Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 137-138/150 [i] 10:25 Prízraky na konci storočia 2/6 [i] 12:25 Jake a Tlsťoch V. 4/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život IV. 3-4/27 [i] 14:15 Bez stopy I. 17/23 [i] 15:10 Túžba tela 117-118/143 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 1/16 [i] 21:10 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Hrdinovia 21-22/23 [i] 01:05 E-Ring: Pentagón - krídlo E 21/22 [i] 01:55 Kobra-Motocops II. 5/6 [i] 02:45 Ženatý so záväzkami VII. 1-2/26 [i] 03:30 112 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Médium II. 10/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 25/26 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 7/15 [i] 09:00 Bojový plán 1/13 [i] 09:50 Policajti z prístavu IV 2/31 [i] 10:40 Vášne 5/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 13:00 Obchod so šťastím 5 [i] 13:35 Lovkyne 26/28 [i] 14:25 Tajuplné more 2/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 249/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 250/357 [i] 17:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 6 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Loď snov: Sri Lanka [i] 21:40 Klinika Grace IV. 2/17 [i] 22:35 Život po živote I 2/6 [i] 23:30 Reportéri v ohrození 2/8 [i] 00:35 Test magazín [i] 00:40 Tanec v temnotách [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 249/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 250/357 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Bojový plán 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Naša Európa [i] 07:55 Profesionál [i] 08:05 Polícia [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Táraninky [i] 10:40 Kiša [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Luxusné hotely sveta 15/15 [i] 13:25 Orientácie [i] 13:50 Mária Medvecká [i] 14:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:50 Grid [i] 15:15 Magazín ligy majstrov [i] 15:55 Odpískané [i] 16:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Športové ozveny [i] 18:50 Prírodná brigáda 7/12 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:35 Anjeli strážni [i] 00:05 Cesty nádeje [i] 00:30 Naša Európa [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY 06:00 Črepiny PLUS [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 Panelák magazín [i] 08:20 Panelák 98 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Vrah mojej priateľky [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 V mene mojej dcéry [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 98 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 99 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 2 [i] 21:35 Profesionáli 2 [i] 22:20 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:20 Črepiny - špeciál [i] 00:00 Špeciálne komando II. 12 [i] 01:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 1/13 [i] 01:50 Autosalón [i] 02:15 Zákon pomsty [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 54/78 [i] 09:00 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 10:30 Slavné vrcholky hor 3/3 [i] 11:10 Tajemství divočiny: Datel černý - lesní tesař [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 5/32 [i] 14:35 Praštěná holka II 18/22 [i] 15:00 Let 29 26/30 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 7/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Perlorodka říční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 13/20 [i] 21:00 Na cestě po Québeku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 25/41 [i] 22:25 Gang [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:45 Sex ve městě II 7/18 [i] 01:10 McLeodovy dcery VI 5/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 1/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Frahelž [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 Po pás ve vodě [i] 13:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 5/10 [i] 13:15 Zeměpis světa 1/5 [i] 13:30 The Lost Secret 2/11 [i] 13:45 Letní album [i] 15:15 Letecké katastrofy: Když na palubu vstoupí teroristé [i] 16:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Šifra [i] 18:45 Film o filmu Tobruk [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Televizní klub neslyšících [i] 19:35 Simpsonovi XVI 7/21 [i] 20:00 Fidel Castro: zrazená naděje [i] 20:55 Vzkaz Naděždy Kavalírové [i] 21:20 Mrtví jako já II 12/15 [i] 22:05 Šumná města [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Branky, body, vteřiny [i] 23:15 