Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 40/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 24/26 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! II. 5/8 [i] 07:15 H2O: Stačí pridať vodu 11-12/26 [i] 08:15 Herkules VI. 8/8 [i] 09:10 Lovec dinosaurov [i] 10:55 Čarodejnice VIII. 1-2/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Obecná škola [i] 16:20 Zlaté dieťa [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Gejša [i] 23:10 Mrazivá vášeň [i] 01:40 Zlaté dieťa [i] 03:20 Solo [i] 04:55 Zo zákulisia Markízy
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Klik [i] 05:20 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Pocoyo I. 26/52 [i] 06:50 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 26/26 [i] 07:15 Aladin 20/65 [i] 07:40 Gumkáči 52/52 [i] 08:05 Škaredé káčatko a ja 18/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:00 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 GEN.sk [i] 13:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 14/20 [i] 14:15 James Bond:Žiť a nechať zomrieť [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Deti to vedia najlepšie [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Kameňák [i] 22:05 Za čiarou [i] 23:40 Inšpektor Morse VI. 23/33 [i] 01:30 Hviezdna loď Galactica II. 2/20 [i] 02:15 KINOHIT [i] 02:40 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:30 To sme my, opice 7/14 [i] 07:50 Televíkend [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:35 Môj dom - môj hrad [i] 09:00 Kapura [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 09:55 5000 rokov čínskej civilizácie 12/12 [i] 10:55 Rodinné spoločenstvo [i] 11:20 Svetská krása [i] 12:25 Šláger na šláger [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:05 Jubileum [i] 17:15 Kiša [i] 18:10 Slovo [i] 18:15 Orientácie [i] 18:45 Luxusné hotely sveta 15/15 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na návšteve v českom divadle [i] 22:10 Umenie 08 [i] 22:35 Odpískané [i] 23:35 Magazín ligy majstrov [i] 00:00 Slovo [i] 00:05 Orientácie [i] 00:30 Poltón [i] 01:00 Umenie 08 [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Zachráňte Willyho 2 [i] 08:00 Zabijacké inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Autosalón [i] 13:00 Panelák magazín [i] 13:45 To dieťa nie je moje 1,2/2 [i] 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 23 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia 19,20 [i] 00:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 01:00 Lovci predátorov [i] 01:55 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka New York III. [i] 03:20 Na ostrie meča [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Rok má dvanáct měsíců 9/12 [i] 06:30 Mumínci 23/26 [i] 06:50 Raníček s Dádou [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 1/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O líné Pepině, Vojtovi a sedmi raraších [i] 14:10 Sydney [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo spisovatelky a duchovní Olgy Nytrové [i] 14:50 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 16:20 Zatopené osudy 5/13 [i] 16:40 Divnopis - Frahelž [i] 16:45 Štíty království českého 10/10 [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Šakalí léta [i] 21:55 168 hodin [i] 22:25 Zprávy 22:30 Branky, body, vteřiny 22:35 Losování Sportky a Šance 22:40 Případy inspektora Lynleyho V [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Huff II 9/13 [i] 01:10 Uvolněte se, prosím [i] 01:50 Úsměvy Ivany Andrlové [i] 02:30 Následník trůnu [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Amsterdam 07:45 Nenechte si ujít [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Dnešek neumírá [i] 08:50 Artmix [i] 09:45 Čtenářský deník... Ondřej Neff: Tma 2.0 [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času 11 [i] 10:45 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Legendy 1/3 [i] 11:50 Kouzelný dům [i] 13:00 Letecký den 2008 [i] 14:45 Nicholas Nickleby [i] 16:50 Leopardí žena [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 40 let Concertina Praga [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 4/22 [i] 20:00 Všichni možní sběrači [i] 21:15 Hemerlovy masky [i] 21:30 Domácí štěstí [i] 22:00 Na plovárně s Victorem Baileyem [i] 22:25 Návrat do Secaucusu [i] 00:10 Dave Brubeck Quartet [i] 01:10 Hodina pravdy [i] 02:05 Simpsonovi XVIII 4/22 [i] 02:25 Steve Lichtag - Dobrodružství oceánů 1/5 [i] 03:20 Kamera na cestách: Ostrovy snů 3/4 [i] 04:10 Zatopené osudy 5/13 [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Juanin zázrak 112 [i] 05:55 Novashopping 06:10 Novashopping 06:45 Kamarádi z lesa 4, 5 [i] 07:15 W.I.T.C.H. 52 [i] 07:40 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:10 Prázdniny pro psa [i] 09:40 Dva machři mezi nebem a peklem [i] 11:30 Malý pitaval z velkého města 6 [i] 12:30 Nebezpečná příroda: Bouřky a déšť [i] 13:30 VC Belgie [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka aneb upřímnost na zabití [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 1 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 2 [i] 23:15 24 hodin IV 15 [i] 00:05 Chůva k pohledání [i] 01:45 Útěk z vězení 8 [i] 02:30 Novashopping 03:00 Střepiny [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Juanin zázrak 113 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 16 [i] 07:00 Kolem světa za 80 snů [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé V 20 [i] 08:00 Göringova kariéra [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:45 Důkaz na dosah 2 [i] 10:45 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Americký prezident [i] 16:15 Tornádo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Noci s nepřítelem [i] 23:25 Rudá planeta [i] 01:30 Volejte Věštce 03:20 Žena v taláru 1 [i] 04:55 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Volejbal [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Volejbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 19:15 Motorismus [i] 19:45 Fotbal [i] 22:30 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Ženy klanu Kennedyů 2/2 [i] 10:00 Láska paní Lambertové [i] 12:00 Ženy klanu Kennedyů 2/2 [i] 14:00 Sněhová královna [i] 16:00 Rozvodoví advokáti [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Život v buši III 3 [i] 21:00 Život v buši III 4 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 00:00 Krutá pravda [i] 02:00 George Gently [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 10/25 [i] 06:00 Proč je to tak? 13/27 [i] 07:05 Proč je to tak? 14/27 [i] 08:10 Coxy na dovolené 37/40 [i] 08:40 Coxy na dovolené 38/40 [i] 09:15 Hodujeme s Nigellou 1/13 [i] 09:50 Hodujeme s Nigellou 2/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 1/26 [i] 10:50 Jamie vaří doma 2/26 [i] 11:25 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 [i] 12:30 Co nevíte o účesech [i] 13:35 Životospráva na chalupě 1/3 [i] 14:40 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 15:45 Příroda vrací úder - případ mořské vydry [i] 16:50 Baculaté děti 1/6 [i] 17:45 Maminka stávkuje 11/25 [i] 18:25 Maminka stávkuje 12/25 [i] 19:05 Design a designéři 10/13 [i] 19:20 Piráti silnic 5/10 [i] 19:50 Piráti silnic 6/10 [i] 20:20 Dítě naší doby 10/23 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 8/8 [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 1/4 [i] 23:30 Design a designéři 10/13 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 1/5 [i] 00:50 Vzhůru do středozemí 17/25 [i] 01:20 Vzhůru do středozemí 18/25 [i] 01:50 Vzhůru do středozemí 19/25 [i] 02:20 Vzhůru do středozemí 20/25 [i] 02:50 Toulky Maďarskem 11/13 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 12/13 [i] 03:55 Žabí království [i] 04:30 San Lazaro [i] 04:50 Toulky Maďarskem 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nejlepší obchodníci [i] 07:40 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:10 Občan Havel [i] 11:15 Roming [i] 13:05 Zloději a vyděrači [i] 14:30 Lovecká sezóna [i] 15:55 Bláznivá olympiáda [i] 17:25 Déja Vu [i] 19:30 Před kamerou 37 [i] 20:00 Vratné lahve [i] 21:40 Království nebeské [i] 00:00 Satan přichází [i] 01:45 Jedno s druhým [i] 03:05 Jako mravenci [i] 04:25 Dohoda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Producenti [i] 10:15 Myšák Stuart Little 3 [i] 11:30 Christina Aquilera: Back to basics [i] 12:35 Říkej mi strýčku [i] 14:05 Srdce v roztoužení [i] 15:40 Tygrova brigáda [i] 17:45 Elsa a Fred [i] 19:35 Šifra mistra Leonarda [i] 22:00 Zachraňte Jimmyho [i] 23:25 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 01:10 Hledám tu pravou [i] 02:45 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.