Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Tajomná záhrada [i] 10:45 Princ a Večernica [i] 12:20 Osudové leto [i] 14:20 Hrbáč [i] 16:25 Zápisník jednej lásky [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Dámy alebo nedá mi [i] 22:05 Šerifovia [i] 00:40 Pasca [i] 02:25 Reťaz bláznov [i] 04:00 Prežiť: Obkľúčení žralokmi [i] 04:50 Médium II. 4/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 06:14 Domáci majstri [i] 06:15 Gumkáči 48/52 [i] 06:40 Odvážni Chipmunkovia [i] 07:55 Šimpanz Mookie [i] 09:20 Jeremiah Johnson [i] 11:20 Kapitán Dabač [i] 13:05 Dianine tajomstvá 1/2 [i] 13:50 Providence V. 11/12 [i] 14:40 Bábätká [i] 16:15 Víťazstvo lásky 6/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:40 5 proti 5 [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Návrat Sommersbyho [i] 23:20 Vojnové príbehy [i] 00:50 Americké srdce [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:05 Osudom skúšaní [i] 04:35 Radosť zo života [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Tri želania 9/6 [i] 09:05 Pieseň o sivom holubovi [i] 10:55 Muži z B-17 [i] 11:25 Ushuaia - expedície do prírody [i] 12:15 Veľké záhady [i] 12:45 Tou našou dolinečkou [i] 13:25 Koniec veľkých prázdnin 5/6 [i] 14:25 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 16:10 Vlčie diery [i] 18:15 Televíkend [i] 18:45 Dizajn 1/17 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Následky vojen [i] 20:55 Polícia [i] 21:10 Historická panoráma [i] 21:35 Československý filmový týždenník [i] 22:00 Ako sa Vinco zaťal [i] 23:15 Zbrane, mikróby a oceľ 2/3 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Televíkend [i] 01:10 Polícia [i] 01:20 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Maigret 53 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Nízky prelet [i] 11:10 Tru Calling 20 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 15:40 Miesto činu: Prezradený a predaný [i] 17:40 Panelák 89,90 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Klub zneuctených [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Vraždy podľa predlohy [i] 00:30 Vražedné radovánky [i] 02:00 Kuchynské dôvernosti [i] 02:25 Kto z koho [i] 03:45 Motokros [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Napříč světem [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Pan Duha [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Kytice z Uherskobrodska [i] 09:30 Tajemství pražského orloje [i] 09:45 Náhrdelník melancholie [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 9/9 [i] 10:20 Příště u Vás [i] 11:00 Album [i] 11:45 Strašidla [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Napříč světem [i] 13:30 Člověk v tísni [i] 13:55 McLeodovy dcery V 31/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 22/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 15:25 Taylor má trable 1/26 [i] 15:50 Svět Elmo 16/56 [i] 16:05 Babar 3/26 [i] 16:25 O princezně, která nesměla na slunce [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 10/13 [i] 21:00 13. komnata Věry Martinové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 6/18 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Blanche - Královna zbojníků [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Divnopis - Kolín [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery V 31/32 [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 O poklad Anežky České [i] 03:55 Za krásou okamžiku [i] 04:25 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Fenomén dnes [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Martin Snílek 18/26 [i] 13:25 Aneta 6/6 [i] 13:50 Zlatá Medúza 2007 [i] 14:20 Šikulové [i] 14:40 Sportovci světa: Komunismus a fotbal [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 4/5 [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:15 Muzeum perníku [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Kodaň [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Josef Haydn: Koncert č. 2 G dur pro housle a orchestr. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 22/22 [i] 20:00 Golden League Curych [i] 22:05 Fresh Film Fest 2008 [i] 22:15 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Jan Budař - "klipový král" - uvádí vlastními slovy [i] 00:20 Historky od krbu [i] 00:55 Živě v Montreux: Steve Earle [i] 02:00 Brno 1968: Trosečníci z Kojálu [i] 03:00 Bílá místa [i] 03:15 Evropa dnes [i] 03:45 Muzeum perníku [i] 03:55 Stop - Zpovědi [i] 04:00 Sportovci světa: Komunismus a fotbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 107 [i] 09:30 Jako lovná zvěř [i] 11:25 Julie Lescaut IV 6 [i] 13:10 Léa Parker II 3 [i] 14:15 Gilmorova děvčata III 13 [i] 15:10 Ztraceni III 14 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly I 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 19 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 6 [i] 18:40 Dr. House II 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Věž v plamenech [i] 22:05 Skála [i] 00:40 Podezřelé chování [i] 02:05 Útěk z vězení 4 [i] 02:50 Novashopping 03:20 Áčko [i] 04:15 Lenssen & spol. 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:05 Malá mořská víla 2 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 10 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích II 6 [i] 08:20 Will & Grace II 15 [i] 08:45 Přátelé V 11 [i] 09:10 Knight Rider III 7 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 15 [i] 11:05 Klinika I 5 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 10 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 16 [i] 13:25 Policie - New York 5 [i] 14:15 Odpadlík V 21 [i] 15:10 Will & Grace II 16 [i] 15:40 Drzá Jordan V 18 [i] 16:35 Komisař Rex IV 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Vesmírní kovbojové [i] 23:45 Smrtonosná zbraň 4 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Kriminálka Kolín I 3 [i] 04:35 Horečka III 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 10:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 11:00 Pan Muzika [i] 13:00 Dotek anděla III 26 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 15:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 17:00 Dotek anděla III 26 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 22:00 Ve tři ráno [i] 00:00 Loučení se svobodou [i] 02:00 Kolébka lží [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 06:00 Zaměřeno na… 5/6 [i] 07:05 Podmořské safari [i] 08:10 Diamanty [i] 09:15 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 10:20 Úžasná zvířata 4/4 [i] 11:25 Designéři 27/28 [i] 11:55 Designéři 28/28 [i] 12:25 Diamanty [i] 13:30 Vzhůru do středozemí 15/25 [i] 14:00 Vzhůru do středozemí 16/25 [i] 14:30 Zaměřeno na… 5/6 [i] 15:35 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 16:40 Designéři 27/28 [i] 17:10 Designéři 28/28 [i] 17:40 Islandské gejzíry [i] 18:15 Tajgou v tygřích stopách [i] 19:20 Úžasná zvířata 4/4 [i] 20:20 Věk vodíku [i] 21:30 Extrémy kanadského počasí 2/2 [i] 22:25 Limity měst 3/13 [i] 22:40 Jednotky zvláštního určení 2/2 [i] 23:45 Velká čínská zeď 2/2 [i] 00:50 Nevyslyšená varování 7/8 [i] 01:20 Nevyslyšená varování 8/8 [i] 01:50 Papua-Nová Guinea [i] 02:25 Islandské gejzíry [i] 02:55 Putování Maďarskem 9/10 [i] 03:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 03:55 Papua-Nová Guinea [i] 04:30 Islandské gejzíry [i] 04:55 Putování Maďarskem 9/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pekař [i] 07:25 Superman se vrací [i] 09:55 Jak jíst smažené žížaly [i] 11:20 Hádej kdo? [i] 13:05 Flirt v rytmu flamenca [i] 14:50 Hra na svádění [i] 16:15 Poseidon [i] 17:50 X-Men: Poslední vzdor [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 20:00 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 21:35 Rocky Balboa [i] 23:15 Mafiánské hity [i] 00:45 Hostel [i] 02:15 Přehlížený [i] 03:55 Tygrova brigáda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Congorama [i] 11:45 Před kamerou 35 [i] 12:15 Plácek 2 [i] 13:50 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 14:20 Legendy zeleného trávníku [i] 15:50 Dům u jezera [i] 17:25 V tom domě straší! [i] 18:55 Aristokraté [i] 20:15 Tudorovci 9 [i] 21:05 Tudorovci 10 [i] 22:00 Scény z partnerského života [i] 23:30 V bdělém stavu [i] 00:50 Láska na černo [i] 02:10 Před kamerou 35 [i] 02:40 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Pánik s asistenciou pri výhre Arizony, Chicago zvládlo prestrelku
Richard Pánik, archívna snímka.

