Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 119-120/150 [i] 10:05 Lambada, zakázaný tanec [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 18/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 9-10/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 14:20 Veronika Marsová I. 22/22 [i] 15:10 Túžba tela 99-100/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 FC Venuša [i] 21:55 Mission: Impossible II [i] 00:20 Buldog [i] 02:35 Jedovatý brečtan: Pokušenie [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Kliatby z temnôt II. 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:20 Mesačný svit I. 21/23 [i] 07:10 Cookie.sk [i] 07:25 Gumkáči 46/52 [i] 07:50 Chlap v dome 1/5 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 6/13 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 13/13 [i] 10:30 Rýchly odlet [i] 12:00 Varení pečení [i] 12:30 Família [i] 13:00 Providence V. 6/12 [i] 13:50 Mafiánka 8/8 [i] 14:55 Lovkyne 17/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:15 Víťazstvo lásky 1/6 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Záhadné vraždy [i] 22:55 Neznámy vojak [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Mafiánka 8/8 [i] 02:30 Família [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:00 Osudom skúšaní [i] 04:25 Radosť zo života [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 LOH 2008 Peking [i] 05:50 LOH 2008 Peking [i] 06:00 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:15 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:55 LOH 2008 Peking [i] 10:15 LOH 2008 Peking [i] 10:40 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 11:35 LOH 2008 Peking [i] 11:50 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 12:55 LOH 2008 Peking [i] 13:55 LOH 2008 Peking [i] 16:20 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Eurokino [i] 23:50 Robin Gibb a Nový frankfurtský filharmonický orchester [i] 00:50 Homo Futurus [i] 01:45 Udalosti ČT [i] 02:20 Správy STV [i] 04:00 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 47 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Posledný súboj [i] 11:10 Tru Calling 15 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Čierne zrkadlo [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 10 [i] 17:40 Panelák 79,80 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Kód 11-14 [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Nočná Mora v Montane [i] 23:55 Intímne hry [i] 01:40 Kuchynské dôvernosti [i] 02:00 Didi - popletený anjel [i] 03:25 Unesený 13/13 [i] 04:00 Savannah [i] 04:50 Ríša pavúkov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Zapomenuté výpravy [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Kam nás zavedl Večerníček [i] 09:30 Neboť nevědí, co činí [i] 09:50 Písničky na zítra [i] 10:05 Co tomu říkáte, pane Werich? 8/9 [i] 10:20 Příště u Vás z Máchova jezera. [i] 10:55 Album [i] 11:35 Můžeš mi odpustit? [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Má láska Afrika [i] 13:30 Zahrada je hra [i] 13:55 McLeodovy dcery V 26/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 18/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 20/26 [i] 15:25 Zbojníci 13/13 [i] 15:50 Svět Elmo 15/56 [i] 16:05 Babar 2/26 [i] 16:25 Přátelé Zeleného údolí 12/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 9/13 [i] 21:00 13. komnata Kamily Moučkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 5/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Americký Maeth [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Film o filmu Máj [i] 00:55 Divnopis - Tatobity [i] 01:00 Všechnopárty [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:30 McLeodovy dcery V 26/32 [i] 03:15 Simpsonovi XV 18/22 [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 O poklad Anežky České [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:15 Moderní pětiboj 07:00 Atletika 09:25 Cyklistika 11:00 Kanoistika 12:00 Moderní pětiboj 13:00 Atletika 16:15 Basketbal [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Den 14 - záznam vrcholných okamžiků her 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Den 14 - záznam vrcholných okamžiků her 03:00 Velký přehled [i] 04:00 OH Peking 2008 [i] 04:01 Stolní tenis
