Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 149-150/150 [i] 10:25 Neľahký život [i] 12:15 Jake a Tlsťoch V. 10/22 [i] 13:15 Bláznivý Jimov život IV. 15-16/27 [i] 14:15 Bez stopy I. 23/23 [i] 15:10 Túžba tela 129-130/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 11/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:25 Súkromné pasce: Nežný votrelec [i] 22:35 Utajené znásilnenie [i] 00:25 Lovci ľudí 1/13 [i] 01:20 Príležitostná striptérka [i] 02:55 Ženatý so záväzkami VII. 11-12/26 [i] 03:45 Reflex [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Médium II. 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 22/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit II. 13/15 [i] 09:00 Bojový plán 7/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV 8/31 [i] 10:45 Vášne 11/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 12 [i] 13:35 Kojak 3/8 [i] 14:20 Tajuplné more 7/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 261/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 262/357 [i] 17:00 FOKUS - peniaze [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 13 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 3/21 [i] 20:55 Zúfalé manželky III. 3/23 [i] 21:50 Bratia a sestry II. 3/16 [i] 22:40 Dievča so špinavými rukami 2/2 [i] 00:20 Hlavný podozrivý: Posledný prípad 1/2 [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 261/357 [i] 02:55 Sila lásky II. 262/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Bojový plán 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Národnostný magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Janko Gondášik [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Odysea života 3 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 2/20 [i] 13:05 Môj dom - môj hrad [i] 13:35 Zišli sa gorali [i] 14:10 Si v obraze? [i] 14:40 5 minút po dvanástej [i] 15:40 Bratislavský chodec [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Diagnóza 108 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:15 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Elixír [i] 18:50 Podmorský svet Chorvátska II. 6/6 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:40 Súdna sieň [i] 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:15 Panelák 105 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 7, 8 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Grizzly Adams a Legenda temnej hory [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 105 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 106 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 21:45 Kosti III 2 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:25 Nočné kino: Jill Rips [i] 02:00 KRIMI NOVINY 02:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. [i] 03:10 Kosti III [i] 03:55 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:40 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Návrat pana Ryšánka [i] 10:00 Program orchestru Karla Vlacha [i] 10:40 Syn Kopanic [i] 11:05 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 12/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 2/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 14/21 [i] 15:50 Já a moje rodina 3/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zahrady pod [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Radost [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Agáta vs. Agáta 2/2 [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 12/32 [i] 01:40 Hledání ztraceného času 1 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava 03:15 Sabotáž [i] 03:40 V zajetí železné opony 26/41 [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 Kultura v regionech [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Síla umění: Picasso 6/8 [i] 10:50 Na plovárně se Zorou Šemberovou [i] 11:15 Etiketa [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i] 13:40 Věříš si? [i] 14:05 Záhady Toma Wizarda [i] 14:20 Věda je zábava III 19/26 [i] 14:45 Pomáhejme si [i] 15:05 Přežít! 1/10 [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:15 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda [i] 16:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:45 JÁDRO [i] 16:50 Zoom [i] 17:15 PORT [i] 17:40 Videoatlas naší přírody [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 3/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 14/21 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Juventus Turín - Zenit Petrohrad [i] 23:45 Gruzie v roce jedna [i] 00:40 Pornografie [i] 02:35 Divadlo žije! [i] 03:00 Q [i] 03:30 Cizinec mezi svými [i] 03:55 Terra musica 04:40 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 13 [i] 09:30 Ray Alexander: Vražda k večeři [i] 11:20 Ulice 228 [i] 12:10 Léa Parker II 16 [i] 13:10 Dva z Queensu V 12 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 13 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 4 [i] 15:05 Hvězdná brána 4 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 19 [i] 18:30 Ulice 985, 986 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 2 [i] 21:20 Přísně tajné [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. III 7 [i] 23:45 Slepá justice 11 [i] 00:35 Útěk z vězení 12 [i] 01:20 Novashopping 01:50 112 [i] 02:20 Lucie na bílo [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:20 Juanin zázrak 121 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:30 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 13 [i] 07:30 Will & Grace III 4 [i] 08:00 Přátelé VI 6 [i] 08:30 Knight Rider III 20 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 6 [i] 10:30 Klinika II 5 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 23 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 3 [i] 13:05 Policie - New York 18 [i] 14:05 Bostonská střední I 12 [i] 15:05 Will & Grace III 5 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 10 [i] 16:35 Komisař Rex V 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 37 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 2 [i] 23:25 Magnum Force [i] 01:50 Volejte Věštce 03:30 Kriminálka Kolín II 5 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Volejbal [i] 14:15 Watts [i] 14:30 Volejbal [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Basketbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Basketbal [i] 18:30 Volejbal [i] 20:00 Wednesday Selection [i] 20:25 Jezdectví [i] 21:55 Polo [i] 22:30 Golf [i] 23:05 Jachting [i] 23:45 Sports Traveler [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra II 2 [i] 06:00 Možná už zítra II 3 [i] 07:00 Možná už zítra II 4 [i] 08:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 10:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 11:00 Rozhřešení [i] 13:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 15:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 17:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan III 11 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 23:00 Drzá Jordan III 11 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Možná už zítra II 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 07:10 Fotografové v divočině [i] 08:15 Svatba na obzoru 1/11 [i] 08:50 Svatba na obzoru 2/11 [i] 09:25 Válka pohlaví 3/5 [i] 10:20 Vychytávky 13/13 [i] 10:50 Ekologické časované bomby [i] 11:25 Skryté možnosti 25/26 [i] 11:55 Skryté možnosti 26/26 [i] 12:25 Svatba na obzoru 1/11 [i] 13:05 Svatba na obzoru 2/11 [i] 13:40 Cestami poznání 6/6 [i] 14:40 Antické odkazy 6/6 [i] 15:45 Vychytávky 13/13 [i] 16:15 Ekologické časované bomby [i] 16:50 Skryté možnosti 25/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 26/26 [i] 17:50 Malí mniši [i] 18:25 Inteligence zvířat očima lidí 3/5 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 26/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 27/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 22/27 [i] 21:15 Design a designéři 6/13 [i] 21:30 Vychytávky 13/13 [i] 22:05 Ekologické časované bomby [i] 22:40 Křižníky císaře Viléma 1/2 [i] 23:45 Antické odkazy 6/6 [i] 00:50 Vojenská tajemství 2/4 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 3/9 [i] 02:50 Stalo se lidem 2/2 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 04:55 Vojenská tajemství 2/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lovecká sezóna [i] 07:25 Marie [i] 08:50 Déja Vu [i] 10:50 Jak jíst smažené žížaly [i] 12:15 Nepřemožitelný [i] 13:55 Tsunami: Následky 1 [i] 15:30 Tsunami: Následky 2 [i] 17:00 Hospodská láska [i] 18:25 Moje superbejvalka [i] 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 21:50 Škola svádění [i] 23:30 Šikmá plocha [i] 00:50 Otisk [i] 02:15 Ďábel nosí Pradu [i] 04:00 Škola svádění [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Árijský pár [i] 11:55 Tygrova brigáda [i] 14:00 Myšák Stuart Little 3 [i] 15:15 elita ze střídačky [i] 16:35 Oko delfína [i] 18:15 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 19:35 Srdce v roztoužení [i] 21:05 Flight Of The Conchords : Děvčata 8 [i] 21:35 Flight Of The Conchords : Co se děje na turné 9 [i] 22:00 Ruka zabiják [i] 23:30 Krutá rasa [i] 01:00 Srdce v roztoužení [i] 02:35 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.