Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 145-146/150 [i] 10:45 Prízraky na konci storočia 6/6 [i] 12:30 Jake a Tlsťoch V. 8/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 11-12/27 [i] 14:15 Bez stopy I. 21/23 [i] 15:10 Túžba tela 125-126/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:50 Športové noviny 20:00 Heslo za milión [i] 21:25 Po západe slnka [i] 23:20 Akčné komando [i] 01:10 Posledný výsadok [i] 02:55 Varianova vojna [i] 04:50 Médium II. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Gumkáči 52/52 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 11/15 [i] 08:55 Bojový plán 5/13 [i] 09:50 Policajti z prístavu IV 6/31 [i] 10:40 Vášne 9/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 13:00 Obchod so šťastím 9 [i] 13:35 Kojak 1/8 [i] 14:20 Tajuplné more 5/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 257/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 258/357 [i] 17:00 FOKUS - právo [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 10 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:35 Skutočný príbeh: Úspešné zmiznutie [i] 23:15 Zradená [i] 00:45 Hviezdna loď Galactica II. 3/20 [i] 01:30 Hviezdna loď Galactica II. 4/20 [i] 02:15 Krátke správy [i] 02:25 Sila lásky II. 257/357 [i] 03:15 Sila lásky II. 258/357 [i] 04:00 Slovensko DNES [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Bojový plán 5/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Svetové obchodné centrum 1/2 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:20 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:35 Miniatúry zo Slovenska [i] 14:10 Večer na tému . . . Vymožiteľnosť práva iba snom? [i] 16:20 Família [i] 16:50 Separé [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Televíkend [i] 18:55 Dizajn 3/17 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Svetové obchodné centrum 2/2 [i] 20:50 GEN.sk [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:20 Euro - jednotná mena [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:55 Katastrofa 2/4 [i] 01:45 Dizajn 3/17 [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Skutočné príbehy [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 102 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 I. 5,6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Dotknutie [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 102 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 103 [i] 20:45 Film týždňa: Medailón [i] 22:45 Nočné kino: Prežiť kriminál [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:20 Kuchynské dôvernosti [i] 01:50 Trinástka [i] 03:25 Dotknutie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:20 Ztracená revue [i] 09:50 Babička a dědeček [i] 10:00 V. V. Štech vypravuje a vzpomíná [i] 10:20 Příště u Vás ze Společenského domu v Neratovicích [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 9/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVI 10/21 [i] 14:55 Garfield a přátelé II 23/26 [i] 15:20 Taylor má trable 3/26 [i] 15:45 Svět Elmo 18/56 [i] 16:00 Babar 5/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Nenechte si ujít [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Koniklec otevřený [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 12/13 [i] 21:00 13. komnata Pavla Nového [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 8/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Losování sportky a šance 23:00 Erasmus 2 [i] 01:05 McLeodovy dcery VI 9/32 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 U nás v Evropě [i] 03:40 Recitál skupiny Kamelot [i] 04:00 Je to soda II 1/3 [i] 04:30 Ajťáci II 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 28/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Naděždy Kavalírové [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 2/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Tahače 2008 - Nürnburgring [i] 15:15 Sportovci světa: Ryder Cup 2006 [i] 16:25 Ruská rodová škola [i] 16:55 Cukrářské muzeum [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 2/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Lisabon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVI 10/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět za 50 let 1/3 [i] 20:55 Je to soda II 1/3 [i] 21:25 Queen: Live at Hammersmith Odeon [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Ajťáci II 2/6 [i] 00:00 Ctižádostivý František Ringo Čech uvádí [i] 00:50 Musilok [i] 01:20 Československo ve zvláštních službách 16/19 [i] 