Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 147-148/150 [i] 10:35 Tam, kde sa začína šťastie [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 9/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život IV. 13-14/27 [i] 14:15 Bez stopy I. 22/23 [i] 15:10 Túžba tela 127-128/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 40 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Ľudská škvrna [i] 01:45 Akty Pentagon [i] 03:20 Ženatý so záväzkami VII. 9-10/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 21/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:10 Mesačný svit II. 12/15 [i] 09:00 Bojový plán 6/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV 7/31 [i] 10:45 Vášne 10/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 11 [i] 13:35 Kojak 2/8 [i] 14:20 Tajuplné more 6/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 259/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 260/357 [i] 17:00 FOKUS - zdravie [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 12 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:40 Čierna alebo biela [i] 22:30 KINOHIT [i] 22:55 Dievča so špinavými rukami 1/2 [i] 00:35 Každý je vinný [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 259/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 260/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Bojový plán 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rozprávanie stromov [i] 07:45 Motormagazín [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Pohronie [i] 10:25 Megastavby II. [i] 11:10 Majster z Wudangshanu [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Prírodná brigáda 8/12 [i] 13:00 Prapodivný svet [i] 13:30 VAT [i] 13:55 Klenotnica [i] 14:20 Prípady detektíva Kulmena [i] 15:00 Zlaté hity [i] 15:50 Umenie 08 [i] 16:25 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 16:50 Národnostný magazín [i] 17:15 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Môj dom - môj hrad [i] 18:55 Koniari sveta 2/20 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Odysea života 3 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 108 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:00 Liga majstrov - highlighty [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY 06:25 Črepiny PLUS [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 104 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Pištoľníčky [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 7, 8 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 104 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 105 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 9 [i] 21:45 SHARK I. 21 [i] 22:40 De Facto [i] 23:20 Nočné kino: Motív [i] 01:15 KRIMI NOVINY 01:40 SHARK I. [i] 02:25 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 03:10 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 04:40 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 7/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 3/5 [i] 09:30 Dispečer 3/9 [i] 10:35 Zbabělec [i] 11:30 Dostaveníčko u orloje [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 11/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 1/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 13/21 [i] 15:50 Věda je zábava III 19/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kuřička [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 3/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Retro [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Jeden zůstává, druhý odchází [i] 00:35 McLeodovy dcery VI 11/32 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Na cestě po Porýní-Falcku [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno [i] 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Legendy 2/3 [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 O Budulínkovi [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Kouzlo Afriky [i] 16:10 Síla umění: Picasso 6/8 [i] 17:00 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 1/13 [i] 17:35 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:50 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 20/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 13/21 [i] 20:00 Cizinec mezi svými [i] 20:30 FC Chelsea - Girondins Bordeaux [i] 23:50 Terra musica [i] 00:35 Primárius [i] 01:00 13. komnata Pavla Nového [i] 01:25 Evropské hudební kořeny: Kapela ze Wsi Warszawa [i] 02:25 Keramika Idy Vaculkové [i] 02:35 Mustafa Kemal Atatürk [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:50 Sváteční slovo faráře Církve československé husitské Pavla Sikory [i] 03:55 Základy [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 12 [i] 09:30 Kaleidoskop [i] 11:20 Ulice 227 [i] 12:15 Léa Parker II 15 [i] 13:10 Dva z Queensu V 11 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 12 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 3 [i] 15:10 Hvězdná brána 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 18 [i] 18:30 Ulice 983, 984 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 49 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 3 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Čelisti: Pomsta [i] 00:40 Taxík II 6 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Občanské judo [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 120 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 12 [i] 07:30 Will & Grace III 3 [i] 08:00 Přátelé VI 5 [i] 08:30 Knight Rider III 19 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 5 [i] 10:30 Klinika II 4 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 22 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 2 [i] 13:05 Policie - New York 17 [i] 14:05 Bostonská střední I 11 [i] 15:05 Will & Grace III 4 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 9 [i] 16:35 Komisař Rex V 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 5 [i] 21:15 Lepší pozdě nežli později [i] 23:55 Sběratelé kostí I 13 [i] 00:55 Případ pro dva V 46 [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Kriminálka Kolín II 4 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Atletika [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Volejbal [i] 14:15 Watts [i] 14:30 Volejbal [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 06:00 Možná už zítra II 1 [i] 07:00 Možná už zítra II 2 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 11:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 13:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 18:00 Život v buši III 5 [i] 19:00 Život v buši III 6 [i] 20:00 Drzá Jordan III 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 23:00 Drzá Jordan III 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 02:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 04:00 Možná už zítra II 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 12/12 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 07:10 Divoký hřebec Skalnatých hor 2/2 [i] 08:15 Sousedé ve válce 21/32 [i] 08:45 Islandské gejzíry [i] 09:20 Válka pohlaví 2/5 [i] 10:20 Vychytávky 11/13 [i] 10:50 Vychytávky 12/13 [i] 11:20 Skryté možnosti 23/26 [i] 11:50 Skryté možnosti 24/26 [i] 12:20 Sousedé ve válce 21/32 [i] 12:50 Ve světě extrémních skoků [i] 13:45 Cestami poznání 5/6 [i] 14:45 Antické odkazy 5/6 [i] 15:50 Vychytávky 11/13 [i] 16:20 Vychytávky 12/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 23/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 24/26 [i] 17:50 Bekyně [i] 18:25 Inteligence zvířat očima lidí 2/5 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 24/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 25/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 21/27 [i] 21:15 Limity měst 7/13 [i] 21:30 Vychytávky 11/13 [i] 22:05 Vychytávky 12/13 [i] 22:40 Milionářské hračky 2/2 [i] 23:45 Antické odkazy 5/6 [i] 00:50 Vojenská tajemství 1/4 [i] 01:55 Rozhodující okamžiky historie 2/9 [i] 02:55 Stalo se lidem 1/2 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 04:55 Vojenská tajemství 1/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 06:00 Neuvěřitelný příběh [i] 07:30 V dostihovém sedle [i] 09:00 Tvoje, moje a naše [i] 10:25 Zloději a vyděrači [i] 11:50 Lovecká sezóna [i] 13:15 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 14:50 Déja Vu [i] 16:55 Jak jíst smažené žížaly [i] 18:15 Velký [i] 20:00 Řeč nepřítele [i] 21:50 Tudorovci II 3 [i] 22:40 Tudorovci II 4 [i] 23:35 Král videoher [i] 01:05 Kdo je tady ředitel? [i] 02:40 Řeč nepřítele [i] 04:25 Král videoher [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tanec na vlnách [i] 11:45 Před kamerou 38 [i] 12:15 Skok do neznáma [i] 13:40 V jednom kole [i] 15:15 Árijský pár [i] 17:10 Tygrova brigáda [i] 19:15 Myšák Stuart Little 3 [i] 20:30 Scény z partnerského života [i] 22:00 Ultraviolet [i] 23:25 Flight Of The Conchords : Bowie 6 [i] 23:55 Flight Of The Conchords : Na mušce 7 [i] 00:20 8MM 2 [i] 02:05 Scény z partnerského života [i] 03:35 Ultraviolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

