Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Cestoviny [i] 05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 37-38/40 [i] 06:45 Duck Dodgers II. 21-22/26 [i] 07:30 Scooby Doo, kde si?! II. 3/8 [i] 08:00 Obušok, z vreca von! [i] 09:15 Herkules VI. 6-7/8 [i] 11:00 Tuxedo [i] 13:00 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 14:35 Únos v raji [i] 16:25 Prúd času [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Obsluhoval som anglického kráľa [i] 22:50 Absolútna moc [i] 01:15 Hellraiser: Vyslanec pekla [i] 02:50 Adamovo tajomstvo [i] 04:30 PROMINENTI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Postav dom, zasaď strom [i] 05:25 Vražedný ľad [i] 06:15 Pocoyo I. 24/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 24/26 [i] 06:50 Aladin 18/65 [i] 07:10 Gumkáči 50/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 16/26 [i] 08:00 Elá hop [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 ZOO-naopak [i] 09:10 Princ William [i] 10:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 13/20 [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 James Bond:Diamanty sú večné [i] 15:00 Film o filme: Kameňák [i] 15:20 Tucet špinavcov: Osudná misia [i] 16:55 Pošta pre teba [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Milady [i] 22:25 Robocop 3 [i] 00:15 Inšpektor Morse 22/33 [i] 02:00 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Nanotechnológia [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:40 Správy STV [i] 08:00 Udalosti ČT [i] 08:35 Farmárska revue [i] 08:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:15 Magazín o lietaní [i] 09:45 Keď príde september [i] 10:15 5000 rokov čínskej civilizácie 11/12 [i] 11:15 Háčkovaný svet [i] 11:40 Zlatý kolovrátok [i] 12:55 Lusk(a nie?) - Päť minút po dvanástej [i] 14:00 To sme my, opice 6/14 [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Československý filmový týždenník [i] 14:50 Folklórne festivaly [i] 15:50 To je váš prípad,Šetaffy [i] 16:55 Križovatky [i] 17:20 Pátranie po Féničanoch [i] 18:20 Obrazy viery [i] 18:45 Luxusné hotely sveta 14/15 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 Večer s Magdou Vášáryovou [i] 21:40 Demeterovci [i] 23:05 Mojich sedem divov [i] 23:35 Obrazy viery [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Pátranie po Féničanoch [i] 01:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Pobrežná hliadka V. [i] 05:45 Nebezpečné sopky [i] 06:35 Myška v prérii [i] 07:00 Pinocchio [i] 07:30 Malí rytieri II. [i] 07:55 Argai [i] 08:25 Zabijácke inštinkty [i] 09:20 Blízko smrti [i] 11:20 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:35 Mor 1,2/2 [i] 16:30 Opica na snehu [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák - Finále I. série! 93/93 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 21:45 C. S. I. : Kriminálka New York III. 22 [i] 22:30 Prison Break: Útek z väzenia 17,18 [i] 00:25 Nočné kino: Duševná slepota [i] 02:15 Volajú ma Earl I. [i] 03:45 Angličanka a vojvoda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 05:10 O češtině [i] 05:25 U nás v Evropě [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pihulka a Kaňka 4/6 [i] 06:25 Mumínci 22/26 [i] 06:45 Včelka Mája [i] 07:10 Raníček s Dádou 07:25 Hádavá pohádka [i] 08:05 Teď vedou babička s dědou [i] 08:10 Hodina zpěvu [i] 08:55 Knížka do batůžku [i] 09:00 Pohádka z šafránové louky [i] 09:35 Zpívánky [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Útěk do Budína 5/5 [i] 11:55 Nenechte si ujít [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Róza, strážné strašidlo [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo metropolity Kryštofa [i] 14:55 Škola základ života [i] 16:25 Zatopené osudy 4/13 [i] 16:45 Divnopis - Bošilec [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 9/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Jedna ruka netleská [i] 21:45 168 hodin [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 23:45 Zprávy 23:50 Branky, body, vteřiny 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Huff II 8/13 [i] 01:00 Uvolněte se, prosím [i] 01:45 Martin Frič, klasik českého filmu [i] 02:40 V peřejích Sun Kosi [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Počesku [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou Panýrkovou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Nenechte si ujít [i] 07:15 City Folk - Kodaň 07:40 Postřehy odjinud [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Lubomíra Lipského [i] 09:10 Hledání ztraceného času 2 [i] 09:30 Po hladině [i] 09:45 Mosty nadějí [i] 10:45 MS motocyklů 2008 San Marino [i] 12:00 MS motocyklů 2008 San Marino [i] 13:20 Tahače 2008 – Nürnburgring [i] 13:30 Po Karlově mostě s prof. [i] 13:45 MS motocyklů 2008 San Marino [i] 15:00 Trochu více Nemocnice [i] 16:00 Znamení a rituály [i] 16:10 Světci