TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 2/13 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 25/26 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! II. 7/8 [i] 07:15 H2O: Stačí pridať vodu 14-15/26 [i] 08:10 Xena I. 1/24 [i] 09:00 Cantervillské strašidlo [i] 10:55 Čarodejnice VIII. 3-4/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Můj brácha má prima bráchu [i] 16:10 Ako ustrážiť dom [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Honba za slobodou [i] 22:35 Hry patriotov [i] 00:50 Interview s upírom [i] 02:55 Za svetlami Blackpoolu [i] 04:30 PROMINENTI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zmenáreň [i] 05:45 Extra [i] 06:10 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo I. 28/52 [i] 06:45 Káčerovo 2/30 [i] 07:10 Aladin 22/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 2/26 [i] 08:00 Škaredé káčatko a ja 20/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 08:55 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:00 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 GEN.sk [i] 13:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 15/20 [i] 14:15 James Bond:Muž so zlatou zbraňou [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Domáci majstri [i] 18:05 Extra [i] 18:35 Deti to vedia najlepšie [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Kameňák 2 [i] 21:55 Kód Navajo [i] 00:15 Inšpektor Morse 24/33 [i] 02:00 Hviezdna loď Galactica II. 5/20 [i] 02:40 KINOHIT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Farby mora 2/3 [i] 06:55 Živá panoráma [i] 07:30 To sme my, opice 8/14 [i] 07:50 Televíkend [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:30 Staroveké objavy II. 1/3 [i] 09:20 Československý filmový týždenník [i] 09:35 Žijúce kamene 1/13 [i] 10:00 Kultúra a náboženstvo [i] 10:30 Ján Pavol II. v Bratislave [i] 12:00 Figliar Sťopka [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 Dostihy [i] 17:05 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:20 Osobnosti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:10 Na návšteve v českom divadle [i] 22:25 Umenie 08 [i] 22:55 Odpískané [i] 23:55 Magazín ligy majstrov [i] 00:20 Umenie 08 [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:15 Kamoš [i] 08:00 Zabijacké inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Red Bull [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Panelák magazín [i] 13:45 Ruža medzi tŕňmi 1,2/2 [i] 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 24/24 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia 21,22/22 [i] 23:55 Zrodení pre zabíjanie [i] 01:00 Lovci predátorov [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka New York III. 24/24 [i] 03:25 Naháňačka za výhrou [i] 04:50 Panelák magazín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pihulka a Kaňka 5/6 [i] 06:25 Mumínci 24/26 [i] 06:50 Raníček s Dádou [i] 07:00 Včelka Mája [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 2/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo faráře Církve československé husitské Pavla Sikory [i] 14:55 Neobyčejná třída [i] 16:25 Zatopené osudy [i] 16:45 Divnopis - Kunžak [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kráska v nesnázích [i] 21:55 168 hodin [i] 22:25 Zprávy 22:30 Branky, body, vteřiny 22:35 Losování Sportky a Šance 22:40 Případy inspektora Lynleyho V [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Huff II 10/13 [i] 01:10 Svět umění: Hollywoodské zkoušky 1/3 [i] 01:55 Uvolněte se, prosím [i] 02:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ladí neladí [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Lisabon 07:40 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Kamarádka do deště [i] 08:50 Tarzan v důchodě: Miroslav Tichý [i] 09:45 Čtenářský deník... Arnošt Lustig: Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času 1 [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Legendy 2/3 [i] 11:55 Nenechte si ujít [i] 12:00 Leoš Janáček: Věc Makropulos [i] 13:45 Akustika srdce aneb Panu profesorovi s láskou [i] 14:20 Základy [i] 14:45 Svět umění: Hollywoodské zkoušky 1/3 [i] 15:35 Bláznivý příběh Robina Hooda [i] 17:20 Simpsonovi XVIII 5/22 [i] 17:45 MS motocyklů 2008 USA [i] 19:00 MS motocyklů 2008 USA [i] 20:15 MS v plachtění 2008 Německo 20:45 MS motocyklů 2008 USA [i] 22:00 Na plovárně se Zorou Šemberovou [i] 22:25 Lianna [i] 00:20 Enrico Rava Quintet [i] 01:20 Cestou necestou s Miroslavem [i] 02:10 Simpsonovi XVIII 5/22 [i] 02:35 Steve Lichtag - Dobrodružství