouvají 5/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 6/14 [i] 07:00 Amazonie - dobyvatelská horečka 1/2 [i] 08:00 Svatba na obzoru 3/11 [i] 08:40 Svatba na obzoru 4/11 [i] 09:15 Válka pohlaví 4/5 [i] 10:15 Turistika na prahu vesmíru [i] 11:20 Dokonalá iluze: Poruchy stravování [i] 12:25 Svatba na obzoru 3/11 [i] 13:00 Svatba na obzoru 4/11 [i] 13:35 Vzhůru do středozemí 25/25 [i] 14:05 Malí mniši [i] 14:40 Příběh o Indii 3/6 [i] 15:45 Turistika na prahu vesmíru [i] 16:50 Dokonalá iluze: Poruchy stravování [i] 18:00 Design a designéři 6/13 [i] 18:20 Inteligence zvířat očima lidí 4/5 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 28/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 29/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 23/27 [i] 21:15 Limity měst 8/13 [i] 21:30 Turistika na prahu vesmíru [i] 22:40 Křižníky císaře Viléma 2/2 [i] 23:45 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 00:50 Vojenská tajemství 3/4 [i] 01:50 Hvězdné hodiny 20. století 3/6 [i] 02:45 Budapešť nadivoko [i] 03:20 Voda, voda, čistá voda [i] 03:55 Putování Maďarskem 9/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 04:55 Vojenská tajemství 3/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 Film o filmu: Roming [i] 06:00 Nepřemožitelný [i] 07:40 Nejlepší obchodníci [i] 09:20 Hospodská láska [i] 10:50 Moje superbejvalka [i] 12:25 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 14:25 Happy Feet [i] 16:10 Škvára [i] 17:55 Občan Havel [i] 20:00 Na stojáka 29 [i] 20:30 Už jsme doma? [i] 22:00 Hříšné svědectví [i] 23:40 Královna koření [i] 01:10 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 02:35 Už jsme doma? [i] 04:05 Film o filmu: Vratné lahve [i] 04:20 Hříšné svědectví [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Děvčata 8 [i] 10:30 Flight Of The Conchords : Co se děje na turné 9 [i] 10:55 elita ze střídačky [i] 12:15 Oko delfína [i] 13:55 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 15:15 Zoop v Jižní Americe [i] 16:45 Základ rodiny [i] 18:25 Melinda a Melinda [i] 20:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 Zachraňte Jimmyho [i] 23:25 Velká láska II : Věc názoru 5 [i] 00:20 Velká láska II : Tajné schůzky 6 [i] 01:15 Smrt s lidskou tváří [i] 02:25 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

V kombinačnom zjazde treba byť do 30-ky, zhodli sa Slovenky
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová počas tréningu zjazdu žien v stredisku Čongson na ZOH v Pjongčangu 20. februára 2018.

LIGA MAJSTROV: Sevilla vsadí proti Manchestru United na publikum
Futbalisti FC Sevilla Wissam Ben Yedder (vľavo) a Samir Nasri.

Česi zvládli nájazdy proti USA a postúpili do bojov o medaily na ZOH
Radosť českých hráčov po víťazstve po samostatných nájazdoch vo štvrťfinálovom zápase Česko - USA na olympijskom turnaji v hokeji mužov v Kangnungu na ZOH 2018 v juhokórejskom Pjongčangu 21. februára 2018. Česko zvíťazilo 3:2. ...

Deň 12 na ZOH: Príbeh Vonnová nespravila, priveľmi analyzovala
Na snímke novozélandský snoubordista Carlos Garcia Knight počas kvalifikácie Big Air na XXIII. ZOH v Pjongčangu 21. februára 2018.

Aktuálne správy

Vláda posúdi návrh na zmenu drogovej politiky štátu
Slovensko plánuje zmeniť svoju politiku v oblasti drog. Vláda bude v stredu posudzovať novú legislatívu, ktorú v zmysle programového vyhlásenia vlády pripravilo ...

Hasiči zasahujú pri požiari rodinného domu v Matejovciach
Ilustračná snímka.

Snehové správy: Ak môžete, choďte na hory, na výber máte 90 stredísk
Ilustračná snímka.

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave opäť otvorila svoje brány
Ilustračná snímka.

Sudca ŠTS odmietol obžalobu na poslanca Stanislava M.
Samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) odmietol obžalobu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry na poslanca Národnej rady (NR) SR Stanislava ...

V Banskej Bystrici sú dve väzenia, jedno je v mestskej časti Kráľová
Ilustračná snímka.

Prvý telefónny zoznam vyšiel v tlači pred 140 rokmi v meste New Haven
Od vydania prvého telefónneho zoznamu na svete uplynie v stredu 21. februára 140 rokov.

Jubilant Dušan Kaprálik je s Divadlom Nová scéna spätý už 45 rokov
V roku 1948 sa narodil slovenský herec Dušan Kaprálik. Kariéru začínal v Trnavskom divadle, neskôr pôsobil v Divadle SNP v Martine a Krajovom divadle v Nitre. Hosťoval v Slovenskom národnom divadle a v Divadle a.ha. Od roku 1973 je ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.