a svědci [i] 16:25 Souboj na slunci [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 18. hudební slavnosti Emy Destinové [i] 19:15 S. Joplin: Ragtime č. 1 a 2 [i] 19:25 Věž inženýra Eiffela [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Ve dvou se to lépe táhne [i] 22:00 Fresh Film Fest 2008 [i] 22:10 Na plovárně se Svatoplukem Svobodou [i] 22:35 Padlé ženy [i] 00:30 Chick Corea & Origin [i] 01:35 La Boudeuse: Objevování mořských národů 4/8 [i] 02:30 Kamera na cestách: Ostrovy snů 2/4 [i] 03:20 Zatopené osudy 4/13 [i] 03:40 Krásný ztráty [i] 04:05 Věž inženýra Eiffela [i] 04:40 Nebojte se hlíny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Novashopping 05:55 Kamarádi z lesa 2 [i] 06:10 W.I.T.C.H. 50 [i] 06:35 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:25 Batman vítězí 10 [i] 07:50 Sue Thomas: Agentka FBI II 12 [i] 08:50 Mach a Šebestová, k tabuli! [i] 10:10 Malý pitaval z velkého města 5 [i] 11:10 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 13:05 Láskou praštěná [i] 15:05 Ztraceni v 8:15 [i] 15:25 Junior [i] 17:40 Marečku, podejte mi pero! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ulice: Velká trojka [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Ztraceni IV 1 [i] 23:05 24 hodin IV 14 [i] 00:00 Dívka na telefon [i] 01:45 Útěk z vězení 5 [i] 02:35 Novashopping 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 14 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 12 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Scooby Doo a 13 duchů 13 [i] 08:00 Přátelé V 13 [i] 08:25 Nascar - Nejslavnější závody světa [i] 09:25 Svět 2008 [i] 09:55 Důkaz na dosah 1 [i] 10:55 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Osudný svah v Aspenu [i] 16:20 Dobrý synek [i] 18:05 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:10 Zemřít mladý [i] 23:25 Vzpoura v Bílém domě [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Jets - Život na hraně 12 [i] 03:45 Nedělní partie [i] 04:40 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 23:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 10:00 Záchranná služba [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 14:00 Christyin návrat [i] 16:00 Neorané pole [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Život v buši III 2 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 6/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Tajemství mého muže [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 8/25 [i] 06:00 Vojenská tajemství 3/4 [i] 07:05 Vojenská tajemství 4/4 [i] 08:10 Coxy na dovolené 35/40 [i] 08:45 Coxy na dovolené 36/40 [i] 09:15 Kalahari - život na hraně [i] 10:20 Krugerův národní park [i] 11:25 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 12:30 Postav si svou kuchyň 5/6 [i] 13:00 Postav si svou kuchyň 6/6 [i] 13:30 Závod vikingských lodí 2/2 [i] 14:35 Chůvy divočiny 19/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 20/20 [i] 15:45 Sancho - vydří sirotek [i] 16:50 Pouto mezi dvojčaty [i] 17:55 Maminka stávkuje 9/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 10/25 [i] 19:10 Piráti silnic 3/10 [i] 19:40 Piráti silnic 4/10 [i] 20:10 Dítě génius 2/2 [i] 21:05 Svobodné duše širých moří [i] 21:40 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 [i] 22:40 Závěrečná bitva [i] 23:45 Forenzní laboratoř [i] 00:35 Vzhůru do středozemí 13/25 [i] 01:05 Vzhůru do středozemí 14/25 [i] 01:35 Vzhůru do středozemí 15/25 [i] 02:05 Vzhůru do středozemí 16/25 [i] 02:35 Toulky Maďarskem 9/13 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 10/13 [i] 03:40 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 04:50 Toulky Maďarskem 9/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Casino Royale [i] 08:25 Trenérka [i] 10:10 Divoký Stomp [i] 12:05 Jen trošku štěstí [i] 13:45 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:20 Ghost Rider [i] 17:10 Casino Royale [i] 19:30 Před kamerou 36 [i] 20:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:45 Děsnej doják [i] 00:05 Na stojáka 44 [i] 00:35 Chlapi z karavanů [i] 02:10 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 03:40 Před kamerou 36 [i] 04:10 Z úst do úst [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Let's Dance [i] 09:45 Před kamerou 35 [i] 10:15 Ellis na cestě ke štěstí [i] 11:55 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 13:25 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 13:55 Královna koření [i] 15:30 Má první svatba [i] 17:00 Transakce století [i] 18:40 Let's Dance [i] 20:20 Tráva je zlatej důl [i] 22:00 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 23:35 Tudorovci 9 [i] 00:25 Tudorovci 10 [i] 01:20 Škola svádění [i] 03:00 Ničemové [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Winnipeg postúpil do 2. kola, Philadelphia sa ešte udržala v hre
Ilustračná snímka.

