Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 115-116/150 [i] 10:00 Somrák z Beverly Hills [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 16/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 5-6/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 20/22 [i] 15:15 Túžba tela 95-96/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V Údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 21:50 Milovať a zabiť [i] 23:40 Hrozba z temnoty II. 20-21/22 [i] 01:20 V plnom nasadení VI. 8/8 [i] 02:15 Telesné túžby [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 19/23 [i] 07:20 Cookie.sk [i] 07:35 Aladin 14/65 [i] 07:55 Leto s Katkou 6/7 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 4/13 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 11/13 [i] 10:30 Sinatra [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence V. 4/12 [i] 13:55 Mafiánka 6/8 [i] 14:50 Lovkyne 15/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 10/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 11/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:10 Hit storočia [i] 21:55 Čierna alebo biela [i] 22:55 Šesť dní 3/3 [i] 00:35 Záhady SK [i] 01:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:55 Mafiánka 6/8 [i] 02:45 Správy STV [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 03:55 História futbalu: Nádherná hra 12/13 [i] 04:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 LOH 2008 Peking [i] 05:55 LOH 2008 Peking [i] 07:30 LOH 2008 Peking [i] 08:15 LOH 2008 Peking [i] 09:00 LOH 2008 Peking [i] 09:15 LOH 2008 Peking [i] 09:50 LOH 2008 Peking [i] 10:00 LOH 2008 Peking [i] 10:10 LOH 2008 Peking [i] 10:45 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 12:50 LOH 2008 Peking [i] 12:55 LOH 2008 Peking [i] 14:10 LOH 2008 Peking [i] 14:45 LOH 2008 Peking [i] 15:35 LOH 2008 Peking [i] 16:55 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 17:05 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 LOH 2008 Peking [i] 21:00 5 Olympijských kruhov [i] 21:05 LOH 2008 Peking [i] 21:35 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:25 Zrkadlenie v čase [i] 22:50 Svedectvo z obrazovky [i] 23:10 Javy a zjavy [i] 23:40 Korene budúcnosti [i] 01:05 Obeť a obeta [i] 01:30 Návraty 1968 [i] 02:05 Vtedy v auguste [i] 02:35 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:50 LOH 2008 Peking [i] 04:25 LOH 2008 Peking [i] 04:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 45 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Útek pred spravodlivosťou [i] 11:10 Tru Calling 13 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Spenser: Bledí králi a princovia [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 8 [i] 17:40 Panelák 75,76 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 17, 18 [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:55 Volajú ma Earl I. [i] 01:50 Kamoš [i] 03:15 Unesený 11 [i] 04:00 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Hledači zázračného kamene II [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Činčin [i] 09:40 Hříšní lidé města brněnského 3/4 [i] 10:55 Muzikanti, hrejte [i] 11:15 Pražský Sherlock Holmes [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 8/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 V peřejích Sun Kosi [i] 13:25 Čas pro rodinu [i] 13:50 McLeodovy dcery V 24/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 8/22 [i] 15:00 Let 29 16/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 17/22 [i] 15:50 Martin Snílek 16/26 [i] 16:05 Aneta 4/6 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Srpnová noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Cyklistika 07:00 Plážový volejbal 09:00 Synchronizované plavání 10:10 Kanoistika 10:45 Basketbal 12:30 Zápas - volný styl 13:00 Atletika 16:45 Jachting 17:30 Taekwondo 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Sportovní gymnastika 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:03 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:05 Den 12 - záznam vrcholných okamžiků her 01:30 Velký přehled [i] 02:30 OH Peking 2008 [i] 02:31 Moderní pětiboj 03:10 Atletika
