Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Tajomná záhrada [i] 10:45 Princ a Večernica [i] 12:20 Osudové leto [i] 14:20 Hrbáč [i] 16:25 Zápisník jednej lásky [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Dámy alebo nedá mi [i] 22:05 Šerifovia [i] 00:40 Pasca [i] 02:25 Reťaz bláznov [i] 04:00 Prežiť: Obkľúčení žralokmi [i] 04:50 Médium II. 4/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 06:14 Domáci majstri [i] 06:15 Gumkáči 48/52 [i] 06:40 Odvážni Chipmunkovia [i] 07:55 Šimpanz Mookie [i] 09:20 Jeremiah Johnson [i] 11:20 Kapitán Dabač [i] 13:05 Dianine tajomstvá 1/2 [i] 13:50 Providence V. 11/12 [i] 14:40 Bábätká [i] 16:15 Víťazstvo lásky 6/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:40 5 proti 5 [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Návrat Sommersbyho [i] 23:20 Vojnové príbehy [i] 00:50 Americké srdce [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:05 Osudom skúšaní [i] 04:35 Radosť zo života [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Tri želania 9/6 [i] 09:05 Pieseň o sivom holubovi [i] 10:55 Muži z B-17 [i] 11:25 Ushuaia - expedície do prírody [i] 12:15 Veľké záhady [i] 12:45 Tou našou dolinečkou [i] 13:25 Koniec veľkých prázdnin 5/6 [i] 14:25 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 16:10 Vlčie diery [i] 18:15 Televíkend [i] 18:45 Dizajn 1/17 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Následky vojen [i] 20:55 Polícia [i] 21:10 Historická panoráma [i] 21:35 Československý filmový týždenník [i] 22:00 Ako sa Vinco zaťal [i] 23:15 Zbrane, mikróby a oceľ 2/3 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Televíkend [i] 01:10 Polícia [i] 01:20 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Maigret 53 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Nízky prelet [i] 11:10 Tru Calling 20 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 15:40 Miesto činu: Prezradený a predaný [i] 17:40 Panelák 89,90 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Klub zneuctených [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Vraždy podľa predlohy [i] 00:30 Vražedné radovánky [i] 02:00 Kuchynské dôvernosti [i] 02:25 Kto z koho [i] 03:45 Motokros [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Napříč světem [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Pan Duha [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Kytice z Uherskobrodska [i] 09:30 Tajemství pražského orloje [i] 09:45 Náhrdelník melancholie [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 9/9 [i] 10:20 Příště u Vás [i] 11:00 Album [i] 11:45 Strašidla [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Napříč světem [i] 13:30 Člověk v tísni [i] 13:55 McLeodovy dcery V 31/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 22/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 15:25 Taylor má trable 1/26 [i] 15:50 Svět Elmo 16/56 [i] 16:05 Babar 3/26 [i] 16:25 O princezně, která nesměla na slunce [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 10/13 [i] 21:00 13. komnata Věry Martinové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 6/18 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Blanche - Královna zbojníků [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Divnopis - Kolín [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery V 31/32 [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 O poklad Anežky České [i] 03:55 Za krásou okamžiku [i] 04:25 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Fenomén dnes [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Martin Snílek 18/26 [i] 13:25 Aneta 6/6 [i] 13:50 Zlatá Medúza 2007 [i] 14:20 Šikulové [i] 14:40 Sportovci světa: Komunismus a fotbal [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 4/5 [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:15 Muzeum perníku [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Kodaň [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Josef Haydn: Koncert č. 2 G dur pro housle a orchestr. