Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 131-132/150 [i] 10:45 Triumf: Príbeh Rona Clarka [i] 12:30 Jake a Tlsťoch V. 1/22 [i] 13:25 Dva a pol chlapa IV. 21-22/24 [i] 14:15 Bez stopy I. 14/23 [i] 15:10 Túžba tela 111-112/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:25 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 2/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:25 Najkrajší čas [i] 23:30 Preteky s časom [i] 01:10 E-Ring: Pentagón - krídlo E 20/22 [i] 02:00 Krvavé svedectvá 7/8 [i] 02:45 Kobra-Motocops II. 4/6 [i] 03:35 112 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 7/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Aladin 18/65 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 4/15 [i] 08:50 Záhada trpasličích slonov [i] 09:40 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 12/13 [i] 10:40 Vášne 2/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 12:55 Obchod so šťastím 2 [i] 13:30 Lovkyne 23/28 [i] 14:15 David Nolande 6/6 [i] 15:10 Sila lásky II. 243/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 244/357 [i] 17:00 FOKUS - peniaze [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 3 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 1/21 [i] 20:55 Zúfalé manželky III. 1/23 [i] 21:50 Bratia a sestry II. 1/16 [i] 22:40 Netvor 2/2 [i] 00:10 Lúčna Harfa [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 243/357 [i] 02:55 Sila lásky II. 244/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Záhada trpasličích slonov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Národnostný magazín [i] 07:55 Slovensko DNES [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Lesná škôlka [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Odysea života 1/5 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Pomníky 10/10 [i] 13:15 Môj dom - môj hrad [i] 13:45 Staré oravské nôty [i] 14:15 Si v obraze? [i] 14:40 Lusk(a nie?) [i] 15:45 Bratislavský chodec [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Diagnóza 106 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Elixír [i] 18:50 Podmorský svet Chorvátska II. 4/6 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Slovensko pre začiatočníkov [i] 21:00 Sny 30 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Sféry dôverné [i] 00:05 Maďarský magazín [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Slovensko DNES [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 05:30 KRIMI NOVINY 05:55 NOVINY 06:25 PRVÉ NOVINY 07:00 PROMI NOVINY 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY 08:20 Panelák 95 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Medicopter 117 I. - Pilot [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Kóma [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák 95 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 96 [i] 20:45 Policajt z L. A. 21,22/22 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:40 Nočné kino: Hamburger Hill [i] 02:30 Policajt z L. A. [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev [i] 04:45 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 FRI-FI-PI [i] 10:15 Jubileum [i] 11:10 Johnny Cash v Praze [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 2/32 [i] 14:35 Praštěná holka II 16/22 [i] 15:00 Let 29 24/30 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 4/21 [i] 15:45 Já a moje rodina 1/26 [i] 16:00 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tři křížky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Fabianová a Bohuš Záhorský [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Tři ženy za letního večera 4/4 [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 2/32 [i] 01:45 Hledání ztraceného času 2 [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava 03:20 Sabotáž [i] 03:50 V zajetí železné opony 24/41 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zpívá Věra Domincová [i] 10:00 Síla umění: Turner 4/8 [i] 10:50 Na plovárně se Svatoplukem [i] 11:15 Etiketa [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Aneta 6/6 [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:55 Příběh Nataschi Kampuschové [i] 15:55 Film o filmu Máj [i] 16:15 Rodina, škola a já [i] 16:30 Diagnóza [i] 16:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:00 JÁDRO [i] 17:05 Zoom [i] 17:30 Neznámá Země [i] 17:50 Videoatlas naší přírody [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 1/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVI 4/21 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Dodatek [i] 22:15 Posuďte sami [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dějiny