Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 141-142/150 [i] 10:45 Prízraky na konci storočia 4/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 6/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 7-8/27 [i] 14:20 Bez stopy I. 19/23 [i] 15:10 Túžba tela 121-122/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 7/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:25 Krvavý dlh [i] 23:15 Hranice zlomu [i] 01:45 Nebezpečné hry [i] 03:20 Ženatý so záväzkami VII. 5-6/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Médium II. 12/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 20/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 9/15 [i] 08:55 Bojový plán 3/13 [i] 09:50 Policajti z prístavu IV 4/31 [i] 10:40 Vášne 7/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 13:00 Obchod so šťastím 7 [i] 13:35 Lovkyne 28/28 [i] 14:25 Tajuplné more 4/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 253/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 254/357 [i] 17:00 FOKUS - peniaze [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 8 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 2/21 [i] 20:55 Zúfalé manželky III. 2/23 [i] 21:50 Bratia a sestry II. 2/16 [i] 22:40 Žena z Checkpointu Charlie 2/2 [i] 00:15 Ženíchov svedok 2/2 [i] 01:25 Krátke správy [i] 01:35 Sila lásky II. 253/357 [i] 02:25 Sila lásky II. 254/357 [i] 03:15 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Svet v obrazoch [i] 04:25 Bojový plán 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Národnostný magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Krajina Dživiben [i] 10:20 Táraninky [i] 10:40 Odysea života 2 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Koniari sveta 1/20 [i] 13:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:50 Farebný svet návrhárky [i] 14:15 Si v obraze? [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:45 Bratislavský chodec [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Diagnóza 107 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Zdravíčko, pán doktor ! - Mozog [i] 18:50 Podmorský svet Chorvátska II. 5/6 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Eskalátor [i] 20:30 Kvalifikácia na MS vo futbale [i] 22:40 Terítéken - Na tanieri [i] 23:40 Správa o putovaní študentov Petra a Jakuba [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Súdna sieň [i] 05:50 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 100 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 I. 3,4 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Vždy sa lúčime [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 100 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 101 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 21:45 Kosti III 1/15 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:25 Nočné kino: Frajer Luke [i] 02:45 KRIMI NOVINY 03:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 03:50 Kosti III 1/15 [i] 04:30 Lovkyňa tajomstiev [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kámen v okně [i] 09:55 Kabaret U dobré pohody [i] 11:05 Písničky Divadla na Provázku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 7/32 [i] 14:35 Praštěná holka II 20/22 [i] 15:00 Let 29 28/30 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 9/21 [i] 15:50 Já a moje rodina 2/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hadí údolí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Zlomený vlastenec [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:40 Losování Sportky a Šance 22:45 POKR [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Agáta vs. Agáta 1/2 [i] 00:55 McLeodovy dcery VI 7/32 [i] 01:40 Hledání ztraceného času 11 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:40 V zajetí železné opony 25/41 [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 Kultura v regionech [i] 04:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Síla umění: David 5/8 [i] 10:50 Na plovárně s Victorem Baileyem [i] 11:15 Etiketa [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 18/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:55 Český amatérský golf 2007 [i] 15:10 Sekta, která zaútočila na Tokio [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:20 Diagnóza [i] 16:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:45 JÁDRO [i] 16:50 Zoom [i] 17:15 PORT [i] 17:45 Videoatlas naší přírody [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 2/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 9/21 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:35 Severní Irsko - Česko [i] 22:50 Dokumentární klub: Zlomená křídla [i] 23:50 Pěstuj si pravačku [i] 01:10 Divadlo žije! [i] 01:35 Q [i] 02:00 Strážkyně ideálů [i] 02:30 Sešli se... [i] 03:15 Zoom [i] 03:45 Zinédine Zidane - poslední zápas [i] 04:40 Tajemství ikony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 8 [i] 09:30 Ray Alexander: Chuť na spravedlnost [i] 11:30 Ulice 223 [i] 12:15 Léa Parker II 11 [i] 13:10 Dva z Queensu V 7 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 8 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 21 [i] 15:05 Ztraceni III 22 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 14 [i] 18:30 Ulice 975, 976 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 1 [i] 21:20 Přísně tajné [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. III 6 [i] 23:40 Slepá justice 10 [i] 00:30 Útěk z vězení 9 [i] 01:20 Novashopping 01:50 112 [i] 02:20 Lucie na bílo [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:20 Juanin zázrak 115 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 8 [i] 07:30 Will & Grace II 23 [i] 08:00 Přátelé V 23 [i] 08:30 Knight Rider III 15 [i] 09:30 Sedmé nebe VIII 1 [i] 10:30 Klinika I 13 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 18 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 24 [i] 13:05 Policie - New York 13 [i] 14:05 Bostonská střední I 7 [i] 15:05 Will & Grace II 24 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 5 [i] 16:35 Komisař Rex IV 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 35 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 1 [i] 23:25 Drsný Harry [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín I 11 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Atletika [i] 11:00 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 19:00 Wedensday Selection [i] 19:10 Jezdectví [i] 20:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra I 6/22 [i] 06:00 Možná už zítra I 7/22 [i] 07:00 Možná už zítra I 8/22 [i] 08:00 McBride: Padlý anděl [i] 10:00 McLeodovy dcery V 22 [i] 11:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 13:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 22 [i] 15:00 McBride: Padlý anděl [i] 17:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 18:00 Na jeden večer [i] 20:00 Drzá Jordan III 7 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 23:00 Drzá Jordan III 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 02:00 Na jeden večer [i] 04:00 Možná už zítra I 7/22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 4/12 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 07:10 Království divočiny 6/6 [i] 08:10 Sousedé ve válce 13/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 14/32 [i] 09:10 Pohádková jmění 5/11 [i] 09:45 Pohádková jmění 6/11 [i] 10:20 Vychytávky 3/13 [i] 10:50 Vychytávky 4/13 [i] 11:20 Limity měst 13/13 [i] 11:40 Skryté možnosti 15/26 [i] 12:10 Skryté možnosti 16/26 [i] 12:40 Sousedé ve válce 13/32 [i] 13:10 Sousedé ve válce 14/32 [i] 13:40 Cestami poznání 3/6 [i] 14:45 Antické odkazy 3/6 [i] 15:50 Vychytávky 3/13 [i] 16:20 Vychytávky 4/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 15/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 16/26 [i] 17:50 Svobodné duše širých moří [i] 18:25 Království divočiny 6/6 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 16/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 17/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 17/27 [i] 21:15 Limity měst 13/13 [i] 21:30 Vychytávky 3/13 [i] 22:05 Vychytávky 4/13 [i] 22:40 Válečné námořnictvo 13/13 [i] 23:10 Hromada dolarů [i] 23:45 Antické odkazy 3/6 [i] 00:50 Odkud přicházíme 3/6 [i] 01:50 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 3/3 [i] 02:50 Toulky Maďarskem 13/13 [i] 03:25 San Lazaro [i] 03:45 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 5/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:35 Film o filmu: Vratné lahve [i] 06:00 Garfield 2 [i] 07:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 10:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 12:00 V křesle režiséra [i] 13:45 Divná sešlost [i] 15:30 V dobrém i zlém [i] 17:00 Vánoční únos [i] 18:25 Garfield 2 [i] 19:40 Film o filmu: Vratné lahve [i] 20:00 Vratné lahve [i] 21:40 Její případ [i] 23:45 Mlha [i] 01:25 Království nebeské [i] 03:45 Hory mají oči [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Skok do neznáma [i] 11:25 elita ze střídačky [i] 12:50 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 13:15 Let's Dance [i] 14:55 Honba za lesním mužem [i] 16:25 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 17:50 DOA: Na život a na smrt [i] 19:15 Vzepřít se obrům [i] 21:05 Flight Of The Conchords : Bowie 6 [i] 21:35 Flight Of The Conchords : Na mušce 7 [i] 22:00 8MM 2 [i] 23:45 Zachraňte Jimmyho [i] 01:10 Vzepřít se obrům [i] 03:00 8MM 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

