Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 145-146/150 [i] 10:45 Prízraky na konci storočia 6/6 [i] 12:30 Jake a Tlsťoch V. 8/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 11-12/27 [i] 14:15 Bez stopy I. 21/23 [i] 15:10 Túžba tela 125-126/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:50 Športové noviny 20:00 Heslo za milión [i] 21:25 Po západe slnka [i] 23:20 Akčné komando [i] 01:10 Posledný výsadok [i] 02:55 Varianova vojna [i] 04:50 Médium II. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Gumkáči 52/52 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 11/15 [i] 08:55 Bojový plán 5/13 [i] 09:50 Policajti z prístavu IV 6/31 [i] 10:40 Vášne 9/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 13:00 Obchod so šťastím 9 [i] 13:35 Kojak 1/8 [i] 14:20 Tajuplné more 5/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 257/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 258/357 [i] 17:00 FOKUS - právo [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 10 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:35 Skutočný príbeh: Úspešné zmiznutie [i] 23:15 Zradená [i] 00:45 Hviezdna loď Galactica II. 3/20 [i] 01:30 Hviezdna loď Galactica II. 4/20 [i] 02:15 Krátke správy [i] 02:25 Sila lásky II. 257/357 [i] 03:15 Sila lásky II. 258/357 [i] 04:00 Slovensko DNES [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Bojový plán 5/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Svetové obchodné centrum 1/2 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:20 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:35 Miniatúry zo Slovenska [i] 14:10 Večer na tému . . . Vymožiteľnosť práva iba snom? [i] 16:20 Família [i] 16:50 Separé [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Televíkend [i] 18:55 Dizajn 3/17 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Svetové obchodné centrum 2/2 [i] 20:50 GEN.sk [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:20 Euro - jednotná mena [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:55 Katastrofa 2/4 [i] 01:45 Dizajn 3/17 [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Skutočné príbehy [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 102 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 I. 5,6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Dotknutie [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 102 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 103 [i] 20:45 Film týždňa: Medailón [i] 22:45 Nočné kino: Prežiť kriminál [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:20 Kuchynské dôvernosti [i] 01:50 Trinástka [i] 03:25 Dotknutie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:20 Ztracená revue [i] 09:50 Babička a dědeček [i] 10:00 V. V. Štech vypravuje a vzpomíná [i] 10:20 Příště u Vás ze Společenského domu v Neratovicích [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 9/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVI 10/21 [i] 14:55 Garfield a přátelé II 23/26 [i] 15:20 Taylor má trable 3/26 [i] 15:45 Svět Elmo 18/56 [i] 16:00 Babar 5/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Nenechte si ujít [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Koniklec otevřený [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 12/13 [i] 21:00 13. komnata Pavla Nového [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 8/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Losování sportky a šance 23:00 Erasmus 2 [i] 01:05 McLeodovy dcery VI 9/32 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 U nás v Evropě [i] 03:40 Recitál skupiny Kamelot [i] 04:00 Je to soda II 1/3 [i] 04:30 Ajťáci II 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 28/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Naděždy Kavalírové [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 2/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Tahače 2008 - Nürnburgring [i] 15:15 Sportovci světa: Ryder Cup 2006 [i] 16:25 Ruská rodová škola [i] 16:55 Cukrářské muzeum [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 2/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Lisabon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVI 10/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět za 50 let 1/3 [i] 20:55 Je to soda II 1/3 [i] 21:25 Queen: Live at Hammersmith Odeon [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Ajťáci II 2/6 [i] 00:00 Ctižádostivý František Ringo Čech uvádí [i] 00:50 Musilok [i] 01:20 Československo ve zvláštních službách 16/19 [i] 