Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 125-126/150 [i] 10:20 Lovci diamantov [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 21/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 15-16/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 14:25 Bez stopy I. 11/23 [i] 15:15 Túžba tela 105-106/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 21:55 Svätý [i] 00:20 Hrozba z temnoty II. 22/22 [i] 01:10 Krvavé svedectvá 3/8 [i] 01:55 Zakázané pokušenia [i] 03:35 Reflex [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Médium II. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Mesačný svit II. 1/15 [i] 07:20 Cookie.sk [i] 07:35 Aladin 16/65 [i] 08:00 Chlap v dome 4/5 [i] 08:40 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 9/13 [i] 09:40 Skutočný Da Vinciho kód 1/2 [i] 10:35 Herbie a poklad Inkov [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence V. 9/12 [i] 13:55 David Nolande 3/6 [i] 14:50 Lovkyne 20/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Víťazstvo lásky 4/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Bratia a sestry I. 23/23 [i] 22:45 Paríž 2010: Veľká povodeň [i] 00:15 Záhady SK [i] 00:45 Eskalátor [i] 01:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:00 David Nolande 3/6 [i] 02:55 Família [i] 03:20 Správy STV [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:20 Skutočný Da Vinciho kód 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Bol raz jeden tato [i] 09:05 Stará mať rozpráva 3/7 [i] 09:30 Rozprávky 15 sestier [i] 10:20 Odysea života [i] 11:45 Národnostný magazín [i] 12:10 Tri želania 7/6 [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Pomníky 9/10 [i] 13:50 Trezor [i] 14:15 Diskotéka pre starších [i] 15:05 Koniec veľkých prázdnin 3/6 [i] 16:15 Test magazín [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:50 Veľkosť XXL [i] 17:45 Ktosi je za dverami [i] 18:35 Podmorský svet Chorvátska II. 3/6 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dejiny bezcharakternosti [i] 20:40 (Ne)celebrity [i] 20:55 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Rozmar [i] 22:40 Udalosti ČT [i] 23:20 Veľkosť XXL [i] 00:10 Test magazín [i] 00:15 Správy STV [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 51 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Katastrofa letu č. 19 [i] 11:10 Tru Calling 18 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Prípady detektíva Murdocha: Vražda v zapadnutej uličke [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 13/13 [i] 17:40 Panelák 85, 86 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 19,20 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:55 Volajú ma Earl I. [i] 01:15 Hazardné hry [i] 02:40 Tvrdá hra [i] 04:25 Extrémne počasie: Tornádo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Napříč světem [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Pan Duha [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Tři princezny tanečnice [i] 09:50 Hříšní lidé města brněnského 4/4 [i] 10:50 Muzikanti, hrejte [i] 11:10 Aby bylo veselo [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Napříč světem [i] 13:30 Člověk v tísni [i] 13:55 McLeodovy dcery V 29/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 12/22 [i] 15:05 Let 29 20/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 21/22 [i] 15:50 Martin Snílek 18/26 [i] 16:05 Aneta 6/6 [i] 16:30 Pan Duha [i] 16:40 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Martin Frič, klasik českého filmu [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Tři ženy za letního večera 3/4 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Musilok [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Svět zvířat [i] 00:55 Chalupa je hra [i] 01:20 McLeodovy dcery V 29/32 [i] 02:00 Buty Kosmostour 2000 [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Bílá místa [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Síla umění: Bernini 3/8 [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Třetí sudička [i] 14:15 Martin Snílek 17/26 [i] 14:30 Aneta 5/6 [i] 15:00 Drahý můj Jiří Grossmann [i] 16:00 Balada capartova [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Planeta Věda [i] 17:05 JÁDRO [i] 17:10 Potomci slavných [i] 17:35 Neznámá Země [i] 18:00 Fenomén dnes [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Jan Hanuš: Tři portréty z baletu Othello [i] 19:20 F. Chopin: Vyznání lásky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 