Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 115-116/150 [i] 10:00 Somrák z Beverly Hills [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 16/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 5-6/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 20/22 [i] 15:15 Túžba tela 95-96/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V Údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 21:50 Milovať a zabiť [i] 23:40 Hrozba z temnoty II. 20-21/22 [i] 01:20 V plnom nasadení VI. 8/8 [i] 02:15 Telesné túžby [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 19/23 [i] 07:20 Cookie.sk [i] 07:35 Aladin 14/65 [i] 07:55 Leto s Katkou 6/7 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 4/13 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 11/13 [i] 10:30 Sinatra [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence V. 4/12 [i] 13:55 Mafiánka 6/8 [i] 14:50 Lovkyne 15/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 10/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 11/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:10 Hit storočia [i] 21:55 Čierna alebo biela [i] 22:55 Šesť dní 3/3 [i] 00:35 Záhady SK [i] 01:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:55 Mafiánka 6/8 [i] 02:45 Správy STV [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 03:55 História futbalu: Nádherná hra 12/13 [i] 04:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 LOH 2008 Peking [i] 05:55 LOH 2008 Peking [i] 07:30 LOH 2008 Peking [i] 08:15 LOH 2008 Peking [i] 09:00 LOH 2008 Peking [i] 09:15 LOH 2008 Peking [i] 09:50 LOH 2008 Peking [i] 10:00 LOH 2008 Peking [i] 10:10 LOH 2008 Peking [i] 10:45 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 12:50 LOH 2008 Peking [i] 12:55 LOH 2008 Peking [i] 14:10 LOH 2008 Peking [i] 14:45 LOH 2008 Peking [i] 15:35 LOH 2008 Peking [i] 16:55 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 17:05 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 LOH 2008 Peking [i] 21:00 5 Olympijských kruhov [i] 21:05 LOH 2008 Peking [i] 21:35 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:25 Zrkadlenie v čase [i] 22:50 Svedectvo z obrazovky [i] 23:10 Javy a zjavy [i] 23:40 Korene budúcnosti [i] 01:05 Obeť a obeta [i] 01:30 Návraty 1968 [i] 02:05 Vtedy v auguste [i] 02:35 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:50 LOH 2008 Peking [i] 04:25 LOH 2008 Peking [i] 04:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 45 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Útek pred spravodlivosťou [i] 11:10 Tru Calling 13 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Spenser: Bledí králi a princovia [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 8 [i] 17:40 Panelák 75,76 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 17, 18 [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:55 Volajú ma Earl I. [i] 01:50 Kamoš [i] 03:15 Unesený 11 [i] 04:00 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Hledači zázračného kamene II [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Činčin [i] 09:40 Hříšní lidé města brněnského 3/4 [i] 10:55 Muzikanti, hrejte [i] 11:15 Pražský Sherlock Holmes [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 8/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 V peřejích Sun Kosi [i] 13:25 Čas pro rodinu [i] 13:50 McLeodovy dcery V 24/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 8/22 [i] 15:00 Let 29 16/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 17/22 [i] 15:50 Martin Snílek 16/26 [i] 16:05 Aneta 4/6 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Srpnová noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Cyklistika 07:00 Plážový volejbal 09:00 Synchronizované plavání 10:10 Kanoistika 10:45 Basketbal 12:30 Zápas - volný styl 13:00 Atletika 16:45 Jachting 17:30 Taekwondo 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Sportovní gymnastika 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:03 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:05 Den 12 - záznam vrcholných okamžiků her 01:30 Velký přehled [i] 02:30 OH Peking 2008 [i] 02:31 Moderní pětiboj 03:10 Atletika
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 100 [i] 09:30 Neviděli jste mého syna? [i] 11:20 Julie Lescaut III 12 [i] 13:10 Léa Parker 16 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 6 [i] 15:05 Ztraceni III 7 [i] 16:00 Kobra 11 IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 13 [i] 17:45 Redakce III 12 [i] 18:40 Dr. House II 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Anglie - Česko [i] 22:35 Policajti z předměstí 15, 16 [i] 23:30 Plastická chirurgie s.r.o. III 3 [i] 00:25 Vražedný virus [i] 02:00 Novashopping 02:30 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 89, 90 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 21 [i] 07:30 Scooby Doo a 13 duchů 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Malcolm v nesnázích II 1 [i] 08:35 Přátelé V 2 [i] 09:00 Ošklivka Katka 25 [i] 10:05 Sedmé nebe VII 8 [i] 10:55 Medicopter 117 II 5 [i] 11:55 Diagnóza vražda VII 3 [i] 12:50 Chůva k pohledání II 9 [i] 13:20 Hunter V 5 [i] 14:15 Odpadlík V 14 [i] 15:15 Will & Grace II 9 [i] 15:40 Drzá Jordan V 11 [i] 16:35 Komisař Rex III 12 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince II [i] 23:15 Agentura Jasno 13 [i] 00:10 Případ pro dva V 32 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Klinika III 10 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Volejbal [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Volejbal [i] 08:00 Olympijské zpravodajství [i] 08:15 Házená [i] 09:45 Kanoistika [i] 10:45 Basketbal [i] 12:30 Atletika [i] 13:00 Atletika [i] 16:45 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Basketbal [i] 18:00 Atletika [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Volejbal [i] 01:00 Atletika [i] 03:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pan Muzika [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 11:00 Skandál v Čechách [i] 13:00 Dotek anděla III 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Dotek anděla III 19 [i] 18:00 Náš dům [i] 20:00 Médium II 21/22 [i] 21:00 Hledání 11 [i] 22:00 Hledání 12 [i] 23:00 Médium II 21/22 [i] 00:00 Hledání 11 [i] 01:00 Hledání 12 [i] 02:00 Náš dům [i] 04:00 Pan Muzika [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 12/12 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 9/13 [i] 06:30 Procházky po zeměkouli 10/13 [i] 07:00 Muž divočiny 8/19 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 09:15 To je chic! 13/19 [i] 09:45 To je chic! 14/19 [i] 10:15 Staňte se predátorem 1/2 [i] 11:20 Novomanželské krize 9/13 [i] 11:50 Novomanželské krize 10/13 [i] 12:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 5/8 [i] 12:55 Všude plýtváme, doma nejvíc 6/8 [i] 13:30 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 14:40 Procházky po zeměkouli 9/13 [i] 15:10 Procházky po zeměkouli 10/13 [i] 15:40 Limity měst 9/13 [i] 15:55 To je chic! 13/19 [i] 16:25 To je chic! 14/19 [i] 16:50 Novomanželské krize 9/13 [i] 17:20 Novomanželské krize 10/13 [i] 17:50 Design a designéři 1/13 [i] 18:10 Muž divočiny 8/19 [i] 19:15 Staňte se predátorem 1/2 [i] 20:20 Mít dítě 1/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 33/37 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 23:45 Volný čas [i] 00:50 Tajemství posloupnosti 15/16 [i] 01:20 Tajemství posloupnosti 16/16 [i] 01:50 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 02:55 Limity měst 9/13 [i] 03:10 Stalo se lidem 1/2 [i] 04:00 Evropská velkoměsta 9/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Flirt v rytmu flamenca [i] 07:45 Superman se vrací [i] 10:15 Trenérka [i] 12:00 Tygrova brigáda [i] 14:05 Poslední sbohem [i] 15:45 Góóól! II [i] 17:40 Casino Royale [i] 20:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 21:45 Leda ve snu [i] 23:15 Hostel [i] 00:45 Bestiář [i] 02:35 X-Men: Poslední vzdor [i] 04:20 Hostel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Škola svádění [i] 11:40 V tom domě straší! [i] 13:05 Tajná přání [i] 14:50 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 15:15 Plácek 2 [i] 16:50 Rodinný chaos [i] 18:20 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 19:10 Bloudící duše [i] 21:00 Lucky Louie : Kim se stěhuje 12 [i] 21:30 Flight Of The Conchords : Sally 1 [i] 22:00 Kurýr 2 [i] 23:25 Fidibus [i] 01:05 Bloudící duše [i] 02:55 Kurýr 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Calgary prvým tímom na západe s miestenkou v play off
Ilustračná snímka.

