TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 TELEVÍZNE NOVINY 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 36/40 [i] 06:45 Duck Dodgers II. 20/26 [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! II. 2/8 [i] 07:30 Volanie divočiny - Život na slobode [i] 09:10 Herkules VI. 4-5/8 [i] 10:55 Karavan šou 4 [i] 11:25 Druhá tragédia Fantozziho [i] 13:30 Sklenené peklo [i] 16:45 Dave [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 8/8 [i] 21:20 "Prachy dělaj člověka" [i] 23:30 Stávka na smrť [i] 01:15 Napraviteľné chyby 1/2 [i] 02:50 Napraviteľné chyby 2/2 [i] 04:25 PROMINENTI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Keď gorily mlčia [i] 06:10 Pocoyo I. 22/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 22/26 [i] 06:45 Aladin 16/65 [i] 07:05 Gumkáči 48/52 [i] 07:30 Škaredé káčatko a ja 14/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Skutočný príbeh: Víťazstvo nad pohromou-hurikán Andrew [i] 10:55 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 12/20 [i] 11:55 Gala Borisa Filana [i] 12:55 Svet v obrazoch [i] 13:20 James Bond:V tajnej službe Jej veličenstva [i] 15:40 Večera s April [i] 17:00 Pošta pre teba [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Predtým a potom [i] 22:05 Robocop 2 [i] 00:05 Inšpektor Morse 21/33 [i] 01:50 Gala Borisa Filana [i] 02:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 LOH 2008 Peking [i] 06:20 LOH 2008 Peking [i] 07:30 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 07:50 LOH 2008 Peking [i] 08:00 LOH 2008 Peking [i] 08:20 LOH 2008 Peking [i] 09:15 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 10:25 LOH 2008 Peking [i] 10:40 LOH 2008 Peking [i] 11:30 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:05 LOH 2008 Peking [i] 17:30 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 LOH 2008 Peking [i] 20:35 LOH 2008 Peking [i] 21:00 5 Olympijských kruhov [i] 21:05 LOH 2008 Peking [i] 23:35 Život s Tolstým [i] 00:35 BHS 2007 [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY 06:30 Eldorádo [i] 08:10 Zabijácke inštinkty [i] 09:10 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Red Bull Air Race [i] 12:40 FBI oddelenie 11,12 [i] 14:30 Noc tornád [i] 16:20 Skúška odvahy [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 21 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia 15, 16 [i] 00:00 Nočné kino: Bojisko Zem [i] 02:20 Hranica večnosti [i] 03:35 Legenda o Suriyothai [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 05:10 Tactum flaminis [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Pihulka a Kaňka 3/6 [i] 06:20 Mumínci 21/26 [i] 06:45 Včelka Mája [i] 07:10 Raníček s Dádou 07:20 Princezna za dukát [i] 08:10 Teď vedou babička s dědou [i] 08:15 Hodina zpěvu [i] 09:00 Knížka do batůžku [i] 09:05 Sedm sestřiček [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Útěk do Budína 4/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chán Sulejmán a víla Fatmé [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo teologa a pedogoga [i] 14:50 Nenechte si ujít [i] 14:55 Odhalenie Alžbety Báthoryčky [i] 16:25 Zatopené osudy 3/13 [i] 16:45 Divnopis - Kolín [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Výlet [i] 21:45 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 23:15 Zprávy 23:20 Branky, body, vteřiny 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Huff II 7/13 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Nespoutaný živel [i] 01:25 Uvolněte se, prosím [i] 02:10 Sochař [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Moderní gymnastika 06:15 Volejbal 08:00 Box 08:30 Basketbal 10:30 Box 11:40 Atletika 13:30 Velký přehled [i] 14:00 Závěrečný ceremoniál [i] 17:05 Štvanec [i] 19:00 Kultura.cz [i] 19:20 Postřehy odjinud [i] 19:30 Obrázky z Evropy [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Fresh Film Fest [i] 22:00 Leonard Bernstein nahrává West [i] 23:30 John Scofield Trio [i] 00:35 Obrázky z Evropy [i] 01:00 Moje noc s GRAMMY [i] 02:30 Zatopené osudy 3/13 [i] 02:45 Krásný ztráty [i] 03:15 Crescendo [i] 04:00 Tři skláři [i] 04:30 Jaroslav Staněk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Ošklivé káčátko 52 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 