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Byl jsem lynčován [i] 02:05 Knižní svět [i] 02:30 Čtenářský deník... Ondřej Neff: Tma 2.0 [i] 02:45 Exit 316 - Mise: Dnešek neumírá [i] 03:05 Máte slovo [i] 03:50 POKR [i] 04:15 Synkopa imunity [i] 04:35 Zpívá Karel Sháněl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 6 [i] 09:35 Petrolejový princ [i] 11:25 Ulice 221 [i] 12:15 Léa Parker II 9 [i] 13:10 Dva z Queensu V 5 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VII 6 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 19 [i] 15:10 Ztraceni III 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 12 [i] 18:30 Ulice 971, 972 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 2 [i] 21:20 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 2 [i] 22:50 Eurotrip [i] 00:35 Taxík II 3 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 6 [i] 07:30 Will & Grace II 21 [i] 08:00 Přátelé V 21 [i] 08:30 Knight Rider III 13 [i] 09:30 Sedmé nebe VII 21 [i] 10:30 Klinika I 11 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 16 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 22 [i] 13:05 Policie - New York 11 [i] 14:05 Bostonská střední I 5 [i] 15:05 Will & Grace II 22 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 3 [i] 16:35 Komisař Rex IV 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 34 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 1 [i] 23:40 Invaze 14 [i] 00:30 Případ pro dva V 42 [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Kriminálka Kolín I 9 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Volejbal [i] 09:45 Atletika [i] 11:00 Atletika [i] 12:15 Tenis [i] 13:15 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra I 3/22 [i] 07:00 Možná už zítra I 4/22 [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 11:00 Nesplněné sliby [i] 13:00 Námořní hlídka 2/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Námořní hlídka 2/13 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Drzá Jordan III 5 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 23:00 Drzá Jordan III 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Možná už zítra I 3/22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 12/13 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 07:10 Království divočiny 4/6 [i] 08:10 Sousedé ve válce 9/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 10/32 [i] 09:10 Pohádková jmění 1/11 [i] 09:40 Pohádková jmění 2/11 [i] 10:10 Design a designéři 10/13 [i] 10:30 Mars na obzoru 6/6 [i] 11:30 Skryté možnosti 11/26 [i] 12:00 Skryté možnosti 12/26 [i] 12:30 Sousedé ve válce 9/32 [i] 13:00 Sousedé ve válce 10/32 [i] 13:30 Design a designéři 10/13 [i] 13:45 Cestami poznání 1/6 [i] 14:50 Antické odkazy 1/6 [i] 15:50 Mars na obzoru 6/6 [i] 16:50 Skryté možnosti 11/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 12/26 [i] 17:50 Budapešť nadivoko [i] 18:25 Království divočiny 4/6 [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 11/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 12/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 15/27 [i] 21:15 Limity měst 12/13 [i] 21:30 Mars na obzoru 6/6 [i] 22:25 Design a designéři 11/13 [i] 22:40 Válečné námořnictvo 9/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 10/13 [i] 23:45 Antické odkazy 1/6 [i] 00:50 Odkud přicházíme 1/6 [i] 01:45 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 1/3 [i] 02:45 Toulky Maďarskem 9/13 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 10/13 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 1/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zloději a vyděrači [i] 07:25 Lovecká sezóna [i] 08:50 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 09:15 Bláznivá olympiáda [i] 10:45 Déja Vu [i] 12:50 Před kamerou 37 [i] 13:20 Ztřeštěné léto [i] 14:50 Hospodská láska [i] 16:20 Tři dolary [i] 18:15 Nepřemožitelný [i] 20:00 Ghost Rider [i] 21:50 Capote [i] 23:40 Černý srpen [i] 01:40 Před kamerou 37 [i] 02:10 Ghost Rider [i] 04:00 Capote [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Srdce v roztoužení [i] 11:30 Tygrova brigáda [i] 13:35 Elsa a Fred [i] 15:25 Oko delfína [i] 17:05 Dvanáct do tuctu 2 [i] 18:35 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 20:15 Velká láska II : Sešlost 3 [i] 21:05 Velká láska II : Mezi dvěma kameny 4 [i] 22:00 Od svítání mívám stání [i] 23:50 Smrt s lidskou tváří [i] 01:00 Studené nohy [i] 02:20 Od svítání mívám stání [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.