Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 127-128/150 [i] 10:10 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 11:50 V siedmom nebi XI. 22/22 [i] 12:40 Dva a pol chlapa IV. 17-18/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 14:25 Bez stopy I. 12/23 [i] 15:15 Túžba tela 107-108/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Dokonalý manžel [i] 21:55 Prípad Pelikán [i] 00:40 Invázia 17-18/22 [i] 02:20 Krvavé svedectvá 4/8 [i] 02:55 Sexklub [i] 04:20 Médium II. 3/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 06:00 Ľudia na jednotku [i] 06:50 Mesačný svit II. 2/15 [i] 07:35 Cookie.sk [i] 07:50 Gumkáči 47/52 [i] 08:15 Chlap v dome 5/5 [i] 08:50 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 10/13 [i] 09:50 Skutočný Da Vinciho kód 2/2 [i] 10:40 Charlie Chan a kliatba dračej kráľovnej [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:45 Nie si sama [i] 13:10 Providence V. 10/12 [i] 14:00 David Nolande 4/6 [i] 14:55 Lovkyne 21/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:15 Víťazstvo lásky 5/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Hit storočia [i] 22:05 Sonar [i] 23:05 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 00:30 Zmiešané manželstvá [i] 01:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:00 David Nolande 4/6 [i] 02:50 Nie si sama [i] 03:20 Slovensko DNES [i] 03:30 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Udalosti ČT [i] 04:35 Dianine tajomstvá 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Udalosti ČT [i] 08:35 Bol raz jeden tato [i] 08:45 Bol raz jeden tato [i] 08:50 Stará mať rozpráva 4/7 [i] 09:20 Rozprávky 15 sestier [i] 10:00 Dejiny bezcharakternosti [i] 10:40 Maďarský magazín [i] 11:10 Tri želania 8/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Podmorský svet Chorvátska II. 3/6 [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí 1/24 [i] 13:15 Piesne domova [i] 13:45 Trezor [i] 14:15 Diskotéka pre starších [i] 15:00 Koniec veľkých prázdnin 4/6 [i] 16:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Veľkosť XXL [i] 17:40 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Vyprážané zelené paradajky [i] 00:05 Zbrane, mikróby a oceľ 1/3 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 02:00 Test magazín [i] 02:05 Správy STV [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:35 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 52 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Ishtar [i] 11:10 Tru Calling 19 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 15:40 Miesto činu: Pechmarie [i] 17:40 Panelák 87,88 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Škaredá Katka 7,8 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Špeciálne komando II. 11 [i] 00:15 Jericho 22 [i] 01:10 Volajú ma Earl I. [i] 01:50 Očarenie zmyslov [i] 03:20 Do toho! [i] 04:45 Pobrežná hliadka V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Napříč světem [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Pan Duha [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Vstup do ráje zakázán [i] 10:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka 9/13 [i] 11:35 Navštívenka [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Napříč světem [i] 13:30 Člověk v tísni [i] 13:55 McLeodovy dcery V 30/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 13/22 [i] 15:00 Let 29 21/30 [i] 15:20 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 4/5 [i] 15:50 Šikulové [i] 16:05 Pan Duha [i] 16:15 Moudronos [i] 16:35 Zlatá Medúza 2007 [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:27 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vše pro firmu 2/2 [i] 21:00 Avignonské proroctví 8/8 [i] 22:00 Šumná města [i] 22:25 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Ze života zvířat [i] 00:05 Musilok [i] 00:30 Taxík [i] 01:00 Pod pokličkou [i] 01:25 Kluci v akci [i] 01:45 McLeodovy dcery V 30/32 [i] 02:30 Regiony ČT24 02:55 Reportéři ČT [i] 03:30 U nás v Evropě [i] 03:40 Nejmenší bratři [i] 04:10 Dave Liebman Dublin Project [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Neznámá Země [i] 05:20 Potomci slavných [i] 05:50 Etiketa [i] 06:00 Počesku [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Můj tatínek a jeho spolubojovníci [i] 13:30 Přátelé Zeleného údolí 12/12 [i] 14:00 Chán Sulejmán a víla Fatmé [i] 15:05 Po stopách [i] 15:20 Paralympijský magazín [i] 15:40 Království divočiny: Legendy světa zvířat 4/13 [i] 16:10 Čekej do tmy [i] 18:00 Islandská paměť [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 W. A. Mozart: Symfonie č. 28 C dur [i] 19:20 C. Debussy: Plavovláska [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:30 Obrázky z Evropy [i] 20:00 Brno 1968: Trosečníci z Kojálu [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:20 Fresh Film Fest 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 692/2379 [i] 23:25 Nůž ve vodě [i] 00:55 Q [i] 01:25 Svatováclavský hudební festival 2005 [i] 03:20 Zpívání na farmě [i] 04:00 Markýz Gero - postrach slezského lidu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 106 [i] 09:30 Bílý kůň [i] 11:20 Julie Lescaut IV 5 [i] 13:05 Léa Parker II 2 [i] 14:05 Gilmorova děvčata III 12 [i] 15:05 Ztraceni III 13 [i] 16:00 Kobra 11 IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 18 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 5 [i] 18:40 Dr. House II 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace - místo šťastných lásek aneb Než začneme ordinovat [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas VII 1 [i] 22:10 Firma [i] 01:00 Slepá justice 8 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Ptákoviny [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:05 Malá mořská víla 1 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 9 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích II 5 [i] 08:25 Will & Grace II 14 [i] 08:50 Přátelé V 10 [i] 09:15 Knight Rider III 6 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 14 [i] 11:05 Klinika I 4 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 9 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 15 [i] 13:25 Policie - New York 4 [i] 14:15 Odpadlík V 20 [i] 15:10 Will & Grace II 15 [i] 15:40 Drzá Jordan V 17 [i] 16:35 Komisař Rex IV 6 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 98 [i] 21:10 Jste to, co jíte [i] 22:20 Zoufalé manželky IV 1 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 8 [i] 00:10 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 9 [i] 00:55 Případ pro dva V 37 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Kriminálka Kolín I 2 [i] 04:35 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 11:00 Tenkrát a dnes [i] 13:00 Dotek anděla III 25 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Dotek anděla III 25 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Temné příběhy 14/14 [i] 20:30 Temné příběhy 13/14 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 7/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 8/8 [i] 23:00 Temné příběhy 14/14 [i] 23:30 Temné příběhy 13/14 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 7/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 8/8 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 6/10 [i] 06:00 Zaměřeno na… 4/6 [i] 07:05 Žabí království [i] 07:40 Malí mniši [i] 08:10 V cizí kuchyni 13/26 [i] 08:40 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 09:15 Umami - pátá chuť 1/2 [i] 10:20 Úžasná zvířata 3/4 [i] 11:25 Ve světě extrémních skoků [i] 12:25 V cizí kuchyni 13/26 [i] 12:55 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 13:30 Vzhůru do středozemí 13/25 [i] 14:00 Vzhůru do středozemí 14/25 [i] 14:30 Zaměřeno na… 4/6 [i] 15:35 Umami - pátá chuť 1/2 [i] 16:40 Prostá linie - Keith Haring [i] 17:15 Ve světě extrémních skoků [i] 18:15 Medvědí sirotci z tajgy [i] 19:20 Úžasná zvířata 3/4 [i] 20:20 Vojenská tajemství 4/4 [i] 21:30 Extrémy kanadského počasí 1/2 [i] 22:25 Design a designéři 4/13 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 8/8 [i] 23:45 Ganga, matka řek [i] 00:50 Nevyslyšená varování 5/8 [i] 01:20 Nevyslyšená varování 6/8 [i] 01:55 Nové Eldorado [i] 02:50 Putování Maďarskem 7/10 [i] 03:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 03:50 Nové Eldorado [i] 04:50 Putování Maďarskem 7/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Otisk [i] 07:20 Blízká setkání třetího druhu [i] 09:35 Před kamerou 35 [i] 10:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 11:40 Děsnej doják [i] 13:00 Pekař [i] 14:25 Superman se vrací [i] 16:55 Jak jíst smažené žížaly [i] 18:15 Hádej kdo? [i] 20:00 Na stojáka 27 [i] 20:30 Škvára [i] 22:15 Torrente 3 - Ochránce [i] 23:50 Nula od Nuly pojde [i] 01:15 Škvára [i] 03:00 Torrente 3 - Ochránce [i] 04:35 Nula od Nuly pojde [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Bret se vzdává snu 2 [i] 10:30 Flight Of The Conchords : Přepadení 3 [i] 11:00 Tančím, abych žil [i] 12:55 Hranice možností [i] 14:55 Congorama [i] 16:40 Plácek 2 [i] 18:15 Legendy zeleného trávníku [i] 19:45 Záchranáři [i] 22:00 Parfém: Příběh vraha [i] 00:25 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 00:50 Záchranáři [i] 03:05 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.