Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 133-134/150 [i] 10:45 Jazero snov [i] 12:30 Jake a Tlsťoch V. 2/22 [i] 13:25 Dva a pol chlapa IV. 23-24/24 [i] 14:15 Bez stopy I. 15/23 [i] 15:10 Túžba tela 113-114/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:25 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 3/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. (37.) [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Vrahovo dedičstvo [i] 23:45 Invázia 19-20/22 [i] 01:30 Krvavé svedectvá 8/8 [i] 02:15 Preteky s časom [i] 03:40 Paľba [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Gumkáči 49/52 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 5/15 [i] 08:55 Vlky v Nemecku [i] 09:45 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 13/13 [i] 10:45 Vášne 3/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 12:55 Obchod so šťastím 3 [i] 13:30 Lovkyne 24/28 [i] 14:15 Euro - jednotná mena [i] 14:25 Tajuplné more [i] 15:10 Sila lásky II. 245/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 246/357 [i] 17:00 FOKUS - práca a rodina [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 4 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 5 proti 5 [i] 21:20 Obliehanie Ruby Ridge 1/2 [i] 23:00 Spestrime si život [i] 00:35 Nastavené na retro [i] 02:05 Sila lásky II. 245/357 [i] 02:55 Sila lásky II. 246/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Vlky v Nemecku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Maďarský magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Rozprávky 15 sestier [i] 10:40 Slovensko pre začiatočníkov [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Podmorský svet Chorvátska II. 4/6 [i] 13:40 Elixír [i] 14:05 Sféry dôverné [i] 16:10 Svedectvo [i] 16:30 Profesionál [i] 16:40 Polícia [i] 16:50 Halali [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:35 Vyčistime si Slovensko [i] 18:50 Veľké záhady [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému: Sedem smrteľných hriechov [i] 00:05 Halali [i] 00:30 Família [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 01:55 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 96 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Zázrak v Sage Creek [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 I. 1,2/81 [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 96 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 97 [i] 20:45 Škaredá Katka 10 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:40 Jericho 23/23 [i] 00:40 Jazero [i] 02:00 Legenda o Suriyothai [i] 04:20 Škaredá Katka 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka 10/13 [i] 10:00 Pošťák vždycky zvoní dvakrát [i] 11:50 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 3/32 [i] 14:30 Praštěná holka II 17/22 [i] 14:55 Let 29 25/30 [i] 15:15 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 5/5 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rak kamenáč [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 21:25 Černá sanitka 1/15 [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Podle práva 27/42 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Deadwood 1/12 [i] 23:50 Básníci Evropy [i] 00:20 Taxík [i] 00:50 McLeodovy dcery VI 3/32 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava 02:50 Folklorika [i] 03:10 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 03:35 Café Proklatec [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země [i] 05:20 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:00 Moje rodina 1/8 [i] 10:30 Ze života zvířat [i] 10:50 Švédové před Brnem [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 O princezně, která nesměla na slunce [i] 13:50 Róza, strážné strašidlo [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Království divočiny: Legendy světa zvířat 5/13 [i] 15:45 Svět na kolejích [i] 16:05 Prizma [i] 16:30 Planeta Věda [i] 16:50 Arnold Palmer [i] 17:20 Tahače 2008 [i] 17:30 Velké finále [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 José Cura diriguje Dvořáka [i] 20:00 Do země zaslíbené [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 693/2379 [i] 23:25 Hnus [i] 01:10 Dějiny Jaroslava Šabaty [i] 02:30 The Strokes [i] 03:40 Svět na kolejích [i] 03:55 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 4 [i] 09:30 Tootsie [i] 11:40 Ulice 219 [i] 12:25 Léa Parker II 7 [i] 13:20 Dva z Queensu V 3 [i] 13:45 Raymonda má každý rád VII 4 [i] 14:15 Gilmorova děvčata III 17 [i] 15:10 Ztraceni III 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 10 [i] 18:30 Ulice 967, 968 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 46 [i] 21:20 Comeback 1 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 2 [i] 22:45 Hrdina [i] 00:40 Útěk z vězení 7 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:35 Ptákoviny [i] 03:20 Áčko [i] 04:25 Juanin zázrak 110 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 4 [i] 07:30 Will & Grace II 19 [i] 08:00 Přátelé V 17 [i] 08:30 Knight Rider III 11 [i] 09:30 Sedmé nebe VII 19 [i] 10:30 Klinika I 9 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 14 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 20 [i] 13:05 Policie - New York 9 [i] 14:05 Bostonská střední I 3 [i] 15:05 Will & Grace II 20 [i] 15:35 Drzá Jordan VI 1 [i] 16:35 Komisař Rex IV 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 2 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 2 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 10 [i] 00:20 Případ pro dva V 41 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín I 7 [i] 04:05 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 10:00 Atletika [i] 11:30 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:15 Box [i] 22:15 Bojové sporty [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 11:00 Kouzelný výtah [i] 13:00 Dotek anděla III 30 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 15:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 17:00 Dotek anděla III 30 [i] 18:00 Okruh přátel [i] 20:00 Drzá Jordan III 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 23:00 Drzá Jordan III 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 02:00 Okruh přátel [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Klima, počasí, katastrofy 5/5 [i] 05:35 San Lazaro [i] 06:00 Malí mniši [i] 06:30 Papua-Nová Guinea [i] 07:05 Zvířata v zimě [i] 08:10 Sousedé ve válce 7/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 8/32 [i] 09:10 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 10:10 Limity měst 8/13 [i] 10:30 Mars na obzoru 4/6 [i] 11:35 Skryté možnosti 7/26 [i] 12:05 Skryté možnosti 8/26 [i] 12:35 Sousedé ve válce 7/32 [i] 13:05 Sousedé ve válce 8/32 [i] 13:35 Vzhůru do středozemí 17/25 [i] 14:05 Vzhůru do středozemí 18/25 [i] 14:35 Malí mniši [i] 15:10 Papua-Nová Guinea [i] 15:45 Mars na obzoru 4/6 [i] 16:50 Skryté možnosti 7/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 8/26 [i] 17:50 Design a designéři 8/13 [i] 18:05 Limity měst 10/13 [i] 18:25 Zvířata v zimě [i] 19:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 7/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 8/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 13/27 [i] 21:15 Design a designéři 8/13 [i] 21:30 Mars na obzoru 4/6 [i] 22:25 Limity měst 10/13 [i] 22:40 Válečné námořnictvo 7/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 8/13 [i] 23:45 Cheopsova pyramida [i] 00:45 Výbušný náklad [i] 01:50 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 1/2 [i] 02:40 Toulky Maďarskem 7/13 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 8/13 [i] 03:50 Putování Maďarskem 1/10 [i] 04:20 Putování Maďarskem 2/10 [i] 04:50 Výbušný náklad [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako mravenci [i] 07:20 ATL [i] 09:05 Neuvěřitelný příběh [i] 10:35 Happy Feet [i] 12:20 Moonwalker [i] 13:50 Velká rodinná sešlost [i] 15:20 Jezdci z jižního Bronxu [i] 16:50 Marion a Lucie [i] 18:25 Síly temna [i] 20:00 Na stojáka 45 [i] 20:30 Kdo je tady ředitel? [i] 22:10 Smrt s lidskou tváří [i] 23:20 Temný obraz [i] 01:00 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:35 Kdo je tady ředitel? [i] 04:15 Temný obraz [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Yoko 4 [i] 10:25 Flight Of The Conchords : Sally se vrací 5 [i] 10:50 V jednom kole [i] 12:25 Ztraceni navěky [i] 14:15 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 15:50 Soví houkání [i] 17:20 Tanec na vlnách [i] 19:05 elita ze střídačky [i] 20:30 Krutá rasa [i] 22:00 Paralelní lži [i] 23:25 Velká láska II : Náprava škod 1 [i] 00:20 Velká láska II : Hanlivý nápis 2 [i] 01:10 Krutá rasa [i] 02:40 Paralelní lži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Montrealu, Chára s 3 pluskami
Na archívnej snímke sa Tomáš Tatar a jeho spoluhráč Brendan Gallagher radujú z gólu.