48 [i] 06:50 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:45 Batman vítězí 8 [i] 08:10 Sue Thomas: Agentka FBI II 11 [i] 09:10 Tajná zbraň [i] 11:05 Malý pitaval z velkého města 4 [i] 12:10 Potkal jsem ho v zoo [i] 13:30 VC Evropy [i] 16:15 Ztraceni v 8:15 [i] 16:30 Podmořské katedrály [i] 17:05 Pátý element [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ulice: Zlatá Muška [i] 21:45 Tenkrát v Mexiku [i] 23:45 24 hodin IV 13 [i] 00:35 Útěk z vězení 2 [i] 01:25 Po právu 11 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Áčko [i] 03:40 Láska nad lásky 97, 98 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 12 [i] 06:35 Taz-mania III 27 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 5 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 10 [i] 08:00 Přátelé V 6 [i] 08:25 Dny, které změnily svět 3 [i] 09:30 Svět 2008 [i] 10:05 Zločiny v zahradách III 8 [i] 11:05 Návrat do Vickerby [i] 13:05 Ošklivka Katka 29 [i] 14:10 Podraz [i] 16:55 Vraždy v Midsomeru VII 2 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:10 Případ Pelikán [i] 23:55 Smrt v patách [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Jets - Život na hraně 10 [i] 04:30 Jets - Život na hraně 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Volejbal [i] 08:00 Olympijské zpravodajství [i] 08:15 Basketbal [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Basketbal [i] 10:30 Házená [i] 11:30 Box [i] 13:00 Gymnastika [i] 14:00 Olympiáda [i] 16:30 Olympijské zpravodajství [i] 16:45 Olympijský magazín [i] 17:45 Watts [i] 18:15 Olympiáda [i] 20:15 Olympijské zpravodajství [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Olympiáda [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 10:00 Letní bouře [i] 12:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 14:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Život v buši III 1 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Madam Mayflower [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 6/25 [i] 06:00 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 07:10 Mít dítě 3/3 [i] 08:10 Coxy na dovolené 33/40 [i] 08:40 Coxy na dovolené 34/40 [i] 09:15 V arše Noemově 3/3 [i] 10:20 Vražedná hra [i] 11:25 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 12:30 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 13:00 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 13:30 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 14:35 Chůvy divočiny 17/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 18/20 [i] 15:45 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 16:50 Na úvěr 26/26 [i] 17:20 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 17:55 Maminka stávkuje 7/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 8/25 [i] 19:15 Piráti silnic 1/10 [i] 19:45 Piráti silnic 2/10 [i] 20:20 Dítě génius 1/2 [i] 21:00 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 21:35 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 22:35 Nálet na Darwin [i] 23:35 Márnice [i] 00:25 Vzhůru do středozemí 9/25 [i] 00:55 Vzhůru do středozemí 10/25 [i] 01:25 Vzhůru do středozemí 11/25 [i] 01:55 Vzhůru do středozemí 12/25 [i] 02:25 Toulky Maďarskem 7/13 [i] 03:00 Toulky Maďarskem 8/13 [i] 03:35 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:10 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:45 Toulky Maďarskem 7/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V jednom kole [i] 07:35 Vánoce bez Santy [i] 09:00 Znovu od začátku [i] 10:25 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 10:50 Bohémové [i] 13:00 Roboti [i] 14:30 Berete si za manžela.... [i] 16:00 Poseidon [i] 17:40 Roming [i] 19:30 Před kamerou 35 [i] 20:00 Krvavý diamant [i] 22:20 Všichni královi muži [i] 00:25 Mafiánské hity [i] 01:55 Sybil [i] 03:20 Tři malá prasátka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Dům u jezera [i] 09:40 V tom domě straší! [i] 11:10 V nebi [i] 12:50 Stormbreaker [i] 14:20 Úsměv [i] 16:10 Aristokraté [i] 17:30 Moonwalker [i] 19:00 Plácek 2 [i] 20:35 Comeback [i] 22:00 Láska na černo [i] 23:20 Tudorovci 7 [i] 00:15 Tudorovci 8 [i] 01:10 Parfém: Příběh vraha [i] 03:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.