TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Cesta do praveku [i] 07:25 H2O: Stačí pridať vodu 8/26 [i] 08:00 Malí obri [i] 10:00 Priatelia VIII. 23-24/24 [i] 10:55 Muž, ktorý vedel príliš málo [i] 12:45 The Cheetah Girls [i] 14:35 Mušketieri na Harleyoch [i] 16:15 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Tuxedo [i] 22:10 Okrsok 13 [i] 23:50 Astronautova žena [i] 01:55 Najhľadanejší v Malibu [i] 03:30 Víchrica [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Svet v obrazoch [i] 05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 13/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 23/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 23/26 [i] 06:45 Aladin 17/65 [i] 07:10 Gumkáči 49/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 15/26 [i] 08:00 Hannah Montana I. 20/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Letná láska 15/26 [i] 09:50 Letná láska 16/26 [i] 10:20 Večne nespokojní II. 23/28 [i] 11:05 Vražedný ľad [i] 11:55 Motormagazín [i] 12:25 Postav dom, zasaď strom [i] 13:00 Podivné dedičstvo [i] 15:05 Tucet špinavcov: Smrteľná misia [i] 16:45 Čas pre vraždu [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:40 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:35 Cudzie srdce [i] 23:00 Undertow [i] 00:35 Nebezpečne krásna [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:05 Záhady SK [i] 04:30 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 TKN [i] 08:55 Cesta na krvavé pole [i] 10:20 Následky vojen [i] 11:15 Televíkend [i] 11:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 12:15 Cookie.sk [i] 12:30 Dizajn 1/17 [i] 13:00 Magazín o lietaní [i] 13:25 Tempo [i] 13:40 Halali [i] 14:10 Severné Anglicko [i] 14:55 Bože nedaj láske zahynúť [i] 15:40 Koniec veľkých prázdnin 6/6 [i] 17:10 Farmárska revue [i] 17:30 Olympijský magazín [i] 18:00 V hodine strachu [i] 18:50 To sme my, opice 6/14 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 11/12 [i] 21:00 Kremnické gagy [i] 21:45 Ríša parazitov [i] 23:30 Powaqqatsi [i] 01:05 Zbrane, mikróby a oceľ 3/3 [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:35 Motormagazín [i] 03:05 Severné Anglicko [i] 03:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Príbeh z prérie 2 [i] 06:45 Maigret 54 [i] 08:30 Myška v prérii [i] 08:55 Pinocchio [i] 09:25 Malí rytieri II. [i] 09:50 Argai [i] 10:20 Big Ben 6/6 [i] 12:10 Ako sa stavia sen [i] 13:00 FBI oddelenie 13/13 [i] 13:50 Otcov syn [i] 15:50 Klub zneuctených [i] 17:40 Panelák 91,92 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Modrý blesk [i] 22:00 Letné kino: Honba na Šakala [i] 00:25 Čistá duša [i] 02:50 Volajú ma Earl I. [i] 03:35 Modrý Blesk [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Napříč světem [i] 05:55 Návštěva u paní Tussaudové [i] 06:15 Mumínci 22/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 52/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 24/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe [i] 08:15 Trable na druhou [i] 09:35 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Alenka v říši divů [i] 11:20 Večer v ráji [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 4/13 [i] 13:30 Dobrá rada nad zlato [i] 13:55 Podivuhodný svět [i] 14:20 Film o filmu - Jedna ruka netleská [i] 14:35 Okouzlení VIII 42/54 [i] 15:30 De-Lovely [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Kde padají hvězdy 3/7 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Velký případ [i] 21:45 Nenechte si ujít [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:05 El Dorado [i] 00:10 Mrtvá zóna [i] 01:50 13. komnata Věry Martinové [i] 02:20 Pošta pro tebe - Návraty [i] 03:10 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:50 Bolkoviny [i] 04:40 American Art ze sbírky Goetz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Střípky času [i] 05:15 Zpět k pramenům [i] 05:35 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:40 Básník Antonín Sova [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Pravda o výbuchu sopky Krakatoa [i] 09:20 Nenechte si ujít [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Bylo jich pět [i] 11:40 Jak se žije mužům na bláznivých kolech [i] 11:55 Simpsonovi XVI 1/21 [i] 12:15 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:40 Sabotáž [i] 13:05 Morcheeba: Live in Brixton [i] 14:00 Kinobox [i] 14:25 Hrdinové letu 93 [i] 16:05 Kamera na cestách: Kočovníci moří [i] 17:05 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 18:00 O češtině [i] 18:20 Po Karlově mostě s prof. [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 B. Martinů: Podivuhodný let [i] 19:20 Karel Růžička: Suite for String Quartet [i] 19:35 Simpsonovi XVI 1/21 [i] 20:00 Mydlibaba [i] 21:00 Jdu, nevím kam, ale těším se [i] 21:55 Mosty nadějí [i] 22:55 Fresh Film Fest 2008 [i] 23:05 Noc s Andělem [i] 00:35 Dvorana Porty 92 [i] 01:25 Mezi proudy [i] 02:20 Vertigo Quintet [i] 03:10 Na plný pecky [i] 03:45 ČT Live - Michal Prokop & hosté [i] 04:45 Grotesky [i] 04:55 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Kamarádi z lesa 1 [i] 06:10 W.I.T.C.H. 49 [i] 06:30 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:25 Batman vítězí 9 [i] 07:45 Báječní lidé 3 [i] 08:40 Vteřiny před katastrofou II 9 [i] 09:45 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Třináctý revír [i] 14:05 Královská garda [i] 15:55 Kokosy na sněhu [i] 17:50 Vinnetou 3: Poslední výstřel [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:20 Kongo [i] 00:25 Akce nemluvně [i] 02:40 Novashopping 03:10 Český bodygard [i] 04:20 Lenssen & spol. 