TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 TELEVÍZNE NOVINY 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 36/40 [i] 06:45 Duck Dodgers II. 20/26 [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! II. 2/8 [i] 07:30 Volanie divočiny - Život na slobode [i] 09:10 Herkules VI. 4-5/8 [i] 10:55 Karavan šou 4 [i] 11:25 Druhá tragédia Fantozziho [i] 13:30 Sklenené peklo [i] 16:45 Dave [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 8/8 [i] 21:20 "Prachy dělaj člověka" [i] 23:30 Stávka na smrť [i] 01:15 Napraviteľné chyby 1/2 [i] 02:50 Napraviteľné chyby 2/2 [i] 04:25 PROMINENTI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Keď gorily mlčia [i] 06:10 Pocoyo I. 22/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 22/26 [i] 06:45 Aladin 16/65 [i] 07:05 Gumkáči 48/52 [i] 07:30 Škaredé káčatko a ja 14/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Skutočný príbeh: Víťazstvo nad pohromou-hurikán Andrew [i] 10:55 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 12/20 [i] 11:55 Gala Borisa Filana [i] 12:55 Svet v obrazoch [i] 13:20 James Bond:V tajnej službe Jej veličenstva [i] 15:40 Večera s April [i] 17:00 Pošta pre teba [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Predtým a potom [i] 22:05 Robocop 2 [i] 00:05 Inšpektor Morse 21/33 [i] 01:50 Gala Borisa Filana [i] 02:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 LOH 2008 Peking [i] 06:20 LOH 2008 Peking [i] 07:30 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 07:50 LOH 2008 Peking [i] 08:00 LOH 2008 Peking [i] 08:20 LOH 2008 Peking [i] 09:15 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 10:25 LOH 2008 Peking [i] 10:40 LOH 2008 Peking [i] 11:30 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:05 LOH 2008 Peking [i] 17:30 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 LOH 2008 Peking [i] 20:35 LOH 2008 Peking [i] 21:00 5 Olympijských kruhov [i] 21:05 LOH 2008 Peking [i] 23:35 Život s Tolstým [i] 00:35 BHS 2007 [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY 06:30 Eldorádo [i] 08:10 Zabijácke inštinkty [i] 09:10 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Red Bull Air Race [i] 12:40 FBI oddelenie 11,12 [i] 14:30 Noc tornád [i] 16:20 Skúška odvahy [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 21 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia 15, 16 [i] 00:00 Nočné kino: Bojisko Zem [i] 02:20 Hranica večnosti [i] 03:35 Legenda o Suriyothai [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 05:10 Tactum flaminis [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Pihulka a Kaňka 3/6 [i] 06:20 Mumínci 21/26 [i] 06:45 Včelka Mája [i] 07:10 Raníček s Dádou 07:20 Princezna za dukát [i] 08:10 Teď vedou babička s dědou [i] 08:15 Hodina zpěvu [i] 09:00 Knížka do batůžku [i] 09:05 Sedm sestřiček [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Útěk do Budína 4/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chán Sulejmán a víla Fatmé [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo teologa a pedogoga [i] 14:50 Nenechte si ujít [i] 14:55 Odhalenie Alžbety Báthoryčky [i] 16:25 Zatopené osudy 3/13 [i] 16:45 Divnopis - Kolín [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Výlet [i] 21:45 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 23:15 Zprávy 23:20 Branky, body, vteřiny 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Huff II 7/13 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Nespoutaný živel [i] 01:25 Uvolněte se, prosím [i] 02:10 Sochař [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Moderní gymnastika 06:15 Volejbal 08:00 Box 08:30 Basketbal 10:30 Box 11:40 Atletika 13:30 Velký přehled [i] 14:00 Závěrečný ceremoniál [i] 17:05 Štvanec [i] 19:00 Kultura.cz [i] 19:20 Postřehy odjinud [i] 19:30 Obrázky z Evropy [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Fresh Film Fest [i] 22:00 Leonard Bernstein nahrává West [i] 23:30 John Scofield Trio [i] 00:35 Obrázky z Evropy [i] 01:00 Moje noc s GRAMMY [i] 02:30 Zatopené osudy 3/13 [i] 02:45 Krásný ztráty [i] 03:15 Crescendo [i] 04:00 Tři skláři [i] 04:30 Jaroslav Staněk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Ošklivé káčátko 52 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 48 [i] 06:50 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:45 Batman vítězí 8 [i] 08:10 Sue Thomas: Agentka FBI II 11 [i] 09:10 Tajná zbraň [i] 11:05 Malý pitaval z velkého města 4 [i] 12:10 Potkal jsem ho v zoo [i] 13:30 VC Evropy [i] 16:15 Ztraceni v 8:15 [i] 16:30 Podmořské katedrály [i] 17:05 Pátý element [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ulice: Zlatá Muška [i] 21:45 Tenkrát v Mexiku [i] 23:45 24 hodin IV 13 [i] 00:35 Útěk z vězení 2 [i] 01:25 Po právu 11 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Áčko [i] 03:40 Láska nad lásky 97, 98 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 12 [i] 06:35 Taz-mania III 27 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 5 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 10 [i] 08:00 Přátelé V 6 [i] 08:25 Dny, které změnily svět 3 [i] 09:30 Svět 2008 [i] 10:05 Zločiny v zahradách III 8 [i] 11:05 Návrat do Vickerby [i] 13:05 Ošklivka Katka 29 [i] 14:10 Podraz [i] 16:55 Vraždy v Midsomeru VII 2 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:10 Případ Pelikán [i] 23:55 Smrt v patách [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Jets - Život na hraně 10 [i] 04:30 Jets - Život na hraně 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Volejbal [i] 08:00 Olympijské zpravodajství [i] 08:15 Basketbal [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Basketbal [i] 10:30 Házená [i] 11:30 Box [i] 13:00 Gymnastika [i] 14:00 Olympiáda [i] 16:30 Olympijské zpravodajství [i] 16:45 Olympijský magazín [i] 17:45 Watts [i] 18:15 Olympiáda [i] 20:15 Olympijské zpravodajství [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Olympiáda [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 10:00 Letní bouře [i] 12:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 14:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Život v buši III 1 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Madam Mayflower [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 6/25 [i] 06:00 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 07:10 Mít dítě 3/3 [i] 08:10 Coxy na dovolené 33/40 [i] 08:40 Coxy na dovolené 34/40 [i] 09:15 V arše Noemově 3/3 [i] 10:20 Vražedná hra [i] 11:25 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 12:30 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 13:00 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 13:30 Závod vikingských lodí 1/2 [i] 14:35 Chůvy divočiny 17/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 18/20 [i] 15:45 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 16:50 Na úvěr 26/26 [i] 17:20 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 17:55 Maminka stávkuje 7/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 8/25 [i] 19:15 Piráti silnic 1/10 [i] 19:45 Piráti silnic 2/10 [i] 20:20 Dítě génius 1/2 [i] 21:00 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 21:35 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 22:35 Nálet na Darwin [i] 23:35 Márnice [i] 00:25 Vzhůru do středozemí 9/25 [i] 00:55 Vzhůru do středozemí 10/25 [i] 01:25 Vzhůru do středozemí 11/25 [i] 01:55 Vzhůru do středozemí 12/25 [i] 02:25 Toulky Maďarskem 7/13 [i] 03:00 Toulky Maďarskem 8/13 [i] 03:35 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:10 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:45 Toulky Maďarskem 7/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V jednom kole [i] 07:35 Vánoce bez Santy [i] 09:00 Znovu od začátku [i] 10:25 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 10:50 Bohémové [i] 13:00 Roboti [i] 14:30 Berete si za manžela.... [i] 16:00 Poseidon [i] 17:40 Roming [i] 19:30 Před kamerou 35 [i] 20:00 Krvavý diamant [i] 22:20 Všichni královi muži [i] 00:25 Mafiánské hity [i] 01:55 Sybil [i] 03:20 Tři malá prasátka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Dům u jezera [i] 09:40 V tom domě straší! [i] 11:10 V nebi [i] 12:50 Stormbreaker [i] 14:20 Úsměv [i] 16:10 Aristokraté [i] 17:30 Moonwalker [i] 19:00 Plácek 2 [i] 20:35 Comeback [i] 22:00 Láska na černo [i] 23:20 Tudorovci 7 [i] 00:15 Tudorovci 8 [i] 01:10 Parfém: Příběh vraha [i] 03:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Ani dva góly L. Hudáčka nestačili Libercu v Lige majstrov na postup
Na archívnej snímke Libor Hudáček.

