Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 119-120/150 [i] 10:05 Lambada, zakázaný tanec [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 18/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 9-10/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 14:20 Veronika Marsová I. 22/22 [i] 15:10 Túžba tela 99-100/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 FC Venuša [i] 21:55 Mission: Impossible II [i] 00:20 Buldog [i] 02:35 Jedovatý brečtan: Pokušenie [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Kliatby z temnôt II. 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:20 Mesačný svit I. 21/23 [i] 07:10 Cookie.sk [i] 07:25 Gumkáči 46/52 [i] 07:50 Chlap v dome 1/5 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 6/13 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 13/13 [i] 10:30 Rýchly odlet [i] 12:00 Varení pečení [i] 12:30 Família [i] 13:00 Providence V. 6/12 [i] 13:50 Mafiánka 8/8 [i] 14:55 Lovkyne 17/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:15 Víťazstvo lásky 1/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Záhadné vraždy [i] 22:55 Neznámy vojak [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Mafiánka 8/8 [i] 02:30 Família [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:00 Osudom skúšaní [i] 04:25 Radosť zo života [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 LOH 2008 Peking [i] 05:50 LOH 2008 Peking [i] 06:00 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:15 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:55 LOH 2008 Peking [i] 10:15 LOH 2008 Peking [i] 10:40 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 11:35 LOH 2008 Peking [i] 11:50 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 12:55 LOH 2008 Peking [i] 13:55 LOH 2008 Peking [i] 16:20 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Eurokino [i] 23:50 Robin Gibb a Nový frankfurtský filharmonický orchester [i] 00:50 Homo Futurus [i] 01:45 Udalosti ČT [i] 02:20 Správy STV [i] 04:00 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 47 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Posledný súboj [i] 11:10 Tru Calling 15 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Čierne zrkadlo [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 10 [i] 17:40 Panelák 79,80 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Kód 11-14 [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Nočná Mora v Montane [i] 23:55 Intímne hry [i] 01:40 Kuchynské dôvernosti [i] 02:00 Didi - popletený anjel [i] 03:25 Unesený 13/13 [i] 04:00 Savannah [i] 04:50 Ríša pavúkov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Zapomenuté výpravy [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Kam nás zavedl Večerníček [i] 09:30 Neboť nevědí, co činí [i] 09:50 Písničky na zítra [i] 10:05 Co tomu říkáte, pane Werich? 8/9 [i] 10:20 Příště u Vás z Máchova jezera. [i] 10:55 Album [i] 11:35 Můžeš mi odpustit? [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Má láska Afrika [i] 13:30 Zahrada je hra [i] 13:55 McLeodovy dcery V 26/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 18/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 20/26 [i] 15:25 Zbojníci 13/13 [i] 15:50 Svět Elmo 15/56 [i] 16:05 Babar 2/26 [i] 16:25 Přátelé Zeleného údolí 12/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 9/13 [i] 21:00 13. komnata Kamily Moučkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 5/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Americký Maeth [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Film o filmu Máj [i] 00:55 Divnopis - Tatobity [i] 01:00 Všechnopárty [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:30 McLeodovy dcery V 26/32 [i] 03:15 Simpsonovi XV 18/22 [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 O poklad Anežky České [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:15 Moderní pětiboj 07:00 Atletika 09:25 Cyklistika 11:00 Kanoistika 12:00 Moderní pětiboj 13:00 Atletika 16:15 Basketbal [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Den 14 - záznam vrcholných okamžiků her 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Den 14 - záznam vrcholných okamžiků her 03:00 Velký přehled [i] 04:00 OH Peking 2008 [i] 04:01 Stolní tenis
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 102 [i] 09:30 Zvrácená touha [i] 11:15 Julie Lescaut IV 1 [i] 13:05 Léa Parker 18 [i] 14:05 Gilmorova děvčata III 8 [i] 15:05 Ztraceni III 9 [i] 16:00 Kobra 11 IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 14 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 1 [i] 18:40 Dr. House II 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Anakonda [i] 21:45 Skleněný dům [i] 23:45 Povídky ze záhrobí: Upíří nevěstinec [i] 01:20 Útěk z vězení 1 [i] 02:05 Novashopping 03:20 Láska nad lásky 93, 94 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 23 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 3 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Malcolm v nesnázích II 3 [i] 08:35 Přátelé V 4 [i] 09:00 Ošklivka Katka 27 [i] 10:05 Sedmé nebe VII 10 [i] 11:00 Medicopter 117 II 7 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 5 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 11 [i] 13:25 Hunter V 7 [i] 14:20 Odpadlík V 16 [i] 15:15 Will & Grace II 11 [i] 15:40 Drzá Jordan V 13 [i] 16:35 Komisař Rex IV 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Venkovský ráj, č. 12 [i] 22:00 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:20 Volejte Věštce 02:05 Klinika III 12 [i] 02:50 Horečka III 14 [i] 03:40 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Olympijské zpravodajství [i] 06:30 Volejbal [i] 07:30 Olympijské zpravodajství [i] 07:45 Volejbal [i] 08:30 Olympijské zpravodajství [i] 08:45 Atletika [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:30 Atletika [i] 12:00 Házená [i] 13:30 Atletika [i] 16:30 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Basketbal [i] 18:00 Házená [i] 18:45 Volejbal [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Box [i] 03:00 Skoky do vody [i] 04:00 Skoky do vody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 10:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 11:00 Záchranná služba [i] 13:00 Dotek anděla III 21 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 15:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 17:00 Dotek anděla III 21 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 22:00 Obchod s bílým masem 1/2 [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Stalo se lidem 2/2 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 13/13 [i] 06:25 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 07:00 Muž divočiny 10/19 [i] 08:05 V cizí kuchyni 11/26 [i] 08:35 V cizí kuchyni 12/26 [i] 09:05 Design a designéři 2/13 [i] 09:20 To je chic! 17/19 [i] 09:50 To je chic! 18/19 [i] 10:20 Ohněm proti ohni [i] 11:25 Designéři 25/28 [i] 11:55 Designéři 26/28 [i] 12:25 V cizí kuchyni 11/26 [i] 12:55 V cizí kuchyni 12/26 [i] 13:25 Design a designéři 2/13 [i] 13:45 Vzhůru do středozemí 11/25 [i] 14:15 Vzhůru do středozemí 12/25 [i] 14:45 Procházky po zeměkouli 13/13 [i] 15:10 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 15:45 To je chic! 17/19 [i] 16:15 To je chic! 18/19 [i] 16:45 Designéři 25/28 [i] 17:15 Designéři 26/28 [i] 17:40 Prostá linie - Keith Haring [i] 18:15 Muž divočiny 10/19 [i] 19:15 Ohněm proti ohni [i] 20:20 Mít dítě 3/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 35/37 [i] 22:25 Limity měst 1/13 [i] 22:40 Jednotky zvláštního určení 1/2 [i] 23:45 Velká čínská zeď 1/2 [i] 00:45 Nevyslyšená varování 3/8 [i] 01:15 Nevyslyšená varování 4/8 [i] 01:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 02:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 02:50 Voda, voda, čistá voda [i] 03:25 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 04:00 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 04:35 Cestování světem porcelánu 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 07:45 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 09:10 Blízká setkání třetího druhu [i] 11:25 Tajnosti [i] 13:00 Pomoc, děti se vracejí! [i] 14:40 Co způsobil Winn-Dixie [i] 16:25 Někdo jiný [i] 17:40 Ghost Rider [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 20:00 Lookout [i] 21:40 Hollywoodland [i] 23:45 Babel [i] 02:05 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 03:40 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 04:05 Oktoberfest [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ellis na cestě ke štěstí [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 12:05 Univerzální uklízečka [i] 13:45 Lekce řízení [i] 15:20 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:45 Před kamerou 34 [i] 17:15 Legendy zeleného trávníku [i] 18:40 Mravenčí polepšovna [i] 20:10 Tudorovci 7 [i] 21:05 Tudorovci 8 [i] 22:00 Bezstarostně [i] 23:30 Má první svatba [i] 01:00 Zachraňte Jimmyho [i] 02:25 Velký maturitní mejdan [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tím Calgary zvíťazil nad Washingtonom 4:1
Hráč Calgary Flames (vľavo) Johnny Gaudreau (13) oslavuje gól.