02:20 Dlouhý půst Marty Kubišové [i] 03:20 Šumná města [i] 03:45 Ruská rodová škola [i] 04:15 Cukrářské muzeum [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 2/16 [i] 04:40 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 10 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 8 [i] 11:20 Ulice 225 [i] 12:10 Léa Parker II 13 [i] 13:05 Dva z Queensu V 9 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VII 10 [i] 14:05 Gilmorova děvčata IV 1 [i] 15:05 Hvězdná brána 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 16 [i] 18:30 Ulice 979, 980 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Protivný sprostý holky [i] 22:00 Mizerové 2 [i] 00:45 Zlaté okovy [i] 02:25 Novashopping 02:55 Přísně tajné [i] 03:25 Tabu [i] 04:40 Juanin zázrak 117 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 10 [i] 07:30 Will & Grace III 1 [i] 08:00 Přátelé VI 1 [i] 08:30 Knight Rider III 17 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 3 [i] 10:30 Klinika II 2 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 20 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 26 [i] 13:05 Policie - New York 15 [i] 14:05 Bostonská střední I 9 [i] 15:05 Will & Grace III 2 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 7 [i] 16:35 Komisař Rex IV 17 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Chilli, sex a samba [i] 23:15 Neporazitelný II [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Kriminálka Kolín II 2 [i] 03:45 Horečka III 17 [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 14:30 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra I 10/22 [i] 06:00 Možná už zítra I 11/22 [i] 07:00 Možná už zítra I 12/22 [i] 08:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 10:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 11:00 Baron a ostrý Bill [i] 13:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 15:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 17:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 2 [i] 22:00 Nápadník [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 04:00 Možná už zítra I 11/22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jeden jako druhý 8/12 [i] 06:00 Pouště promlouvají 3/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 4/14 [i] 07:05 Australští hadi [i] 08:10 Sousedé ve válce 17/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 18/32 [i] 09:10 Pohádková jmění 9/11 [i] 09:40 Pohádková jmění 10/11 [i] 10:10 Ekologické časované bomby [i] 10:45 Vychytávky 7/13 [i] 11:15 Vychytávky 8/13 [i] 11:45 Skryté možnosti 19/26 [i] 12:15 Skryté možnosti 20/26 [i] 12:40 Sousedé ve válce 17/32 [i] 13:10 Sousedé ve válce 18/32 [i] 13:40 Vzhůru do středozemí 23/25 [i] 14:10 Vzhůru do středozemí 24/25 [i] 14:40 Příběh o Indii 2/6 [i] 15:50 Vychytávky 7/13 [i] 16:20 Vychytávky 8/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 19/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 20/26 [i] 17:50 Prostá linie - Keith Haring [i] 18:25 Australští hadi [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 20/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 21/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 19/27 [i] 21:15 Limity měst 6/13 [i] 21:30 Vychytávky 7/13 [i] 22:05 Vychytávky 8/13 [i] 22:40 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 [i] 23:45 Vládce asijských stepí [i] 00:50 Odkud přicházíme 5/6 [i] 01:50 Limity měst 6/13 [i] 02:05 Hvězdné hodiny 20. století 2/6 [i] 02:55 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 [i] 03:50 Putování Maďarskem 7/10 [i] 04:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 04:55 Jeden jako druhý 9/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hluboko pod kůží [i] 07:30 Úsměv [i] 09:15 Roming [i] 11:05 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 12:40 Občan Havel [i] 14:45 Velká rodinná sešlost [i] 16:15 Hospodská láska [i] 17:45 Happy Feet [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 20:00 Tudorovci II 3 [i] 20:55 Tudorovci II 4 [i] 21:50 Šikmá plocha [i] 23:10 Déja Vu [i] 01:15 Záchranáři [i] 03:30 Před kamerou 37 [i] 04:00 Černý srpen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Srdce v roztoužení [i] 11:30 Myšák Stuart Little 3 [i] 12:45 Pánem svého koutku [i] 14:20 Árijský pár [i] 16:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 18:00 Základ rodiny [i] 19:40 Království nebeské [i] 22:00 Nezvratný osud 3 [i] 23:30 Paralelní lži [i] 00:55 Krutá rasa [i] 02:25 Amazonky [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.