TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Samantha: Sviatky amerického dievčaťa [i] 10:05 Plavčík a Vratko [i] 11:40 Svätá Rita [i] 13:55 Fontána pre Zuzanu [i] 15:30 Cudzie srdce [i] 17:20 Princezná so zlatou hviezdou [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 2/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Hrdinovia 23/23 [i] 00:20 Misia [i] 02:35 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 03:30 Ženatý so záväzkami VII. 7-8/26 [i] 04:30 Médium II. 15/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 5 proti 5 [i] 05:45 Myšací záchranári [i] 07:00 Mačky aristokratky [i] 08:15 Doktor Flaster [i] 10:10 Pieseň pre nevestu [i] 11:45 Obchod so šťastím 10 [i] 12:15 Lurdy 1/2 [i] 13:50 Lurdy 2/2 [i] 15:30 Náhody a láska [i] 17:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 11 [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Loď snov: Samoa [i] 21:50 Klinika Grace IV. 3/17 [i] 22:35 Život po živote I 3/6 [i] 23:30 Reportéri v ohrození 3/8 [i] 00:25 Dievčatá všetko zmenia [i] 02:00 Nezabudnuteľná [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Tutanchámonova kliatba [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Separé [i] 07:55 Polícia [i] 08:05 Profesionál [i] 08:10 Žijúce kamene 1/13 [i] 08:40 Elá hop [i] 09:05 Kačička Modropierko [i] 09:30 TKN [i] 10:00 Zrkadlenie [i] 10:30 Sviatok Sedembolestnej Panny Márie [i] 12:10 Noc temnoty a sila milosti [i] 12:40 Folklórne festivaly [i] 13:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:30 Motormagazín [i] 15:00 Magazín ligy majstrov [i] 15:25 Odpískané [i] 16:25 Zázračná láska [i] 17:35 Sedembolestná [i] 18:05 Orientácie [i] 18:35 Rozprávanie stromov [i] 18:50 Prírodná brigáda 8/12 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Reverend [i] 20:25 Páter Pio - Boží muž [i] 21:25 Megastavby II. [i] 22:15 Eurokino [i] 23:55 Anjeli strážni [i] 00:20 TKN [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY 05:40 Panelák 103 [i] 06:15 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Patríš iba mne [i] 08:15 Niečo na tej Mary je [i] 10:40 Otec nevesty 2 [i] 12:55 Slečna na stráženie 2 [i] 14:50 Krokodíl Dandy v Nemecku [i] 16:55 Pištoľníčky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 104 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 3 [i] 21:35 Profesionáli 3 [i] 22:25 Nočné kino: Femme fatale [i] 00:45 Nočné kino: Niečo na tej Mary je [i] 02:55 Lovkyňa tajomstiev [i] 03:40 Autosalón [i] 04:00 Femme fatale [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 55/78 [i] 09:00 Neobyčejná třída [i] 10:25 Sekta, která zaútočila na Tokio [i] 11:15 Tajemství divočiny: Japonští králíci z říše stínů [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 10/32 [i] 14:35 Praštěná holka II 22/22 [i] 15:00 Let 29 30/30 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 12/21 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vydra říční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 14/20 [i] 21:00 Na cestě po Porýní-Falcku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 26/41 [i] 22:25 Jarmark marnosti [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Politické spektrum [i] 01:15 Sex ve městě II 8/18 [i] 01:40 McLeodovy dcery VI 10/32 [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 2/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Kunžak [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ: Záhady starého Egypta 6/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 2/5 [i] 13:15 The Lost Secret 3/11 [i] 13:30 Oskar a Josefína [i] 14:50 Toulky krajem [i] 15:05 Gruzie v roce jedna [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 SK Slavia Praha – FK Jablonec 97 [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVI 12/21 [i] 20:00 Mustafa Kemal Atatürk [i] 20:55 Vzkaz Jiřího Grygara [i] 21:25 Mrtví jako já II 13/15 [i] 22:10 Šumná města [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Branky, body, vteřiny [i] 23:15 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Krvavá neděle [i] 02:20 Knižní svět [i] 02:45 Čtenářský deník... Arnošt Lustig: Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou [i] 03:00 Exit 316 - Mise: Kamarádka do deště [i] 03:15 Máte slovo 04:05 Divnopis - Kunžak [i] 04:10 POKR [i] 04:35 Synkopa imunity [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 11 [i] 09:30 Old Firehand [i] 11:20 Ulice 226 [i] 12:10 Léa Parker II 14 [i] 13:05 Dva z Queensu V 10 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VII 11 [i] 14:05 Gilmorova děvčata IV 2 [i] 15:00 Hvězdná brána 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 17 [i] 18:30 Ulice 981, 982 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 3 [i] 21:15 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 3 [i] 22:50 Zloději z Harvardu [i] 00:30 Taxík II 5 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 11 [i] 07:30 Will & Grace III 2 [i] 08:00 Přátelé VI 4 [i] 08:30 Knight Rider III 18 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 4 [i] 10:30 Klinika II 3 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 21 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 1 [i] 13:05 Policie - New York 16 [i] 14:05 Bostonská střední I 10 [i] 15:05 Will & Grace III 3 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 8 [i] 16:35 Komisař Rex IV 18 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 36 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 2 [i] 23:20 Invaze 15 [i] 00:15 Případ pro dva V 45 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín II 3 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 13:15 Atletika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra I [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery V 25 [i] 11:00 Záchranná akce [i] 13:00 Námořní hlídka 7/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 25 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Námořní hlídka 7/13 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Drzá Jordan III 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 23:00 Drzá Jordan III 9 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Možná už zítra I [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Malí mniši [i] 06:00 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 07:05 Divoký hřebec Skalnatých hor 1/2 [i] 08:10 Sousedé ve válce 19/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 20/32 [i] 09:10 Prostá linie - Keith Haring [i] 09:45 Válka pohlaví 1/5 [i] 10:40 Vychytávky 9/13 [i] 11:10 Vychytávky 10/13 [i] 11:40 Skryté možnosti 21/26 [i] 12:10 Skryté možnosti 22/26 [i] 12:40 Sousedé ve válce 19/32 [i] 13:10 Sousedé ve válce 20/32 [i] 13:40 Cestami poznání 4/6 [i] 14:45 Antické odkazy 4/6 [i] 15:50 Vychytávky 9/13 [i] 16:20 Vychytávky 10/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 21/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 22/26 [i] 17:50 Islandské gejzíry [i] 18:25 Inteligence zvířat očima lidí 1/5 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 22/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 23/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 20/27 [i] 21:15 San Lazaro [i] 21:35 Vychytávky 9/13 [i] 22:05 Vychytávky 10/13 [i] 22:40 Milionářské hračky 1/2 [i] 23:45 Antické odkazy 4/6 [i] 00:50 Odkud přicházíme 6/6 [i] 01:50 Rozhodující okamžiky historie 1/9 [i] 02:45 Žabí království [i] 03:20 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 03:55 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 11/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Manhattan [i] 07:30 Štěstí na dosah [i] 09:25 Zbožňuju prachy! [i] 10:55 Jste zralí na lásku? [i] 12:25 Neuvěřitelný příběh [i] 13:55 V dostihovém sedle [i] 15:25 Tvoje, moje a naše [i] 16:55 Vratné lahve [i] 18:35 Zloději a vyděrači [i] 20:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 21:40 Na stojáka 45 [i] 22:15 Občan Havel [i] 00:20 Sybil [i] 01:45 X-Men: Poslední vzdor [i] 03:25 Občan Havel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Honba za lesním mužem [i] 11:30 X-Men [i] 13:15 Let's Dance [i] 14:55 Tanec na vlnách [i] 16:40 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 17:10 Skok do neznáma [i] 18:40 V jednom kole [i] 20:15 Velká láska II : Věc názoru 5 [i] 21:05 Velká láska II : Tajné schůzky 6 [i] 22:00 Šifra mistra Leonarda [i] 00:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 01:30 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 02:45 Šifra mistra Leonarda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Lajovič sa stal víťazom turnaja ATP v Umagu
Srbský tenista Dušan Lajovič