Americký cyklista Phinney ukončil kariéru
Taylor Phinney, archívna snímka.

NHL: Edmonton zdolal Philadelphiu. McDavid s 5 bodmi, Jurčo nebodoval
Hokejisti Edmontonu, archívna snímka.

Lacko vyhral trojsetovú bitku a na challengeri v Ismangu postúpil do osemfinále
Slovenský tenista Lukáš Lacko postúpil na challengerovom turnaji ATP na tvrdom povrchu v nemeckom Ismaningu do osemfinále dvojhry. Šestnásty nasadený hráč zdolal v stredajšom súboji 2. kola Vitalija Sačka z ...

Aktuálne správy

Vo štvrtok sa opäť vyčasí, ortuť v teplomeri prekoná dvadsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

Pokračuje pojednávanie v kauze zmeniek, vypovedať majú aj Kováčik a Dučák
Vo štvrtok na pôde bratislavského Ústavu na výkon väzby a výkon trestov odňatia slobody pokračuje pojednávanie v kauze falšovania zmeniek TV Markíza v hodnote približne 70 miliónov eur. Senát ...

V popradskej nemocnici začali s realizáciou investície za 9 mil. eur
Ilustračná snímka.

Po 16 rokoch zmenila Platforma mimovládnych organizácii názov
Platforma mimovládnych rozvojových organizácii (MRVO) zmenila názov a po novom sa volá Ambrela. Touto zmenou chce zvýšiť záujem a informovanosť verejnosti o globálnych ...

V Nitrianskom a Bratislavskom kraji zasahovalo 142 policajtov NAKA
Ilustračná snímka

POLÍCIA OBVINILA TROCH BÝVALÝCH PRÍSLUŠNÍKOV SIS
Polícia obvinila troch bývalých príslušníkov Slovenskej informačnej služby (SIS), Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana. Forisch je okrem vydierania obvinený aj ...

Taliani zapožičajú da Vinciho diela na výstavu do Francúzska
Na snímke Vitruviánsky muž od Leonarda da Vinci.

Znečistené ovzdušie v Európe viedlo v roku 2016 k vyše 400.000 úmrtiam
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.