Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 139-140/150 [i] 10:45 Prízraky na konci storočia 3/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 5/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život IV. 5-6/27 [i] 14:20 Bez stopy I. 18/23 [i] 15:10 Túžba tela 119-120/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 6/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 38 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Diabol v modrom [i] 01:35 E-Ring: Pentagón - krídlo E 22/22 [i] 02:25 Kobra-Motocops II. 6/6 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VII. 3-4/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Médium II. 11/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 26/26 [i] 08:04 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 8/15 [i] 09:00 Bojový plán 2/13 [i] 09:55 Policajti z prístavu IV 3/31 [i] 10:40 Vášne 6/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 13:00 Obchod so šťastím 6 [i] 13:35 Lovkyne 27/28 [i] 14:25 Tajuplné more 3/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 251/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 252/357 [i] 17:00 FOKUS - zdravie [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 7 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:40 Čierna alebo biela [i] 22:30 KINOHIT [i] 23:05 Žena z Checkpointu Charlie 1/2 [i] 00:35 Ženíchov svedok 1/2 [i] 01:45 Krátke správy [i] 01:55 Sila lásky II. 251/357 [i] 02:45 Sila lásky II. 252/357 [i] 03:35 Slovensko DNES [i] 03:45 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Bojový plán 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Grid [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Moja domovina [i] 10:25 Megastavby II. [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Prírodná brigáda 7/12 [i] 13:10 VAT [i] 13:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:20 Zlaté hity [i] 15:05 Umenie 08 [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:10 Nezabudli sme .. [i] 16:50 Národnostný magazín [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 18:50 Koniari sveta 1/20 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Odysea života 2 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 107 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 06:00 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 99 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Špeciálne komando II. 12 [i] 11:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 1/13 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 I. 3 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 99 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 100 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 8 [i] 21:45 SHARK I. 20 [i] 22:40 De Facto [i] 23:20 Nočné kino: Príčina smrti [i] 01:15 KRIMI NOVINY 01:40 SHARK I. 20 [i] 02:25 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 8 [i] 03:00 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 04:40 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Záhady starého Egypta 6/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 2/5 [i] 09:30 Dispečer 2/9 [i] 10:40 Pánská jízda [i] 11:45 Toulky krajem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 6/32 [i] 14:35 Praštěná holka II 19/22 [i] 15:00 Let 29 27/30 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 8/21 [i] 15:50 Věda je zábava III 18/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Prstnatec májový rašelinný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 2/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Retro [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Posluhovačka [i] 00:25 McLeodovy dcery VI 6/32 [i] 01:10 Chcete mě? [i] 01:25 Na cestě po Québeku [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Legendy 1/3 [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Tahače 2008 - Catalunya a Missano [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Štíty království českého 10/10 [i] 16:10 Síla umění: David 5/8 [i] 17:00 Hledači času [i] 17:20 Zpět k pramenům [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 11/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 19/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 8/21 [i] 20:00 Strážkyně ideálů [i] 20:30 Róza [i] 22:05 Film o filmu Tobruk [i] 22:20 Postřehy odjinud [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Sešli se... [i] 00:00 Všichni možní sběrači [i] 01:15 Hemerlovy masky [i] 01:30 Domácí štěstí [i] 02:00 Fidel Castro: zrazená naděje [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Sváteční slovo spisovatelky a duchovní Olgy Nytrové [i] 03:20 Sydney [i] 03:40 Křesťanský magazín [i] 03:55 Zápisník zmizelého [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Pohotovost XII 7 [i] 09:30 Julie, žena s tajemstvím 2/2 [i] 11:30 Ulice 222 [i] 12:15 Léa Parker II 10 [i] 13:10 Dva z Queensu V 6 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 7 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 20 [i] 15:10 Ztraceni III 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 13 [i] 18:30 Ulice 973, 974 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 47 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 2 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Čelisti 3 [i] 00:45 Taxík II 4 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 114 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 7 [i] 07:30 Will & Grace II 22 [i] 08:00 Přátelé V 22 [i] 08:30 Knight Rider III 14 [i] 09:30 Sedmé nebe VII 22 [i] 10:30 Klinika I 12 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 17 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 23 [i] 13:05 Policie - New York 12 [i] 14:05 Bostonská střední I 6 [i] 15:05 Will & Grace II 23 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 4 [i] 16:35 Komisař Rex IV 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 3 [i] 21:15 Risknem to s Polly [i] 23:20 Sběratelé kostí I 11 [i] 00:20 Případ pro dva V 43 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín I 10 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:15 Tenis [i] 13:00 Atletika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Atletika [i] 20:00 Atletika [i] 22:00 Box [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 otbal [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra I 4/22 [i] 06:00 Možná už zítra I 5/22 [i] 07:00 Možná už zítra I 6/22 [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery V 21 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 21 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 18:00 Život v buši III 3 [i] 19:00 Život v buši III 4 [i] 20:00 Drzá Jordan III 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 23:00 Drzá Jordan III 6 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Možná už zítra I 5/22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 2/12 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 07:10 Království divočiny 5/6 [i] 08:10 Sousedé ve válce 11/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 12/32 [i] 09:10 Pohádková jmění 3/11 [i] 09:45 Pohádková jmění 4/11 [i] 10:20 Vychytávky 1/13 [i] 10:50 Vychytávky 2/13 [i] 11:20 Skryté možnosti 13/26 [i] 11:50 Skryté možnosti 14/26 [i] 12:20 Limity měst 12/13 [i] 12:35 Sousedé ve válce 11/32 [i] 13:05 Sousedé ve válce 12/32 [i] 13:35 Cestami poznání 2/6 [i] 14:40 Antické odkazy 2/6 [i] 15:45 Vychytávky 1/13 [i] 16:15 Vychytávky 2/13 [i] 16:50 Skryté možnosti 13/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 14/26 [i] 17:50 Tajemný vodní svět [i] 18:25 Království divočiny 5/6 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 14/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 15/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 16/27 [i] 21:15 Design a designéři 11/13 [i] 21:30 Vychytávky 1/13 [i] 22:05 Vychytávky 2/13 [i] 22:40 Válečné námořnictvo 11/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 12/13 [i] 23:45 Antické odkazy 2/6 [i] 00:50 Odkud přicházíme 2/6 [i] 01:45 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 2/3 [i] 02:45 Toulky Maďarskem 11/13 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 12/13 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 3/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hospodská láska [i] 07:25 Před kamerou 37 [i] 07:55 Tři dolary [i] 09:50 Nepřemožitelný [i] 11:30 To je náš hit! [i] 13:15 Auta [i] 15:10 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 17:55 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 20:00 Na stojáka 45 [i] 20:30 Portrét šílenství [i] 21:50 Tudorovci II 1 [i] 22:45 Tudorovci II 2 [i] 23:45 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 01:10 Tsunami: Následky 1 [i] 02:45 Tsunami: Následky 2 [i] 04:15 Portrét šílenství [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Oko delfína [i] 11:40 Dvanáct do tuctu 2 [i] 13:15 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 14:50 Skok do neznáma [i] 16:20 elita ze střídačky [i] 17:45 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 18:10 Let's Dance [i] 19:50 V jako Vendeta [i] 22:00 Ničemové [i] 23:45 Flight Of The Conchords : Yoko 4 [i] 00:10 Flight Of The Conchords : Sally se vrací 5 [i] 00:40 Jediná dlouhá noc [i] 02:10 V jako Vendeta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Higuain dohrá sezónu na hosťovaní v Chelsea Londýn
Gonzalo Higuain, archívna snímka.

