Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Reflex [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 35/40 [i] 06:40 Duck Dodgers II. 19/26 [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! II. 1/8 [i] 07:30 Volanie divočiny [i] 09:15 Herkules VI. 2-3/8 [i] 10:55 Karavan šou 4 [i] 11:30 Film o filme: U mě dobrý [i] 11:50 Božská relikvia [i] 13:25 Spomienky na Afriku [i] 16:25 Milujem problémy [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 7/8 [i] 21:20 Prci, prci, prcičky 2 [i] 23:20 Náhly úder [i] 01:30 Bohovia a generáli 1/2 [i] 03:20 Bohovia a generáli 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Búrlivé Havajské ostrovy [i] 06:15 Pocoyo I. 20/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 20/26 [i] 06:50 Aladin 14 [i] 07:10 Gumkáči 46/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 12/26 [i] 08:00 Elá hop [i] 08:25 Sládkova abeceda [i] 08:40 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:10 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 11/20 [i] 10:00 Svätá liturgia pri príležitosti 20.výročia baziliky minor v Ľutine [i] 12:00 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 12:15 Gala Borisa Filana [i] 13:20 James Bond:Žiješ len dvakrát [i] 15:20 Intímna zóna-svokrovci [i] 17:00 Pošta pre teba [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Atómový vlak [i] 22:15 Robocop [i] 00:00 Inšpektor Morse 20/33 [i] 01:45 Gala Borisa Filana [i] 02:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 LOH 2008 Peking [i] 05:50 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:20 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 13:05 LOH 2008 Peking [i] 14:25 LOH 2008 Peking [i] 15:45 LOH 2008 Peking [i] 17:20 LOH 2008 Peking [i] 17:30 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 LOH 2008 Peking [i] 21:00 5 Olympijských kruhov [i] 21:05 LOH 2008 Peking [i] 21:35 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:15 Augustus [i] 23:10 BHS 2007 [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Savannah [i] 05:40 Pobrežná hliadka V. [i] 06:25 NOVINY 06:50 Ben Hur: Príbeh Krista [i] 08:15 Zabijácke inštinkty [i] 09:15 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 FBI oddelenie 9,10 [i] 13:45 V rukách nepriateľa [i] 15:40 Cesta do Texasu [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 20 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia 13, 14 [i] 00:00 Nočné kino: Choď alebo zomri [i] 01:40 Červený album [i] 03:10 Volajú ma Earl [i] 03:55 Unesený [i] 04:35 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 05:05 Nenechte si ujít [i] 05:10 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O stromečku za komínem [i] 06:10 Pihulka a Kaňka 2/6 [i] 06:25 Mumínci 20/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:25 Nejsem chmýrko na bodláku [i] 08:05 Teď vedou babička s dědou [i] 08:15 Hodina zpěvu [i] 09:00 Ježčí kůže [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Útěk do Budína 3/5 [i] 11:55 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 12:05 Zpráva o stavu planety Země [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vřesový trůn [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo atletky Taťány [i] 14:50 Pozdní léto [i] 16:25 Zatopené osudy 2/13 [i] 16:45 Divnopis - Tatobity [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Valentin Dobrotivý [i] 21:40 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Huff II 6/13 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Uvolněte se, prosím [i] 01:10 Tváří v tvář velkým šelmám [i] 02:05 Festivalové dostaveníčko hvězd [i] 03:40 Bolkoviny [i] 04:30 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    10:45 MS motocyklů 2008 Brno [i] 12:10 MS motocyklů 2008 Brno [i] 13:45 MS motocyklů 2008 Brno [i] 15:00 OH Peking 2008 [i] 15:01 Česko - Čína [i] 15:50 Atletika [i] 17:20 Veslování [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Gymnastika [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Česko - Čína [i] 23:30 Den 9 [i] 02:00 Velký přehled [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:15 Novashopping 05:50 Rudi a Trudi 26 [i] 06:05 W.I.T.C.H. 46 [i] 06:25 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:15 Batman vítězí 6 [i] 07:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 10 [i] 08:40 Superpolicajti z Miami [i] 10:35 Malý pitaval z velkého města 3 [i] 11:40 Čarodějky z předměstí [i] 13:25 Nápoj lásky č. 9 [i] 15:20 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 17:15 Věčný příběh [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nekecej