Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 121-122/150 [i] 10:20 Magická hlbočina 2 [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 19/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 11-12/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 14:25 Bez stopy I. 9/23 [i] 15:15 Túžba tela 101-102/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Smrtiaci roj [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:25 Hrdinovia 17-18/23 [i] 00:15 Najbližšie príbuzenstvo [i] 02:15 Hlava rodiny 10-11/15 [i] 03:00 Kobra-Motocops I. 16/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Mesačný svit I. 22/23 [i] 07:10 Cookie.sk [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 21/26 [i] 07:50 Chlap v dome 2/5 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 7/13 [i] 09:30 Expedícia do hlbočiny [i] 10:25 Rodinná záležitosť [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:10 Providence V. 7/12 [i] 13:55 David Nolande 1/6 [i] 14:55 Lovkyne 18/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Víťazstvo lásky 2/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pekní muži nám nikdy nepatria [i] 21:55 Bratia a sestry I. 22/23 [i] 22:40 Klinika Grace 35/36 [i] 23:30 Klinika Grace 36/61 [i] 00:10 GEN.sk [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 David Nolande 1/6 [i] 02:10 Família [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:50 Správy STV [i] 03:10 Góly body sekundy [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 03:55 Útočiace kalmary [i] 04:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Bol raz jeden tato [i] 08:30 Stará mať rozpráva 1/7 [i] 08:55 Rozprávky 15 sestier [i] 09:20 Grid [i] 10:00 Mannovci - román storočia [i] 11:45 Tri želania 5/6 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 Trezor [i] 13:40 Diskotéka pre starších [i] 14:20 Koniec veľkých prázdnin 1/6 [i] 16:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:30 Stratené poklady-Ukrytý Budha [i] 17:25 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Prírodná brigáda 5/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Maradona [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Stratené poklady-Ukrytý Budha [i] 01:10 Grid [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Test magazín [i] 02:15 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Maigret 49 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Pištoľníkova púť [i] 11:10 Tru Calling 16 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Stav núdze [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 11 [i] 17:40 Panelák 81, 82 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Keď sa darí, tak sa darí [i] 23:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 00:15 Nebezpečné rozkoše [i] 01:50 Volajú ma Earl I. [i] 02:15 Ríša pavúkov [i] 03:00 Zenon: Dievča 21. storočia [i] 04:30 Reč predátorov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Naivní cesty naivního malíře [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 52/78 [i] 09:00 Plavecký mariáš [i] 10:20 Plavci na slovo vzatí [i] 11:05 Slavné vrcholky hor 1/3 [i] 11:50 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Napříč světem [i] 13:30 Člověk v tísni [i] 13:55 McLeodovy dcery V 27/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 10/22 [i] 15:05 Let 29 18/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 19/22 [i] 15:50 Třetí sudička [i] 16:35 Pan Duha [i] 16:45 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 11/20 [i] 21:00 Na cestě po Kokořínsku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Slovo policajta [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:20 Neznámí hrdinové [i] 00:50 Sex ve městě II 5/18 [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery V 27/32 [i] 02:50 Tactum flaminis [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Auto Moto Styl [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 Malíř František Foltýn [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:25 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Ve dveřích je A. G. [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:10 Teď vedou babička s dědou [i] 13:15 Kostičky [i] 13:25 Erik v zemi hmyzu [i] 15:05 Takoví nám vládli 1/2 [i] 16:05 Člověk v tísni [i] 16:30 1.FC Brno - FK Mladá Boleslav [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 19/22 [i] 20:00 Arménská genocida [i] 20:55 Archiv ČT24 [i] 21:20 Mrtví jako já II 10/15 [i] 22:10 Synkopa imunity [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 Král komedie [i] 02:05 Jak se žije tetovaným podle Jana [i] 02:20 Československo ve zvláštních službách 13/19 [i] 03:20 Československý filmový týdeník 691/2379 [i] 03:30 Světozor [i] 04:00 Synkopa imunity [i] 04:20 Strážnice 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 103 [i] 09:30 Pod toskánským sluncem [i] 11:35 Julie Lescaut IV 2 [i] 13:20 Léa Parker 19 [i] 14:20 Gilmorova děvčata III 9 [i] 15:10 Ztraceni III 10 [i] 16:00 Kobra 11 IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 15 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 2 [i] 18:40 Dr. House II 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Účastníci zájezdu [i] 22:25 Patriot [i] 01:25 Po právu 12, 13 [i] 02:55 Novashopping 03:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 24 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 6 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích II 4 [i] 08:25 Will & Grace II 11 [i] 08:50 Přátelé V 7 [i] 09:15 Knight Rider III 3 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 11 [i] 11:05 Klinika I 1 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 6 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 12 [i] 13:25 Policie - New York 1 [i] 14:15 Odpadlík V 17 [i] 15:10 Will & Grace II 12 [i] 15:40 Drzá Jordan V 14 [i] 16:35 Komisař Rex IV 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 30 [i] 21:10 Nic než pravda [i] 22:20 Myšlenky zločince II [i] 23:15 Invaze 12 [i] 00:05 Případ pro dva V 34 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika III 13 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:30 Basketbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Watts [i] 12:00 Olympiáda [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 11:00 Pes baskervillský [i] 13:00 Dotek anděla III 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla III 22 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Temné příběhy 10/14 [i] 20:30 Temné příběhy 12/14 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 1/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 23:00 Temné příběhy 10/14 [i] 23:30 Temné příběhy 12/14 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 1/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 8/13 [i] 06:00 Zaměřeno na… 1/6 [i] 07:05 Muž divočiny 11/19 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 09:15 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 09:45 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 10:15 Psí mládí [i] 11:25 Děti - hnací motor trhu [i] 12:25 Pes - přítel člověka 55/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 56/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 14:45 Zaměřeno na… 1/6 [i] 15:50 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 16:20 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 16:50 Limity měst 4/13 [i] 17:05 Děti - hnací motor trhu [i] 18:05 Muž divočiny 11/19 [i] 19:10 Psí mládí [i] 20:20 Vojenská tajemství 1/4 [i] 21:30 Co nám prospívá 36/37 [i] 22:25 Limity měst 4/13 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 23:45 Hledání ztracených dětí [i] 00:50 Veliká bomba dr.Tellera [i] 01:55 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 02:55 Putování Maďarskem 1/10 [i] 03:25 Putování Maďarskem 2/10 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 04:55 Putování Maďarskem 1/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 44 [i] 06:00 Roboti [i] 07:30 Berete si za manžela.... [i] 09:00 Poseidon [i] 10:35 Roming [i] 12:25 Před kamerou 35 [i] 12:55 Obchod století [i] 14:15 Trenérka [i] 16:00 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 16:25 Fanaticky zamilován [i] 18:05 Divoký Stomp [i] 20:00 Rocky Balboa [i] 21:40 Přehlížený [i] 23:20 Lookout [i] 00:55 Rocky Balboa [i] 02:35 Přehlížený [i] 04:15 Lookout [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stormbreaker [i] 11:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 12:00 Moonwalker [i] 13:30 Plácek 2 [i] 15:05 Godzilla [i] 17:20 Polibte nevěstu [i] 18:55 Škola svádění [i] 20:40 V bdělém stavu [i] 22:00 Still Crazy [i] 23:35 Ničemové [i] 01:20 V bdělém stavu [i] 02:40 Still Crazy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.