Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 Rebeca 111-112/150 [i] 10:30 Tempo [i] 12:00 V siedmom nebi XI. 14/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa IV. 1-2/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 18/22 [i] 15:15 Túžba tela 91-92/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Zamorené mesto [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Hrdinovia 15-16/23 [i] 00:20 Kontakt [i] 03:00 Hlava rodiny 8/15 [i] 03:20 Kobra-Motocops I. 14/16 [i] 04:15 Kliatby z temnôt II. 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Mesačný svit I. 17/23 [i] 07:15 Cookie.sk [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 19/26 [i] 07:55 Leto s Katkou 4/7 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 2/13 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 9/13 [i] 10:30 Hlasy anjelov [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence V. 2/12 [i] 13:55 Mafiánka 4/8 [i] 14:50 Lovkyne 13/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 6/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 7/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Ďalšia krásna tvár [i] 21:45 Bratia a sestry I. 21/23 [i] 22:30 Klinika Grace 33/36 [i] 23:15 Klinika Grace 34/36 [i] 00:00 GEN.sk [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:10 Mafiánka 4/8 [i] 02:05 Família [i] 02:30 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy STV [i] 03:05 Góly body sekundy [i] 03:15 Udalosti ČT [i] 03:50 História futbalu: Nádherná hra 10/13 [i] 04:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 LOH 2008 Peking [i] 05:55 Basketbal [i] 06:35 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:00 LOH 2008 Peking [i] 08:40 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 10:30 LOH 2008 Peking [i] 11:05 LOH 2008 Peking [i] 11:45 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:30 LOH 2008 Peking [i] 13:00 LOH 2008 Peking [i] 13:40 LOH 2008 Peking [i] 13:55 LOH 2008 Peking [i] 14:40 LOH 2008 Peking [i] 16:10 LOH 2008 Peking [i] 16:30 LOH 2008 Peking [i] 16:35 LOH 2008 Peking [i] 16:40 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 00:05 Príbehy z hrobky 1/3 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Motormagazín [i] 02:00 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:50 LOH 2008 Peking [i] 04:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 43 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Sundown - mesto pomsty [i] 11:10 Tru Calling 11 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Spenser: Čisté ruky [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 6 [i] 17:40 Panelák 71,72 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 22/22 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 8/8 [i] 00:55 Policajtka v akcii [i] 02:25 Unesený 9 [i] 03:10 Savannah [i] 04:35 Pobrežná hliadka V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Čétéčko [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 51/78 [i] 09:00 Pozdní léto [i] 10:30 Film o filmu Máj [i] 10:45 Zrada v Budapešti [i] 11:30 Srpen 68 [i] 11:50 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Hledači zázračného kamene I [i] 13:20 Tibet v Nepálu: Lidé z Dolpa 13:30 Čas pro rodinu [i] 13:55 McLeodovy dcery V 22/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 6/22 [i] 15:05 Let 29 14/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 15/22 [i] 15:50 O komtesce a zbojníkovi [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 Moudronos [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 10/20 [i] 21:00 Na cestě po Lednicku a Valticku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Nebuďte policajta [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:20 Neznámí hrdinové [i] 00:45 Sex ve městě II 4/18 [i] 01:15 Bydlení je hra [i] 01:40 McLeodovy dcery V 22/32 [i] 02:25 AZ-kvíz [i] 02:45 Simpsonovi XV 15/22 [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Austrálie - Litva 07:00 Triatlon 09:30 Synchronizované plavání 10:30 Cyklistika 12:00 Sportovní gymnastika 12:30 Cyklistika 13:00 Atletika 16:10 Sportovní gymnastika 17:20 Jachting 17:40 Trampolíny 18:00 Jezdectví 18:15 Velký přehled [i] 19:00 Rozhovor s hvězdou 19:15 FC Slovan Liberec - FK Teplice [i] 22:05 OH Peking 2008 [i] 22:06 Velký přehled [i] 23:00 Den 10 - záznam vrcholných okamžiků her 02:05 Velký přehled [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Atletika 04:00 Triatlon
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 98 [i] 09:30 Holky, moře, Ibiza [i] 11:30 Julie Lescaut III 10 [i] 13:15 Léa Parker 14 [i] 14:15 Gilmorova děvčata III 4 [i] 15:10 Ztraceni III 5 [i] 16:00 Kobra 11 IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 11 [i] 17:45 Redakce III 10 [i] 18:40 Dr. House II 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Návrat komisaře Rexe IX 6 [i] 21:05 Vražedná čísla 13 [i] 21:55 Za nepřátelskou linií [i] 00:00 Po právu 9, 10 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 19 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 23 [i] 08:05 Přátelé IV 24 [i] 08:30 Ošklivka Katka 23 [i] 09:30 Sedmé nebe VII 6 [i] 10:20 Medicopter 117 II 3 [i] 11:20 Diagnóza vražda VII 1 [i] 12:10 Chůva k pohledání II 7 [i] 12:40 Hunter V 3 [i] 13:35 Odpadlík V 12 [i] 14:30 Will & Grace II 7 [i] 14:55 Drzá Jordan V 9 [i] 15:50 Komisař Rex III 10 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé V 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Zoufalé manželky III 23 [i] 22:10 Myšlenky zločince II [i] 23:05 Invaze 11 [i] 00:00 Případ pro dva V 30 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Klinika III 8 [i] 03:35 Nikdo není dokonalý [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Triatlon [i] 06:15 Olympijské zpravodajství [i] 06:30 Volejbal [i] 07:30 Olympijské zpravodajství [i] 07:45 Volejbal [i] 08:30 Olympijské zpravodajství [i] 08:45 Atletika [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 13:00 Atletika [i] 16:15 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Basketbal [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Atletika [i] 22:00 Gymnastika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Jezdectví [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda mezi přáteli [i] 08:00 Vysněný svět [i] 10:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 11:00 Hotel pro rukojmí [i] 13:00 Dotek anděla III 17 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 15:00 Vysněný svět [i] 17:00 Dotek anděla III 17 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Médium II 19/22 [i] 21:00 Hledání 7 [i] 22:00 Hledání 8 [i] 23:00 Médium II 19/22 [i] 00:00 Hledání 7 [i] 01:00 Hledání 8 [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Vražda mezi přáteli [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 6/13 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 5/13 [i] 06:30 Procházky po zeměkouli 6/13 [i] 07:00 Muž divočiny 6/19 [i] 08:00 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 09:15 Sobotní kuchyně 19/26 [i] 09:45 Sobotní kuchyně 20/26 [i] 10:20 Moře velryb [i] 11:25 Rosemary - královna kuchyně 9/12 [i] 11:55 Rosemary - královna kuchyně 10/12 [i] 12:25 Pes - přítel člověka 51/58 [i] 13:05 Pes - přítel člověka 52/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 14:50 Procházky po zeměkouli 5/13 [i] 15:15 Procházky po zeměkouli 6/13 [i] 15:40 Sobotní kuchyně 19/26 [i] 16:10 Sobotní kuchyně 20/26 [i] 16:40 Rosemary - královna kuchyně 9/12 [i] 17:10 Rosemary - královna kuchyně 10/12 [i] 17:40 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 18:15 Muž divočiny 6/19 [i] 19:15 Moře velryb [i] 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 13/14 [i] 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 14/14 [i] 21:30 Co nám prospívá 31/37 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 23:45 Nejtěžší práce historie 5/6 [i] 00:45 Tajemství posloupnosti 11/16 [i] 01:15 Tajemství posloupnosti 12/16 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 9/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 10/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 9/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Fanaticky zamilován [i] 07:45 Rebelka [i] 09:25 Před kamerou 34 [i] 09:55 Nový svět [i] 12:05 Transylvania [i] 13:45 Někdo jiný [i] 15:00 Účastníci kongresu [i] 16:40 Divočáci [i] 18:20 Jen trošku štěstí [i] 20:00 Strážce [i] 21:45 Na stojáka 44 [i] 22:15 Hollywoodland [i] 00:20 Sybil [i] 01:45 Strážce [i] 03:30 Hollywoodland [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:30 Univerzální uklízečka [i] 13:10 Ohnivé vozy [i] 15:10 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 15:35 Aristokraté [i] 17:00 Král telenovely [i] 18:35 Congorama [i] 20:20 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 22:00 Zachraňte Jimmyho [i] 23:25 Velký maturitní mejdan [i] 00:50 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 02:30 Zachraňte Jimmyho [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tampa Bay v bránke s Budajom podľahla Floride
Hokejisti Tampy Bay Lightning v bránke so Slovákom Petrom Budajom prehrali v noci na pondelok v prípravnom zápase NHL na domácom ľade s Floridou Panthers 2:4. Budaj chytal celé ...

