Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Nekonečný príbeh II [i] 07:30 H2O: Stačí pridať vodu 6-7/26 [i] 08:30 Láska na Aljaške [i] 10:10 Priatelia VIII. 21-22/24 [i] 11:00 Napoleon dynamit [i] 12:40 Dobrý Will Hunting [i] 15:05 FC Venuša [i] 16:50 Posadnutí láskou [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 22:05 Únos [i] 23:55 Údolie tieňov [i] 02:30 Malý Nicky - Satan Junior [i] 03:55 Čarodejnice z Eastwicku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 12/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 21/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 21/26 [i] 06:45 Aladin 15/65 [i] 07:10 Gumkáči 47/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 13/26 [i] 08:00 Hannah Montana I. 19/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Letná láska 13/26 [i] 09:45 Letná láska 14/26 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 22/28 [i] 11:00 Keď gorily mlčia [i] 11:55 Grid [i] 12:25 Luxusné hotely sveta 5/15 [i] 12:55 Navajo Joe [i] 14:30 Nočné dobrodružstvo [i] 16:15 Anjelská tvár [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:40 V krajine bez boha [i] 23:10 Temný anjel [i] 00:40 Červené stopy [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:00 Záhady SK [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:55 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 LOH 2008 Peking [i] 05:45 LOH 2008 Peking [i] 05:55 LOH 2008 Peking [i] 06:55 LOH 2008 Peking [i] 07:05 LOH 2008 Peking [i] 07:55 LOH 2008 Peking [i] 08:30 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:45 LOH 2008 Peking [i] 10:15 LOH 2008 Peking [i] 10:45 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 11:25 LOH 2008 Peking [i] 11:50 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:40 LOH 2008 Peking [i] 13:10 LOH 2008 Peking [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 LOH 2008 Peking [i] 15:20 LOH 2008 Peking [i] 15:35 LOH 2008 Peking [i] 15:55 LOH 2008 Peking [i] 16:45 LOH 2008 Peking [i] 16:55 LOH 2008 Peking [i] 17:45 LOH 2008 Peking [i] 17:50 LOH 2008 Peking [i] 18:20 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:40 Neandertálci-koniec jednej éry [i] 00:20 Grid [i] 00:45 Správy STV [i] 01:25 LOH 2008 Peking [i] 04:15 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Pobrežná hliadka V. [i] 06:20 NOVINY 06:45 Maigret 48 [i] 08:20 Spider-Man [i] 08:50 Pinocchio [i] 09:15 Malí rytieri II. [i] 09:45 Argai [i] 10:15 Big Ben 5 [i] 12:15 Ako sa stavia sen [i] 13:00 Ako sa zoznámiť [i] 14:55 Len teba [i] 17:15 Kód 11-14 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Riskantný plán [i] 22:30 Letné kino: Zopár správnych chlapov [i] 01:15 Druhá mladosť [i] 03:15 Neodolateľná túžba [i] 04:45 Atlantis [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Má láska Afrika [i] 05:55 Mumínci 21/26 [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 51/78 [i] 06:45 Seržant Proužek 23/26 [i] 06:55 Včelka Mája [i] 07:20 Garfield a přátelé II 20/26 [i] 07:45 Doma chutná nejlépe [i] 08:00 Erik v zemi hmyzu [i] 09:35 Případy detektiva Packala [i] 10:00 Rošťáci [i] 11:50 Nenechte si ujít [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Everest Trek, osm žen pod nejvyšší horou světa [i] 13:45 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Svět zvířat [i] 14:35 Film o filmu Anglické jahody [i] 14:50 Okouzlení VIII 41/54 [i] 15:45 Návrat Sommersbyho [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Kde padají hvězdy 2/7 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zlatá hokejka [i] 21:35 Nenechte si ujít [i] 21:40 Zprávy 21:45 Branky, body, vteřiny 21:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:55 Divoký Bill [i] 23:30 Fakulta [i] 01:10 13. komnata Kamily Moučkové [i] 01:40 Folkomotivy speciál 02:15 Bolkoviny [i] 03:00 Toulavá kamera [i] 03:30 Zatopené osudy 2/13 [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:20 Sváteční slovo atletky Taťány [i] 04:25 Z očí do očí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Fotbal 08:15 Skoky do vody 09:00 Cyklistika 09:30 Kanoistika 11:30 Synchronizované plavání 12:00 Fotbal 13:00 Atletika 15:20 Volejbal 16:00 Basketbal 17:45 Taekwondo 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Den 15 - záznam vrcholných okamžiků her 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Den 15 - záznam vrcholných okamžiků her 00:30 Velký přehled [i] 01:30 OH Peking 2008 [i] 01:31 Atletika 03:50 Volejbal
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:45 Ošklivé káčátko 51 [i] 06:15 W.I.T.C.H. 47 [i] 06:35 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:30 Batman vítězí 7 [i] 08:00 Báječní lidé 2 [i] 08:55 Vteřiny před katastrofou II 8 [i] 10:00 Sám doma [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Falešná kočička [i] 14:25 Mořské panny [i] 16:05 Semtex Blues [i] 17:50 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kate&Leopold [i] 22:25 Kráčející skála [i] 00:15 Střílejte na Francouze [i] 02:00 Novashopping 02:30 Český bodygard [i] 03:40 Láska nad lásky 95, 96 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 11 [i] 06:35 Taz-mania III 26 [i] 07:00 Scooby Doo a 13 duchů 4 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 9 [i] 08:00 Přátelé V 5 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 Prima hřiště [i] 09:45 M*A*S*H 189 [i] 10:15 Helicops II 6 [i] 11:15 Amerika hledá topmodelku III 12 [i] 12:15 Ošklivka Katka 28 [i] 13:25 Memphiská kráska [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Liverpool FC - Middlesbrough FC [i] 18:10 Můžu u vás přespat? [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Taxi [i] 22:05 Odplata [i] 00:10 Městská legenda [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Komisařka Diana Carrová 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Fotbal [i] 06:45 Olympijské zpravodajství [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Házená [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Házená [i] 13:00 Atletika [i] 15:15 Volejbal [i] 16:00 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 18:00 Stolní tenis [i] 18:30 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Box [i] 01:30 Atletika [i] 04:00 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzelný výtah [i] 08:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 10:00 Neorané pole [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Strom splněných přání [i] 16:00 McBride: Jako buldok [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 20:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 22:00 Obchod s bílým masem 2/2 [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Kouzelný výtah [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Voda, voda, čistá voda [i] 05:40 Limity měst 1/13 [i] 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 13/14 [i] 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 14/14 [i] 07:00 Limity měst 1/13 [i] 07:15 Mít dítě 1/3 [i] 08:15 Mít dítě 2/3 [i] 09:15 Země krásná neznámá 5/8 [i] 10:20 Země krásná neznámá 6/8 [i] 11:25 Velká čínská zeď 1/2 [i] 12:30 Postav si svou kuchyň 1/6 [i] 13:00 Postav si svou kuchyň 2/6 [i] 13:35 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 [i] 14:05 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 [i] 14:40 Chůvy divočiny 15/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 16/20 [i] 15:40 Tajemství divočiny 26/26 [i] 16:10 Svobodné duše širých moří [i] 16:40 Na úvěr 24/26 [i] 17:10 Na úvěr 25/26 [i] 17:40 Maminka stávkuje 5/25 [i] 18:20 Maminka stávkuje 6/25 [i] 19:00 Tuningmánie 13/14 [i] 19:30 Tuningmánie 14/14 [i] 20:00 Proč je to tak? 27/27 [i] 21:00 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 22:40 Britské impérium v barvě 3/3 [i] 23:35 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 00:30 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 01:35 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:45 Maminka stávkuje 5/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Fantastická čtyřka [i] 07:45 Před kamerou 34 [i] 08:15 Hra na svádění [i] 09:40 Můj bratranec Vinny [i] 11:35 X-Men: Poslední vzdor [i] 13:20 Otisk [i] 14:45 Hádej kdo? [i] 16:30 Gang v útoku [i] 18:35 Jak jíst smažené žížaly [i] 20:00 Fantastická čtyřka [i] 21:45 Drsný časy [i] 23:35 Skrytá identita [i] 02:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 04:05 Před kamerou 34 [i] 04:35 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Mravenčí polepšovna [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 10:00 Tajná přání [i] 11:45 Transakce století [i] 13:25 Tančím, abych žil [i] 15:20 Congorama [i] 17:05 Ztraceni navěky [i] 18:55 Dům u jezera [i] 20:35 Kurýr 2 [i] 22:00 Capote [i] 23:50 Král telenovely [i] 01:25 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 02:55 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA NÁRODOV: Španieli prehrali v šlágri s Anglickom, Island zostúpil
Radosť futbalistov Anglicka, archívna snímka.

