TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 113-114/150 [i] 10:00 Nebeský pes [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 15/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 3-4/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 19/22 [i] 15:15 Túžba tela 93-94/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Výkriky v tme [i] 21:55 Archanjel: Kliatba červeného tajomstva [i] 00:25 E-Ring: Pentagón - krídlo E 14-15/22 [i] 02:05 V plnom nasadení VI. 7/8 [i] 03:00 Hlava rodiny 9/15 [i] 03:20 Kobra-Motocops I. 15/16 [i] 04:20 Kliatby z temnôt II. 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Mesačný svit I. 18/23 [i] 07:10 Cookie.sk [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 20/26 [i] 07:50 Leto s Katkou 5/7 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 3/13 [i] 09:25 História futbalu: Nádherná hra 10/13 [i] 10:25 Miláčik [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Nie si sama [i] 13:05 Providence V. 3/12 [i] 13:55 Mafiánka 5/8 [i] 14:50 Lovkyne 14/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 8/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 9/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Clara Shellerová 4/6 [i] 22:35 Inštinkt 1/2 [i] 23:50 Inštinkt 2/2 [i] 01:00 Osudom skúšaní [i] 01:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:20 Mafiánka 5/8 [i] 03:10 Nie si sama [i] 03:35 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:05 História futbalu: Nádherná hra 11/13 [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 LOH 2008 Peking [i] 06:10 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 11:15 LOH 2008 Peking [i] 11:30 LOH 2008 Peking [i] 11:40 LOH 2008 Peking [i] 12:10 LOH 2008 Peking [i] 12:30 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 13:00 LOH 2008 Peking [i] 13:35 LOH 2008 Peking [i] 14:35 LOH 2008 Peking [i] 15:55 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 17:10 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Príbehy z hrobky 2/3 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Maigret 44 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 10 dolárov spravodlivosti [i] 11:10 Tru Calling 12 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Spenser: Návnada [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 7 [i] 17:40 Panelák 73,74 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Škaredá Katka 1,2/29 [i] 22:20 Mafstory [i] 23:20 Hviezdna pechota [i] 01:50 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:20 Unesený 10 [i] 04:00 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Hledači zázračného kamene I [i] 05:50 Etiketa [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:30 Hvězdy nad Syslím údolím 2/3 [i] 10:30 Studio B [i] 11:05 Několik životů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Hledači zázračného kamene II [i] 13:30 Čas pro rodinu [i] 13:55 McLeodovy dcery V 23/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 7/22 [i] 15:05 Let 29 15/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 16/22 [i] 15:50 Martin Snílek 15/26 [i] 16:05 Aneta 3/6 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 22:15 Retro [i] 22:45 Folkomotivy speciál [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Lednicku a Valticku [i] 00:35 Štíty království českého 7/10 [i] 01:05 McLeodovy dcery V 23/32 [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Československý filmový týdeník 690/2379 [i] 02:25 Simpsonovi XV 16/22 [i] 02:45 Dobrá rada nad zlato [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:20 Házená 07:30 Plážový volejbal 09:00 Synchronizované plavání 10:30 Cyklistika 12:30 Kanoistika 13:00 Atletika [i] 17:00 Sportovní gymnastika 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Den 11 - záznam vrcholných okamžiků her 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Basketbal 23:30 Den 11 - záznam vrcholných okamžiků her 02:00 Velký přehled [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Plavání
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 99 [i] 09:30 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 11:20 Julie Lescaut III 11 [i] 13:10 Léa Parker 15 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 5 [i] 15:05 Ztraceni III 6 [i] 16:00 Kobra 11 IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 12 [i] 17:45 Redakce III 11 [i] 18:40 Dr. House II 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hledá se Nemo [i] 22:05 Con Air [i] 00:20 Slepá justice 5 [i] 01:10 Da Vinciho případy VII 13 [i] 01:55 Novashopping 02:30 DO-RE-MI [i] 03:30 Láska nad lásky 87, 88 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 20 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 24 [i] 08:00 Sylvester a Tweety [i] 08:15 Malcolm v nesnázích I 16 [i] 08:40 Přátelé V 1 [i] 09:05 Ošklivka Katka 24 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 7 [i] 10:55 Medicopter 117 II 4 [i] 11:55 Diagnóza vražda VII 2 [i] 12:50 Chůva k pohledání II 8 [i] 13:20 Hunter V 4 [i] 14:15 Odpadlík V 13 [i] 15:10 Will & Grace II 8 [i] 15:40 Drzá Jordan V 10 [i] 16:35 Komisař Rex III 11 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 95 [i] 21:05 Cesty lásky [i] 23:05 Sběratelé kostí I 5 [i] 00:00 Případ pro dva V 31 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Klinika III 9 [i] 03:35 Receptář prima nápadů [i] 04:35 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Volejbal [i] 06:00 Olympijské zpravodajství [i] 06:15 Volejbal [i] 08:00 Olympijské zpravodajství [i] 08:15 Skoky do vody [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Kanoistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:30 Atletika [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Volejbal [i] 18:00 Vzpírání [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Gymnastika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 11:00 Pan Muzika [i] 13:00 Dotek anděla III 18 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Dotek anděla III 18 [i] 18:00 Život v buši II 10/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 4/6 [i] 20:00 Médium II 20/22 [i] 21:00 Hledání 9 [i] 22:00 Hledání 10 [i] 23:00 Médium II 20/22 [i] 00:00 Hledání 9 [i] 01:00 Hledání 10 [i] 02:00 Pan Muzika [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 10/12 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 7/13 [i] 06:30 Procházky po zeměkouli 8/13 [i] 07:05 Muž divočiny 7/19 [i] 08:00 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 09:15 Sobotní kuchyně 21/26 [i] 09:45 Sobotní kuchyně 22/26 [i] 10:15 Norské soví království [i] 11:25 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 11:55 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 12:25 Pes - přítel člověka 53/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 54/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 14:50 Procházky po zeměkouli 7/13 [i] 15:15 Procházky po zeměkouli 8/13 [i] 15:45 Sobotní kuchyně 21/26 [i] 16:15 Sobotní kuchyně 22/26 [i] 16:45 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 17:15 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 17:45 Tajemný vodní svět [i] 18:20 Muž divočiny 7/19 [i] 19:15 Norské soví království [i] 20:20 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 21:30 Co nám prospívá 32/37 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 2/8 [i] 23:45 Nejtěžší práce historie 6/6 [i] 00:45 Tajemství posloupnosti 13/16 [i] 01:15 Tajemství posloupnosti 14/16 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 11/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 12/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 11/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 06:00 Transylvania [i] 07:40 Někdo jiný [i] 09:00 Účastníci kongresu [i] 10:40 Divočáci [i] 12:20 Jen trošku štěstí [i] 14:00 Flirt v rytmu flamenca [i] 15:45 Superman se vrací [i] 18:15 Trenérka [i] 20:00 Otisk [i] 21:25 Mstitel [i] 22:55 Tři malá prasátka [i] 01:00 Otisk [i] 02:20 Mstitel [i] 03:50 Tři malá prasátka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Aristokraté [i] 11:20 Před kamerou 34 [i] 11:50 Král telenovely [i] 13:25 Congorama [i] 15:10 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 15:35 V tom domě straší! [i] 17:05 Škola svádění [i] 18:45 Tajná přání [i] 20:30 Růžový panter [i] 22:00 Tráva je zlatej důl [i] 23:40 Lucky Louie : Zpověď 10 [i] 00:05 Lucky Louie : Louie sekl s prací 11 [i] 00:30 Růžový panter [i] 02:00 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 02:30 Tráva je zlatej důl [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Futbalistky SR remizovali v príprave s Rakúskom 1:1
Ilustračná fotografia.