NBA: Indiana otočila duel s Clevelandom, James sa zapísal do histórie
Útočník Clevelandu Cavaliers LeBron James.

Sporting CP narazí vo finále UEFA Futsal Cup-u na Movistar Inter FS
Ilustračná fotografia.

Vo finále Európskej ligy v basketbale narazí Šopron na Jekaterinburg
Vo finále basketbalovej Európskej ligy žien na seba narazia UMMC Jekaterinburg a domáci Šopron BsK. Jekaterinburg zvíťazil v prvom piatkovom semifinále v ...

Aktuálne správy

Sobota bude nádherná, teploty na slnku budú atakovať tridsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty dosiahnu 20 až 25 stupňov Celzia.

Bratislava otvorí obyvateľom i návštevníkom cez víkend svoje brány
Ilustračná snímka.

Pri letisku v Bratislave otvorili vyhliadku na fotenie lietadiel, je prístupná aj pre cyklistov
Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vytvorilo v blízkosti dráhy 31 vyhliadku pre pozorovanie príletov a odletov lietadiel. Nachádza sa za plotom letiska a je určená pre verejnosť, rodiny s deťmi a ...

SaS chce občanom umožniť voliť aj na veľvyslanectvách v zahraničí
Ilustračná snímka.

Pri fotení vo Vysokých Tatrách sa pádom z chodníka zranil turista
Ilustračná fotografia.

Na cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a Hniezdne sa opäť pracuje
Na výstavbe takmer štyri kilometre dlhej cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a obec Hniezdne sa opäť pracuje. Ide o jeden z úsekov vybudovaných v rámci druhej etapy ...

Trnavské divadlo uvádza v slovenskej premiére hru Rodinný parlament
GIlustračná snímka.

V Nemecku vyhodia ročne 18 miliónov ton potravín. WWF vyzýva na zmenu
Nemecká pobočka Svetového fondu na ochranu prírody (WWF) vyzvala v piatok na vytvorenie a prijatie národnej stratégie pre zníženie potravinového odpadu v Nemecku, ktorý podľa ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.