Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 123-124/150 [i] 10:10 Život ako v rozprávke [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 20/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 13-14/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 14:25 Bez stopy I. 10/23 [i] 15:15 Túžba tela 103-104/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Pirát Čierna brada 1/2 [i] 21:40 Pirát Čierna brada 2/2 [i] 23:20 E-Ring: Pentagón - krídlo E 16-17/22 [i] 01:05 Krvavé svedectvá 2/8 [i] 01:55 Hlava rodiny 12-13/15 [i] 02:40 Kobra-Motocops II. 1/6 [i] 03:35 Reflex [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Médium II. 1/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Mesačný svit I. 23/23 [i] 07:15 Cookie.sk [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 22/26 [i] 08:00 Chlap v dome 3/5 [i] 08:35 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 8/13 [i] 09:35 Útočiace kalmary [i] 10:35 Mraky [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Nie si sama [i] 13:05 Providence V. 8/12 [i] 13:55 David Nolande 2/6 [i] 14:50 Lovkyne 19/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Víťazstvo lásky 3/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Clara Shellerová 5/6 [i] 22:40 Priateľstvo naveky [i] 00:15 Osudom skúšaní [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 David Nolande 2/6 [i] 02:25 Nie si sama [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:05 Skutočný Da Vinciho kód 1/2 [i] 04:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Bol raz jeden tato [i] 09:05 Stará mať rozpráva 2/7 [i] 09:30 Rozprávky 15 sestier [i] 10:20 Maradona [i] 11:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 11:40 Tri želania 6/6 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Prírodná brigáda 5/12 [i] 13:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:50 Piesne domova [i] 14:20 Trezor [i] 14:45 Diskotéka pre starších [i] 15:25 Koniec veľkých prázdnin 2/6 [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Svet záhad [i] 17:55 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Pomníky 9/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Odysea života [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Svet záhad [i] 01:20 Test magazín [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 50 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Oko za oko [i] 11:10 Tru Calling 17 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Donna Leonová: Tajné cestičky [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 12 [i] 17:40 Panelák 83, 84 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Škaredá Katka 5,6 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Večer talentov [i] 01:15 Volajú ma Earl I. [i] 01:35 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:00 Zenon a mimozemšťania [i] 04:35 Reč predátorov 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Napříč světem [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Pan Duha [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:30 Hvězdy nad Syslím údolím 3/3 [i] 10:25 Knížecí sídla barokní epochy [i] 10:55 Nanečisto [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Napříč světem [i] 13:30 Člověk v tísni [i] 13:55 McLeodovy dcery V 28/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 11/22 [i] 15:05 Let 29 19/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 20/22 [i] 15:50 Martin Snílek 17/26 [i] 16:00 Aneta 5/6 [i] 16:25 Pan Duha [i] 16:35 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Liberecká svědectví - jiné osudy [i] 22:45 Blues ze Staré Pekárny [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Kokořínsku [i] 00:35 Štíty království českého 8/10 [i] 01:05 McLeodovy dcery V 28/32 [i] 01:50 Dobrá rada nad zlato [i] 02:15 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:55 Setkání v Panském dvoře [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Ve dveřích je A. G. [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Princezna za dukát [i] 13:30 Hodina zpěvu [i] 14:15 Knížka do batůžku [i] 14:20 Sedm sestřiček [i] 15:00 Takoví nám vládli 2/2 [i] 16:05 Síla umění: Bernini 3/8 [i] 16:55 Střípky času [i] 17:15 Zpět k pramenům [i] 17:35 Básník Antonín Sova [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 VII. Mezinárodní dudácký festival ve Strakonicích [i] 19:20 J. Suk: Vesnická serenáda [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 