Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 129-130/150 [i] 10:45 Kobra 11: Mesto v strachu [i] 12:35 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 13:25 Dva a pol chlapa IV. 19-20/24 [i] 14:15 Bez stopy I. 13/23 [i] 15:10 Túžba tela 109-110/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:25 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex I. 1/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. (36.) [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Crash [i] 01:45 E-Ring: Pentagón - krídlo E 19/22 [i] 02:30 Krvavé svedectvá 6/8 [i] 03:10 Kobra-Motocops II. 3/6 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Médium II. 6/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 24/26 [i] 08:00 Domáci majstri [i] 08:05 Mesačný svit II. 3/15 [i] 08:50 Madagaskar - V lesoch lemurov [i] 09:40 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 11/13 [i] 10:40 Vášne 1/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámska jazda [i] 12:55 Obchod so šťastím 1 [i] 13:30 Lovkyne 22/28 [i] 14:15 David Nolande 5/6 [i] 15:10 Sila lásky II. 241/357 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 242/357 [i] 17:00 FOKUS - zdavie [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Obchod so šťastím 2 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:35 Čierna alebo biela [i] 22:30 KINOHIT [i] 22:55 Film o filme: Bathory [i] 23:10 Netvor 1/2 [i] 00:45 Spútaný vrah [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:30 Sila lásky II. 241/357 [i] 03:20 Sila lásky II. 242/357 [i] 04:10 Správy STV [i] 04:30 Madagaskar - V lesoch lemurov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Farmárska revue [i] 07:45 Motormagazín [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Deti z Beslanu [i] 11:05 Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 11:25 Tlmočník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Prírodná brigáda 6/12 [i] 13:15 VAT [i] 13:40 Tanečné miniatúry [i] 14:15 Diskotéka pre starších [i] 15:15 Família [i] 15:45 História parlamentarizmu na Slovensku [i] 16:20 Hepatitída C - Tichý zabijak [i] 16:50 Národnostný magazín [i] 17:20 Správy - Hírek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:20 Môj dom - môj hrad [i] 18:50 Pomníky 10/10 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Odysea života 1/5 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 106 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:30 Národnostný magazín [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák - Štart II. série! 94 [i] 07:40 Charlieho anjeli [i] 09:50 Charlieho anjeli: Na plný plyn [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 NOVINY 13:00 Medicopter 117 I. - Pilot [i] 15:00 Vojna slov [i] 15:40 Páli vám to? [i] 16:20 Panelák - Štart II. série! 94 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 95 [i] 20:45 Škaredá Katka 9 [i] 21:50 SHARK I. 19 [i] 22:45 De Facto [i] 23:30 Nočné kino: Kóma [i] 01:30 KRIMI NOVINY 01:55 SHARK I. 19 [i] 02:35 Škaredá Katka 9 [i] 03:30 Lovkyňa tajomstiev III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 5/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 1/5 [i] 09:30 Dispečer 1/9 [i] 10:40 Cesta, která vede nikam [i] 11:40 Melouch [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 1/32 [i] 14:35 Praštěná holka II 15/22 [i] 15:00 Let 29 23/30 [i] 15:25 Simpsonovi XVI 3/21 [i] 15:50 Aneta 6/6 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Popelivka sibiřská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 1/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:20 Retro [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Rozvrat [i] 00:35 McLeodovy dcery VI 1/32 [i] 01:15 Film o filmu: Solaris [i] 01:30 Na cestě po Gobi [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Toulavá kamera [i] 10:05 Horáčtí muzikanti [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Černá Fortuna [i] 14:00 ZOO Liberec [i] 14:15 Christian Hosoi: Vycházející slunce [i] 16:00 Síla umění: Turner 4/8 [i] 16:55 Tipsport Hockey Cup [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVI 3/21 [i] 20:00 Krajiny světla - fotograf Ondřej Knoll [i] 20:30 Manon od pramene [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Notes [i] 23:55 VEČER NA TÉMA... Ve dvou se to lépe táhne [i] 01:55 Dny teroru [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:35 Sváteční slovo metropolity [i] 03:40 