Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 135-136/150 [i] 10:40 Prízraky na konci storočia 1/6 [i] 12:35 Jake a Tlsťoch V. 3/22 [i] 13:30 Bláznivý Jimov život IV. 1-2/27 [i] 14:20 Bez stopy I. 16/23 [i] 15:10 Túžba tela 115-116/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:25 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 4/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Posledná misia [i] 23:05 Prezidentov muž [i] 00:45 Hellraiser: Návrat mŕtvych [i] 02:20 Posledná misia [i] 03:50 PROMINENTI [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Médium II. 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Gumkáči 50/52 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 6/15 [i] 09:00 Gepardí muž [i] 09:45 Policajti z prístavu IV 1/31 [i] 10:40 Vášne 4/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 12:55 Obchod so šťastím 4 [i] 13:35 Lovkyne 25/28 [i] 14:20 Tajuplné more 1/14 [i] 15:10 Sila lásky II. 247/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 248/357 [i] 17:00 FOKUS - právo [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:25 Smrť, ak je možná [i] 23:40 Nevinné zábery [i] 01:15 Hviezdna loď Galactica II. 14/20 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 247/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 248/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:35 Euro - jednotná mena [i] 04:45 Gepardí muž [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Naša Európa [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Rieky Francúzska [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Veľké záhady [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:25 Vyčistime si Slovensko [i] 13:40 Obrázky z čičmianskej svadby [i] 14:10 Večer na tému: Sedem smrteľných hriechov [i] 16:20 Família [i] 16:50 Naša Európa [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Televíkend [i] 18:50 Dizajn 2/17 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Smrť v Baltickom mori-Potopenie lode Steuben [i] 20:50 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 01:30 Katastrofa 1/4 [i] 02:25 Dizajn 2/17 [i] 02:50 Správy STV [i] 03:10 Udalosti ČT [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy - Hírek [i] 04:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Skutočné príbehy [i] 05:45 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 97 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 I. 1,2/81 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Chytený pri čine [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 97 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 98 [i] 20:45 Film týždňa: Hrozba podľa Biblie 1,2/2 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Kuchynské dôvernosti [i] 01:40 Grand Canyon [i] 03:50 Diabli [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Krátký život druhé republiky [i] 10:00 Betonová hranice [i] 10:25 Písničky s ozvěnou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 4/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVI 5/21 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 22/26 [i] 15:25 Taylor má trable 2/26 [i] 15:50 Svět Elmo 17/56 [i] 16:05 Babar 4/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Nenechte si ujít [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hvozdík moravský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 11/13 [i] 21:00 13. komnata Mileny Vostřákové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 7/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Otisk [i] 00:50 McLeodovy dcery VI 4/32 [i] 01:35 Všechnopárty [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava 03:35 Regiony ČT24 04:10 Ve stínu Hory duchů [i] 04:30 Ajťáci II 1/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:20 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 27/42 [i] 10:05 Štíty království českého 9/10 [i] 10:35 Vzkaz Arnošta Lustiga [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Sabotáž [i] 13:30 Já a moje rodina 1/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Zinédine Zidane - poslední zápas [i] 16:00 Svět zázraků 5/5 [i] 16:30 Krajina domova [i] 16:55 Muzeum žehliček [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 1/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Amsterdam [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVI 5/21 [i] 20:00 Golden League Brusel [i] 22:05 Jack Nicklaus [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Branky, body, vteřiny [i] 23:15 Ajťáci II 1/6 [i] 23:40 Zneuznaný František Ringo Čech