Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 39/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 23/26 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! II. 4/8 [i] 07:15 H2O: Stačí pridať vodu 9-10/26 [i] 08:15 Prasiatko Gordy [i] 09:55 Priatelia IX. 1-2/24 [i] 10:55 Marci X [i] 12:30 Dvojitý problém [i] 14:10 Bezmocná [i] 16:05 Twister sa vracia [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Princ a ja [i] 22:30 Muži na zabitie [i] 00:10 Čiernočierna tma [i] 02:10 Muži na zabitie [i] 03:40 Princ a ja [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Poker [i] 05:55 Reportéri [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 25/52 [i] 06:50 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 25/26 [i] 07:15 Aladin 19/65 [i] 07:40 Gumkáči 51/52 [i] 08:05 Škaredé káčatko a ja 17/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:35 Hannah Montana I. 21/26 [i] 11:00 Letná láska 17/26 [i] 11:30 Letná láska 18/26 [i] 12:00 Večne nespokojní II. 24/28 [i] 12:50 Vraždy delfínov [i] 13:45 Grid [i] 14:10 Klik [i] 14:30 El Condor [i] 16:15 Malé ženy 1/2 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Boží plán [i] 22:50 Skutočný príbeh: V mysli vraha [i] 00:40 Mrazivý netvor [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:10 Radosť zo života [i] 03:40 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Vraždy delfínov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Slovensko DNES [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Televíkend [i] 07:55 Homo Futurus [i] 08:50 Extr@ English 1/30 [i] 09:15 Smrť v Baltickom mori-Potopenie lode Steuben [i] 10:00 Euro - jednotná mena [i] 10:05 Medicína [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 Päť minút po dvanástej [i] 12:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 14:05 Chart one [i] 14:45 Farby mora 1/3 [i] 15:40 Poltón [i] 16:10 Kapura [i] 17:00 Farmárska revue [i] 17:15 Kvalifikácia na MS vo futbale [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 12/12 [i] 21:00 Anjeli strážni [i] 21:30 Enviro [i] 21:50 Kino na Dvojke [i] 23:30 BJD 2007 [i] 00:20 Anjeli strážni [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:45 Grid [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Lovkyňa tajomstiev [i] 06:15 PRVÉ NOVINY 06:45 PROMI NOVINY 07:10 Myška v prérii [i] 07:40 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:25 Rozprávková jazda [i] 08:55 Tru Calling 21 [i] 09:50 Bláznivý príbeh Robina Hooda [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Španglicky ľahko a rýchlo [i] 15:10 Drakuloviny [i] 17:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Vrah mojej priateľky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Taxi [i] 22:15 Filmové hity: Kráľovstvo ohňa [i] 00:30 Nočné kino: Taxi [i] 02:15 Veža hrôzy [i] 03:45 Rodinné stretnutie - hotová nočná mora [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:55 Babička z hor [i] 06:15 Mumínci 23/26 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 53/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 25/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 22/26 [i] 08:00 U nás na farmě 1/26 [i] 08:15 Letní album [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:10 Inspektor Gadget [i] 11:25 Veselé příhody z natáčení [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 5/13 [i] 13:35 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 43/54 [i] 15:40 Film o filmu Máj [i] 15:55 Nebezpečné pocity [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Kde padají hvězdy 4/7 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Muž, který věděl příliš málo [i] 22:35 Nenechte si ujít [i] 22:40 Zprávy 22:45 Branky, body, vteřiny 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Po stopách 11. září 1/2 [i] 01:30 Trezor [i] 02:40 13. komnata Mileny Vostřákové [i] 03:10 Pošta pro tebe [i] 04:00 Básníci Evropy [i] 04:30 Kdo je... Ludvig Blum [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pro sjednocenou Evropu [i] 05:55 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:05 Videoatlas naší přírody [i] 06:15 Československý filmový týdeník 693/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Tak akorát [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Královna kobra a já [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:45 Úsměvy Ivany Andrlové [i] 11:20 Eva Henychová [i] 11:35 Simpsonovi XVI 6/21 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Simply Red: Live at the Royal [i] 14:40 Kinobox [i] 15:05 Letecké katastrofy: Když na palubu vstoupí teroristé [i] 16:05 Kamera na cestách: Kočovníci moří [i] 17:00 Steve Lichtag - Dobrodružství oceánů 1/5 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 L. Janáček: Sinfonietta [i] 19:25 J. S. Bach: Gigue [i] 19:35 Simpsonovi XVI 6/21 [i] 20:00 Marie Sabina [i] 21:20 Prodaná nevěsta v Šárce [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:25 Artmix [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:50 Živě v Montreux: Nina Simone [i] 01:40 Sešli se . . . [i] 02:40 Na plný pecky [i] 03:20 ČT Live - Michal Pavlíček [i] 04:15 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:20 Kamarádi z lesa 3 [i] 06:35 W.I.T.C.H. 51 [i] 07:00 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:30 Batman vítězí 11 [i] 07:55 Báječní lidé 4 [i] 08:50 Eso [i] 10:00 Sám doma 3 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Ať žije nebožtík [i] 13:55 Mr. Bean [i] 14:25 Cesta do Ameriky [i] 16:50 Discopříběh [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Princ a já 2 [i] 22:00 Collateral [i] 00:20 Sám v temnotě [i] 02:00 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Český bodygard [i] 03:50 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Horečka III 16 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 15 [i] 07:00 Kolem světa za 80 snů [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 12 [i] 08:00 Přátelé V 19 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:25 M*A*S*H 192 [i] 09:55 Freddie 1 [i] 10:25 Helicops II 8 [i] 11:25 Angelin tým 1 [i] 12:20 Policejní vyjednavači 2 [i] 13:20 Vraždy v Midsomeru VII 4 [i] 15:30 Kmen Andromeda [i] 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Tenkrát na Východě [i] 22:25 Nájemní vrazi [i] 01:05 Britannic [i] 02:55 Volejte Věštce 04:20 Dvojí nasazení 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 02:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra I 2/22 [i] 06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Ženy klanu Kennedyů 1/2 [i] 10:00 Za úsvitu [i] 12:00 Ženy klanu Kennedyů 1/2 [i] 14:00 Čítárna [i] 16:00 Letní bouře [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 22:00 10,5 stupně: Apokalypsa 2/2 [i] 00:00 Nevinnost na prodej [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 06:00 Proč je to tak? 10/27 [i] 07:00 Proč je to tak? 11/27 [i] 08:00 Proč je to tak? 12/27 [i] 09:00 Limity měst 11/13 [i] 09:15 Top Guns bez příkras 1/6 [i] 09:50 Top Guns bez příkras 2/6 [i] 10:25 Jet set 1/6 [i] 10:55 Jet set 2/6 [i] 11:25 Mongolská říše 1/2 [i] 12:35 Postav si svou kuchyň 5/6 [i] 13:05 Postav si svou kuchyň 6/6 [i] 13:35 Závod vikingských lodí 2/2 [i] 14:40 Chůvy divočiny 19/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 20/20 [i] 15:45 Sancho - vydří sirotek [i] 16:50 Pouto mezi dvojčaty [i] 17:55 Maminka stávkuje 9/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 10/25 [i] 19:15 Piráti silnic 3/10 [i] 19:45 Piráti silnic 4/10 [i] 20:15 Limity měst 11/13 [i] 20:30 Dítě génius 2/2 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 [i] 22:40 Závěrečná bitva [i] 23:45 Forenzní laboratoř [i] 00:45 Cesta za přírodními poklady 1/7 [i] 01:45 Cesta za přírodními poklady 2/7 [i] 02:45 Cesta za přírodními poklady 3/7 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 04:45 Maminka stávkuje 9/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jste zralí na lásku? [i] 07:30 Film o filmu: Vratné lahve [i] 07:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 10:00 Garfield 2 [i] 11:15 Tvoje, moje a naše [i] 12:40 Jak jíst smažené žížaly [i] 14:05 Záchranáři [i] 16:20 Dům u jezera [i] 17:55 Po hlavě [i] 20:00 Garfield 2 [i] 21:20 Skrytá identita [i] 23:50 Démon pomsty [i] 01:20 Škola svádění [i] 03:05 Král videoher [i] 04:35 Otisk [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Žena ve vodě [i] 09:45 Árijský pár [i] 11:40 Honba za lesním mužem [i] 13:10 Klik - život na dálkové ovládání [i] 14:55 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 16:20 Amazonky [i] 18:00 Producenti [i] 20:10 Žena ve vodě [i] 22:00 Ultraviolet [i] 23:25 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 01:30 Smrtící zóna [i] 03:10 Bojovník [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Connor, Stamkos a Grubauer
Kapitán Tampy Bay Lightning Steven Stamkos.