NBA: Clippers ukončili päťzápasovú šnúru prehier
Na snímke Patrick Beverley z Los Angeles Clippers.

Hráči FC Barcelona zvíťazili v zápase 20. kola La Ligy nad Leganes
Ilustračná snímka.

J. Trump vyhral snookrový turnaj turnaj Masters
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V pondelok bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty -3 až 2 stupne Celzia.

Na horskom priechode Zbojská je na ceste zľadovatený sneh
Na archívnej snímke horský priechod Zbojská

Ústavnoprávny výbor parlamentu verejne vypočuje 40 kandidátov na post ústavných sudcov
Verejné vypočutie rovných 40 kandidátov na post ústavných sudcov odštartuje v stredu 23. januára pred Ústavnoprávnym výborom Národnej rady SR. Na ňom sa môže zúčastniť aj prezident ...

SHMÚ upozorňuje na smogovú situáciu v týchto mestách
V okolí Martina, Vrútok, Žiliny a Ružomberka meteorológovia zaznamenali zvýšenú koncentráciu prachových častíc PM10. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ...

Odoberajte podcast Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Video: Iniciatíva Za slušné Slovensko vyzýva Fica, aby sa vzdal kandidatúry na ústavného sudcu
Iniciatíva Za slušné Slovensko vyzýva poslanca Národnej rady SR Roberta Fica, aby sa vzdal kandidatúry na sudcu Ústavného súdu Slovenskej republiky. Podľa nich je ústavný súd nezávislým ...

Pravdepodobne najstarší slovenský rehoľník oslávil 104. narodeniny
Pravdepodobne najstarší rehoľník a kňaz na Slovensku, Akvinas Juraj Gabura, sa 17. januára dožil 104. rokov. Gabura, ktorý je považovaný za otca ...

Satirický film o Leningradskej blokáde vyvoláva polemiku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.