a pádluj [i] 22:00 Na nočních vlnách [i] 23:45 24 hodin IV 12 [i] 00:35 Da Vinciho případy VII 11, 12 [i] 02:10 Novashopping 03:10 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 85, 86 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 10 [i] 06:35 Taz-mania III 25 [i] 07:00 Scoobyho hvězdná olympiáda 22 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 8 [i] 08:00 Přátelé IV 23 [i] 08:25 Dny, které změnily svět 2 [i] 09:30 Svět 2008 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III 7 [i] 11:05 Léto u jezera Lilja [i] 12:55 Ošklivka Katka 22 [i] 14:10 Koule [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru VII 1 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:10 Téměř bez šance [i] 23:15 Černá smrt [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Jets - Život na hraně 8 [i] 03:35 Jets - Život na hraně 9 [i] 04:25 Balírna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Fotbal [i] 07:30 Olympijské zpravodajství [i] 07:45 Atletika [i] 08:30 Plavání [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Veslování [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:15 Motorismus [i] 15:00 Atletika [i] 17:30 Olympijské zpravodajství [i] 17:45 Gymnastika [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 21:30 Skoky do vody [i] 22:00 Atletika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:15 Tenis [i] 02:15 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 14:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Život v buši II 10/10 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 4/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 4/25 [i] 06:00 V jednom domě s agorafobií 1/2 [i] 07:05 V jednom domě s agorafobií 2/2 [i] 08:10 Coxy na dovolené 31/40 [i] 08:40 Coxy na dovolené 32/40 [i] 09:15 V arše Noemově 1/3 [i] 10:20 V arše Noemově 2/3 [i] 11:20 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 12:25 Postav si svou kuchyň 1/6 [i] 12:55 Postav si svou kuchyň 2/6 [i] 13:25 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 [i] 14:00 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 [i] 14:35 Chůvy divočiny 15/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 16/20 [i] 15:45 Tajemství divočiny 26/26 [i] 16:20 Svobodné duše širých moří [i] 16:50 Na úvěr 24/26 [i] 17:25 Na úvěr 25/26 [i] 17:55 Maminka stávkuje 5/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 6/25 [i] 19:15 Tuningmánie 13/14 [i] 19:45 Tuningmánie 14/14 [i] 20:20 Proč je to tak? 27/27 [i] 21:20 Design a designéři 5/13 [i] 21:35 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 22:35 Britské impérium v barvě 3/3 [i] 23:35 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 00:35 Vzhůru do středozemí 5/25 [i] 01:05 Vzhůru do středozemí 6/25 [i] 01:35 Vzhůru do středozemí 7/25 [i] 02:05 Vzhůru do středozemí 8/25 [i] 02:35 Toulky Maďarskem 5/13 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 6/13 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:45 Toulky Maďarskem 5/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Imagine: John Lennon [i] 07:45 Obchod století [i] 09:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 10:45 Evropské filmové ceny 2007 [i] 12:15 Fanaticky zamilován [i] 14:00 Rebelka [i] 15:40 X-Men [i] 17:20 X-Men 2 [i] 19:30 Před kamerou 34 [i] 20:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 21:40 Na lince je vrah [i] 23:05 Noční hlídka [i] 01:00 Torrente 3 - Ochránce [i] 02:35 Smrtící zóna [i] 04:15 Destrukce systému [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Královna koření [i] 09:35 Bloudící duše [i] 11:25 Záchranáři [i] 13:40 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 15:05 Polibte nevěstu [i] 16:45 Univerzální uklízečka [i] 18:25 Ohnivé vozy [i] 20:25 Still Crazy [i] 22:00 Král videoher [i] 23:30 Tudorovci 5 [i] 00:25 Tudorovci 6 [i] 01:20 Fidibus [i] 03:00 Legendy zeleného trávníku [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome
Česká snoubordistka Ester Ledecká v sobotňajšej kvalifikácii paralelného obrovského slalomu na ZOH v Pjongčangu 24. februára 2018.

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta
Na snímke dole slovenský útočník Senators Marián Gáborík strieľa na bránku, hore uprostred brankár Tampy Louis Domingue v zápase hokejovej NHL Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (3:4) v noci na 23. februára 2018.

Aktuálne správy

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

SaS: Minister obrany musí vysvetliť pozastavenie prevádzky Mi-17
Na snímke vrtuľník Mi-17.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.