NBA: Houston zvíťazil v Atlante, Harden sa zapísal do histórie
Hráč Houston Rockets James Harden, archívna snímka.

Inter Miláno dostal od vedenia Serie A podmienečný trest, v derby zazneli rasistické prejavy
Vedenie talianskej najvyššej súťaže Serie A udelilo futbalovému klubu Inter Miláno podmienečný trest na jeden rok za rasistické prejavy fanúšikov "nerazzurri" počas víkendového mestského derby ...

Tarasovová s Morozovom sú na MS lídrami po krátkom programe
Ruská športová dvojica Jevgenia Tarasovová a Vladimir Morozov, archívna snímka.

Aktuálne správy

Slovenskí lekári si pripomínajú 21 rokov od prvej transplantácie srdca
Ilustračná snímka.

Dnes nás čaká slnečný deň, využite ho naplno
Na snímke pučiace kvety magnólie medzi obytnými domami v Starom meste v Bratislave 19. marca 2019.

Výjazdové rokovanie vlády v regiónoch pokračuje v stredu v Lipanoch
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

Trump nominoval A. Brinkovú na post veľvyslankyne USA na Slovensku
Na archívnej snímke americký prezident Donald Trump.

Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes overí kvalitu vody zo studní
Bratislavská vodárenská spoločnosť, ilustračná snímka.

Sneh sa dlho neudrží: Pod na lyže, spusť sa prvý
Ilustračná snímka.

Pred 95 rokmi sa narodil nezabudnuteľný herec Jozef Kroner
Záber z filmu Obchod na korze, Jozef Kroner, archívna snímka.

Brigitte Bardot hrozí ďalšie stíhanie za rasistické výroky
Brigitte Bardotová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.