Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Cesta do praveku [i] 07:25 H2O: Stačí pridať vodu 8/26 [i] 08:00 Malí obri [i] 10:00 Priatelia VIII. 23-24/24 [i] 10:55 Muž, ktorý vedel príliš málo [i] 12:45 The Cheetah Girls [i] 14:35 Mušketieri na Harleyoch [i] 16:15 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Tuxedo [i] 22:10 Okrsok 13 [i] 23:50 Astronautova žena [i] 01:55 Najhľadanejší v Malibu [i] 03:30 Víchrica [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Svet v obrazoch [i] 05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 13/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 23/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 23/26 [i] 06:45 Aladin 17/65 [i] 07:10 Gumkáči 49/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 15/26 [i] 08:00 Hannah Montana I. 20/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Letná láska 15/26 [i] 09:50 Letná láska 16/26 [i] 10:20 Večne nespokojní II. 23/28 [i] 11:05 Vražedný ľad [i] 11:55 Motormagazín [i] 12:25 Postav dom, zasaď strom [i] 13:00 Podivné dedičstvo [i] 15:05 Tucet špinavcov: Smrteľná misia [i] 16:45 Čas pre vraždu [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:40 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:35 Cudzie srdce [i] 23:00 Undertow [i] 00:35 Nebezpečne krásna [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:05 Záhady SK [i] 04:30 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 TKN [i] 08:55 Cesta na krvavé pole [i] 10:20 Následky vojen [i] 11:15 Televíkend [i] 11:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 12:15 Cookie.sk [i] 12:30 Dizajn 1/17 [i] 13:00 Magazín o lietaní [i] 13:25 Tempo [i] 13:40 Halali [i] 14:10 Severné Anglicko [i] 14:55 Bože nedaj láske zahynúť [i] 15:40 Koniec veľkých prázdnin 6/6 [i] 17:10 Farmárska revue [i] 17:30 Olympijský magazín [i] 18:00 V hodine strachu [i] 18:50 To sme my, opice 6/14 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 11/12 [i] 21:00 Kremnické gagy [i] 21:45 Ríša parazitov [i] 23:30 Powaqqatsi [i] 01:05 Zbrane, mikróby a oceľ 3/3 [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:35 Motormagazín [i] 03:05 Severné Anglicko [i] 03:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Príbeh z prérie 2 [i] 06:45 Maigret 54 [i] 08:30 Myška v prérii [i] 08:55 Pinocchio [i] 09:25 Malí rytieri II. [i] 09:50 Argai [i] 10:20 Big Ben 6/6 [i] 12:10 Ako sa stavia sen [i] 13:00 FBI oddelenie 13/13 [i] 13:50 Otcov syn [i] 15:50 Klub zneuctených [i] 17:40 Panelák 91,92 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Modrý blesk [i] 22:00 Letné kino: Honba na Šakala [i] 00:25 Čistá duša [i] 02:50 Volajú ma Earl I. [i] 03:35 Modrý Blesk [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Napříč světem [i] 05:55 Návštěva u paní Tussaudové [i] 06:15 Mumínci 22/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 52/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 24/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe [i] 08:15 Trable na druhou [i] 09:35 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Alenka v říši divů [i] 11:20 Večer v ráji [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 4/13 [i] 13:30 Dobrá rada nad zlato [i] 13:55 Podivuhodný svět [i] 14:20 Film o filmu - Jedna ruka netleská [i] 14:35 Okouzlení VIII 42/54 [i] 15:30 De-Lovely [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Kde padají hvězdy 3/7 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Velký případ [i] 21:45 Nenechte si ujít [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:05 El Dorado [i] 00:10 Mrtvá zóna [i] 01:50 13. komnata Věry Martinové [i] 02:20 Pošta pro tebe - Návraty [i] 03:10 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:50 Bolkoviny [i] 04:40 American Art ze sbírky Goetz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Střípky času [i] 05:15 Zpět k pramenům [i] 05:35 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:40 Básník Antonín Sova [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Pravda o výbuchu sopky Krakatoa [i] 09:20 Nenechte si ujít [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Bylo jich pět [i] 11:40 Jak se žije mužům na bláznivých kolech [i] 11:55 Simpsonovi XVI 1/21 [i] 12:15 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:40 Sabotáž [i] 13:05 Morcheeba: Live in Brixton [i] 14:00 Kinobox [i] 14:25 Hrdinové letu 93 [i] 16:05 Kamera na cestách: Kočovníci moří [i] 17:05 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 18:00 O češtině [i] 18:20 Po Karlově mostě s prof. [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 