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 100 [i] 09:30 Neviděli jste mého syna? [i] 11:20 Julie Lescaut III 12 [i] 13:10 Léa Parker 16 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 6 [i] 15:05 Ztraceni III 7 [i] 16:00 Kobra 11 IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 13 [i] 17:45 Redakce III 12 [i] 18:40 Dr. House II 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Anglie - Česko [i] 22:35 Policajti z předměstí 15, 16 [i] 23:30 Plastická chirurgie s.r.o. III 3 [i] 00:25 Vražedný virus [i] 02:00 Novashopping 02:30 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 89, 90 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 21 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Malcolm v nesnázích II 1 [i] 08:35 Přátelé V 2 [i] 09:00 Ošklivka Katka 25 [i] 10:05 Sedmé nebe VII 8 [i] 10:55 Medicopter 117 II 5 [i] 11:55 Diagnóza vražda VII 3 [i] 12:50 Chůva k pohledání II 9 [i] 13:20 Hunter V 5 [i] 14:15 Odpadlík V 14 [i] 15:15 Will & Grace II 9 [i] 15:40 Drzá Jordan V 11 [i] 16:35 Komisař Rex III 12 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince II [i] 23:15 Agentura Jasno 13 [i] 00:10 Případ pro dva V 32 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Klinika III 10 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Volejbal [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Volejbal [i] 08:00 Olympijské zpravodajství [i] 08:15 Házená [i] 09:45 Kanoistika [i] 10:45 Basketbal [i] 12:30 Atletika [i] 13:00 Atletika [i] 16:45 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Basketbal [i] 18:00 Atletika [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Volejbal [i] 01:00 Atletika [i] 03:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pan Muzika [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 11:00 Skandál v Čechách [i] 13:00 Dotek anděla III 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Dotek anděla III 19 [i] 18:00 Náš dům [i] 20:00 Médium II 21/22 [i] 21:00 Hledání 11 [i] 22:00 Hledání 12 [i] 23:00 Médium II 21/22 [i] 00:00 Hledání 11 [i] 01:00 Hledání 12 [i] 02:00 Náš dům [i] 04:00 Pan Muzika [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 12/12 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 9/13 [i] 06:30 Procházky po zeměkouli 10/13 [i] 07:00 Muž divočiny 8/19 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 09:15 To je chic! 13/19 [i] 09:45 To je chic! 14/19 [i] 10:15 Staňte se predátorem 1/2 [i] 11:20 Novomanželské krize 9/13 [i] 11:50 Novomanželské krize 10/13 [i] 12:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 5/8 [i] 12:55 Všude plýtváme, doma nejvíc 6/8 [i] 13:30 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 14:40 Procházky po zeměkouli 9/13 [i] 15:10 Procházky po zeměkouli 10/13 [i] 15:40 Limity měst 9/13 [i] 15:55 To je chic! 13/19 [i] 16:25 To je chic! 14/19 [i] 16:50 Novomanželské krize 9/13 [i] 17:20 Novomanželské krize 10/13 [i] 17:50 Design a designéři 1/13 [i] 18:10 Muž divočiny 8/19 [i] 19:15 Staňte se predátorem 1/2 [i] 20:20 Mít dítě 1/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 33/37 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 23:45 Volný čas [i] 00:50 Tajemství posloupnosti 15/16 [i] 01:20 Tajemství posloupnosti 16/16 [i] 01:50 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 02:55 Limity měst 9/13 [i] 03:10 Stalo se lidem 1/2 [i] 04:00 Evropská velkoměsta 9/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Flirt v rytmu flamenca [i] 07:45 Superman se vrací [i] 10:15 Trenérka [i] 12:00 Tygrova brigáda [i] 14:05 Poslední sbohem [i] 15:45 Góóól! II [i] 17:40 Casino Royale [i] 20:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 21:45 Leda ve snu [i] 23:15 Hostel [i] 00:45 Bestiář [i] 02:35 X-Men: Poslední vzdor [i] 04:20 Hostel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Škola svádění [i] 11:40 V tom domě straší! [i] 13:05 Tajná přání [i] 14:50 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 15:15 Plácek 2 [i] 16:50 Rodinný chaos [i] 18:20 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 19:10 Bloudící duše [i] 21:00 Lucky Louie : Kim se stěhuje 12 [i] 21:30 Flight Of The Conchords : Sally 1 [i] 22:00 Kurýr 2 [i] 23:25 Fidibus [i] 01:05 Bloudící duše [i] 02:55 Kurýr 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.