FORTUNA LIGA : Slovan proti Michalovciam o udržanie nezdolanosti
Na ilustračnej snímke Jakub Mareš zo Slovana.

Legendárni manželia Zátopkovci sa narodili v ten istý deň a rok
Legendárni atléti Emil a Dana Zátopkovci tvorili nielen jeden z najznámejších športových manželských párov na svete, ale narodili sa v rovnaký deň a aj ...

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák (vpravo).

V prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj Slováci, Halák nedostal gól a Jaroš asistoval
Dve tretiny s čistým kontom odchytal Jaroslav Halák v drese New York Islanders v prípravnom zápase proti mestskému rivalovi Rangers pred novou sezónou hokejovej NHL. Potom Haláka (kryl 22 striel) ...

Aktuálne správy

V utorok sa nad Slovenskom zatiahne, nezabudnite na dáždniky
V utorok bude zamračené, na väčšine územia sa vyskytne občasný dážď. Teploty vystúpia na 12 až 17 stupňov Celzia.

Od založenia Slovenskej národnej rady uplynulo 169 rokov
Na snímke busty (zľava) Michal Miloslav Hodža, Jozef Miloslav Hurban a Ľudovít Štúr v Múzeu slovenských národných rád.

Meteorológovia varujú pred dažďom v Bratislave a okolí
Ilustračná snímka.

Parlament prerokuje návrhy o zmenách v sociálnej a školskej oblasti
Pohľad na budovu Národnej rady SR v Bratislave.

Bratislavská Petržalka zavádza od októbra prepravnú službu
Bratislavská Petržalka rozširuje portfólio poskytovaných sociálnych služieb a od októbra spúšťa prepravnú službu. Tá bude poskytovaná ...

V okrese Dunajská Streda dnes kontrolujú premávku
V okrese Dunajská Streda sa dnes koná policajná akcia zameraná na kontrolu dodržiavania rýchlosti, na požitie alkoholu vodičmi a na spôsob jazdy. Policajti sa ...

Spevácke hviezdy vystúpia na koncerte na počesť Leonarda Cohena
Na archívnej snímke kanadský spevák a skladateľ Leonard Cohen

Vo veku nedožitých 86 rokov zomrel akademický sochár Július Machaj
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.