B. Martinů: Podivuhodný let [i] 19:20 Karel Růžička: Suite for String Quartet [i] 19:35 Simpsonovi XVI 1/21 [i] 20:00 Mydlibaba [i] 21:00 Jdu, nevím kam, ale těším se [i] 21:55 Mosty nadějí [i] 22:55 Fresh Film Fest 2008 [i] 23:05 Noc s Andělem [i] 00:35 Dvorana Porty 92 [i] 01:25 Mezi proudy [i] 02:20 Vertigo Quintet [i] 03:10 Na plný pecky [i] 03:45 ČT Live - Michal Prokop & hosté [i] 04:45 Grotesky [i] 04:55 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Kamarádi z lesa 1 [i] 06:10 W.I.T.C.H. 49 [i] 06:30 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:25 Batman vítězí 9 [i] 07:45 Báječní lidé 3 [i] 08:40 Vteřiny před katastrofou II 9 [i] 09:45 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Třináctý revír [i] 14:05 Královská garda [i] 15:55 Kokosy na sněhu [i] 17:50 Vinnetou 3: Poslední výstřel [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:20 Kongo [i] 00:25 Akce nemluvně [i] 02:40 Novashopping 03:10 Český bodygard [i] 04:20 Lenssen & spol. 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 13 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 11 [i] 07:25 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 11 [i] 08:05 Přátelé V 12 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 190 [i] 09:55 M*A*S*H 191 [i] 10:30 Helicops II 7 [i] 11:35 Amerika hledá topmodelku III 13 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 1 [i] 13:35 Vraždy v Midsomeru VII 3 [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 West Ham United - Blackburn Rovers [i] 18:10 Můžu u vás přespat? [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 5 proti 5 Večer plný hvězd [i] 21:20 Vodní svět [i] 00:00 Městská legenda - Poslední záběr [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Komisařka Diana Carrová 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 11:00 Volejbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda mezi přáteli [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 10:00 Podivné dítě [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 14:00 Skandál v Čechách [i] 16:00 Náš dům [i] 18:00 Obyčejná žena [i] 20:00 McBride: Padlý anděl [i] 22:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 00:00 Hrátky s nebezpečím [i] 02:00 Obyčejná žena [i] 04:00 Vražda mezi přáteli [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 06:00 Vojenská tajemství 1/4 [i] 07:05 Vojenská tajemství 2/4 [i] 08:10 Věk vodíku [i] 09:20 Země krásná neznámá 7/8 [i] 10:25 Země krásná neznámá 8/8 [i] 11:30 Velká čínská zeď 2/2 [i] 12:35 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 13:05 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 13:35 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 14:40 Chůvy divočiny 17/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 18/20 [i] 15:45 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 16:50 Na úvěr 26/26 [i] 17:20 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 17:55 Maminka stávkuje 7/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 8/25 [i] 19:15 Piráti silnic 1/10 [i] 19:45 Piráti silnic 2/10 [i] 20:15 Ekologické časované bomby [i] 20:50 Dítě génius 1/2 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 22:40 Nálet na Darwin [i] 23:40 Márnice [i] 00:30 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 01:30 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 02:30 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 03:35 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:10 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:45 Maminka stávkuje 7/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Co způsobil Winn-Dixie [i] 07:45 Před kamerou 35 [i] 08:20 Rebelka [i] 10:00 Happy Feet [i] 11:45 Mořská panna, Aquamarine [i] 13:25 Poslední den na obzoru [i] 14:55 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 15:20 Někdo jiný [i] 16:35 Hospodská láska [i] 18:05 Góóól! II [i] 20:00 Happy Feet [i] 21:45 Růžový panter [i] 23:15 Krvavý diamant [i] 01:35 Lookout [i] 03:10 Před kamerou 35 [i] 03:45 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Godzilla [i] 10:20 Polibte nevěstu [i] 12:00 Bloudící duše [i] 13:50 Univerzální uklízečka [i] 15:35 Rodinný chaos [i] 17:05 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 18:20 Godzilla [i] 20:35 Velký maturitní mejdan [i] 22:00 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 23:40 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 01:10 Konečná verze [i] 02:45 Zachraňte Jimmyho [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.