EURO 2020: Angličania vyhrali v Čiernej Hore, Francúzi zdolali Island
Anglickí futbalisti, archívna snímka.

NHL: Tampa s Černákom otočila duel s Bostonom, hviezdou noci Tavares
Hokejisti Tampy Bay zdolali v noci na utorok v šlágri Východnej konferencie NHL na domácom ľade Boston 5:4, hoci ešte na začiatku tretej tretiny prehrávali 2:4. Z víťazstva sa tešil ...

Video: Cristiano Ronaldo sa zranil v dueli so Srbskom a vyjadril sa aj k údajnej chybe rozhodcu
Už druhú remízu v rozbiehajúcej sa kvalifikácii ME 2020 uhrali portugalskí futbalisti. Po bezgólovom súboji s Ukrajinou sa v domácom prostredí v Lisabone úradujúci majstri Európy rozišli so Srbmi ...

Aktuálne správy

Emanuel, Emanuel, nevyhlási slnku duel
Predpoveď počasia.

RIADNE ZAFÚKA: V horách na severe Slovenska bude veterno
Ilustračná snímka.

Koaliční lídri sa zišli v parlamente, majú riešiť sporné otázky
Na archívnej snímke poslanci NR SR.

S vrátením parkovacích miest na Židovskú ulicu viacerí nesúhlasia
Ilustračná snímka.

Na svahu sa stále dá lyžovať. Tieto rezorty sú otvorené
Ilustračná snímka.

Proces v kauze vraždy bosa M. Sýkoru odročili
Proces v kauze vraždy zakladateľa bratislavskej skupiny sýkorovcov Miroslava Sýkoru, ktorý bol naplánovaný pred senátom Okresného súdu Bratislava I (OS BA I), sa v utorok ...

Speváčka Diana Ross oslávi 75. narodeniny
Na archívnej snímke z 12. februára 2012 v Los Angeles peváčka Diana Rossová pózuje s cenou za celoživotné dielo počas 54. ročníka udeľovania amerických hudobných cien Grammy.

Prvý ženský výstup do vesmíru zmaril nedostatok vhodných skafandrov
Anne McClainová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.