Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 40/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 24/26 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! II. 5/8 [i] 07:15 H2O: Stačí pridať vodu 11-12/26 [i] 08:15 Herkules VI. 8/8 [i] 09:10 Lovec dinosaurov [i] 10:55 Čarodejnice VIII. 1-2/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Obecná škola [i] 16:20 Zlaté dieťa [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Gejša [i] 23:10 Mrazivá vášeň [i] 01:40 Zlaté dieťa [i] 03:20 Solo [i] 04:55 Zo zákulisia Markízy
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Klik [i] 05:20 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Pocoyo I. 26/52 [i] 06:50 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 26/26 [i] 07:15 Aladin 20/65 [i] 07:40 Gumkáči 52/52 [i] 08:05 Škaredé káčatko a ja 18/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:00 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 GEN.sk [i] 13:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 14/20 [i] 14:15 James Bond:Žiť a nechať zomrieť [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Deti to vedia najlepšie [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Kameňák [i] 22:05 Za čiarou [i] 23:40 Inšpektor Morse VI. 23/33 [i] 01:30 Hviezdna loď Galactica II. 2/20 [i] 02:15 KINOHIT [i] 02:40 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:30 To sme my, opice 7/14 [i] 07:50 Televíkend [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:35 Môj dom - môj hrad [i] 09:00 Kapura [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 09:55 5000 rokov čínskej civilizácie 12/12 [i] 10:55 Rodinné spoločenstvo [i] 11:20 Svetská krása [i] 12:25 Šláger na šláger [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:05 Jubileum [i] 17:15 Kiša [i] 18:10 Slovo [i] 18:15 Orientácie [i] 18:45 Luxusné hotely sveta 15/15 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na návšteve v českom divadle [i] 22:10 Umenie 08 [i] 22:35 Odpískané [i] 23:35 Magazín ligy majstrov [i] 00:00 Slovo [i] 00:05 Orientácie [i] 00:30 Poltón [i] 01:00 Umenie 08 [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Zachráňte Willyho 2 [i] 08:00 Zabijacké inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Autosalón [i] 13:00 Panelák magazín [i] 13:45 To dieťa nie je moje 1,2/2 [i] 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 23 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia 19,20 [i] 00:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 01:00 Lovci predátorov [i] 01:55 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka New York III. [i] 03:20 Na ostrie meča [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Rok má dvanáct měsíců 9/12 [i] 06:30 Mumínci 23/26 [i] 06:50 Raníček s Dádou [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 1/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O líné Pepině, Vojtovi a sedmi raraších [i] 14:10 Sydney [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo spisovatelky a duchovní Olgy Nytrové [i] 14:50 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 16:20 Zatopené osudy 5/13 [i] 16:40 Divnopis - Frahelž [i] 16:45 Štíty království českého 10/10 [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Šakalí léta [i] 21:55 168 hodin [i] 22:25 Zprávy 22:30 Branky, body, vteřiny 22:35 Losování Sportky a Šance 22:40 Případy inspektora Lynleyho V [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Huff II 9/13 [i] 01:10 Uvolněte se, prosím [i] 01:50 Úsměvy Ivany Andrlové [i] 02:30 Následník trůnu [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Amsterdam 07:45 Nenechte si ujít [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Dnešek neumírá [i] 08:50 Artmix [i] 09:45 Čtenářský deník... Ondřej Neff: Tma 2.0 [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času 11 [i] 10:45 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Legendy 1/3 [i] 11:50 Kouzelný dům [i] 13:00 Letecký den 2008 [i] 14:45 Nicholas Nickleby [i] 16:50 Leopardí žena [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 40 let Concertina Praga [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 4/22 [i] 20:00 Všichni možní sběrači [i] 21:15 Hemerlovy masky [i] 21:30 Domácí štěstí [i] 22:00 Na plovárně s Victorem Baileyem [i] 22:25 Návrat do Secaucusu [i] 00:10 Dave Brubeck Quartet [i] 01:10 Hodina pravdy [i] 02:05 Simpsonovi XVIII 4/22 [i] 02:25 Steve Lichtag - Dobrodružství oceánů 1/5 [i] 03:20 Kamera na cestách: Ostrovy snů 3/4 [i] 04:10 Zatopené osudy 5/13 [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Juanin zázrak 112 [i] 05:55 Novashopping 06:10 Novashopping 06:45 Kamarádi z lesa 4, 5 [i] 07:15 W.I.T.C.H. 52 [i] 07:40 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:10 Prázdniny pro psa [i] 09:40 Dva machři mezi nebem a peklem [i] 11:30 Malý pitaval z velkého města 6 [i] 12:30 Nebezpečná příroda: Bouřky a déšť [i] 13:30 VC Belgie [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka aneb upřímnost na zabití [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 1 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 2 [i] 23:15 24 hodin IV 15 [i] 00:05 Chůva k pohledání [i] 01:45 Útěk z vězení 8 [i] 02:30 Novashopping 03:00 Střepiny [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Juanin zázrak 113 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 16 [i] 07:00 Kolem světa za 80 snů [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé V 20 [i] 08:00 Göringova kariéra [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:45 Důkaz na dosah 2 [i] 10:45 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Americký prezident [i] 16:15 Tornádo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Noci s nepřítelem [i] 23:25 Rudá planeta [i] 01:30 Volejte Věštce 03:20 Žena v taláru 1 [i] 04:55 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Volejbal [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Volejbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 19:15 Motorismus [i] 19:45 Fotbal [i] 22:30 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Ženy klanu Kennedyů 2/2 [i] 10:00 Láska paní Lambertové [i] 12:00 Ženy klanu Kennedyů 2/2 [i] 14:00 Sněhová královna [i] 16:00 Rozvodoví advokáti [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Život v buši III 3 [i] 21:00 Život v buši III 4 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 00:00 Krutá pravda [i] 02:00 George Gently [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 10/25 [i] 06:00 Proč je to tak? 13/27 [i] 07:05 Proč je to tak? 14/27 [i] 08:10 Coxy na dovolené 37/40 [i] 08:40 Coxy na dovolené 38/40 [i] 09:15 Hodujeme s Nigellou 1/13 [i] 09:50 Hodujeme s Nigellou 2/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 1/26 [i] 10:50 Jamie vaří doma 2/26 [i] 11:25 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 [i] 12:30 Co nevíte o účesech [i] 13:35 Životospráva na chalupě 1/3 [i] 14:40 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 15:45 Příroda vrací úder - případ mořské vydry [i] 16:50 Baculaté děti 1/6 [i] 17:45 Maminka stávkuje 11/25 [i] 18:25 Maminka stávkuje 12/25 [i] 19:05 Design a designéři 10/13 [i] 19:20 Piráti silnic 5/10 [i] 19:50 Piráti silnic 6/10 [i] 20:20 Dítě naší doby 10/23 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 8/8 [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 1/4 [i] 23:30 Design a designéři 10/13 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 1/5 [i] 00:50 Vzhůru do středozemí 17/25 [i] 01:20 Vzhůru do středozemí 18/25 [i] 01:50 Vzhůru do středozemí 19/25 [i] 02:20 Vzhůru do středozemí 20/25 [i] 02:50 Toulky Maďarskem 11/13 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 12/13 [i] 03:55 Žabí království [i] 04:30 San Lazaro [i] 04:50 Toulky Maďarskem 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nejlepší obchodníci [i] 07:40 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:10 Občan Havel [i] 11:15 Roming [i] 13:05 Zloději a vyděrači [i] 14:30 Lovecká sezóna [i] 15:55 Bláznivá olympiáda [i] 17:25 Déja Vu [i] 19:30 Před kamerou 37 [i] 20:00 Vratné lahve [i] 21:40 Království nebeské [i] 00:00 Satan přichází [i] 01:45 Jedno s druhým [i] 03:05 Jako mravenci [i] 04:25 Dohoda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Producenti [i] 10:15 Myšák Stuart Little 3 [i] 11:30 Christina Aquilera: Back to basics [i] 12:35 Říkej mi strýčku [i] 14:05 Srdce v roztoužení [i] 15:40 Tygrova brigáda [i] 17:45 Elsa a Fred [i] 19:35 Šifra mistra Leonarda [i] 22:00 Zachraňte Jimmyho [i] 23:25 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 01:10 Hledám tu pravou [i] 02:45 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.