Zomrel trojnásobný grandslamový deblový šampión McNamara
Peter McNamara, archívna snímka.

MS v plávaní: Hájková obsadila na 100 m znak 41. priečku
Na archívnej snímke Karolína Hájková.

Žreb 3. predkola Európskej ligy určí súperov pre Slovan Bratislava a ďalšie dva slovenské tímy
Tri slovenské futbalové kluby spoznajú v pondelok potenciálnych súperov v treťom predkole Európskej ligy (EL) 2019/20. Žreb sa uskutoční tradične v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom ...

Aktuálne správy

Na Magdalénu slnko pobozká krajinu slovenskú, krajinu milú
Ilustračná snímka.

Cséfalvayová zvažuje všetky možné alternatívy svojej budúcnosti v politike, ale má jasné zásady
Poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cséfalvayová (Most-Híd) v súčasnosti zvažuje všetky možné alternatívy svojej politickej budúcnosti. Uviedla to pre agentúru SITA s tým, že sa zamýšľa nad otázkou, ...

Prešovský kraj v prvom štvrťroku navštívilo takmer 230.000 turistov
Ilustračná snímka.

Počet sobášov v Prešovskom kraji klesol, ženísi aj nevesty vstupujú do manželstva čoraz starší
Počet sobášov a rozvodov v Prešovskom kraji v minulom roku klesol. Na sto sobášov pripadlo v kraji 20 rozvodov, čo je najmenej v rámci všetkých krajov Slovenskej republiky. Vek sobášiacich sa ...

Skrátené rokovanie by sa malo podľa odborníkov využívať len výnimočne
...

Vynálezca chce opäť šokovať svet, na netradičnom vynáleze sa pokúsi preletieť Lamanšský prieliv
BRATISLAVA 22. júla (SITA) - Francúzsky vynálezca a dobrodruh Franky Zapata, ktorý minulý týždeň šokoval celý svet, keď počas vojenskej prehliadky na parížskom bulvári Champs-Elysées lietal veľkou ...

Princ George oslavuje šieste narodeniny
Britský princ George, archívna snímka.

Video: Galérii vo Florencii vrátili maľbu, ktorú ukradol nacistický vojak pre svoju manželku
Nemecko vrátilo galérii v talianskej Florencii obraz holandského zátišia, ktorý ukradol ustupujúci nacistický vojak ako darček pre svoju manželku. Na odhalení majstrovského diela Váza s kvetmi ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.