NHL: Canadiens poslali Réwaya na farmu do Lavalu
Na snímke Martin Réway

Hamšík: Dokázali sme otočiť duel so Spalom 2013
Na snímke slovenský stredopoliar Neapola Marek Hamšík

Nováčik NHL v príprave zdolal Anaheim, „blesky“ s Budajom v bránke nestačili na „panterov“
Slovenský brankár Peter Budaj odchytal nedeľňajší prípravný súboj NHL v drese hokejovej Tampy Bay, ale prehre s Floridou 2:4 nezabránil. Budaj bol v bránke domácich 58:23 min a keď ju opustil, ...

Aktuálne správy

V pondelok vystúpia teploty do príjemných 20 stupňov
Na ilustračnej foto divé husi letia pod rannou, polooblačnou oblohou.

Analytik: FDP v nemeckej vláde bude musieť byť zodpovednejšia
Na snímke nemecká kancelárka a predsedníčka Kresťanskodemokratickej únie Nemecka (CDU) Angela Merkelová

Strana NAJ ohlasuje pokračovanie protestov proti drancovaniu lesov
Na snímke líder strany NAJ Viktor Béreš.

Ministerka Lubyová našla chýbajúce financie, testovanie piatakov sa uskutoční
Celoplošné testovanie vedomostí piatakov z matematiky a slovenského, resp. maďarského jazyka sa v tomto roku uskutoční. Deti sa nemusia extra pripravovať Ako agentúru SITA ...

V portfóliu Súkromného slovanského gymnázia bolo osem cudzích jazykov
Ilustračná snímka

Policajti preverujú oznámenie o výbušnine na súde v Bratislave
Polícia preveruje oznámenie o údajnej výbušnine na súde v Bratislave. TASR informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Predstaviteľ legendárneho Supermana Christopher Reeve by mal 65 rokov
Americký herec Christopher Reeve, celosvetovo známy najmä ako predstaviteľ filmového Supermana zo série filmov zo 70. a 80. rokov 20. storočia, by mal v pondelok ...

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.