FORMA AKO HROM: Tatar so spoluhráčmi z Montrealu zdemolovali Detroit
Slovenský útočník Tomáš Tatar dopomohol k výhre 7:3 gólom a dvomi asistenciami.

Aleksejenkovci dostali doživotný dištanc za ovplyvňovanie zápasov
Ilustračná snímka.

NHL: Matheson dostal dvojzápasový dištanc za hit na Petterssona
Mike Matheson (v drese Kanady).

Aktuálne správy

Druhá polovica októbra sa začne slnečným dňom s príjemnými teplotami
Dnes bude slnečno, ráno sa ojedinele vyskytne hmla. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

MAJTE OČI NA STOPKÁCH: Polícia si posvieti na vodičov v okrese Lučenec
V okrese Lučenec policajti na utorok naplánovali osobitnú kontrolu s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. TASR o ...

BID považuje navrhované rozšírenie zliav v MHD za nesystémové
Ilustračná snímka.

Video: NAKA vykonáva domové prehliadky, má ísť o objekty Mariana K.
Údajne má ísť o zásah, ktorý súvisí s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Rodáci zo všetkých Lehôt/Lhot z bývalej federácie sa dodnes stretávajú
Ilustračná snímka.

V základnej škole v Jelšave majú žiaci záhradu, ktorá učí
Umožniť žiakom kontakt s prírodou a získavanie nových vedomostí i zručností hravou formou je hlavným zmyslom projektu Záhrada, ktorá učí, realizovaného v ...

V Londýne predstavili poslednú knihu vedca Stephena Hawkinga
Stephen Hawking, archívna snímka.

V súčasnosti žije na svete 821 mil. ľudí trpiacich chronickým hladom
Na archívnej snímke z 29. augusta 2016 podvýživené dieťa v nemocnici v nigerijskom meste Maiduguri.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.