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 102 [i] 09:30 Zvrácená touha [i] 11:15 Julie Lescaut IV 1 [i] 13:05 Léa Parker 18 [i] 14:05 Gilmorova děvčata III 8 [i] 15:05 Ztraceni III 9 [i] 16:00 Kobra 11 IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 14 [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas V 1 [i] 18:40 Dr. House II 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Anakonda [i] 21:45 Skleněný dům [i] 23:45 Povídky ze záhrobí: Upíří nevěstinec [i] 01:20 Útěk z vězení 1 [i] 02:05 Novashopping 03:20 Láska nad lásky 93, 94 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 23 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 3 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Malcolm v nesnázích II 3 [i] 08:35 Přátelé V 4 [i] 09:00 Ošklivka Katka 27 [i] 10:05 Sedmé nebe VII 10 [i] 11:00 Medicopter 117 II 7 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 5 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 11 [i] 13:25 Hunter V 7 [i] 14:20 Odpadlík V 16 [i] 15:15 Will & Grace II 11 [i] 15:40 Drzá Jordan V 13 [i] 16:35 Komisař Rex IV 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Venkovský ráj, č. 12 [i] 22:00 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:20 Volejte Věštce 02:05 Klinika III 12 [i] 02:50 Horečka III 14 [i] 03:40 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Olympijské zpravodajství [i] 06:30 Volejbal [i] 07:30 Olympijské zpravodajství [i] 07:45 Volejbal [i] 08:30 Olympijské zpravodajství [i] 08:45 Atletika [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:30 Atletika [i] 12:00 Házená [i] 13:30 Atletika [i] 16:30 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Basketbal [i] 18:00 Házená [i] 18:45 Volejbal [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Box [i] 03:00 Skoky do vody [i] 04:00 Skoky do vody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 10:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 11:00 Záchranná služba [i] 13:00 Dotek anděla III 21 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 15:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 17:00 Dotek anděla III 21 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 22:00 Obchod s bílým masem 1/2 [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Stalo se lidem 2/2 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 13/13 [i] 06:25 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 07:00 Muž divočiny 10/19 [i] 08:05 V cizí kuchyni 11/26 [i] 08:35 V cizí kuchyni 12/26 [i] 09:05 Design a designéři 2/13 [i] 09:20 To je chic! 17/19 [i] 09:50 To je chic! 18/19 [i] 10:20 Ohněm proti ohni [i] 11:25 Designéři 25/28 [i] 11:55 Designéři 26/28 [i] 12:25 V cizí kuchyni 11/26 [i] 12:55 V cizí kuchyni 12/26 [i] 13:25 Design a designéři 2/13 [i] 13:45 Vzhůru do středozemí 11/25 [i] 14:15 Vzhůru do středozemí 12/25 [i] 14:45 Procházky po zeměkouli 13/13 [i] 15:10 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 15:45 To je chic! 17/19 [i] 16:15 To je chic! 18/19 [i] 16:45 Designéři 25/28 [i] 17:15 Designéři 26/28 [i] 17:40 Prostá linie - Keith Haring [i] 18:15 Muž divočiny 10/19 [i] 19:15 Ohněm proti ohni [i] 20:20 Mít dítě 3/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 35/37 [i] 22:25 Limity měst 1/13 [i] 22:40 Jednotky zvláštního určení 1/2 [i] 23:45 Velká čínská zeď 1/2 [i] 00:45 Nevyslyšená varování 3/8 [i] 01:15 Nevyslyšená varování 4/8 [i] 01:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 02:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 02:50 Voda, voda, čistá voda [i] 03:25 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 04:00 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 04:35 Cestování světem porcelánu 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 07:45 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 09:10 Blízká setkání třetího druhu [i] 11:25 Tajnosti [i] 13:00 Pomoc, děti se vracejí! [i] 14:40 Co způsobil Winn-Dixie [i] 16:25 Někdo jiný [i] 17:40 Ghost Rider [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 20:00 Lookout [i] 21:40 Hollywoodland [i] 23:45 Babel [i] 02:05 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 03:40 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 04:05 Oktoberfest [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ellis na cestě ke štěstí [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 12:05 Univerzální uklízečka [i] 13:45 Lekce řízení [i] 15:20 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:45 Před kamerou 34 [i] 17:15 Legendy zeleného trávníku [i] 18:40 Mravenčí polepšovna [i] 20:10 Tudorovci 7 [i] 21:05 Tudorovci 8 [i] 22:00 Bezstarostně [i] 23:30 Má první svatba [i] 01:00 Zachraňte Jimmyho [i] 02:25 Velký maturitní mejdan [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.