Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Nekonečný príbeh II [i] 07:30 H2O: Stačí pridať vodu 6-7/26 [i] 08:30 Láska na Aljaške [i] 10:10 Priatelia VIII. 21-22/24 [i] 11:00 Napoleon dynamit [i] 12:40 Dobrý Will Hunting [i] 15:05 FC Venuša [i] 16:50 Posadnutí láskou [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 22:05 Únos [i] 23:55 Údolie tieňov [i] 02:30 Malý Nicky - Satan Junior [i] 03:55 Čarodejnice z Eastwicku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 12/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 21/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 21/26 [i] 06:45 Aladin 15/65 [i] 07:10 Gumkáči 47/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 13/26 [i] 08:00 Hannah Montana I. 19/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Letná láska 13/26 [i] 09:45 Letná láska 14/26 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 22/28 [i] 11:00 Keď gorily mlčia [i] 11:55 Grid [i] 12:25 Luxusné hotely sveta 5/15 [i] 12:55 Navajo Joe [i] 14:30 Nočné dobrodružstvo [i] 16:15 Anjelská tvár [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:40 V krajine bez boha [i] 23:10 Temný anjel [i] 00:40 Červené stopy [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:00 Záhady SK [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:55 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 LOH 2008 Peking [i] 05:45 LOH 2008 Peking [i] 05:55 LOH 2008 Peking [i] 06:55 LOH 2008 Peking [i] 07:05 LOH 2008 Peking [i] 07:55 LOH 2008 Peking [i] 08:30 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:45 LOH 2008 Peking [i] 10:15 LOH 2008 Peking [i] 10:45 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 11:25 LOH 2008 Peking [i] 11:50 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:40 LOH 2008 Peking [i] 13:10 LOH 2008 Peking [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 LOH 2008 Peking [i] 15:20 LOH 2008 Peking [i] 15:35 LOH 2008 Peking [i] 15:55 LOH 2008 Peking [i] 16:45 LOH 2008 Peking [i] 16:55 LOH 2008 Peking [i] 17:45 LOH 2008 Peking [i] 17:50 LOH 2008 Peking [i] 18:20 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:40 Neandertálci-koniec jednej éry [i] 00:20 Grid [i] 00:45 Správy STV [i] 01:25 LOH 2008 Peking [i] 04:15 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Pobrežná hliadka V. [i] 06:20 NOVINY 06:45 Maigret 48 [i] 08:20 Spider-Man [i] 08:50 Pinocchio [i] 09:15 Malí rytieri II. [i] 09:45 Argai [i] 10:15 Big Ben 5 [i] 12:15 Ako sa stavia sen [i] 13:00 Ako sa zoznámiť [i] 14:55 Len teba [i] 17:15 Kód 11-14 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Riskantný plán [i] 22:30 Letné kino: Zopár správnych chlapov [i] 01:15 Druhá mladosť [i] 03:15 Neodolateľná túžba [i] 04:45 Atlantis [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Má láska Afrika [i] 05:55 Mumínci 21/26 [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 51/78 [i] 06:45 Seržant Proužek 23/26 [i] 06:55 Včelka Mája [i] 07:20 Garfield a přátelé II 20/26 [i] 07:45 Doma chutná nejlépe [i] 08:00 Erik v zemi hmyzu [i] 09:35 Případy detektiva Packala [i] 10:00 Rošťáci [i] 11:50 Nenechte si ujít [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Everest Trek, osm žen pod nejvyšší horou světa [i] 13:45 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Svět zvířat [i] 14:35 Film o filmu Anglické jahody [i] 14:50 Okouzlení VIII 41/54 [i] 15:45 Návrat Sommersbyho [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Kde padají hvězdy 2/7 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zlatá hokejka [i] 21:35 Nenechte si ujít [i] 21:40 Zprávy 21:45 Branky, body, vteřiny 21:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:55 Divoký Bill [i] 23:30 Fakulta [i] 01:10 13. komnata Kamily Moučkové [i] 01:40 Folkomotivy speciál 02:15 Bolkoviny [i] 03:00 Toulavá kamera [i] 03:30 Zatopené osudy 2/13 [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:20 Sváteční slovo atletky Taťány [i] 04:25 Z očí do očí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Fotbal 08:15 Skoky do vody 09:00 Cyklistika 09:30 Kanoistika 11:30 Synchronizované plavání 12:00 Fotbal 13:00 Atletika 15:20 Volejbal 16:00 Basketbal 17:45 Taekwondo 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Den 15 - záznam vrcholných okamžiků her 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Den 15 - záznam vrcholných okamžiků her 00:30 Velký přehled [i] 01:30 OH Peking 2008 [i] 01:31 Atletika 03:50 Volejbal
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:45 Ošklivé káčátko 51 [i] 06:15 W.I.T.C.H. 47 [i] 06:35 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:30 Batman vítězí 7 [i] 08:00 Báječní lidé 2 [i] 08:55 Vteřiny před katastrofou II 8 [i] 10:00 Sám doma [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Falešná kočička [i] 14:25 Mořské panny [i] 16:05 Semtex Blues [i] 17:50 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kate&Leopold [i] 22:25 Kráčející skála [i] 00:15 Střílejte na Francouze [i] 02:00 Novashopping 02:30 Český bodygard [i] 03:40 Láska nad lásky 95, 96 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 11 [i] 06:35 Taz-mania III 26 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 4 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 9 [i] 08:00 Přátelé V 5 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 Prima hřiště [i] 09:45 M*A*S*H 189 [i] 10:15 Helicops II 6 [i] 11:15 Amerika hledá topmodelku III 12 [i] 12:15 Ošklivka Katka 28 [i] 13:25 Memphiská kráska [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Liverpool FC - Middlesbrough FC [i] 18:10 Můžu u vás přespat? [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Taxi [i] 22:05 Odplata [i] 00:10 Městská legenda [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Komisařka Diana Carrová 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Fotbal [i] 06:45 Olympijské zpravodajství [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Házená [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Házená [i] 13:00 Atletika [i] 15:15 Volejbal [i] 16:00 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 18:00 Stolní tenis [i] 18:30 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Box [i] 01:30 Atletika [i] 04:00 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzelný výtah [i] 08:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 10:00 Neorané pole [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Strom splněných přání [i] 16:00 McBride: Jako buldok [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 20:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 22:00 Obchod s bílým masem 2/2 [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Kouzelný výtah [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Voda, voda, čistá voda [i] 05:40 Limity měst 1/13 [i] 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 13/14 [i] 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 14/14 [i] 07:00 Limity měst 1/13 [i] 07:15 Mít dítě 1/3 [i] 08:15 Mít dítě 2/3 [i] 09:15 Země krásná neznámá 5/8 [i] 10:20 Země krásná neznámá 6/8 [i] 11:25 Velká čínská zeď 1/2 [i] 12:30 Postav si svou kuchyň 1/6 [i] 13:00 Postav si svou kuchyň 2/6 [i] 13:35 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 [i] 14:05 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 [i] 14:40 Chůvy divočiny 15/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 16/20 [i] 15:40 Tajemství divočiny 26/26 [i] 16:10 Svobodné duše širých moří [i] 16:40 Na úvěr 24/26 [i] 17:10 Na úvěr 25/26 [i] 17:40 Maminka stávkuje 5/25 [i] 18:20 Maminka stávkuje 6/25 [i] 19:00 Tuningmánie 13/14 [i] 19:30 Tuningmánie 14/14 [i] 20:00 Proč je to tak? 27/27 [i] 21:00 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 22:40 Britské impérium v barvě 3/3 [i] 23:35 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 00:30 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 01:35 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:45 Maminka stávkuje 5/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Fantastická čtyřka [i] 07:45 Před kamerou 34 [i] 08:15 Hra na svádění [i] 09:40 Můj bratranec Vinny [i] 11:35 X-Men: Poslední vzdor [i] 13:20 Otisk [i] 14:45 Hádej kdo? [i] 16:30 Gang v útoku [i] 18:35 Jak jíst smažené žížaly [i] 20:00 Fantastická čtyřka [i] 21:45 Drsný časy [i] 23:35 Skrytá identita [i] 02:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 04:05 Před kamerou 34 [i] 04:35 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Mravenčí polepšovna [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 10:00 Tajná přání [i] 11:45 Transakce století [i] 13:25 Tančím, abych žil [i] 15:20 Congorama [i] 17:05 Ztraceni navěky [i] 18:55 Dům u jezera [i] 20:35 Kurýr 2 [i] 22:00 Capote [i] 23:50 Král telenovely [i] 01:25 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 02:55 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

