Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 147-148/150 [i] 10:35 Tam, kde sa začína šťastie [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 9/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život IV. 13-14/27 [i] 14:15 Bez stopy I. 22/23 [i] 15:10 Túžba tela 127-128/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 40 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Ľudská škvrna [i] 01:45 Akty Pentagon [i] 03:20 Ženatý so záväzkami VII. 9-10/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 21/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit II. 12/15 [i] 09:00 Bojový plán 6/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV 7/31 [i] 10:45 Vášne 10/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 11 [i] 13:35 Kojak 2/8 [i] 14:20 Tajuplné more 6/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 259/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 260/357 [i] 17:00 FOKUS - zdravie [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 12 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:40 Čierna alebo biela [i] 22:30 KINOHIT [i] 22:55 Dievča so špinavými rukami 1/2 [i] 00:35 Každý je vinný [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 259/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 260/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Bojový plán 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rozprávanie stromov [i] 07:45 Motormagazín [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Pohronie [i] 10:25 Megastavby II. [i] 11:10 Majster z Wudangshanu [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Prírodná brigáda 8/12 [i] 13:00 Prapodivný svet [i] 13:30 VAT [i] 13:55 Klenotnica [i] 14:20 Prípady detektíva Kulmena [i] 15:00 Zlaté hity [i] 15:50 Umenie 08 [i] 16:25 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 16:50 Národnostný magazín [i] 17:15 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Môj dom - môj hrad [i] 18:55 Koniari sveta 2/20 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Odysea života 3 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 108 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:00 Liga majstrov - highlighty [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY 06:25 Črepiny PLUS [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 104 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Pištoľníčky [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 7, 8 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 104 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 105 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 9 [i] 21:45 SHARK I. 21 [i] 22:40 De Facto [i] 23:20 Nočné kino: Motív [i] 01:15 KRIMI NOVINY 01:40 SHARK I. [i] 02:25 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 03:10 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 04:40 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 7/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 3/5 [i] 09:30 Dispečer 3/9 [i] 10:35 Zbabělec [i] 11:30 Dostaveníčko u orloje [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 11/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 1/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 13/21 [i] 15:50 Věda je zábava III 19/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kuřička [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 3/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Retro [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Jeden zůstává, druhý odchází [i] 00:35 McLeodovy dcery VI 11/32 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Na cestě po Porýní-Falcku [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno [i] 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Legendy 2/3 [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 O Budulínkovi [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Kouzlo Afriky [i] 16:10 Síla umění: Picasso 6/8 [i] 17:00 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 1/13 [i] 17:35 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:50 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 20/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 13/21 [i] 20:00 Cizinec mezi svými [i] 20:30 FC Chelsea - Girondins Bordeaux [i] 23:50 Terra musica [i] 00:35 Primárius [i] 01:00 13. komnata Pavla Nového [i] 01:25 Evropské hudební kořeny: Kapela ze Wsi Warszawa [i] 02:25 Keramika Idy Vaculkové [i] 02:35 Mustafa Kemal Atatürk [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:50 Sváteční slovo faráře Církve československé husitské Pavla Sikory [i] 03:55 Základy [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 12 [i] 09:30 Kaleidoskop [i] 11:20 Ulice 227 [i] 12:15 Léa Parker II 15 [i] 13:10 Dva z Queensu V 11 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 12 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 3 [i] 15:10 Hvězdná brána 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 18 [i] 18:30 Ulice 983, 984 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 49 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 3 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Čelisti: Pomsta [i] 00:40 Taxík II 6 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Občanské judo [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 120 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 12 [i] 07:30 Will & Grace III 3 [i] 08:00 Přátelé VI 5 [i] 08:30 Knight Rider III 19 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 5 [i] 10:30 Klinika II 4 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 22 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 2 [i] 13:05 Policie - New York 17 [i] 14:05 Bostonská střední I 11 [i] 15:05 Will & Grace III 4 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 9 [i] 16:35 Komisař Rex V 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 5 [i] 21:15 Lepší pozdě nežli později [i] 23:55 Sběratelé kostí I 13 [i] 00:55 Případ pro dva V 46 [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Kriminálka Kolín II 4 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Atletika [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Volejbal [i] 14:15 Watts [i] 14:30 Volejbal [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 06:00 Možná už zítra II 1 [i] 07:00 Možná už zítra II 2 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 11:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 13:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 18:00 Život v buši III 5 [i] 19:00 Život v buši III 6 [i] 20:00 Drzá Jordan III 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 23:00 Drzá Jordan III 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 02:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 04:00 Možná už zítra II 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 12/12 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 07:10 Divoký hřebec Skalnatých hor 2/2 [i] 08:15 Sousedé ve válce 21/32 [i] 08:45 Islandské gejzíry [i] 09:20 Válka pohlaví 2/5 [i] 10:20 Vychytávky 11/13 [i] 10:50 Vychytávky 12/13 [i] 11:20 Skryté možnosti 23/26 [i] 11:50 Skryté možnosti 24/26 [i] 12:20 Sousedé ve válce 21/32 [i] 12:50 Ve světě extrémních skoků [i] 13:45 Cestami poznání 5/6 [i] 14:45 Antické odkazy 5/6 [i] 15:50 Vychytávky 11/13 [i] 16:20 Vychytávky 12/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 23/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 24/26 [i] 17:50 Bekyně [i] 18:25 Inteligence zvířat očima lidí 2/5 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 24/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 25/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 21/27 [i] 21:15 Limity měst 7/13 [i] 21:30 Vychytávky 11/13 [i] 22:05 Vychytávky 12/13 [i] 22:40 Milionářské hračky 2/2 [i] 23:45 Antické odkazy 5/6 [i] 00:50 Vojenská tajemství 1/4 [i] 01:55 Rozhodující okamžiky historie 2/9 [i] 02:55 Stalo se lidem 1/2 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 04:55 Vojenská tajemství 1/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 06:00 Neuvěřitelný příběh [i] 07:30 V dostihovém sedle [i] 09:00 Tvoje, moje a naše [i] 10:25 Zloději a vyděrači [i] 11:50 Lovecká sezóna [i] 13:15 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 14:50 Déja Vu [i] 16:55 Jak jíst smažené žížaly [i] 18:15 Velký [i] 20:00 Řeč nepřítele [i] 21:50 Tudorovci II 3 [i] 22:40 Tudorovci II 4 [i] 23:35 Král videoher [i] 01:05 Kdo je tady ředitel? [i] 02:40 Řeč nepřítele [i] 04:25 Král videoher [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tanec na vlnách [i] 11:45 Před kamerou 38 [i] 12:15 Skok do neznáma [i] 13:40 V jednom kole [i] 15:15 Árijský pár [i] 17:10 Tygrova brigáda [i] 19:15 Myšák Stuart Little 3 [i] 20:30 Scény z partnerského života [i] 22:00 Ultraviolet [i] 23:25 Flight Of The Conchords : Bowie 6 [i] 23:55 Flight Of The Conchords : Na mušce 7 [i] 00:20 8MM 2 [i] 02:05 Scény z partnerského života [i] 03:35 Ultraviolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.