TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Reflex [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 35/40 [i] 06:40 Duck Dodgers II. 19/26 [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! II. 1/8 [i] 07:30 Volanie divočiny [i] 09:15 Herkules VI. 2-3/8 [i] 10:55 Karavan šou 4 [i] 11:30 Film o filme: U mě dobrý [i] 11:50 Božská relikvia [i] 13:25 Spomienky na Afriku [i] 16:25 Milujem problémy [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 7/8 [i] 21:20 Prci, prci, prcičky 2 [i] 23:20 Náhly úder [i] 01:30 Bohovia a generáli 1/2 [i] 03:20 Bohovia a generáli 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Búrlivé Havajské ostrovy [i] 06:15 Pocoyo I. 20/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 20/26 [i] 06:50 Aladin 14 [i] 07:10 Gumkáči 46/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 12/26 [i] 08:00 Elá hop [i] 08:25 Sládkova abeceda [i] 08:40 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:10 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 11/20 [i] 10:00 Svätá liturgia pri príležitosti 20.výročia baziliky minor v Ľutine [i] 12:00 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 12:15 Gala Borisa Filana [i] 13:20 James Bond:Žiješ len dvakrát [i] 15:20 Intímna zóna-svokrovci [i] 17:00 Pošta pre teba [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Atómový vlak [i] 22:15 Robocop [i] 00:00 Inšpektor Morse 20/33 [i] 01:45 Gala Borisa Filana [i] 02:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 LOH 2008 Peking [i] 05:50 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:20 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 11:00 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 13:05 LOH 2008 Peking [i] 14:25 LOH 2008 Peking [i] 15:45 LOH 2008 Peking [i] 17:20 LOH 2008 Peking [i] 17:30 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 LOH 2008 Peking [i] 21:00 5 Olympijských kruhov [i] 21:05 LOH 2008 Peking [i] 21:35 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:15 Augustus [i] 23:10 BHS 2007 [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Savannah [i] 05:40 Pobrežná hliadka V. [i] 06:25 NOVINY 06:50 Ben Hur: Príbeh Krista [i] 08:15 Zabijácke inštinkty [i] 09:15 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 FBI oddelenie 9,10 [i] 13:45 V rukách nepriateľa [i] 15:40 Cesta do Texasu [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 20 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia 13, 14 [i] 00:00 Nočné kino: Choď alebo zomri [i] 01:40 Červený album [i] 03:10 Volajú ma Earl [i] 03:55 Unesený [i] 04:35 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 05:05 Nenechte si ujít [i] 05:10 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O stromečku za komínem [i] 06:10 Pihulka a Kaňka 2/6 [i] 06:25 Mumínci 20/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:25 Nejsem chmýrko na bodláku [i] 08:05 Teď vedou babička s dědou [i] 08:15 Hodina zpěvu [i] 09:00 Ježčí kůže [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Útěk do Budína 3/5 [i] 11:55 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 12:05 Zpráva o stavu planety Země [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vřesový trůn [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo atletky Taťány [i] 14:50 Pozdní léto [i] 16:25 Zatopené osudy 2/13 [i] 16:45 Divnopis - Tatobity [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Valentin Dobrotivý [i] 21:40 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Huff II 6/13 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Uvolněte se, prosím [i] 01:10 Tváří v tvář velkým šelmám [i] 02:05 Festivalové dostaveníčko hvězd [i] 03:40 Bolkoviny [i] 04:30 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    10:45 MS motocyklů 2008 Brno [i] 12:10 MS motocyklů 2008 Brno [i] 13:45 MS motocyklů 2008 Brno [i] 15:00 OH Peking 2008 [i] 15:01 Česko - Čína [i] 15:50 Atletika [i] 17:20 Veslování [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Gymnastika [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Česko - Čína [i] 23:30 Den 9 [i] 02:00 Velký přehled [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:15 Novashopping 05:50 Rudi a Trudi 26 [i] 06:05 W.I.T.C.H. 46 [i] 06:25 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:15 Batman vítězí 6 [i] 07:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 10 [i] 08:40 Superpolicajti z Miami [i] 10:35 Malý pitaval z velkého města 3 [i] 11:40 Čarodějky z předměstí [i] 13:25 Nápoj lásky č. 9 [i] 15:20 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 17:15 Věčný příběh [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nekecej a pádluj [i] 22:00 Na nočních vlnách [i] 23:45 24 hodin IV 12 [i] 00:35 Da Vinciho případy VII 11, 12 [i] 02:10 Novashopping 03:10 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 85, 86 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 10 [i] 06:35 Taz-mania III 25 [i] 07:00 Scoobyho hvězdná olympiáda 22 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 8 [i] 08:00 Přátelé IV 23 [i] 08:25 Dny, které změnily svět 2 [i] 09:30 Svět 2008 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III 7 [i] 11:05 Léto u jezera Lilja [i] 12:55 Ošklivka Katka 22 [i] 14:10 Koule [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru VII 1 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:10 Téměř bez šance [i] 23:15 Černá smrt [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Jets - Život na hraně 8 [i] 03:35 Jets - Život na hraně 9 [i] 04:25 Balírna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 05:45 Olympijské zpravodajství [i] 06:00 Fotbal [i] 07:30 Olympijské zpravodajství [i] 07:45 Atletika [i] 08:30 Plavání [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Veslování [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:15 Motorismus [i] 15:00 Atletika [i] 17:30 Olympijské zpravodajství [i] 17:45 Gymnastika [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 21:30 Skoky do vody [i] 22:00 Atletika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:15 Tenis [i] 02:15 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 14:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Život v buši II 10/10 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 4/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 4/25 [i] 06:00 V jednom domě s agorafobií 1/2 [i] 07:05 V jednom domě s agorafobií 2/2 [i] 08:10 Coxy na dovolené 31/40 [i] 08:40 Coxy na dovolené 32/40 [i] 09:15 V arše Noemově 1/3 [i] 10:20 V arše Noemově 2/3 [i] 11:20 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 12:25 Postav si svou kuchyň 1/6 [i] 12:55 Postav si svou kuchyň 2/6 [i] 13:25 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 [i] 14:00 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 [i] 14:35 Chůvy divočiny 15/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 16/20 [i] 15:45 Tajemství divočiny 26/26 [i] 16:20 Svobodné duše širých moří [i] 16:50 Na úvěr 24/26 [i] 17:25 Na úvěr 25/26 [i] 17:55 Maminka stávkuje 5/25 [i] 18:35 Maminka stávkuje 6/25 [i] 19:15 Tuningmánie 13/14 [i] 19:45 Tuningmánie 14/14 [i] 20:20 Proč je to tak? 27/27 [i] 21:20 Design a designéři 5/13 [i] 21:35 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 22:35 Britské impérium v barvě 3/3 [i] 23:35 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 00:35 Vzhůru do středozemí 5/25 [i] 01:05 Vzhůru do středozemí 6/25 [i] 01:35 Vzhůru do středozemí 7/25 [i] 02:05 Vzhůru do středozemí 8/25 [i] 02:35 Toulky Maďarskem 5/13 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 6/13 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:45 Toulky Maďarskem 5/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Imagine: John Lennon [i] 07:45 Obchod století [i] 09:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 10:45 Evropské filmové ceny 2007 [i] 12:15 Fanaticky zamilován [i] 14:00 Rebelka [i] 15:40 X-Men [i] 17:20 X-Men 2 [i] 19:30 Před kamerou 34 [i] 20:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 21:40 Na lince je vrah [i] 23:05 Noční hlídka [i] 01:00 Torrente 3 - Ochránce [i] 02:35 Smrtící zóna [i] 04:15 Destrukce systému [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Královna koření [i] 09:35 Bloudící duše [i] 11:25 Záchranáři [i] 13:40 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 15:05 Polibte nevěstu [i] 16:45 Univerzální uklízečka [i] 18:25 Ohnivé vozy [i] 20:25 Still Crazy [i] 22:00 Král videoher [i] 23:30 Tudorovci 5 [i] 00:25 Tudorovci 6 [i] 01:20 Fidibus [i] 03:00 Legendy zeleného trávníku [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.