Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 121-122/150 [i] 10:20 Magická hlbočina 2 [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 19/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 11-12/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 14:25 Bez stopy I. 9/23 [i] 15:15 Túžba tela 101-102/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Smrtiaci roj [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:25 Hrdinovia 17-18/23 [i] 00:15 Najbližšie príbuzenstvo [i] 02:15 Hlava rodiny 10-11/15 [i] 03:00 Kobra-Motocops I. 16/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Mesačný svit I. 22/23 [i] 07:10 Cookie.sk [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 21/26 [i] 07:50 Chlap v dome 2/5 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 7/13 [i] 09:30 Expedícia do hlbočiny [i] 10:25 Rodinná záležitosť [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:10 Providence V. 7/12 [i] 13:55 David Nolande 1/6 [i] 14:55 Lovkyne 18/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Víťazstvo lásky 2/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pekní muži nám nikdy nepatria [i] 21:55 Bratia a sestry I. 22/23 [i] 22:40 Klinika Grace 35/36 [i] 23:30 Klinika Grace 36/61 [i] 00:10 GEN.sk [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 David Nolande 1/6 [i] 02:10 Família [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:50 Správy STV [i] 03:10 Góly body sekundy [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 03:55 Útočiace kalmary [i] 04:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Bol raz jeden tato [i] 08:30 Stará mať rozpráva 1/7 [i] 08:55 Rozprávky 15 sestier [i] 09:20 Grid [i] 10:00 Mannovci - román storočia [i] 11:45 Tri želania 5/6 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 Trezor [i] 13:40 Diskotéka pre starších [i] 14:20 Koniec veľkých prázdnin 1/6 [i] 16:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:30 Stratené poklady-Ukrytý Budha [i] 17:25 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Prírodná brigáda 5/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Maradona [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Stratené poklady-Ukrytý Budha [i] 01:10 Grid [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Test magazín [i] 02:15 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Maigret 49 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Pištoľníkova púť [i] 11:10 Tru Calling 16 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Stav núdze [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 11 [i] 17:40 Panelák 81, 82 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Keď sa darí, tak sa darí [i] 23:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 00:15 Nebezpečné rozkoše [i] 01:50 Volajú ma Earl I. [i] 02:15 Ríša pavúkov [i] 03:00 Zenon: Dievča 21. storočia [i] 04:30 Reč predátorov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Naivní cesty naivního malíře [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 52/78 [i] 09:00 Plavecký mariáš [i] 10:20 Plavci na slovo vzatí [i] 11:05 Slavné vrcholky hor 1/3 [i] 11:50 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Napříč světem [i] 13:30 Člověk v tísni [i] 13:55 McLeodovy dcery V 27/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 10/22 [i] 15:05 Let 29 18/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 19/22 [i] 15:50 Třetí sudička [i] 16:35 Pan Duha [i] 16:45 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 11/20 [i] 21:00 Na cestě po Kokořínsku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Slovo policajta [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:20 Neznámí hrdinové [i] 00:50 Sex ve městě II 5/18 [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery V 27/32 [i] 02:50 Tactum flaminis [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Auto Moto Styl [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 Malíř František Foltýn [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:25 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Ve dveřích je A. G. [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:10 Teď vedou babička s dědou [i] 13:15 Kostičky [i] 13:25 Erik v zemi hmyzu [i] 15:05 Takoví nám vládli 1/2 [i] 16:05 Člověk v tísni [i] 16:30 1.FC Brno - FK Mladá Boleslav [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 19/22 [i] 20:00 Arménská genocida [i] 20:55 Archiv ČT24 [i] 21:20 Mrtví jako já II 10/15 [i] 22:10 Synkopa imunity [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 Král komedie [i] 02:05 Jak se žije tetovaným podle Jana [i] 02:20 Československo ve zvláštních službách 13/19 [i] 03:20 Československý filmový týdeník 691/2379 [i] 03:30 Světozor [i] 04:00 Synkopa imunity [i] 04:20 Strážnice 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 103 [i] 09:30 Pod toskánským sluncem [i] 11:35 Julie Lescaut IV 2 [i] 13:20 Léa Parker 19 [i] 14:20 Gilmorova děvčata III 9 [i] 15:10 Ztraceni III 10 [i] 16:00 Kobra 11 IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 15 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 2 [i] 18:40 Dr. House II 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Účastníci zájezdu [i] 22:25 Patriot [i] 01:25 Po právu 12, 13 [i] 02:55 Novashopping 03:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 24 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 6 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích II 4 [i] 08:25 Will & Grace II 11 [i] 08:50 Přátelé V 7 [i] 09:15 Knight Rider III 3 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 11 [i] 11:05 Klinika I 1 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 6 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 12 [i] 13:25 Policie - New York 1 [i] 14:15 Odpadlík V 17 [i] 15:10 Will & Grace II 12 [i] 15:40 Drzá Jordan V 14 [i] 16:35 Komisař Rex IV 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 30 [i] 21:10 Nic než pravda [i] 22:20 Myšlenky zločince II [i] 23:15 Invaze 12 [i] 00:05 Případ pro dva V 34 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika III 13 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:30 Basketbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Watts [i] 12:00 Olympiáda [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 11:00 Pes baskervillský [i] 13:00 Dotek anděla III 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla III 22 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Temné příběhy 10/14 [i] 20:30 Temné příběhy 12/14 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 1/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 23:00 Temné příběhy 10/14 [i] 23:30 Temné příběhy 12/14 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 1/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 8/13 [i] 06:00 Zaměřeno na… 1/6 [i] 07:05 Muž divočiny 11/19 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 09:15 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 09:45 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 10:15 Psí mládí [i] 11:25 Děti - hnací motor trhu [i] 12:25 Pes - přítel člověka 55/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 56/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 14:45 Zaměřeno na… 1/6 [i] 15:50 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 16:20 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 16:50 Limity měst 4/13 [i] 17:05 Děti - hnací motor trhu [i] 18:05 Muž divočiny 11/19 [i] 19:10 Psí mládí [i] 20:20 Vojenská tajemství 1/4 [i] 21:30 Co nám prospívá 36/37 [i] 22:25 Limity měst 4/13 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 23:45 Hledání ztracených dětí [i] 00:50 Veliká bomba dr.Tellera [i] 01:55 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 02:55 Putování Maďarskem 1/10 [i] 03:25 Putování Maďarskem 2/10 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 04:55 Putování Maďarskem 1/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 44 [i] 06:00 Roboti [i] 07:30 Berete si za manžela.... [i] 09:00 Poseidon [i] 10:35 Roming [i] 12:25 Před kamerou 35 [i] 12:55 Obchod století [i] 14:15 Trenérka [i] 16:00 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 16:25 Fanaticky zamilován [i] 18:05 Divoký Stomp [i] 20:00 Rocky Balboa [i] 21:40 Přehlížený [i] 23:20 Lookout [i] 00:55 Rocky Balboa [i] 02:35 Přehlížený [i] 04:15 Lookout [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stormbreaker [i] 11:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 12:00 Moonwalker [i] 13:30 Plácek 2 [i] 15:05 Godzilla [i] 17:20 Polibte nevěstu [i] 18:55 Škola svádění [i] 20:40 V bdělém stavu [i] 22:00 Still Crazy [i] 23:35 Ničemové [i] 01:20 V bdělém stavu [i] 02:40 Still Crazy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.