COPA AMERICA: Obhajca titulu z Čile deklasoval Japonsko
Ilustračná snímka.

IAAF schválila výnimku ďalším 14 Rusom, celkovo ich sme súťažiť 81
Ilustračná snímka.

NEŠŤASTIE: Vo veku 41 rokov zahynula bývalá volejbalová reprezentantka
Slávka Mihálová, archívna snímka.

Aktuálne správy

Oblaky a prehánky na Vratislava pocíti nielen Bratislava
Dnes bude prevažne oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty 22 až 27 stupňov C.

UNB by s výstavbou nového heliportu v Ružinove mohla začať v auguste
Na ilustračnej snímke vchod do Univerzitnej nemocnice Bratislava.

Poslancov čaká posledná schôdza pred letnými prázdninami, mali by prerokovať 105 bodov programu
Poslanci Národnej rady SR (NR SR) by mali na 46. schôdzi prerokovať až 105 bodov programu. Posledná schôdza pred letnými prázdninami sa začína v utorok o 13:00. Plénum sa bude zaoberať vládnymi aj ...

Senica predstaví zámery s parkom a zeleňou počas festivalu Ekotopfilm
Ilustračná snímka.

Diaľnica D2 v smere do Bratislavy je momentálne neprejazdná
Ilustračná snímka.

Rezort obrany navrhne vláde obstarať 3D rádiolokátory z Izraela
Na archívnej snímke minister obrany SR Peter Gajdoš.

Arthur Edwin Kennelly prispel k fungovaniu podmorských káblov
Arthur Edwin Kennelly.

OSN odhaduje, že okolo roku 2100 môže byť na svete 11 miliárd ľudí
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.