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 22/22 [i] 20:00 Golden League Curych [i] 22:05 Fresh Film Fest 2008 [i] 22:15 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Jan Budař - "klipový král" - uvádí vlastními slovy [i] 00:20 Historky od krbu [i] 00:55 Živě v Montreux: Steve Earle [i] 02:00 Brno 1968: Trosečníci z Kojálu [i] 03:00 Bílá místa [i] 03:15 Evropa dnes [i] 03:45 Muzeum perníku [i] 03:55 Stop - Zpovědi [i] 04:00 Sportovci světa: Komunismus a fotbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 107 [i] 09:30 Jako lovná zvěř [i] 11:25 Julie Lescaut IV 6 [i] 13:10 Léa Parker II 3 [i] 14:15 Gilmorova děvčata III 13 [i] 15:10 Ztraceni III 14 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 19 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 6 [i] 18:40 Dr. House II 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Věž v plamenech [i] 22:05 Skála [i] 00:40 Podezřelé chování [i] 02:05 Útěk z vězení 4 [i] 02:50 Novashopping 03:20 Áčko [i] 04:15 Lenssen & spol. 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:05 Malá mořská víla 2 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 10 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích II 6 [i] 08:20 Will & Grace II 15 [i] 08:45 Přátelé V 11 [i] 09:10 Knight Rider III 7 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 15 [i] 11:05 Klinika I 5 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 10 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 16 [i] 13:25 Policie - New York 5 [i] 14:15 Odpadlík V 21 [i] 15:10 Will & Grace II 16 [i] 15:40 Drzá Jordan V 18 [i] 16:35 Komisař Rex IV 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Vesmírní kovbojové [i] 23:45 Smrtonosná zbraň 4 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Kriminálka Kolín I 3 [i] 04:35 Horečka III 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 10:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 11:00 Pan Muzika [i] 13:00 Dotek anděla III 26 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 15:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 17:00 Dotek anděla III 26 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 22:00 Ve tři ráno [i] 00:00 Loučení se svobodou [i] 02:00 Kolébka lží [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 06:00 Zaměřeno na… 5/6 [i] 07:05 Podmořské safari [i] 08:10 Diamanty [i] 09:15 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 10:20 Úžasná zvířata 4/4 [i] 11:25 Designéři 27/28 [i] 11:55 Designéři 28/28 [i] 12:25 Diamanty [i] 13:30 Vzhůru do středozemí 15/25 [i] 14:00 Vzhůru do středozemí 16/25 [i] 14:30 Zaměřeno na… 5/6 [i] 15:35 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 16:40 Designéři 27/28 [i] 17:10 Designéři 28/28 [i] 17:40 Islandské gejzíry [i] 18:15 Tajgou v tygřích stopách [i] 19:20 Úžasná zvířata 4/4 [i] 20:20 Věk vodíku [i] 21:30 Extrémy kanadského počasí 2/2 [i] 22:25 Limity měst 3/13 [i] 22:40 Jednotky zvláštního určení 2/2 [i] 23:45 Velká čínská zeď 2/2 [i] 00:50 Nevyslyšená varování 7/8 [i] 01:20 Nevyslyšená varování 8/8 [i] 01:50 Papua-Nová Guinea [i] 02:25 Islandské gejzíry [i] 02:55 Putování Maďarskem 9/10 [i] 03:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 03:55 Papua-Nová Guinea [i] 04:30 Islandské gejzíry [i] 04:55 Putování Maďarskem 9/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pekař [i] 07:25 Superman se vrací [i] 09:55 Jak jíst smažené žížaly [i] 11:20 Hádej kdo? [i] 13:05 Flirt v rytmu flamenca [i] 14:50 Hra na svádění [i] 16:15 Poseidon [i] 17:50 X-Men: Poslední vzdor [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 20:00 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 21:35 Rocky Balboa [i] 23:15 Mafiánské hity [i] 00:45 Hostel [i] 02:15 Přehlížený [i] 03:55 Tygrova brigáda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Congorama [i] 11:45 Před kamerou 35 [i] 12:15 Plácek 2 [i] 13:50 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 14:20 Legendy zeleného trávníku [i] 15:50 Dům u jezera [i] 17:25 V tom domě straší! [i] 18:55 Aristokraté [i] 20:15 Tudorovci 9 [i] 21:05 Tudorovci 10 [i] 22:00 Scény z partnerského života [i] 23:30 V bdělém stavu [i] 00:50 Láska na černo [i] 02:10 Před kamerou 35 [i] 02:40 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.