Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Cestoviny [i] 05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 37-38/40 [i] 06:45 Duck Dodgers II. 21-22/26 [i] 07:30 Scooby Doo, kde si?! II. 3/8 [i] 08:00 Obušok, z vreca von! [i] 09:15 Herkules VI. 6-7/8 [i] 11:00 Tuxedo [i] 13:00 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 14:35 Únos v raji [i] 16:25 Prúd času [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Obsluhoval som anglického kráľa [i] 22:50 Absolútna moc [i] 01:15 Hellraiser: Vyslanec pekla [i] 02:50 Adamovo tajomstvo [i] 04:30 PROMINENTI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Postav dom, zasaď strom [i] 05:25 Vražedný ľad [i] 06:15 Pocoyo I. 24/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 24/26 [i] 06:50 Aladin 18/65 [i] 07:10 Gumkáči 50/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 16/26 [i] 08:00 Elá hop [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 ZOO-naopak [i] 09:10 Princ William [i] 10:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 13/20 [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 James Bond:Diamanty sú večné [i] 15:00 Film o filme: Kameňák [i] 15:20 Tucet špinavcov: Osudná misia [i] 16:55 Pošta pre teba [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Milady [i] 22:25 Robocop 3 [i] 00:15 Inšpektor Morse 22/33 [i] 02:00 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Nanotechnológia [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:40 Správy STV [i] 08:00 Udalosti ČT [i] 08:35 Farmárska revue [i] 08:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:15 Magazín o lietaní [i] 09:45 Keď príde september [i] 10:15 5000 rokov čínskej civilizácie 11/12 [i] 11:15 Háčkovaný svet [i] 11:40 Zlatý kolovrátok [i] 12:55 Lusk(a nie?) - Päť minút po dvanástej [i] 14:00 To sme my, opice 6/14 [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Československý filmový týždenník [i] 14:50 Folklórne festivaly [i] 15:50 To je váš prípad,Šetaffy [i] 16:55 Križovatky [i] 17:20 Pátranie po Féničanoch [i] 18:20 Obrazy viery [i] 18:45 Luxusné hotely sveta 14/15 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 Večer s Magdou Vášáryovou [i] 21:40 Demeterovci [i] 23:05 Mojich sedem divov [i] 23:35 Obrazy viery [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Pátranie po Féničanoch [i] 01:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Pobrežná hliadka V. [i] 05:45 Nebezpečné sopky [i] 06:35 Myška v prérii [i] 07:00 Pinocchio [i] 07:30 Malí rytieri II. [i] 07:55 Argai [i] 08:25 Zabijácke inštinkty [i] 09:20 Blízko smrti [i] 11:20 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:35 Mor 1,2/2 [i] 16:30 Opica na snehu [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák - Finále I. série! 93/93 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 21:45 C. S. I. : Kriminálka New York III. 22 [i] 22:30 Prison Break: Útek z väzenia 17,18 [i] 00:25 Nočné kino: Duševná slepota [i] 02:15 Volajú ma Earl I. [i] 03:45 Angličanka a vojvoda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 05:10 O češtině [i] 05:25 U nás v Evropě [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pihulka a Kaňka 4/6 [i] 06:25 Mumínci 22/26 [i] 06:45 Včelka Mája [i] 07:10 Raníček s Dádou 07:25 Hádavá pohádka [i] 08:05 Teď vedou babička s dědou [i] 08:10 Hodina zpěvu [i] 08:55 Knížka do batůžku [i] 09:00 Pohádka z šafránové louky [i] 09:35 Zpívánky [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Útěk do Budína 5/5 [i] 11:55 Nenechte si ujít [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Róza, strážné strašidlo [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo metropolity Kryštofa [i] 14:55 Škola základ života [i] 16:25 Zatopené osudy 4/13 [i] 16:45 Divnopis - Bošilec [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 9/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Jedna ruka netleská [i] 21:45 168 hodin [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 23:45 Zprávy 23:50 Branky, body, vteřiny 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Huff II 8/13 [i] 01:00 Uvolněte se, prosím [i] 01:45 Martin Frič, klasik českého filmu [i] 02:40 V peřejích Sun Kosi [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Počesku [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou Panýrkovou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Nenechte si ujít [i] 07:15 City Folk - Kodaň 07:40 Postřehy odjinud [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Lubomíra Lipského [i] 09:10 Hledání ztraceného času 2 [i] 09:30 Po hladině [i] 09:45 Mosty nadějí [i] 10:45 MS motocyklů 2008 San Marino [i] 12:00 MS motocyklů 2008 San Marino [i] 13:20 Tahače 2008 – Nürnburgring [i] 13:30 Po Karlově mostě s prof. [i] 13:45 MS motocyklů 2008 San Marino [i] 15:00 Trochu více Nemocnice [i] 16:00 Znamení a rituály [i] 16:10 Světci a svědci [i] 16:25 Souboj na slunci [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 18. hudební slavnosti Emy Destinové [i] 19:15 S. Joplin: Ragtime č. 1 a 2 [i] 19:25 Věž inženýra Eiffela [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Ve dvou se to lépe táhne [i] 22:00 Fresh Film Fest 2008 [i] 22:10 Na plovárně se Svatoplukem Svobodou [i] 22:35 Padlé ženy [i] 00:30 Chick Corea & Origin [i] 01:35 La Boudeuse: Objevování mořských národů 4/8 [i] 02:30 Kamera na cestách: Ostrovy snů 2/4 [i] 03:20 Zatopené osudy 4/13 [i] 03:40 Krásný ztráty [i] 04:05 Věž inženýra Eiffela [i] 04:40 Nebojte se hlíny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Novashopping 05:55 Kamarádi z lesa 2 [i] 06:10 W.I.T.C.H. 50 [i] 06:35 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:25 Batman vítězí 10 [i] 07:50 Sue Thomas: Agentka FBI II 12 [i] 08:50 Mach a Šebestová, k tabuli! [i] 10:10 Malý pitaval z velkého města 5 [i] 11:10 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 13:05 Láskou praštěná [i] 15:05 Ztraceni v 8:15 [i] 15:25 Junior [i] 17:40 Marečku, podejte mi pero! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ulice: Velká trojka [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Ztraceni IV 1 [i] 23:05 24 hodin IV 14 [i] 00:00 Dívka na telefon [i] 01:45 Útěk z vězení 5 [i] 02:35 Novashopping 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 14 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 12 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Scooby Doo a 13 duchů 13 [i] 08:00 Přátelé V 13 [i] 08:25 Nascar - Nejslavnější závody světa [i] 09:25 Svět 2008 [i] 09:55 Důkaz na dosah 1 [i] 10:55 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Osudný svah v Aspenu [i] 16:20 Dobrý synek [i] 18:05 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:10 Zemřít mladý [i] 23:25 Vzpoura v Bílém domě [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Jets - Život na hraně 12 [i] 03:45 Nedělní partie [i] 04:40 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 23:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 10:00 Záchranná služba [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 14:00 Christyin návrat [i] 16:00 Neorané pole [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Život v buši III 2 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 6/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Tajemství mého muže [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 8/25 [i] 06:00 Vojenská tajemství 3/4 [i] 07:05 Vojenská tajemství 4/4 [i] 08:10 Coxy na dovolené 35/40 [i] 08:45 Coxy na dovolené 36/40 [i] 09:15 Kalahari - život na hraně [i] 10:20 Krugerův národní park [i] 11:25 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 12:30 Postav si svou kuchyň 5/6 [i] 13:00 Postav si svou kuchyň 6/6 [i] 13:30 Závod vikingských lodí 2/2 [i] 14:35 Chůvy divočiny 19/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 20/20 [i] 15:45 Sancho - vydří sirotek [i] 16:50 Pouto mezi dvojčaty [i] 17:55 Maminka stávkuje 9/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 10/25 [i] 19:10 Piráti silnic 3/10 [i] 19:40 Piráti silnic 4/10 [i] 20:10 Dítě génius 2/2 [i] 21:05 Svobodné duše širých moří [i] 21:40 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 [i] 22:40 Závěrečná bitva [i] 23:45 Forenzní laboratoř [i] 00:35 Vzhůru do středozemí 13/25 [i] 01:05 Vzhůru do středozemí 14/25 [i] 01:35 Vzhůru do středozemí 15/25 [i] 02:05 Vzhůru do středozemí 16/25 [i] 02:35 Toulky Maďarskem 9/13 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 10/13 [i] 03:40 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 04:50 Toulky Maďarskem 9/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Casino Royale [i] 08:25 Trenérka [i] 10:10 Divoký Stomp [i] 12:05 Jen trošku štěstí [i] 13:45 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:20 Ghost Rider [i] 17:10 Casino Royale [i] 19:30 Před kamerou 36 [i] 20:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:45 Děsnej doják [i] 00:05 Na stojáka 44 [i] 00:35 Chlapi z karavanů [i] 02:10 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 03:40 Před kamerou 36 [i] 04:10 Z úst do úst [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Let's Dance [i] 09:45 Před kamerou 35 [i] 10:15 Ellis na cestě ke štěstí [i] 11:55 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 13:25 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 13:55 Královna koření [i] 15:30 Má první svatba [i] 17:00 Transakce století [i] 18:40 Let's Dance [i] 20:20 Tráva je zlatej důl [i] 22:00 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 23:35 Tudorovci 9 [i] 00:25 Tudorovci 10 [i] 01:20 Škola svádění [i] 03:00 Ničemové [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.