AUSTRALIAN OPEN: Kvitová je vo finále, v Melbourne ešte nestratila set
Česká tenistka Petra Kvitová, archívna snímka.

NHL: Marinčin asistoval pri výhre s Washingtonom, bodoval aj Tatar
Martin Marinčin, archívna snímka.

Pavel Daciuk ešte nehodlá ukončiť kariéru, vylúčený nie je ani návrat do NHL
Ruskému útočníkovi Pavlovi Daciukovi momentálne plynie posledný rok zmluvy s SKA Petrohrad v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Jeho agent Dan Milstein v rozhovore pre ruskú televíziu ...

Aktuálne správy

Vo štvrtok sa teploty síce nevyšplhajú vysoko, ale tuhá zima nebude
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty dosiahnu -4 až 1 stupeň C.

SNEH SA TOPÍ: V okrese L. Mikuláš hrozí od štvrtka ľadová povodeň
Ilustračná snímka.

U alergikov môže nepriaznivá smogová situácia spôsobiť záchvat
Ilustračná snímka.

Staroľubovnianska spoločnosť VPS kúpila traktor za takmer 100.000 eur
Koncom minulého týždňa pribudol do vozového parku mestskej príspevkovej organizácie Verejnoprospešné služby (VPS) v Starej Ľubovni nový traktor s príslušenstvom ...

Záchranári pomáhali bežkárovi na Beskydsko-Javorníckej magistrále
Ilustračná snímka.

SLOVENČINA: Treba rozlišovať slovesá myslím a myslím si
Ilustračná snímka.

Rok 2018: Raňajky ako z obrazu Monetta či putovná výstava Dubčeka
Kombosnímka kultúrnych udalostí na Slovensku.

V Bratislave sa začína festival iránskeho filmu
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.