Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 117-118/150 [i] 10:05 V Údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 11:50 V siedmom nebi XI. 17/22 [i] 12:40 Dva a pol chlapa IV. 7-8/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 21/22 [i] 15:15 Túžba tela 97-98/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Pravda zabíja [i] 22:35 Nikdy ma neopustíš [i] 00:15 Invázia 15-16/22 [i] 01:55 Krvavé svedectvá 1/8 [i] 02:35 Leto plné dotykov [i] 04:20 Kliatby z temnôt II. 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:20 Mesačný svit I. 20/23 [i] 07:10 Cookie.sk [i] 07:25 Gumkáči 45/52 [i] 07:50 Leto s Katkou 7/7 [i] 08:20 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 5/13 [i] 09:25 História futbalu: Nádherná hra 12/13 [i] 10:20 Nočný prechod [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Nie si sama [i] 13:05 Providence V. 5/12 [i] 13:55 Mafiánka 7/8 [i] 14:50 Lovkyne 16/28 [i] 15:35 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 12/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 13/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Magická osmička [i] 21:35 August ´68 [i] 23:15 Neporaziteľní [i] 00:50 Zmiešané manželstvá [i] 01:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:15 Mafiánka 7/8 [i] 03:05 Nie si sama [i] 03:30 Slovensko DNES [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 História futbalu: Nádherná hra 13/13 [i] 04:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:30 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 11:15 LOH 2008 Peking [i] 12:15 LOH 2008 Peking [i] 13:25 LOH 2008 Peking [i] 16:30 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 17:05 LOH 2008 Peking [i] 17:10 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 18:15 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Cudzinci [i] 22:55 Príbehy z hrobky 3/3 [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:50 LOH 2008 Peking [i] 04:30 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 46 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Správny deň na popravu [i] 11:10 Tru Calling 14 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Spenser: Nebezpečná zóna [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 9 [i] 17:40 Panelák 77,78 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Škaredá Katka 3,4 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Špeciálne komando II. 10 [i] 00:10 Jericho 21 [i] 01:00 Volajú ma Earl I. [i] 01:50 Zázrak [i] 03:15 Unesený 12 [i] 04:00 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Drobné něžnosti [i] 10:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka 8/13 [i] 11:20 Putovali hudci [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Zapomenuté výpravy [i] 13:25 Simpsonovi XV 17/22 [i] 13:45 McLeodovy dcery V 25/32 [i] 14:30 Praštěná holka II 9/22 [i] 14:50 Let 29 17/30 [i] 15:15 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 3/5 [i] 15:45 Výpravy [i] 16:00 Přátelé Zeleného údolí 11/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 Moudronos: Slovo [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Slavnostní shromáždění ke 40. výročí srpnových událostí roku 1968 [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Předpověď počasí [i] 18:28 Minuta z přírody [i] 18:30 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vše pro firmu 1/2 [i] 21:00 Avignonské proroctví 7/8 [i] 21:50 Šumná města [i] 22:15 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:25 Československý filmový týdeník 691/2379 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Ze života zvířat [i] 00:05 Taxík [i] 00:35 Pod pokličkou [i] 00:55 Kluci v akci [i] 01:20 McLeodovy dcery V 25/32 [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Auto Moto Revue [i] 03:00 Dobře namíchaný Jiří Adamíra [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Reportéři ČT [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Moderní pětiboj 06:20 Atletika 07:10 Moderní pětiboj 08:00 Cyklistika 08:30 Moderní pětiboj 09:10 Plážový volejbal 10:00 Kanoistika 11:00 Moderní pětiboj 13:00 Atletika 14:00 Moderní pětiboj 16:30 Jezdectví 17:30 Skoky do vody 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Jachting - finálové jízdy [i] 20:00 Den 13 - záznam vrcholných okamžiků her 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Den 13 - záznam vrcholných okamžiků her 02:00 Velký přehled [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Atletika
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 101 [i] 09:30 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 11:15 Julie Lescaut III 13 [i] 13:05 Léa Parker 17 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 7 [i] 15:05 Ztraceni III 8 [i] 16:00 Kobra 11 IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Redakce III 13 [i] 18:35 Dr. House II 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jeden svět nestačí [i] 22:30 Vykoupení z věznice Shawshank [i] 01:15 Slepá justice 6 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Ptákoviny [i] 03:35 Láska nad lásky 91, 92 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 22 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 2 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Malcolm v nesnázích II 2 [i] 08:40 Přátelé V 3 [i] 09:05 Ošklivka Katka 26 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 9 [i] 11:05 Medicopter 117 II 6 [i] 12:00 Diagnóza vražda VII 4 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 10 [i] 13:25 Hunter V 6 [i] 14:20 Odpadlík V 15 [i] 15:15 Will & Grace II 10 [i] 15:45 Drzá Jordan V 12 [i] 16:35 Komisař Rex IV 1 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 96 [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 21:50 Sběratelé kostí I 6 [i] 22:45 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 8 [i] 23:40 Případ pro dva V 33 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:25 Klinika III 11 [i] 03:15 Caruso show [i] 04:10 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Olympijské zpravodajství [i] 06:15 Atletika [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Volejbal [i] 08:30 Olympijské zpravodajství [i] 08:45 Skoky do vody [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:15 Atletika [i] 12:00 Házená [i] 13:30 Atletika [i] 16:30 Volejbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Skoky do vody [i] 18:15 Fotbal [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Volejbal [i] 01:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Válečná kořist [i] 10:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 11:00 Baron a ostrý Bill [i] 13:00 Dotek anděla III 20 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 15:00 Válečná kořist [i] 17:00 Dotek anděla III 20 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Médium II 22/22 [i] 21:00 Hledání 13 [i] 22:00 Temné příběhy 6/14 [i] 22:30 Temné příběhy 1/14 [i] 23:00 Médium II 22/22 [i] 00:00 Hledání 13 [i] 01:00 Temné příběhy 6/14 [i] 01:30 Temné příběhy 1/14 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Stalo se lidem 1/2 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 11/13 [i] 06:30 Procházky po zeměkouli 12/13 [i] 07:00 Muž divočiny 9/19 [i] 08:05 V cizí kuchyni 9/26 [i] 08:35 V cizí kuchyni 10/26 [i] 09:05 To je chic! 15/19 [i] 09:35 To je chic! 16/19 [i] 10:00 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 10:35 Staňte se predátorem 2/2 [i] 11:40 Novomanželské krize 11/13 [i] 12:10 Novomanželské krize 12/13 [i] 12:35 V cizí kuchyni 9/26 [i] 13:05 V cizí kuchyni 10/26 [i] 13:35 Vzhůru do středozemí 9/25 [i] 14:05 Vzhůru do středozemí 10/25 [i] 14:40 Procházky po zeměkouli 11/13 [i] 15:10 Procházky po zeměkouli 12/13 [i] 15:35 To je chic! 15/19 [i] 16:00 To je chic! 16/19 [i] 16:30 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 17:05 Novomanželské krize 11/13 [i] 17:35 Novomanželské krize 12/13 [i] 18:05 Muž divočiny 9/19 [i] 19:10 Staňte se predátorem 2/2 [i] 20:20 Mít dítě 2/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 34/37 [i] 22:25 Design a designéři 2/13 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 4/8 [i] 23:45 Americký fotbal před objektivy [i] 00:50 Nevyslyšená varování 1/8 [i] 01:20 Nevyslyšená varování 2/8 [i] 01:55 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 02:30 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 03:05 Stalo se lidem 2/2 [i] 03:55 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 04:30 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Poslední sbohem [i] 07:40 V 2007 concert [i] 08:45 Góóól! II [i] 10:40 Casino Royale [i] 13:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 14:45 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 16:05 Blízká setkání třetího druhu [i] 18:20 Tajnosti [i] 20:00 Na stojáka 26 [i] 20:30 Hospodská láska [i] 22:00 Deset položek a méně [i] 23:20 Přehlížený [i] 01:00 Na stojáka 26 [i] 01:30 Hospodská láska [i] 02:55 Deset položek a méně [i] 04:15 Přehlížený [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flight Of The Conchords : Sally 1 [i] 10:30 Plácek 2 [i] 12:05 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 12:55 Rodinný chaos [i] 14:25 Ellis na cestě ke štěstí [i] 16:00 Univerzální uklízečka [i] 17:40 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 18:55 Lekce řízení [i] 20:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 22:00 Ničemové [i] 23:45 Na sklonku života [i] 00:55 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 02:25 Ničemové [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
Hráč Miami Heat's Goran Dragič (v strede)