02:20 Dlouhý půst Marty Kubišové [i] 03:20 Šumná města [i] 03:45 Ruská rodová škola [i] 04:15 Cukrářské muzeum [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 2/16 [i] 04:40 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 10 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 8 [i] 11:20 Ulice 225 [i] 12:10 Léa Parker II 13 [i] 13:05 Dva z Queensu V 9 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VII 10 [i] 14:05 Gilmorova děvčata IV 1 [i] 15:05 Hvězdná brána 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 16 [i] 18:30 Ulice 979, 980 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Protivný sprostý holky [i] 22:00 Mizerové 2 [i] 00:45 Zlaté okovy [i] 02:25 Novashopping 02:55 Přísně tajné [i] 03:25 Tabu [i] 04:40 Juanin zázrak 117 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 10 [i] 07:30 Will & Grace III 1 [i] 08:00 Přátelé VI 1 [i] 08:30 Knight Rider III 17 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 3 [i] 10:30 Klinika II 2 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 20 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 26 [i] 13:05 Policie - New York 15 [i] 14:05 Bostonská střední I 9 [i] 15:05 Will & Grace III 2 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 7 [i] 16:35 Komisař Rex IV 17 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Chilli, sex a samba [i] 23:15 Neporazitelný II [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Kriminálka Kolín II 2 [i] 03:45 Horečka III 17 [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 14:30 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra I 10/22 [i] 06:00 Možná už zítra I 11/22 [i] 07:00 Možná už zítra I 12/22 [i] 08:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 10:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 11:00 Baron a ostrý Bill [i] 13:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 15:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 17:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 2 [i] 22:00 Nápadník [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 04:00 Možná už zítra I 11/22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jeden jako druhý 8/12 [i] 06:00 Pouště promlouvají 3/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 4/14 [i] 07:05 Australští hadi [i] 08:10 Sousedé ve válce 17/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 18/32 [i] 09:10 Pohádková jmění 9/11 [i] 09:40 Pohádková jmění 10/11 [i] 10:10 Ekologické časované bomby [i] 10:45 Vychytávky 7/13 [i] 11:15 Vychytávky 8/13 [i] 11:45 Skryté možnosti 19/26 [i] 12:15 Skryté možnosti 20/26 [i] 12:40 Sousedé ve válce 17/32 [i] 13:10 Sousedé ve válce 18/32 [i] 13:40 Vzhůru do středozemí 23/25 [i] 14:10 Vzhůru do středozemí 24/25 [i] 14:40 Příběh o Indii 2/6 [i] 15:50 Vychytávky 7/13 [i] 16:20 Vychytávky 8/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 19/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 20/26 [i] 17:50 Prostá linie - Keith Haring [i] 18:25 Australští hadi [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 20/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 21/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 19/27 [i] 21:15 Limity měst 6/13 [i] 21:30 Vychytávky 7/13 [i] 22:05 Vychytávky 8/13 [i] 22:40 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 [i] 23:45 Vládce asijských stepí [i] 00:50 Odkud přicházíme 5/6 [i] 01:50 Limity měst 6/13 [i] 02:05 Hvězdné hodiny 20. století 2/6 [i] 02:55 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 [i] 03:50 Putování Maďarskem 7/10 [i] 04:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 04:55 Jeden jako druhý 9/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hluboko pod kůží [i] 07:30 Úsměv [i] 09:15 Roming [i] 11:05 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 12:40 Občan Havel [i] 14:45 Velká rodinná sešlost [i] 16:15 Hospodská láska [i] 17:45 Happy Feet [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 20:00 Tudorovci II 3 [i] 20:55 Tudorovci II 4 [i] 21:50 Šikmá plocha [i] 23:10 Déja Vu [i] 01:15 Záchranáři [i] 03:30 Před kamerou 37 [i] 04:00 Černý srpen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Srdce v roztoužení [i] 11:30 Myšák Stuart Little 3 [i] 12:45 Pánem svého koutku [i] 14:20 Árijský pár [i] 16:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 18:00 Základ rodiny [i] 19:40 Království nebeské [i] 22:00 Nezvratný osud 3 [i] 23:30 Paralelní lži [i] 00:55 Krutá rasa [i] 02:25 Amazonky [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.