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 13 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 11 [i] 07:25 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 11 [i] 08:05 Přátelé V 12 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 190 [i] 09:55 M*A*S*H 191 [i] 10:30 Helicops II 7 [i] 11:35 Amerika hledá topmodelku III 13 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 1 [i] 13:35 Vraždy v Midsomeru VII 3 [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 West Ham United - Blackburn Rovers [i] 18:10 Můžu u vás přespat? [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 5 proti 5 Večer plný hvězd [i] 21:20 Vodní svět [i] 00:00 Městská legenda - Poslední záběr [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Komisařka Diana Carrová 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 11:00 Volejbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda mezi přáteli [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 10:00 Podivné dítě [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 14:00 Skandál v Čechách [i] 16:00 Náš dům [i] 18:00 Obyčejná žena [i] 20:00 McBride: Padlý anděl [i] 22:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 00:00 Hrátky s nebezpečím [i] 02:00 Obyčejná žena [i] 04:00 Vražda mezi přáteli [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 06:00 Vojenská tajemství 1/4 [i] 07:05 Vojenská tajemství 2/4 [i] 08:10 Věk vodíku [i] 09:20 Země krásná neznámá 7/8 [i] 10:25 Země krásná neznámá 8/8 [i] 11:30 Velká čínská zeď 2/2 [i] 12:35 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 13:05 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 13:35 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 14:40 Chůvy divočiny 17/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 18/20 [i] 15:45 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 16:50 Na úvěr 26/26 [i] 17:20 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 17:55 Maminka stávkuje 7/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 8/25 [i] 19:15 Piráti silnic 1/10 [i] 19:45 Piráti silnic 2/10 [i] 20:15 Ekologické časované bomby [i] 20:50 Dítě génius 1/2 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 22:40 Nálet na Darwin [i] 23:40 Márnice [i] 00:30 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 01:30 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 02:30 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 03:35 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:10 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:45 Maminka stávkuje 7/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Co způsobil Winn-Dixie [i] 07:45 Před kamerou 35 [i] 08:20 Rebelka [i] 10:00 Happy Feet [i] 11:45 Mořská panna, Aquamarine [i] 13:25 Poslední den na obzoru [i] 14:55 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 15:20 Někdo jiný [i] 16:35 Hospodská láska [i] 18:05 Góóól! II [i] 20:00 Happy Feet [i] 21:45 Růžový panter [i] 23:15 Krvavý diamant [i] 01:35 Lookout [i] 03:10 Před kamerou 35 [i] 03:45 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Godzilla [i] 10:20 Polibte nevěstu [i] 12:00 Bloudící duše [i] 13:50 Univerzální uklízečka [i] 15:35 Rodinný chaos [i] 17:05 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 18:20 Godzilla [i] 20:35 Velký maturitní mejdan [i] 22:00 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 23:40 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 01:10 Konečná verze [i] 02:45 Zachraňte Jimmyho [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Poprad prehral v prípravnom stretnutí
Hokejisti tipsportligového HK Poprad prehrali v sobotu v prvom z dvojice prípravných zápasov v Sheffielde s domácimi Steelers 4:7. Druhý vzájomný súboj ...

Polášek a Dodig postúpili do deblového finále v Cincinnati
Filip Polášek, archívna snímka.

Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe
Fínsky pilot motoristickej formuly 1 Kimi Räikkönen vo svojej knihe odhalil, že počas ročníka 2013 bol nepretržite 16 dní pod vplyvom alkoholu. Tridsaťdeväťročný rodák z Espoo v biografii ...

Aktuálne správy

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Medzi Zavarom a Šúrovcami havarovalo auto a začalo horieť, človek vnútri neprežil
Jedna osoba neprežila v nedeľu skoro ráno dopravnú nehodu s následným požiarom osobného auta na ceste zo Zavaru do Šúroviec v okrese Trnava. K nehode vyrážali hasiči z Trnavy, auto bolo v čase ...

Vojenský historik: Povstaleckí letci boli skutoční hrdinovia
Peter Šumichrast, archívne foto.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.