uvádí [i] 00:35 Musilok [i] 01:00 Československo ve zvláštních službách 15/19 [i] 02:00 Do země zaslíbené [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:25 Šumná města [i] 03:50 Krajina domova [i] 04:20 Muzeum žehliček [i] 04:30 Francie s ozvěnou domova 1/16 [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 5 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 7 [i] 11:35 Ulice 220 [i] 12:20 Léa Parker II 8 [i] 13:15 Dva z Queensu V 4 [i] 13:45 Raymonda má každý rád VII 5 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 18 [i] 15:10 Ztraceni III 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 11 [i] 18:30 Ulice 969, 970 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dnes neumírej [i] 22:40 88 minut [i] 00:40 Hodiny zoufalství [i] 02:30 Novashopping 03:00 Tabu [i] 03:45 Áčko [i] 04:45 Juanin zázrak 111 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jste to, co jíte [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 5 [i] 07:30 Will & Grace II 20 [i] 08:00 Přátelé V 18 [i] 08:30 Knight Rider III 12 [i] 09:30 Sedmé nebe VII 20 [i] 10:30 Klinika I 10 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 15 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 21 [i] 13:05 Policie - New York 10 [i] 14:05 Bostonská střední I 4 [i] 15:05 Will & Grace II 21 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 2 [i] 16:35 Komisař Rex IV 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Posel budoucnosti [i] 00:45 Neporazitelný [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Kriminálka Kolín I 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Tenis [i] 13:00 Atletika [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 00:00 Strongest Man [i] 01:00 Timbersports [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra I 1/22 [i] 07:00 Možná už zítra I 2/22 [i] 08:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 10:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 11:00 Vysněný svět [i] 13:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 15:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 17:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 18:00 Zamilovaní sousedé [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 22:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Zamilovaní sousedé [i] 04:00 Možná už zítra I 1/22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proslulé maďarské vinice [i] 07:10 Malá panda [i] 08:15 Sousedé ve válce [i] 09:15 No co, jsem malý [i] 10:20 Mars na obzoru 5/6 [i] 11:20 Skryté možnosti 9/26 [i] 11:50 Skryté možnosti 10/26 [i] 12:20 Limity měst 10/13 [i] 12:35 Sousedé ve válce [i] 13:35 Vzhůru do středozemí 19/25 [i] 14:10 Vzhůru do středozemí 20/25 [i] 14:40 Proslulé maďarské vinice [i] 15:50 Mars na obzoru 5/6 [i] 16:50 Skryté možnosti 9/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 10/26 [i] 17:50 Design a designéři 9/13 [i] 18:10 Malá panda [i] 19:20 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 9/42 [i] 19:50 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 10/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 14/27 [i] 21:15 Limity měst 11/13 [i] 21:30 Mars na obzoru 5/6 [i] 22:25 Design a designéři 9/13 [i] 22:40 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 [i] 23:45 Odhalení egyptských záhad [i] 00:50 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 01:50 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2/2 [i] 02:50 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 [i] 03:50 Putování Maďarskem 3/10 [i] 04:20 Putování Maďarskem 4/10 [i] 04:50 Limity měst 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Velká rodinná sešlost [i] 07:30 Před kamerou 36 [i] 08:00 Marion a Lucie [i] 09:35 Síly temna [i] 11:10 Hluboko pod kůží [i] 12:35 Velký [i] 14:15 Film o filmu: Vratné lahve [i] 14:30 Stormbreaker [i] 16:00 Štěstí na dosah [i] 17:55 Pitva mimozemšťana [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 20:00 Tudorovci II 1 [i] 20:55 Tudorovci II 2 [i] 21:55 Krédo [i] 23:20 Dveře dokořán [i] 01:15 Hory mají oči [i] 03:00 Po stopách zabijáka [i] 04:35 Sybil [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 12:00 Soví houkání [i] 13:30 elita ze střídačky [i] 14:55 Trenérka [i] 16:35 Před kamerou 36 [i] 17:05 Vzepřít se obrům [i] 18:55 Zoop v Jižní Americe [i] 20:25 Pánem svého koutku [i] 22:00 Smrt s lidskou tváří [i] 23:10 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:10 Jediná dlouhá noc [i] 02:40 Umění musí bolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.