Jaroslava Šabaty [i] 00:30 Zachraň si, kdo můžeš [i] 01:55 Q [i] 02:25 Krajiny světla - fotograf Ondřej Knoll [i] 02:50 Notes [i] 03:35 Zoom [i] 04:00 Divnopis - Bošilec [i] 04:05 Pod lampióny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 3 [i] 09:30 Ohnivé inferno [i] 11:35 Ulice 218 [i] 12:20 Léa Parker II 6 [i] 13:15 Dva z Queensu V 2 [i] 13:45 Raymonda má každý rád VII 3 [i] 14:15 Gilmorova děvčata III 16 [i] 15:10 Ztraceni III 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 9 [i] 18:30 Ulice 965, 966 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 17 [i] 20:55 Odložené případy V 17 [i] 21:45 Na vlastní oči [i] 22:30 Plastická chirurgie s.r.o. III 5 [i] 23:25 Slepá justice 9 [i] 00:10 Útěk z vězení 6 [i] 00:55 Novashopping 01:25 112 [i] 01:55 Lucie na bílo [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 109 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 3 [i] 07:30 Will & Grace II 18 [i] 08:00 Přátelé V 16 [i] 08:30 Knight Rider III 10 [i] 09:30 Sedmé nebe VII 18 [i] 10:30 Klinika I 8 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 13 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 19 [i] 13:05 Policie - New York 8 [i] 14:05 Bostonská střední I 2 [i] 15:05 Will & Grace II 19 [i] 15:35 Drzá Jordan V 21 [i] 16:35 Komisař Rex IV 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 33 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince II [i] 23:25 Agentura Jasno 15 [i] 00:20 Případ pro dva V 40 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín I 6 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 14:00 Olympiáda [i] 14:30 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 11:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 13:00 Dotek anděla III 29 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Dotek anděla III 29 [i] 18:00 Rozhřešení [i] 20:00 Drzá Jordan III 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 23:00 Drzá Jordan III 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 02:00 Rozhřešení [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Klima, počasí, katastrofy 4/5 [i] 06:00 Islandské gejzíry [i] 06:30 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 07:05 Království divočiny 3/6 [i] 08:05 Sousedé ve válce 5/32 [i] 08:35 Sousedé ve válce 6/32 [i] 09:05 Svatba na obzoru 5/11 [i] 09:40 Ekologické časované bomby [i] 10:15 Limity měst 7/13 [i] 10:35 Mars na obzoru 3/6 [i] 11:35 Skryté možnosti 5/26 [i] 12:05 Skryté možnosti 6/26 [i] 12:35 Sousedé ve válce 5/32 [i] 13:05 Sousedé ve válce 6/32 [i] 13:35 Cesta za přírodními poklady 3/7 [i] 14:40 Islandské gejzíry [i] 15:10 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 15:45 Mars na obzoru 3/6 [i] 16:50 Skryté možnosti 5/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 6/26 [i] 17:50 Design a designéři 7/13 [i] 18:05 Limity měst 8/13 [i] 18:25 Království divočiny 3/6 [i] 19:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 5/42 [i] 19:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 6/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 12/27 [i] 21:15 Design a designéři 7/13 [i] 21:30 Mars na obzoru 3/6 [i] 22:25 Limity měst 8/13 [i] 22:40 Válečné námořnictvo 5/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 6/13 [i] 23:45 Dávní bohové 5/6 [i] 00:15 Dávní bohové 6/6 [i] 00:50 Klima, počasí, katastrofy 5/5 [i] 01:25 San Lazaro [i] 01:45 Komunismus - historie jedné iluze 3/3 [i] 02:40 Toulky Maďarskem 5/13 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 6/13 [i] 03:50 Stále jsem ženou [i] 04:25 O lidech a myších [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Škvára [i] 07:45 Film o filmu: Vratné lahve [i] 08:00 Nepřemožitelný [i] 09:40 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 10:10 V dobrém i zlém [i] 11:40 Jako mravenci [i] 13:00 Před kamerou 36 [i] 13:30 Tsunami: Následky 2 [i] 15:00 ATL [i] 16:45 Neuvěřitelný příběh [i] 18:15 Happy Feet [i] 20:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:45 Mafiánské hity [i] 00:15 Dohoda [i] 01:45 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 04:30 Mafiánské hity [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 11:30 Oko delfína [i] 13:10 Árijský pár [i] 15:10 Christina Aquilera: Back to basics [i] 16:10 V jednom kole [i] 17:45 Ztraceni navěky [i] 19:35 Skok do neznáma [i] 21:05 Flight Of The Conchords : Yoko 4 [i] 21:30 Flight Of The Conchords : Sally se vrací 5 [i] 22:00 Hledám tu pravou [i] 23:35 Od svítání mívám stání [i] 01:25 Skok do neznáma [i] 02:55 Hledám tu pravou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.