Znamení a rituály [i] 03:55 Světci a svědci [i] 04:05 Cesty víry [i] 04:30 Křesťanský magazín [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XII 2 [i] 09:30 Julie, žena s tajemstvím 1/2 [i] 11:35 Ulice 217 [i] 12:20 Léa Parker II 5 [i] 13:15 Dva z Queensu V 1 [i] 13:45 Raymonda má každý rád VII 2 [i] 14:15 Gilmorova děvčata III 15 [i] 15:10 Ztraceni III 16 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V 8 [i] 18:30 Ulice 963, 964 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 45 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 1 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Čelisti 2 [i] 01:00 Taxík II 2 [i] 01:45 Novashopping 02:20 DO-RE-MI [i] 03:00 Áčko [i] 04:20 Juanin zázrak 108 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Malá mořská víla 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 2 [i] 07:30 Will & Grace II 17 [i] 08:00 Přátelé V 15 [i] 08:30 Knight Rider III 9 [i] 09:30 Sedmé nebe VII 17 [i] 10:30 Klinika I 7 [i] 11:30 Diagnóza vražda VII 12 [i] 12:30 Chůva k pohledání II 18 [i] 13:05 Policie - New York 7 [i] 14:05 Bostonská střední I 1 [i] 15:05 Will & Grace II 18 [i] 15:35 Drzá Jordan V 20 [i] 16:35 Komisař Rex IV 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 1 [i] 21:15 Co je šeptem... [i] 23:25 Sběratelé kostí I 9 [i] 00:20 Případ pro dva V 39 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín I 5 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Motorismus [i] 13:30 Motorismus [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Expert na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 11:00 Vzestup [i] 13:00 Dotek anděla III 28 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 15:00 Expert na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla III 28 [i] 18:00 Život v buši III 2 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 6/6 [i] 20:00 Drzá Jordan III 2 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 23:00 Drzá Jordan III 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 00:01 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Klima, počasí, katastrofy 2/5 [i] 06:00 Legendární pláže: Bondi [i] 06:35 Prostá linie - Keith Haring [i] 07:10 Království divočiny 2/6 [i] 08:10 Sousedé ve válce 3/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 4/32 [i] 09:10 Svatba na obzoru 3/11 [i] 09:45 Svatba na obzoru 4/11 [i] 10:20 Mars na obzoru 2/6 [i] 11:20 Skryté možnosti 3/26 [i] 11:50 Skryté možnosti 4/26 [i] 12:20 Design a designéři 6/13 [i] 12:35 Sousedé ve válce 3/32 [i] 13:05 Sousedé ve válce 4/32 [i] 13:35 Cesta za přírodními poklady 2/7 [i] 14:40 Legendární pláže: Bondi [i] 15:15 Prostá linie - Keith Haring [i] 15:50 Mars na obzoru 2/6 [i] 16:50 Skryté možnosti 3/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 4/26 [i] 17:50 Design a designéři 6/13 [i] 18:05 Limity měst 7/13 [i] 18:25 Království divočiny 2/6 [i] 19:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 3/42 [i] 19:50 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 4/42 [i] 20:20 Proč je to tak? 11/27 [i] 21:15 Design a designéři 6/13 [i] 21:30 Mars na obzoru 2/6 [i] 22:25 Limity měst 7/13 [i] 22:40 Válečné námořnictvo 3/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 4/13 [i] 23:45 Dávní bohové 3/6 [i] 00:15 Dávní bohové 4/6 [i] 00:50 Klima, počasí, katastrofy 3/5 [i] 01:20 Klima, počasí, katastrofy 4/5 [i] 01:50 Komunismus - historie jedné iluze 2/3 [i] 02:50 Toulky Maďarskem 3/13 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 4/13 [i] 03:55 Panika [i] 04:55 Klima, počasí, katastrofy 3/5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Občan Havel [i] 08:05 Před kamerou 36 [i] 08:35 Agent v sukni 2 [i] 10:10 Zbožňuju prachy! [i] 11:35 Marie [i] 13:00 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 13:30 Tsunami: Následky 1 [i] 15:05 Škvára [i] 16:50 Nepřemožitelný [i] 18:30 V dobrém i zlém [i] 20:00 Tři dolary [i] 22:00 Bestiář [i] 23:55 Její případ [i] 02:00 Tři dolary [i] 04:00 Bestiář [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Základ rodiny [i] 11:40 Žena ve vodě [i] 13:25 Měsíc a hvězdy [i] 15:05 Dvanáct do tuctu 2 [i] 16:40 Oko delfína [i] 18:20 Árijský pár [i] 20:15 X-Men [i] 22:00 Shottas - Jamajský gang [i] 23:35 Flight Of The Conchords : Bret se vzdává snu 2 [i] 00:05 Flight Of The Conchords : Přepadení 3 [i] 00:35 X-Men [i] 02:20 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.