21/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Život jako smrtelná nemoc [i] 22:10 Fresh Film Fest 2008 [i] 22:15 Film o filmu: Odstřelovač [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Banda pro sebe [i] 01:10 Válečné epizody z archivů [i] 02:30 Československo ve zvláštních službách 14/19 [i] 03:30 Concentus Moraviae 2005 [i] 04:35 Danze, canti e lamenti Miloše Štědroně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 105 [i] 09:30 Větrná bouře [i] 11:20 Julie Lescaut IV 4 [i] 13:05 Léa Parker II 1 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 11 [i] 15:05 Ztraceni III 12 [i] 16:00 Kobra 11 IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 17 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 4 [i] 18:40 Dr. House II 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 16 [i] 21:00 Odložené případy V 16 [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. III 4 [i] 23:45 Tunel [i] 01:25 Novashopping 01:55 Lucie na bílo [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:00 Láska nad lásky 101 [i] 04:45 Lenssen & spol. 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 26 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 8 [i] 08:00 Přátelé V 9 [i] 08:25 Knight Rider III 5 [i] 09:20 Sedmé nebe VII 13 [i] 10:15 Klinika I 3 [i] 11:15 Diagnóza vražda VII 8 [i] 12:10 Chůva k pohledání II 14 [i] 12:40 Policie - New York 3 [i] 13:30 Odpadlík V 19 [i] 14:25 Will & Grace II 14 [i] 14:50 Drzá Jordan V 16 [i] 15:45 Komisař Rex IV 5 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 31 [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince II [i] 23:15 Agentura Jasno 14 [i] 00:10 Případ pro dva V 36 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Kriminálka Kolín I 1 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Dotek anděla III 24 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Dotek anděla III 24 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Temné příběhy 2/14 [i] 20:30 Temné příběhy 3/14 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 5/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 6/8 [i] 23:00 Temné příběhy 2/14 [i] 23:30 Temné příběhy 3/14 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 5/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 6/8 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 4/10 [i] 06:00 Zaměřeno na… 3/6 [i] 07:05 Muž divočiny 13/19 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 09:15 To je chic! 19/19 [i] 09:45 Papua-Nová Guinea [i] 10:20 Úžasná zvířata 2/4 [i] 11:25 Novomanželské krize 13/13 [i] 11:50 Malí mniši [i] 12:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 7/8 [i] 12:55 Všude plýtváme, doma nejvíc 8/8 [i] 13:30 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 14:40 Zaměřeno na… 3/6 [i] 15:45 To je chic! 19/19 [i] 16:15 Papua-Nová Guinea [i] 16:50 Novomanželské krize 13/13 [i] 17:20 Malí mniši [i] 17:50 Limity měst 2/13 [i] 18:10 Muž divočiny 13/19 [i] 19:15 Úžasná zvířata 2/4 [i] 20:20 Vojenská tajemství 3/4 [i] 21:30 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 22:25 Limity měst 2/13 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 7/8 [i] 23:45 Největší světová výstava 2/2 [i] 00:50 Opičí láska [i] 01:45 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 02:50 Putování Maďarskem 5/10 [i] 03:20 Putování Maďarskem 6/10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 04:55 Putování Maďarskem 5/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hospodská láska [i] 07:30 Gang v útoku [i] 09:30 Paličatý všeuměl [i] 11:15 Imagine: John Lennon [i] 13:00 Otisk [i] 14:20 Blízká setkání třetího druhu [i] 16:35 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 17:00 Pomoc, děti se vracejí! [i] 18:35 Děsnej doják [i] 20:00 Krvavý diamant [i] 22:20 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 23:50 Tři malá prasátka [i] 02:00 Krvavý diamant [i] 04:20 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 11:25 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 11:50 Král telenovely [i] 13:25 Před kamerou 35 [i] 13:55 Univerzální uklízečka [i] 15:35 Tančím, abych žil [i] 17:30 Hranice možností [i] 19:25 Ellis na cestě ke štěstí [i] 21:00 Flight Of The Conchords : Bret se vzdává snu 2 [i] 21:30 Flight Of The Conchords : Přepadení 3 [i] 22:00 Ruka zabiják [i] 23:30 Ellis na cestě ke štěstí [i] 01:10 Na sklonku života [i] 02:25 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.