NBA: New York prerušil negatívnu sériu
Basketbalisti New Yorku zdolali Los Angeles Lakers 124:123 a ukončili osemzápasovú šnúru prehier v zámorskej NBA. Napriek tomu im patrí posledná priečka v tabuľke Východnej ...

Thiem a Andreescuová sú víťazmi turnaja v Indian Wells
Dominic Thiem, archívna snímka.

Spalletti po triumfe Interu v milánskom derby: Bol to kolektívny výkon
Na snímke hráči Interu oslavujú víťazstvo v zápase 28. kola talianskej Serie A AC Miláno - Inter Miláno v Miláne 17. marca 2019. Inter zvíťazil 3:2.

Aktuálne správy

Na Eda sa ochladí, mračno nebo zahalí
Dnes bude oblačno až zamračené, na východe občasný dážď. Teploty dosiahnu 6 až 11 stupňov C.

Na diaľničnom priechode Rajka horí kamión
Ilustračná snímka.

VODIČI POZOR: V Bratislave treba rátať so zdržaním
Ilustračná snímka.

Rodič si na pobyt s dieťaťom v kúpeľoch môže zobrať OČR alebo PN
Ak dieťa potrebuje pri pobyte v kúpeľoch sprievod rodiča, ten má nárok poberať príspevok na ošetrovanie člena rodiny (OČR) najviac desať dní. Keďže ...

Z. Čaputová zvíťazila vo všetkých mestských častiach Košíc
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

Vo väzení v Hrnčiarovciach nad Parnou odsúdení už roky volia najviac
Najvyššia volebná účasť zo všetkých 17 slovenských väzení, a to už minimálne v tretích prezidentských voľbách za sebou, bola v Ústave na výkon trestu odňatia slobody ...

N. Rimskij-Korsakov, člen Mocnej hŕstky, sa narodil pred 175 rokmi
Na snímke Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov.

Pred 80 rokmi sa na Slovensku a v Čechách jazdilo vľavo
Triumph Roadster model 2000 (1949) v Bratislave s volantom vpravo.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.