oceánů 2/5 [i] 03:20 Kamera na cestách: Ostrovy snů 4/4 [i] 04:10 Zatopené osudy [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Juanin zázrak 118 [i] 05:50 Novashopping 06:05 Novashopping 06:35 Království surikat 2 [i] 07:00 Kamarádi z lesa 8, 9 [i] 07:35 Myšák Stuart Little 2 [i] 08:05 Pětka s hvězdičkou [i] 09:25 Podivné dědictví [i] 11:55 Malý pitaval z velkého města 7 [i] 12:55 Ve znamení jedu [i] 13:30 VC Itálie [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka aneb upřímnost na zabití [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 2 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 3 [i] 23:15 24 hodin IV 16 [i] 00:10 Pohraničí [i] 02:00 Útěk z vězení 11 [i] 02:45 Novashopping 03:15 Střepiny [i] 04:20 Juanin zázrak 119 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 18 [i] 07:00 Kolem světa za 80 snů [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé VI 3 [i] 08:00 Göringova kariéra 2 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:45 Důkaz na dosah 3 [i] 10:45 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:45 Tři do tanga [i] 15:50 Lev [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Smrt jí sluší [i] 23:30 Řetězová reakce [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Žena v taláru 2 [i] 04:55 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 11:15 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:15 Motorismus [i] 12:45 Atletika [i] 13:30 Atletika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Eurosport News [i] 23:15 Atletika [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 10:00 Christyin návrat [i] 12:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 14:00 Náš dům [i] 16:00 Tenkrát a dnes [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 Život v buši III 5 [i] 21:00 Život v buši III 6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru XI 2 [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Král Lear z Texasu [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 12/25 [i] 06:00 Proč je to tak? 18/27 [i] 07:05 Proč je to tak? 19/27 [i] 08:05 Coxy na dovolené 39/40 [i] 08:40 Coxy na dovolené 40/40 [i] 09:15 Hodujeme s Nigellou 3/13 [i] 09:45 Hodujeme s Nigellou 4/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 3/26 [i] 10:50 Jamie vaří doma 4/26 [i] 11:20 Design a designéři 13/13 [i] 11:35 Time Team - Dobové vykopávky 8/8 [i] 12:40 Na vysokých podpatcích [i] 13:40 Životospráva na chalupě 2/3 [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 [i] 15:45 Delfíni záchranáři [i] 16:50 Baculaté děti 2/6 [i] 17:50 Maminka stávkuje 13/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 14/25 [i] 19:10 Design a designéři 13/13 [i] 19:25 Piráti silnic 7/10 [i] 19:55 Piráti silnic 8/10 [i] 20:20 Dítě naší doby 11/23 [i] 21:30 Design a designéři 13/13 [i] 21:45 Tajemství Zakázaného města 1/2 [i] 22:45 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 2/5 [i] 00:50 Vzhůru do středozemí 21/25 [i] 01:20 Vzhůru do středozemí 22/25 [i] 01:50 Vzhůru do středozemí 23/25 [i] 02:20 Vzhůru do středozemí 24/25 [i] 02:50 Toulky Maďarskem 13/13 [i] 03:25 San Lazaro [i] 03:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 04:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 04:50 Toulky Maďarskem 13/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vánoční únos [i] 07:30 Síly temna [i] 09:05 Někdo jiný [i] 10:20 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 12:20 Film o filmu: Vratné lahve [i] 12:40 Auta [i] 14:35 Malý Manhattan [i] 16:05 Štěstí na dosah [i] 18:00 Zbožňuju prachy! [i] 19:30 Před kamerou 38 [i] 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 21:45 Portrét šílenství [i] 23:05 Bláznivá olympiáda [i] 00:40 Krédo [i] 02:05 Hoffa [i] 04:20 Lookout [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 elita ze střídačky [i] 09:25 Zoop v Jižní Americe [i] 10:55 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 12:30 DOA: Na život a na smrt [i] 13:55 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:30 Honba za lesním mužem [i] 16:55 Let's Dance [i] 18:35 X-Men [i] 20:20 Umění musí bolet [i] 22:00 Měsíc a hvězdy [i] 23:40 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 00:05 Od svítání mívám stání [i] 01:55 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 03:05 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Pred 200 rokmi sa narodila britská kráľovná Viktória
Na archívnej snímke britská kráľovná Viktória.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.