Rusko chce mať svoj hokejový tím v Pjongčangu
Úvahy o neúčasti ruských hokejistov na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu sú nateraz pravdepodobne vyriešené. Ruská hokejová federácia (FHR) vydala vyhlásenie, ...

Video: V NHL sa hralo 15 zápasov, Tatar skóroval a Cehlárik nepremenil samostatný nájazd
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v sezóne, no nezabránil domácej prehre Detroitu Red Wings 2:6 proti Edmontonu Oilers v stredajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar ...

Aktuálne správy

Po oblohe budú plávať mraky, no dovolia slnku potešiť nás
Vo štvrtok nás čaká polooblačné až oblačné počasie. Teploty sa budú pohybovať medzi príjemnými 6 až 11 stupňami Celzia.

Andrej Kiska otvoril v Mexiku podnikateľské fórum
Slovenský prezident Andrej Kiska v Mexiku.

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Najmenej dôveryhodným politikom je Kotleba, v prvej trojke aj Fico a Danko
Najmenej dôveryhodným politickým lídrom je i naďalej Marian Kotleba (Kotleba - ĽSNS), ktorému neverí 77 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, ...

Ústavný súd eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do VÚC
Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS) k dnešnému dňu eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do orgánov územnej samosprávy konaných 4. novembra ...

Bývalý konateľ spoločnosti Carlton Property Erik M. odmieta obvinenie
Na archívnej fotografii je bratislavský hotel Carlton.

Jiří Stivín, nekorunovaný kráľ jam session oslavuje 75. narodeniny
Na archívnej snímke Jiří Stivín.

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny
Americká speváčka a herečka Miley Cyrusová oslavuje vo štvrtok 23. novembra 25 rokov.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.