NBA: Boston predĺžil víťaznú sériu na 16 zápasov
Na snímke je hráč Boston Celtics Kyrie Irving (11) v súboji o loptu s Dirkom Nowitzkim z Dallas Mavericks.

Kontrolór Bratislavy preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za milióny eur
Mestský kontrolór hlavného mesta SR Bratislavy Peter Šinály preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za päť miliónov eur. V roku 2019 sa na tomto štadióne ...

Video: V NHL vyhrávali hostia, na domácom ľade uspeli iba „predátori“
Hokejisti Arizony Coyotes zvíťazili nad hráčmi Toronta Maple Leafs 4:1 v pondelňajšom stretnutí zámorskej NHL. Coyotes si pripísali tretí a zatiaľ najvyšší triumf v sezóne ...

Aktuálne správy

Pre nevľúdne utorkové počasie nemôžeme ostať mrzutí
Ilustračná snímka.

Richard Raši napadol voľby do VÚC na ústavnom súde, žiada prešetriť sčítanie hlasov
Krajská organizácia strany Smer-SD Košického kraja dnes informovala, že jej kandidát na predsedu KSK za stranu Smer-SD Richard Raši podal v stredu 15. novembra podanie na Ústavný súd SR, ktorým ...

Bolo by lepšie, keby OĽaNO okrem vlády predstavilo aj tieňového premiéra, myslí si politológ
Vytvorenie tieňovej vlády je štandardný postup strany, aby zverejnila svoje programové vyhlásenia a zviditeľnila ľudí, ktorých si možno s týmito témami spájať. Pre agentúru SITA ...

V Bratislave a okolí hlásia viacero nehôd a zhustenú premávku
V Bratislave a jej okolí hlásia vodiči viacero dopravných nehôd. Rátať treba na viacerých miestach aj so zhustenou premávkou. Stella centrum upozorňuje ...

Nebezpečenstvo zosuvov snehu je lokálne, situácia však môže byť zradná
Ilustračná snímka.

Vysokoškolákov vlani ubudlo, školský výbor ich chce zo zahraničia
Ilustračná snímka

Cieľom Svetového dňa pozdravov je podporovať mier na svete
Stačí pozdraviť aspoň desať ľudí a človek oslávi Svetový deň pozdravov (WHD). Cieľom tohto svetového dňa, ktorý pripadá na 21. novembra, je podporiť svetový ...

Andrej Chudoba: Každý fliačik zeme je prirastený k srdcu človeka
Na archívnej snímke spisovateľ Andrej Chudoba.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.