FORTUNA LIGA : Slovan proti Michalovciam o udržanie nezdolanosti
Na ilustračnej snímke Jakub Mareš zo Slovana.

Legendárni manželia Zátopkovci sa narodili v ten istý deň a rok
Legendárni atléti Emil a Dana Zátopkovci tvorili nielen jeden z najznámejších športových manželských párov na svete, ale narodili sa v rovnaký deň a aj ...

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák (vpravo).

V prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj Slováci, Halák nedostal gól a Jaroš asistoval
Dve tretiny s čistým kontom odchytal Jaroslav Halák v drese New York Islanders v prípravnom zápase proti mestskému rivalovi Rangers pred novou sezónou hokejovej NHL. Potom Haláka (kryl 22 striel) ...

Aktuálne správy

V utorok sa nad Slovenskom zatiahne, nezabudnite na dáždniky
V utorok bude zamračené, na väčšine územia sa vyskytne občasný dážď. Teploty vystúpia na 12 až 17 stupňov Celzia.

Od založenia Slovenskej národnej rady uplynulo 169 rokov
Na snímke busty (zľava) Michal Miloslav Hodža, Jozef Miloslav Hurban a Ľudovít Štúr v Múzeu slovenských národných rád.

Meteorológovia varujú pred dažďom v Bratislave a okolí
Ilustračná snímka.

Parlament prerokuje návrhy o zmenách v sociálnej a školskej oblasti
Pohľad na budovu Národnej rady SR v Bratislave.

Bratislavská Petržalka zavádza od októbra prepravnú službu
Bratislavská Petržalka rozširuje portfólio poskytovaných sociálnych služieb a od októbra spúšťa prepravnú službu. Tá bude poskytovaná ...

V okrese Dunajská Streda dnes kontrolujú premávku
V okrese Dunajská Streda sa dnes koná policajná akcia zameraná na kontrolu dodržiavania rýchlosti, na požitie alkoholu vodičmi a na spôsob jazdy. Policajti sa ...

Spevácke hviezdy vystúpia na koncerte na počesť Leonarda Cohena
Na archívnej snímke kanadský spevák a skladateľ Leonard Cohen

Vo veku nedožitých 86 rokov zomrel akademický sochár Július Machaj
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.