20/22 [i] 20:00 Jean od Floretty [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Bowling for Columbine [i] 01:05 VEČER NA TÉMA... Fresh Film Fest [i] 03:05 Arménská genocida [i] 04:00 Sváteční slovo teologa a pedogoga [i] 04:05 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:40 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 104 [i] 09:30 Kadetka Kelly [i] 11:25 Julie Lescaut IV 3 [i] 13:10 Léa Parker 20 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 10 [i] 15:05 Ztraceni III 11 [i] 16:00 Kobra 11 IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 16 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 3 [i] 18:40 Dr. House II 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Bláznivá školka [i] 22:00 Armageddon [i] 00:50 Slepá justice 7 [i] 01:35 Útěk z vězení 3 [i] 02:25 Novashopping 03:40 Láska nad lásky 99, 100 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 25 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 7 [i] 08:00 Přátelé V 8 [i] 08:25 Knight Rider III 4 [i] 09:20 Sedmé nebe VII 12 [i] 10:15 Klinika I 2 [i] 11:10 Diagnóza vražda VII 7 [i] 12:05 Chůva k pohledání II 13 [i] 12:30 Policie - New York 2 [i] 13:25 Odpadlík V 18 [i] 14:20 Will & Grace II 13 [i] 14:50 Drzá Jordan V 15 [i] 15:45 Komisař Rex IV 4 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 97 [i] 21:10 Život s Helenou [i] 23:35 Sběratelé kostí I 7 [i] 00:25 Případ pro dva V 35 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Kriminálka Kolín [i] 04:45 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Dotek anděla III 23 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Dotek anděla III 23 [i] 18:00 Život v buši III 1 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 20:00 Temné příběhy 7/14 [i] 20:30 Temné příběhy 9/14 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 3/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 4/8 [i] 23:00 Temné příběhy 7/14 [i] 23:30 Temné příběhy 9/14 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 3/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 4/8 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 2/10 [i] 06:00 Zaměřeno na… 2/6 [i] 07:05 Muž divočiny 12/19 [i] 08:10 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 09:20 Sobotní kuchyně 25/26 [i] 09:50 Sobotní kuchyně 26/26 [i] 10:25 Úžasná zvířata 1/4 [i] 11:30 Ve jménu značky [i] 12:30 Pes - přítel člověka 57/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 58/58 [i] 13:25 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 14:35 Zaměřeno na… 2/6 [i] 15:40 Sobotní kuchyně 25/26 [i] 16:10 Sobotní kuchyně 26/26 [i] 16:40 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 17:15 Ve jménu značky [i] 18:10 Muž divočiny 12/19 [i] 19:15 Úžasná zvířata 1/4 [i] 20:20 Vojenská tajemství 2/4 [i] 21:30 Co nám prospívá 37/37 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 6/8 [i] 23:45 Největší světová výstava 1/2 [i] 00:50 Vražedná léčba [i] 01:45 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 02:50 Putování Maďarskem 3/10 [i] 03:20 Putování Maďarskem 4/10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 04:55 Putování Maďarskem 3/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Obchod století [i] 07:20 Trenérka [i] 09:05 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 09:30 Fanaticky zamilován [i] 11:10 Divoký Stomp [i] 13:00 Hospodská láska [i] 14:25 Gang v útoku [i] 16:30 Paličatý všeuměl [i] 18:15 Imagine: John Lennon [i] 20:00 Dohoda [i] 21:30 Skrytá identita [i] 00:00 Drsný časy [i] 01:55 Dohoda [i] 03:25 Skrytá identita [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Godzilla [i] 12:15 Polibte nevěstu [i] 13:55 Škola svádění [i] 15:40 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 17:10 Král telenovely [i] 18:50 Univerzální uklízečka [i] 20:30 Scény z partnerského života [i] 22:00 Hranice života [i] 23:35 Lucky Louie : Kim se stěhuje 12 [i] 00:05 Flight Of The Conchords : Sally 1 [i] 00:35 Scény z partnerského života [i] 02:10 Hranice života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Trump odvolal nové sankcie voči Severnej Kórei
Na archívnej snímke Donald Trump.

V Číne vybuchla továreň na výrobu pesticídov, počet obetí stúpa
Dym stúpa po explózii chemickej továrne, ku ktorej došlo v meste Jen-čcheng ležiacom vo východočínskej provincii Ťiang-su 21. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.