MYSLIVEČKOVÁ S CSÖLLEYOM idú do voľných tancov na ZOH z 19. miesta
Na archívnej snímke vpravo Lukáš Csölley (Slovensko) a vľavo Lucie Myslivečková (Česko).

Zlatý a strieborný reprezentačný tréner Ján Filc má 65 rokov
Najúspešnejší bývalý reprezentačný hokejový tréner v ére samostatnej Slovenskej republiky (SR) Ján Filc bude má dnes 65 rokov.

Hokejista Dominik Graňák vzýva pred utorňajších zápasom šťastie
Na snímke hokejista Dominik Graňák v Slovenskom dome počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu, 18. februára 2018.

Američanky sú prvými finalistkami na ZOH v ženskom hokeji
Americká hráčka Hilary Knightová (vľavo) dáva gól fínskej brankárke Noore Ratyovej v semifinálovom zápase ženského hokejového turnaja Fínsko - USA na XXIII. ZOH v kórejskom Kangungu 19. februára 2018.

Aktuálne správy

Na strednom Slovensku si dávajte pozor na zľadovatené cesty
Ilustračná snímka.

Vo väznici pri Riu de Janeiro prebieha vzbura, väzni majú rukojemníkov
Ilustračná snímka.

Nový Zéland sa pripravuje na príchod cyklónu Gita
Na snímke z videozáznamu stoja ľudia pri zničenom dome po cyklóne Gita v štáte Tonga 13. februára 2018.

Väčšina primátorov SPD podporuje dohodu s Merkelovou
Na archívnej snímke Angela Merkelová.

Turecko poprelo obvinenia z chemického útoku v Sýrii
Na snímke turecký minister zahraničných vecí Mevlüt Čavušoglu.

Strelec z Dagestanu nemal nič spoločné s islamom, tvrdí Kadyrov
Vojaci ruských špeciálnych síl blokujú ulicu v Machačkale, metropole juhoruského Dagestanu. Archívna snímka.

Narodil sa v Peru, žije v USA a učí sa slovenčinu
Ilustračná snímka.

Profesor Kopanič: V minulosti nebola v USA slovenčina v móde
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.