Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 143-144/150 [i] 10:25 Prízraky na konci storočia 5/6 [i] 12:30 Jake a Tlsťoch V. 7/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 9-10/27 [i] 14:15 Bez stopy I. 20/23 [i] 15:10 Túžba tela 123-124/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 8/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 39 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 World Trade Center [i] 00:40 Invázia 21-22/22 [i] 02:20 Fahrenheit 9/11 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Médium II. 13/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Gumkáči 51/52 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 10/15 [i] 09:00 Bojový plán 4/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV 5/31 [i] 10:45 Vášne 8/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 13:00 Obchod so šťastím 8 [i] 13:35 Kojak [i] 15:10 Sila lásky II. 255/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 256/357 [i] 17:00 FOKUS - práca a rodina [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 9 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 5 proti 5 [i] 21:15 Obliehanie Ruby Ridge 2/2 [i] 22:50 V úlohe Mony Lízy [i] 00:30 Americký bojovník 4 : Totálne zničenie [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 255/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 256/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Bojový plán 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Maďarský magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Rozprávky 15 sestier [i] 10:35 Reportér Hemingway [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Podmorský svet Chorvátska II. 5/6 [i] 13:45 Zdravíčko, pán doktor ! - Mozog [i] 14:10 Klenotnica [i] 14:50 Klik [i] 15:05 HITMÁNIA [i] 15:55 Rozprávanie stromov [i] 16:10 Slovo [i] 16:15 Svedectvo [i] 16:30 Profesionál [i] 16:40 Polícia [i] 16:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:35 Sociálny zápisník [i] 18:55 Veľké záhady [i] 19:20 Domáci majstri [i] 19:23 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Svetové obchodné centrum 1/2 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . . Vymožiteľnosť práva iba snom? [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Skutočné príbehy [i] 05:45 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 101 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Únik [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 I. 5,6 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 101 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 102 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III - Keď niet čo stratiť [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Profesionáli 1 [i] 00:40 Únik [i] 02:15 Najlepší zlodej na svete [i] 03:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III - Keď niet čo stratiť [i] 04:45 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka 11/13 [i] 09:55 Hluboký spánek [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 8/32 [i] 14:30 Praštěná holka II 21/22 [i] 14:55 Let 29 29/30 [i] 15:15 Žraloci tygří očima Richarda [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kuňka obecná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 21:40 Černá sanitka 2/15 [i] 22:10 Na stopě [i] 22:30 Podle práva 28/42 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Deadwood 2/12 [i] 23:55 Na moll [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 McLeodovy dcery VI 8/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Moje rodina 2/8 [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 O líné Pepině, Vojtovi a sedmi raraších [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 6/13 [i] 15:35 V záři pěti kruhů [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 S. Prokofjev: Koncert č. 1 Des dur pro klavír a orchestr op. 10 [i] 20:00 Dlouhý půst Marty Kubišové [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 694/2379 [i] 23:25 Slepá ulička [i] 01:10 Zlomená křídla [i] 02:10 Divnopis - Frahelž [i] 02:15 Prodaná nevěsta v Šárce [i] 02:50 Concentus Moraviae 2007 [i] 04:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:45 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 9 [i] 09:30 Národní bezpečnost [i] 11:25 Ulice 224 [i] 12:10 Léa Parker II 12 [i] 13:10 Dva z Queensu V 8 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 9 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 22 [i] 15:10 Ztraceni III 23 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 15 [i] 18:30 Ulice 977, 978 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 48 [i] 21:25 Comeback 2 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 3 [i] 22:50 Muž s cejchem smrti [i] 00:40 Útěk z vězení 10 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 116 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 9 [i] 07:30 Will & Grace II 24 [i] 08:00 Přátelé V 24 [i] 08:30 Knight Rider III 16 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 2 [i] 10:30 Klinika II 1 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 19 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 25 [i] 13:05 Policie - New York 14 [i] 14:05 Bostonská střední I 8 [i] 15:05 Will & Grace III 1 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 6 [i] 16:35 Komisař Rex IV 16 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VI 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 4 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 3 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 12 [i] 00:20 Případ pro dva V 44 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín II 1 [i] 04:05 Caruso show [i] 04:55 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Fotbal [i] 12:15 Atletika [i] 13:15 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:45 Box [i] 22:45 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra I 8/22 [i] 06:00 Možná už zítra I 9/22 [i] 07:00 Možná už zítra I 10/22 [i] 08:00 Novou cestou [i] 10:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 11:00 Vražda mezi přáteli [i] 13:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 15:00 Novou cestou [i] 17:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 20:00 Drzá Jordan III 8 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 23:00 Drzá Jordan III 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 02:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 04:00 Možná už zítra I 9/22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 6/12 [i] 06:00 Pouště promlouvají 1/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 2/14 [i] 07:00 Limity měst 13/13 [i] 07:15 Mořský orel [i] 08:15 Sousedé ve válce 15/32 [i] 08:45 Sousedé ve válce 16/32 [i] 09:15 Pohádková jmění 7/11 [i] 09:45 Pohádková jmění 8/11 [i] 10:20 Vychytávky 5/13 [i] 10:50 Vychytávky 6/13 [i] 11:20 Skryté možnosti 17/26 [i] 11:50 Skryté možnosti 18/26 [i] 12:20 Design a designéři 12/13 [i] 12:35 Sousedé ve válce 15/32 [i] 13:05 Sousedé ve válce 16/32 [i] 13:35 Vzhůru do středozemí 21/25 [i] 14:10 Vzhůru do středozemí 22/25 [i] 14:40 Příběh o Indii 1/6 [i] 15:50 Vychytávky 5/13 [i] 16:20 Vychytávky 6/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 17/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 18/26 [i] 17:50 Ekologické časované bomby [i] 18:25 Mořský orel [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 18/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 19/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 18/27 [i] 21:15 Design a designéři 12/13 [i] 21:30 Vychytávky 5/13 [i] 22:05 Vychytávky 6/13 [i] 22:40 Luky a lučištníci [i] 23:45 V zemi Černých faraonů [i] 00:50 Odkud přicházíme 4/6 [i] 01:50 Hvězdné hodiny 20. století 1/6 [i] 02:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 03:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 03:50 Putování Maďarskem 5/10 [i] 04:20 Putování Maďarskem 6/10 [i] 04:50 Jeden jako druhý 7/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 37 [i] 06:00 Divná sešlost [i] 07:50 V dobrém i zlém [i] 09:20 Vánoční únos [i] 10:50 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 11:15 Stormbreaker [i] 12:50 ATL [i] 14:35 Film o filmu: Roming [i] 14:50 Hluboko pod kůží [i] 16:20 Úsměv [i] 18:05 Roming [i] 20:00 Na stojáka 28 [i] 20:30 V dostihovém sedle [i] 22:00 Krvavý diamant [i] 00:20 Přehlížený [i] 02:00 V dostihovém sedle [i] 03:30 Krvavý diamant [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Bowie 6 [i] 10:30 Flight Of The Conchords : Na mušce 7 [i] 10:55 Honba za lesním mužem [i] 12:20 Před kamerou 37 [i] 12:50 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 14:20 DOA: Na život a na smrt [i] 15:45 Srdce v roztoužení [i] 17:20 Myšák Stuart Little 3 [i] 18:35 Pánem svého koutku [i] 20:10 Drsný časy [i] 22:00 Smrtící zóna [i] 23:40 Velká láska II : Sešlost 3 [i] 00:30 Velká láska II : Mezi dvěma kameny 4 [i] 01:25 Drsný časy [i] 03:20 Smrtící zóna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.